Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 60 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Venatura

2012 yılında, İstanbul’da kurulan Venatura, vitamin ve takviye edici gıda ürünleri markası olarak tanımlanmaktadır. Venatura, vücudun normal fonksiyonlarına katkı sağlamayı hedefleyen takviye ürünler geliştirmektedir. Vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri, en doğru şekilde kullanıcısına sunmayı hedefleyen Venatura, Ar-Ge Laboratuvarları ve Tübitak’la birlikte pek çok proje geliştirmektedir.

Venatura ürünleri, bilimsel araştırma ve projelerle geliştirilmektedir. Zamanın ve kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli gelişme göstermektedir. Bununla beraber farklı ihtiyaçlara ve farklı kişilere yönelik pek çok çeşitte ürün modeline sahiptir. Venatura; vitamin, mineral, kolajen, bitkisel ürün, kilo kontrol ürünleri gibi özel çok çeşitte takviye ürünü üretmektedir.

Özellikle kış aylarında vücut direncinin önemi ölçüde düşmesiyle, hastalığa açık hale gelinmektedir. Bu nedenle bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi büyük önem arz etmektedir. Besinlerden alınan vitamin ve minerallerin yeterli olmadığı durumlarda tercih edilen Venatura ürünleri, son kalite hammaddeden üretilmekte olması nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Venatura Ürünleri

Venatura, ürün çeşitliliği konusunda da öncü olan bir marka olarak nitelendirilmektedir. Her ihtiyaç tipine hitap eden özellikleriyle çeşit çeşit gıda takviyeleri bulunmaktadır. Her yaşa ve bünyeye hitap etmesi sayesinde çokça tercih edilen Venatura ürünleri, vegan ve vejeteryan seçenekleri sayesinde de rağbet görmektedir. Venatura, bütün vitamin ve mineralleri içeren ürünler üretmesinin yanında, kolajen ve bitkisel ürünler konusunda da öncü olan bir markadır. Venatura besin desteği çeşitlerini sıralamak istersek:

  • Vitaminler: Vitamin eksikliği yaşadığını düşünen herkesin kullanabileceği Venatura vitaminler, pek çok çeşit ve forma sahiptir. A, B, C, D ve K vitaminlerine ek olarak multivitaminli içeriklere sahip olan pek çok ürün bulunmaktadır.
  • Mineraller: Vücutta yaşanan mineral eksikliği pek çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Mineral eksikliği en çok bağışıklık sistemini etkileyerek direnci düşürse de daha pek çok olumsuz sonuca neden olmaktadır. Venatura, mineral takviyesi konusunda da öncü olmaya devam etmektedir. Çinko, magnezyum, demir gibi minerallerin eksikliğini gidermek için birbirinden farklı alternatifler sunmaktadır.
  • Omega 3 ve Balık Yağları: Çoğunlukla öğrenci ve sporcular için kullanılan Omega 3 ve Balık Yağları, eksikliği söz konusu olduğunda pek çok soruna neden olmaktadır. Venatura, sıvı ve tablet formunda ürettiği Omega 3 destekleri sayesinde bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı olmaktadır.
  • Kolajenler: Kolajen takviyesini dışarıdan almaya ihtiyaç duyan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Farklı çeşit ve formlarda üretilen kolajen takviyeleri ile vücut direnci geliştirilmektedir.
  • Bitkisel Ürünler: Bitkilerin köklerinden, yapraklarından ve tohumlarından elde edilen doğal takviye ürünler ile vücut sistemlerine katkı sağlanmaktadır.
  • Probiyotik: Bağırsak yapısında bulanan ve yararlı etki gösteren probiyotikler, bazı durumlarda takviye olarak alınması gereken mikroorganizmalardır. Venatura probiyotik ürünleri ile vücudun ihtiyaç duyduğu takviyeler kolaylıkla sağlanmaktadır.

Venatura Besin Desteği Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Venatura, üstün kaliteden ödün vermeyen çalışma prensiplerine sahip bir takviye gıda markasıdır. Hemen hemen her ihtiyaca yönelik ürün geliştirmesi nedeniyle çokça tercih edilen Özellikle vitamin takviyeleri konusunda öne çıkmaktadır. Tüm takviye ürünler için güvenle tercih edilebilen firma, pek çok çeşide sahip bir markadır.

Venatura besin desteği ürünleri satın alımında dikkat edilmesi gereken pek çok özellik bulunmaktadır. Venatura ürünleri, ilaç kategorisine girmeyen takviye ürünlerdir ve herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadırlar. Bu nedenle kullanım amacının net olarak belirlenmesi gerekmektedir.

Venatura takviyesi alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör, doktor kontrolünde kullanılmasıdır. Vücudun eksikliğine göre belirlenecek olan takviye gıda, hekim izni ile alınmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Venatura besin desteği ürünleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise hangi formdaki ürünlerin tercih edileceğidir. Kişilerin konforuna göre değişkenlik gösteren pek çok form bulunmaktadır. Kapsül, tablet, sıvı veya toz şekildeki formlarla kişilerin hizmetine sunulan Venatura ürünleri, çeşitliliği sayesinde de rağbet görmektedir.

Venatura Besin Desteği Fiyatları

Venatura, genel olarak bütçe dostu bir yapı göstermektedir. Her ailenin ve her bütçenin yapısına uygun ürünleri mevcuttur. Bu nedenle gıda takviyesine ihtiyaç duyan herkesin kolayca ulaşabileceği bir yapı göstermektedir.

Bununla beraber ürünler fiyat konusunda aralarında değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin sebebi ürün içeriklerinin ve gramajlarının farklılık göstermesine dayanmaktadır. Fakat her bütçeye uygun yapıda olması nedeniyle çokça tercih edilen Venatura, müşteri memnuniyetini gözeten tavrı nedeniyle de öne çıkmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.