Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Zade Vital

Daha sağlıklı nesiller için ürün geliştiren ve üreten Zade Vital, günümüzde güvenle tercih edilen bir marka. Zade Vital, 1888 yılında temelleri atılmış bir marka olarak Helvacızade Grubu’nun bir parçasıdır. Helvacızade Grubu köklü bir aile şirketi olarak 1888 yılında ilk üretimini helva ve şekerleme üzerine yapmıştır. Ardından sağlık alanında hizmet verebilmek adına Zade Vital A.Ş. şirketlerinin sahibi olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Zade Vital ile üretilen ürünler arasında bitkisel sıvı yağlar, besin destekleyici gıdalar ve geleneksel bitkisel tıbbi ürünler yer alıyor. Zade Vital sadece Türkiye’de değil dünya genelinde hizmet veren bir markadır. Marka, sahip olduğu AR-GE merkezleri ve global ölçekteki AR-GE işbirlikleriyle ürün geliştirmektedir. Zade Vital, tohumları kullanarak sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmektedir. Bu tohumlar Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinde yetişmektedir. Zade Vital, ABD başta olmak üzere 85 farklı ülkeye ürün gönderimi yapmaktadır.

Helvacızade Grubu üretim merkezleri ve AR-GE merkezleri Konya’da bulunmaktadır. Marka, bitkisel yağ üretimi yaparken insan hatasını en düşük seviyeye indirmek adına özel sistemlerle çalışıyor. Zade Bitkisel Yağ Rafinasyon Tesisleri 18 farklı kalite ve sistem belgesiyle üretim yapmaktadır. Bu sayede insan hatasından bağımsız bir şekilde üretim yapılır.

Zade Vital markasının bir avantajı bulunmaktadır. Zade Vital tesisleri, Türkiye’nin kalitesi tescil edilmiş ilk bitkisel yağ tesisi unvanını kazanmıştır. Tesisler, ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi ile belgelenmiştir. İnsan gücü ve insan hatası konusunda titiz hareket eden marka, özel sistemler ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Zade Vital, ilaç üretim tesislerine sahiptir. Aynı zamanda Zade Vital, Avrupa’nın GMP standartlarındaki en büyük yumuşak kapsül üretim tesisine sahiptir. Zade Vital, yıllık olarak 1 milyar yumuşak kapsülü üretmektedir. Zade Vital sert kapsül üretimi de yapmaktadır. Yıllık 324 milyon sert kapsül üretimi yapılmaktadır.

Zade Vital Tohumların Doğal Gücünü Kullanıyor

Zade Vital, doğal ve sağlıklı ürünler için çalışma yapıyor. Marka, doğallıktan yana olduğu için topraklarından toplanmış tohum, bitki ve meyveleri kullanmakta. Zade Vital kullandığı bitki, meyve ve tohumları herhangi bir ısıl işlem uygulamadan geliştirmektedir. Zade Vital markasına ait olan doğal yağlar ısıl işlem ve kimyasal işlem uygulanmadan üretilmektedir. Yıllardır sağlığa uygun, güvenilir ve kaliteli ürünler üreten marka, 2017 yılında Yılın Sağlıklı Yaşam Markası ve Yılın Besin Destekleri Markası ödüllerine layık görülmüştür. Zade Vital ürünleri eczacin.com üzerinde satışa sunulmaktadır. 

Yüksek Kalite Standartlarında Zade Vital Ürünleri 

Zade Vital, yüksek kalite standartlarında ürün geliştirmekte ve üretmekte. Aldığı ödüller ve sertifikalar sayesinde dünya genelinde tanınan, tercih edilen Zade Vital önemli çalışmalara imza atıyor. Zade Vital, dünyada ilk defa TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Standardı Belgelendirmesi almaya hak kazanan isim olmuştur. Zade Vital, Ege Üniversitesi ile birlikte kontrollü hareket etmektedir. Tohum, bitki ve meyve kullanarak ürettiği ürünler sağlığı koruyan ve destekleyen özelliğe sahiptir.

Zade Vital, çeşitli tohumlardan üretilmiş yağlarla birlikte multivitamin, balık yağı ve vitamin ürünlerini özel koşullarda geliştirmekte. Zade Vital tarafından üretilen ürünler doğal kaynaklardan üretilmektedir. Akdeniz, Karadeniz ve Ege bölgelerinden toplanan tohumlar Cold Press yöntemiyle sağlığa uygun ürünler haline getirilmektedir. Vitaminler ve mineraller, çeşitli bitkisel yağlar, takviye gıdalar özel koşullarda üretilmektedir. Üretilen ürünler eczacin.com üzerinden sizlere sunulmaktadır. Eczacin.com, Zade Vital ürünlerini güvenilir bir şekilde temin etmenize yardımcı olmaktadır.

Zade Vital Çörek Otu Yağı İçeriği

Zade Vital çörek otu yağı üretiminde doğadan toplanan çörek otu tohumlarını kullanmaktadır. Çörek otu yağı üretiminde cold press yöntemi yani soğuk sıkım yöntemi kullanılmaktadır. Soğuk sıkım yöntemiyle üretilen çörek otuna herhangi ısıl işlem ya da kimyasal işlem uygulanmamaktadır. Bu sayede üretilen çörek otunun kalitesi, saflığı, doğallığı ve besin değerleri korunmuş olur. Eczacin.com üzerinde markaya ait çörek otu yağı 20 ml cam şişede kullanıma sunulmaktadır. Cilt üzerine uygulanabilir olan çörek otu yağının nasıl kullanılması gerektiği, hangi koşullarda muhafaza edilmesi gerektiği kutu üzerinde yazmaktadır. Özel koşullarda üretilen ve kullanıma hazır hale getirilen çörek otu yağı kaliteli ve güvenilirdir.

Zade Vital Sambucus Nigra Nedir ve Nasıl Üretilir?

Sambucus nigra, kara mürver olarak da biliniyor. Çiçekli bir bitki olan kara mürver, içerisinde bulunan besin değerleri sayesinde özellikle son yıllarda vitamin üretiminde kullanılmaktadır. Kara mürver geleneksel tıpta yıllardır kullanılmaktadır.  Bitkinin içerisinde yoğun olarak antioksidanlar ve C vitamini bulunmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan kara mürver aynı zamanda cilt sağlığını da olumlu etkilemekte. Sağlığı destekler nitelikte olan kara mürver bitkisi besin takviyesi olarak geliştiriliyor. Ürün hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından tüketilebilmesi için sıvı ve tablet form olarak geliştiriliyor. Doğadan toplanan bitki için özel aşamalar gerçekleştiriliyor. Ürün, sıvı ve tablet formda kullanıma sunuluyor. Sıvı formdaki ürün ve tablet formdaki ürün için farklı teknikler kullanılıyor. Zade Vital sambucus nigra eczacin.com üzerinden satışa sunuluyor. 

Zade Vital C Vitamini Faydaları Neler?

Zade Vital, vitamin üretiminde de çalışmalar gerçekleştiriyor. Bilindiği üzere C vitamini vücudun ihtiyaç duyduğu bir vitamin. Sağlıklı bir vücut günlük bazı vitamin ve minerallere ihtiyaç duyuyor. Günlük olarak bu vitamin ve mineraller alınmadığı zaman bazı sağlık problemleri yaşanmaya başlıyor. Takviye gıdalar, vücudun ihtiyacı olan vitaminleri karşılamak için özel olarak geliştiriliyor. Takviye gıdalar arasında C vitamini de bulunuyor.

İnsan sağlığı için önemli bir yere sahip olan C vitamini birçok faydayı bir arada sunuyor. Zade Vital, sağlığı korumak ve desteklemek adına C vitamini üretimi yapıyor. Zade Vital C vitamini cildin canlı kalmasını sağlıyor. Kolajen üretmede görev alan C vitamini bağışıklık sistemini de destekliyor. Eczacin.com üzerinde Zade Vital markasına ait C vitamini doğru fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Aspir Yağı Nedir ve Neden Kullanılır?

Aspir yağı özellikle son yıllarda çok konuşuluyor. Vücuda sağladığı faydalarla kullanılmaya başlanan aspir yağının üretiminde de özel teknikler kullanılıyor. Zade Vital, aspir yağının üretiminde özel teknikler kullanıyor. Kullanılan teknikler sayesinde aspir yağının doğallığı ve içeriğinin kalitesi korunuyor. Aspir yağının üretiminde aspir bitkisi kullanılıyor. Aspir yağının içerisinde sağlıklı yağlar bulunduğu için tercih ediliyor.

Düzenli ve ölçülü tüketilen aspir yağının kan şekerini düzenlediği biliniyor. Aynı zamanda aspir yağının kuru cildi nemlendirdiği ve beslediği de biliniyor. Aspir yağının vücuda sağladığı faydalardan yararlanmak için yağı doğru ve düzenli kullanmak gerekiyor. İçerisinde oleik asit bulunan aspir yağının saç ve saç derisine fayda sağladığı biliniyor. Aspir yağının kokusu ve rengi yoktur. Besin olarak kıyaslandığında ayçiçek yağına benzemektedir. Doğallığını koruması ve sağlığa zarar vermemesi adına özel olarak geliştirilmiştir. Sağlığınızı desteklemek için kullanmak istediğiniz aspir yağını eczacin.com üzerinden güvenle ve kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Zade Vital Omega - 3 Kullanımının Faydaları

Omega - 3, vücudun ihtiyaç duyduğu fakat üretemediği yağ asitleridir. Sağlıklı bir vücut için Omega - 3 kullanımı önemlidir. Özellikle Avrupa ülkelerinde yaygın olan Omega - 3 kullanımı artık ülkemizde de önemli planda tutulmaktadır. Omega - 3 kullanımı sayesinde vücuda birçok fayda sağlanır. Omega - 3 ürünlerinin içerisinde bulunan DHA ve EPA hem çocukların hem de yetişkinlerin sağlığını desteklemektedir. Düzenli Omega - 3 kullananlar üründen memnun kaldığını ve nasıl değişimler yaşadığını dile getirmektedir.

Zade Vital, çocuklar ve yetişkinler tarafından rahatlıkla kullanılabilmesi için 5 farklı Omega - 3 ürün desteği geliştirmektedir. Böylelikle farklı yaş gruplarındaki bireyler ihtiyacı olan Omega - 3’ü almaktadır. Omega - 3, çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılabilmesi için farklı formlarda geliştirilmektedir. Zade Vital, derin deniz balıklarını kullanarak Omega - 3 destek ürünlerini geliştirmektedir. Ürün faydaları:

  • Beyin gelişimini ve fonksiyonlarını destekler. 
  • Göz sağlığını korumaya yardımcı olur. 
  • Kalp sağlığını destekler. 
  • Kolesterol ve trigliserid değerlerini dengeler. 
  • İştahı dengeler. 
  • Metabolizma hızını düzenler. 
  • Enerji verir. 

Sağlığa faydalı ve sağlığı destekler nitelikteki Omega - 3, eczacin.com üzerinden güvenle temin edilebilir. 

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı İçeriği 

Hem kokusuyla hem de sağladığı faydalarla tercih edilen Hindistan cevizi yağı Zade Vital ile özel koşullarda üretiliyor. Zade Vital, soğuk sıkım tekniğiyle Hindistan cevizi yağı üretimi yapıyor. Özel koşullarda üretilen ve cam kavanozlarda kullanıma sunulan Hindistan cevizi yağının içerisinde bulunan tüm değerler korunuyor. Bu sayede sağlığı koruyan, doğal, kaliteli ve saf yağ üretimi yapılıyor. Zade Vital ile üretilen Hindistan cevizi yağı içerisinde herhangi bir katkı maddesi ya da kimyasal ürün kullanılmıyor. Tamamen doğal olarak üretilen ürün, cilde ve saç derisine uygulanabiliyor. Aynı zamanda mutfakta da kullanılan Hindistan cevizi yağı lezzeti ve kokusuyla sevilerek tüketiliyor. Zade Vital markasına ait Hindistan cevizi yağı eczacin.com ile güvenle temin edilebilir. 

Curcumin Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Curcumin daha çok Çin ve Hindistan bölgelerinde üretilmektedir. Zencefil ailesinde yer alan bitki, Türkiye’de sıklıkla tercih ediliyor. Zerdeçal olarak da bilinen bu ürün Hint tıbbında kan temizleyici olarak geçiyor. Sağlığı destekleyen ve faydalı bir ürün olan curcumin, takviye gıda olarak da kullanılıyor. Zade Vital, takviye gıda üretiminde curcumin kullanıyor. Zade Vital curcumin, kapsül formda kullanıma sunuluyor. Paket üzerinde ürünün nasıl kullanılması gerektiği, ürünün hangi şartlar altında saklanması gerektiği yer alıyor. Yetişkinler için kullanım tavsiyesi ise günde 1 kapsül. 

Zade Vital Kenevir Yağı Nedir?

Zade Vital kenevir yağı üretiminde kenevir tohumlarını kullanmaktadır. Kenevir tohumlarından elde edilen yağ için kullanılan yöntem de önemlidir. Zade Vital ile üretilen kenevir yağında cold press yöntemi kullanılmaktadır. Soğuk sıkım yöntemi sayesinde elde edilen kenevir yağının doğallığı ve kalitesi korunmakta. Zade Vital, özel koşullarda elde ettiği kenevir yağını cam şişelerde kullanıma sunmakta. Kenevir tohumu yağı hem cilde sürülebilir hem de doğrudan tüketilebilir. Zade Vital markasına ait kenevir yağı kalp sağlığını destekler. Aynı zamanda düzenli ve doğru kullanılan kenevir yağının, hormonların düzenli çalışmasına fayda sağladığı bilinmektedir. Yağ asidi, protein ve mineral içeren kenevir yağı tüm kalitesini ve doğallığını koruyarak üretilir, cam şişelerde kullanıma sunulur. Eczacin.com olarak Zade Vital markasına ait kenevir yağını satışa sunmaktayız. 

Zade Vital Üzüm Çekirdeği Yağı Nedir?

Zade Vital üzüm çekirdeği yağı, soğuk sıkım yöntemiyle elde edilir. Üzüm çekirdeklerinin kullanılmasıyla elde edilen yağ özellikle son yıllarda daha sık kullanılmaya başlandı. Üzüm çekirdeği yağının sağlığa birçok faydası bulunuyor. Özellikle akneli ciltte tedavi için destek ürün olarak kullanılan üzüm çekirdeği yağı cildin temizlenmesine yardımcı olmakta. Üzüm çekirdeği yağının düzenli kullanılması, ciltteki E ve C vitaminlerinin daha aktif çalışmasına yardımcı olur. Özel koşullarda üretilen üzüm çekirdeği yağı düzenli kullanıldığı zaman cilt tonunu eşitler. Zade Vital, üzüm çekirdeği yağı üretiminde başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş bir markadır. Markaya ait ürünler eczacin.com üzerinde satışa sunulmaktadır. 

Eczacin.com Zade Vital ürünlerini güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Site üzerinde Zade Vital markasına ait çeşitli vitaminler, Omega - 3 ürünleri, bitkisel yağlar bulunmaktadır. Üretilen ürünlerin içerisinde doğal tohum, bitki ve meyveler kullanılır. Tamamen saf ve temiz içeriğe sahip olan ürünler sağlığı destekler niteliktedir. Site üzerinde doğru fiyatlarla ürün siparişi verilebilir. Kaliteli, güvenilir, sağlıklı takviye gıda ve bitkisel yağ ürünleri için ilk tercihiniz Zade Vital olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.