Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
1 2

Mustela Şampuan

Kişisel bakım denilince ilk aklımıza gelen ürünlerden bir tanesi de hiç şüphesiz şampuanlardır. Şampuanlar hem erkek hem kadın hem de bebekler için ayrı içeriklerle üretilmektedir. Çünkü her saç tipi birbirinden farklıdır. Mustela şampuan çeşitleri ise herkese uygun seçenekleri ile tercih sebebidir. Özellikle yeni doğanlar için seçilecek şampuanlar son derece önemlidir. Çünkü bebeklerin hem saç derisi hem de saçları çok hassastır. Kullanılacak şampuanın içeriği miniklerin saç yapısına uygun olmalıdır. Mustela şampuan bu anlamda ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği bir markadır. 

Mustela Şampuan Ne İşe Yarar?

Mustela şampuan seçenekleri bebeklerin hassas cildine hiçbir alerjik reaksiyonda bulunmaz. Göz yakmayan formülü ile bebeklerin banyo rutinini keyifli hale getiriyor. Hem cilt hem de saçlarda hijyen sağlamaya yardımcı Mustela bebek şampuan çeşitleri daha yumuşak, parlak saçlar ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Mustela bebek şampuanları bebeklere özel içeriklerle formüle edildiğinden ülkemizde ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir.

Mustela şampuan çeşitleri özellikle atopiğe eğilimli hassas ciltler için oldukça ideal bir bakım sunar. Ebeveynlerin sıklıkla yaşadığı problemlerden bir tanesi bebek ve çocukların ilk etapta banyo yapmaktan kaçınmalarıdır. Pek çok huysuz tavırla karşılaşan anne babalar çocuklarını banyoya alıştırmakta zorlanmaktadır. Özellikle göz yakan ya da cildi tahriş eden içeriklere sahip şampuanlar bebek ve çocukların banyodan korkmalarına neden olabiliyor. Tüm bunları göz önünde bulunduran uzmanlar bebeklere eğlenceli bir banyo deneyimi sunmak için çalışmış ve Mustela şampuan markası altında göz yakmayan, hijyen sağlayan ve vücudu tahriş etmeyen formüllü şampuanlar üretmişlerdir.

Mustela Şampuan Yenidoğan

Mustela şampuan çeşitleri hafif bir yapıya sahiptir. Kullanımı rahattır. Rahatsızlık hissi vermez. Üstelik hem saç hem de vücuttan su yardımı ile kolay bir şekilde arındırılabiliyor. Mustela şampuanı kullananlar yorumlarında bebekleri için gerçekten ideal bir ürün kullandıklarını belirtmektedir. Bu anlamda ufak bir araştırma ile Mustela şampuan çeşitlerinin ne denli etkili bir temizlik sunduğunu görebilirsiniz. Mustela şampuan çeşitleri ihtiyacınıza uygun olarak farklı ebatlarda sizlere sunulmaktır. 200 ml Mustela şampuan çeşitleri yoğun içeriği ile arzu ettiğiniz hijyen ve temizliği sağlamada etkilidir.

Mustela şampuan ürünleri farklı duyulara en iyi şekilde hitap eder. Örneğin avokadolu şampuan mis kokusu ile tende kusursuz bir etki sağlamaya yardımcı olur. Tüm gün saç ve vücutta etkisini koruyan kokusu ile ferahlık sağlar. Mustela egzama, kızarıklık gibi cilt sağlığını tehlikeye atan oluşumlara neden olmamaktadır. Mustela şampuanları egzama gibi olumsuz durumlardan korunmak için cildinize nazikçe bakım sağlar. Bebeğinizin cildine yumuşaklık kazandırmaya, hijyen sağlamaya yardımcı olur. Mustela alerjik şampuanlar bebeğinizin hassas ve alerjiye yatkın cildini zarar vermeden temizlemeye yardımcı olur.

Mustela Şampuan Çeşitleri

Mustela şampuan 70 yılı aşkındır ebeveynlerin bebekleri için güvenle tercih ettiği bir markadır. Mustela şampuan çeşitleri içerisinde yenidoğan köpük şampuan, temizleme jeli ve normal şampuan çeşitleri bulunmaktadır. Bunların her biri hassas bebek cildine uygun şekilde üretilmektedir. Yenidoğan şampuan çeşitleri içeriği kadar ebatlarına göre de farklılık göstermektedir. 150 ml, 200 ml ya da 500 ml gibi şampuan çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre farklı ebatlarda tüketicilere sunulan yenidoğan şampuan çeşitleri ebeveynlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Bebek ve çocuklar için üretilmiş Mustela şampuan çeşitleri jel kıvamına sahip olduğundan cilde rahat bir şekilde uygulanır. Cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Hem saç hem de cildi nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Mustela şampuan tüm vücutta, saçta günlük bakımda kullanılabilmektedir. Markanın bebek şampuanları dermatolojik testlerden geçmiştir ve bu sebeple ebeveynler tarafından güvenle tercih etmektedir. Mustela şampuan çeşitlerini farklı boylarda tekli alabileceğiniz gibi set şeklinde alarak daha uzun vadede kullanabilirsiniz. İkili setlerden almanız mümkün olduğu gibi çantalı setlerden alarak daha kapsamlı bir bakım sağlayabilirsiniz. Mustela şampuan çantalı setlerde bebek bakım kremi, vücut losyonu, yenidoğan şampuan, masaj yağı gibi ürünler bir araya getirilmiştir. Ebeveynlere sunulan bu setler bebeklerine kapsamlı bakım sağlamaya yardımcı olur.

Mustela şampuan içeriği tamamen güvenilirdir. Cilt ve saçlara nazikçe bakım sağlarken bebeğin cilt bariyerini güçlendirmeye de yardımcı olur. Yani losyon, jel çeşitleri bebeklerin cilt dokusunu güçlendirmeye de katkı sağlar. Mustale şampuan yanında Mustela masaj yağı ise bebeklerin banyo rutini öncesinde rahatlamasına yardımcı olur. Bebekler rahatladıklarında çok daha mutlu ve sakin olurlar. Banyo yapmaları da daha kolaylaşır. Anneler bebeklerin rahatladığını görünce bebeklerinin günlük bakımını çok daha kolay bir şekilde yapabilmektedir. Mustela yenidoğan bakım setlerinden tercih ederek siz de uzun vadede bebeğinizin ihtiyaçlarını, saç ve cilt bakımını yapabilirsiniz.

Mustela Şampuan Fiyat

Doğal içerikleri, titizlikle geliştirilmiş formülü ile Mustela yenidoğan şampuan çeşitleri fiyat bakımından da esnektir ve her bütçeye uygun seçenekler sunar. Mustela şampuanları ihtiyaca göre farklı ebatlarda üretildiğinden fiyatları da ona göre şekillenmektedir. Kaliteden taviz vermeden üretilen Mustela ürünleri hassas bebek cildi için en iyi etkiyi sağlamayı hedefler. Bu doğrultuda en düşük fiyatlı üründen en maliyetli ürüne kadar özenli bir çalışma ortaya koyar. Tercih ettiğiniz ürüne göre fiyatlar da değişir.

Örneğin 150 ml bir Mustela şampuan ile 200 ml bir Mustela şampuan arasında fiyat farkı olması normaldir. Ancak örneğin tek tek ürün almak yerine set alarak daha uzun vadede daha ekonomik bir tercih yapabilirsiniz. Mustela şampuan fiyat performans dengesine baktığınızda aslında ürünlerin ne denli uygun olduğunu sizler de görebilirsiniz. Özellikle ürünlerin içeriğini incelediğinizde nasıl titiz bir çalışmanın eseri olduğunu görebilirsiniz. Bu anlamda elde edeceğiniz performans ile maliyetinin uyumlu olduğunu görmek mümkündür.

Mustela şampuan, jel, vücut kremi, temizleme ürünleri… Mustela markasının hangi ürününü tercih ederseniz edin en etkili sonucu aldığınızdan emin olabilirsiniz. Mustela şampuan çeşitlerini daha yakından inceleyerek bebeğiniz için en uygun ürünü hemen keşfedebilir, uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.