Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Dermoskin

Dermoskin, 1970’li yıllardan bu yana eczacılık alanında yer alan bir markadır. Markalaşma süreci ise tam olarak 2007’de başlamaktadır. Zamanla dünyanın en popüler kozmetik markaları arasına girmeyi başaran Dermoskin, birbirinden kaliteli ürünleri ile en iyi kişisel bakım imkanını müşterilerine sunmaktadır. Tamamen doğal bileşenlerden oluşan cilt bakım ürünleri sayesinde, dermatologların önerdiği bir marka olmaya devam etmektedir.

Dermoskin, cilt bakım ürünleri konusunda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir markadır. Bu nedenle Dermoskin ürünleri, son kalite hammaddeden üretilmekte ve yüksek teknolojili laboratuvar ortamında geliştirilmektedir. Yan etki oluşumu veya tehlikeli reaksiyon geliştirme düzeyi oldukça düşük olan Dermoskin ürünleri, güvenirliği sayesinde çokça tercih edilmektedir.

Kuruluk, kırışıklık, lekelenme, sivilce ve siyah nokta oluşumu, rutin cilt temizliği gibi pek çok konuda ürün çeşitliliğine sahip olan Dermoskin, her cilt yapısına uygun olarak geliştirdiği ürünleri sayesinde herkese hitap eden bir fonksiyon göstermektedir.

Her cilt birbirinden tamamen farklı olsa da cilt yüzeyindeki özelliklere göre genel bir sınıflandırılma yapılabilmektedir. Cilt yapıları genel olarak çok kuru, kuru, normal, karma ve yağlı olarak sınıflandırılmaktadır. Cilt bakımı ürünü seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus cilt yapısına uygun ürün seçmektir. Dermoskin, ürün çeşitliliği ve her cilt yapısına uygun ürün yelpazesi sayesinde cilt bakımı konusunda öncü olmaya devam etmektedir.

Dermoskin Ürün Çeşitleri

Dermoskin, pek çok çeşitlilikteki ürün yelpazesi ile sektörde yerini almış bir markadır. Klinik olarak test edilmiş ve gereken prosedürlerden geçmiş bir marka olması nedeniyle, dermatologlar tarafından çokça önerilmektedir. Dermoskin, ürün çeşitliliği konusunda da öncü olmaya devam eden bir markadır. Her cilt yapısına uygun ürünleriyle pek çok soruna çözüm bulmaktadır. Bununla beraber sadece cilt problemleri odaklı bir marka olmayan Dermoskin; nemlendirici bakım kremleri, leke karşıtı bakım ürünleri, yüz temizleme ve makyaj temizleme ürünleri, sivilce karşıtı ürünleri, güneş koruyucu ürünler, saç bakım ürünleri ve bebek bakım ürünleri gibi pek çok çeşitliliğe sahiptir.

Dermoskin ürünleri arasında en çok ilgi gören ürünler nemlendirici el ve vücut kremler olarak belirlenmiştir. Bu rağbetin nedeni ise elbette ki cilt kuruluğuna en hızlı ve en iyi çözümü sunması olarak nitelendirilmektedir. Dermoskin nemlendirici ürünleri, kuruluk hissedilen her an kullanılabilme özelliği göstermektedir. İçeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde cilde ihtiyacı olan nemi sağlamaktadır.

Lekeli ciltlerin bakım ve onarımını sağlamak için üretilen Be Bright Serisi, içeriğinde güneş kremi, fondöten, aydınlatıcı tonik ve göz çevresi kremi içermektedir. Bu serinin kullanımı ile leke ve kırışıklık giderilmesini sağlayan Dermoskin, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri konusunda da öncü olmaya devam etmektedir. Dermoskin Be Bright Serisi sayesinde kırışıklık ve leke görünümünü en aza indirilmektedir.

Dermoskin Bebek Serisi ise %100 bitkisel bileşenlerden oluşmaktadır. Bebeklerin hassas cildine en saf yağlarla ve vitaminlerle dokunmaktadır. İçeriğinde pişik kremi, vücut losyonu gibi ürünler olan bu seri, probiyotik kompleks yapısı sayesinde bebek cildine koruyucu ve tedavi edici etkiler sunmaktadır.

Dermoskin, güneş koruyucu ürünler konusunda da kaliteli hizmet veren bir markadır. Cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yönelik üretilen SPF 50 ve SPF 30 seçeneklerine sahip güneş koruyucu kremleri bulunmaktadır. Dermoskin güneş koruyucu ürünleri, su bazlı ve hafif yapısı sayesinde her cilt tipine uyum sağlayıcı özellik göstermektedir. Cildi güneşin zararlı ışınlarından korurken nemlendirmekte ve rahatlatmaktadır.

Dermoskin ürünleri arasında dikkat çeken bir diğer ürün ise Dermoskin Acnegun Facial Wash ürünüdür. Yağlı ve akneli cilt yapısına sahip insanlar için geliştirilen bu ürün, temelde temizleyici jel görevi görmektedir. Cilt yüzeyindeki makyaj kalıntıları, kir, yağ ve ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Ciltte oluşan akne görünümünü azaltıcı etki göstermesiyle cilde temiz ve canlı bir görünüm sağlamaktadır.

Dermoskin Ürün Fiyatları

Her kullanıcının cilt yapısı ve cilt problemi farklı olduğu için, Dermoskin ürün fiyatları da bu doğrultuda değişkenlik göstermektedir. Bununla beraber cilt ürünleri ve saç ürünleri de aralarında değişkenlik gösteren fiyatlara sahip olmaktadır. Dermoskin ürünleri, en doğal hammaddelerle yüksek kalitede üretilmektedir. Bununla beraber fiyatlandırma konusunda bütçe dostu bir tutum sergilemektedir. Dermoskin, en kaliteli ve en hızlı çözüm veren ürünleri ile en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.