Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

La Roche Posay Güneş Kremi

Cilt bakım adımlarında en önemli basamaklardan bir tanesi de güneş kremi kullanımıdır. Güneş ışınları cildimize korunmasız şekilde direkt temas ettiğinde cildimizde oldukça büyük hasarlar meydana getirebilir. UVA-UVB gibi ışınlar sadece yazın değil kışın da cildimizi etkileyen zararlı ışınlardır. Güneşin zararlarından korunmak için ise cilde uygun bir kremi kullanmayı alışkanlık haline getirmeliyiz. 1975 yılında Fransa’da kurulmuş olan La Roche Posay markası ise pek çok farklı cilt bakımı ile birlikte içeriği yoğun nemlendirici etkiye sahip güneş kremi çeşitlerini tüketicilere sunmaktadır.

Güneş kremleri cilt bakım rutinlerinizin parçaları arasında olmalıdır. La Roche Posay ise içeriğinde termal su bileşenleri ile geliştirdiği La Roche Posay güneş kremi çeşitleri ile insanlara yüksek bir koruma sağlamaya yardımcı olmaktadır. La Roche Posay güneş kremi çeşitleri her cilt tipine ayrı olarak geliştirilmiştir. Bu kremler cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken aynı zamanda ciltteki ton dengesizliğini gidermeye yardımcı olur.

La Roche Posay güneş kremi çeşitleri neredeyse 25 yıldır tüketicilerle bir araya gelmektedir. Özellikle son teknolojik çalışmalarla cildi zararlı etkilerden maksimumda korumayı hedefler. Cildinizi yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olurken anti-aging özelliği ile güneşin neden olabileceği yaşlanma etkilerini minimize etmeye destek olur. Uygulama anında cildinize üstün bir koruma sağlamaya yardımcı olan La Roche Posay güneş kremleri gün boyunca cildinizi güvenceye almaya katkı verir.

La Roche Posay Güneş Kremi Çeşitleri

Elbette markanın pek çok güneş kremi çeşidi bulunuyor. Hassas ciltlere özel bir koruma sağlamayı amaçlayan La Roche Posay Anthelioslar cildi güneşe korumaya yardımcı etkili bir formüle sahiptir. Güneşin zararlı etkilerini en aza indirmek, zararlı ışınları bloke ederek cildi korumaya yardımcıdır. Ter ve suya karşı dayanıklığı özelliği ile de bilinen bu güneş kremi cilt konforunu da en iyi şekilde sağlamaktadır.

Yüz bölgesi için geliştirilmiş olan lios Sun Intolerance Cream ve Anthelios Hydrating Cream hedefe yönelik bakım sağlamayı amaçlar. Gün boyunca açıkta olan yüzünüzü ve boyun bölgenizi etkili bir şekilde nemlendirmeye ve güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya destek verir. Eğer vücudunuz için bir güneş koruması arıyorsanız markanın La Roche Posay Anthelios Xl Comfort Lotion kullanabilirsiniz. Özellikle tatilde güneşlenirken vücudunuzun güneşe bağlı herhangi bir hasar almaması adına etkili içeriklerle formüle edilmiştir.

La Roche Posay’in elbette çocuklar için de güneş kremi çeşitleri bulunmaktadır. La Roche Posay XI Protect hassas çocuk cildi için özel olarak geliştirilmiş olup cilde dengeli bir nemlendirme sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca kolay emilen bir yapısı olduğundan ötürü yağlılık hissi ve rahatsızlık vermez. Güneşin neden olduğu en önemli sorunlardan bir tanesi de lekelerdir. Özellikle cildi lekeye meyilli kişiler için La Roche Posay pigment düzenleyici Anthelios Pigmentation renkli kremi kullanabilirler. SPF50 faktör koruması olan bu krem cildin ton dengesizliğini gidermeye ve cilde eşit, aydınlık ve canlı bir görünüm sağlanmasına yardımcı olur.

La Roche Posay güneş kremi çeşitlerini mutlaka güneşle temasa girmeden en az 15 dakiak önce uygulamalısınız. Eğer yüz ve boyun bölgesi için bir La Roche Posay güneş kremi aldıysanız bu bölgelere masaj şeklinde yedirin. Yine çocuklarınız ve kendiniz için alacağınız tüm vücutta etkili güneş kremini eşit şekilde uygulayın.

La Roche Posay Güneş Kremi Fiyatları

La Roche Posay güneş kremi fiyat pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilir. İçerik, büyüklük gibi faktörler söz konusudur. Ancal La Roche Posay kremi çeşitleri herkesin bu özel ürünlerden kullanabilmesi ve güneşten en iyi şekilde korunabilmesi için farklı seçenekler sunmaktadır. La Roche Posay güneş kremi ürünlerini karşılaştırdığınızda siz de hem cildinize iyi gelecek hem de maliyet açısından sizleri zora sokmayacak ürünlerden bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.