Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

NeoStrata Ürünleri

NeoStrata markasının temeli, 1974 yılında “Herkesin cildi eşsizdir” sloganıyla atılmıştır. Amerika’da Dr. Eugene Van Scott ve Dr. Ruey Yu’nun başlatmış olduğu çalışmalar kısa süre içinde meyvelerini vermiş ve iki uzman doktorun ortak çalışmalarının ilk keşfi AHA teknolojisi olmuştur. Bugüne dek 200’e yakın keşfin patentini almış olan marka, dermatoloji alanına büyük katkılar sağlamıştır. Markanın bilinirliği ve kullanılır olması sahada güveni arttırmış, farklı pazarlara girişini kolaylaştırmıştır.

NeoStrata markasının manası, “yeni katmanlar” demektir. İlk günden itibaren her ürünlerinde buna yönelik adımlar atmışlardır. Markanın bütün ürünleri öncelikle cildinizin yüzey tabakalarını temizler ve taze, yeni tabakalar ortaya çıkarır. Her ürün, cildin en iyi şekilde emebileceği pH seviyesinde geliştirilmektedir. Cildin matris yapıtaşları hedeflenerek araştırmalar geçekleştirilmekte, bu sayede ürünler, uzun vadeli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Türkiye pazarına giren ilk dermatoloji markalarından birisi olan NeoStrata, geride bıraktığı yarım asra yakın süre zarfında daima en yeni teknolojileri kullanmış, bunlara ait patentler almayı da başarmıştır. Pek çok farklı kategoride, çok geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır.

NeoStrata’ın Anti-Aging Ürünleri

NeoStrata markasının kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürün kategorilerinden birisi anti-aging ürünleridir. Yalanma karşıtı olan bu ürünler arasında marka, birden çok seçenek sunuyor. NeoStrata Sheer Hydration, NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Cream, NeoStrata Sheer Hydration, NeoStrata Skin Active Line Lift Step 2 gibi birbirinden özel ürünler sayesinde cildinizde baş gösteren erken yaşlanma belirtilerinin ve yıpranmalarının önüne geçebilirsiniz. Topikal cilt bakım konusunda uzmanlaşmış olan NeoStrata, her bir ürününde farkı bir patente sahiptir.

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 2, derin çizgi ve kırışıklık karşıtı bir bakım ürünüdür. Özel patentli içeriklerle zenginleştirilmiş formülü, tekrarlayan yüz ifadelerinin ve UV kaynaklı foto yaşlanmanın sebep olduğu derin çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Cilt tarafından rahatlıkla emilir, kolayca nüfuz eder. Aynı zamanda cildinizi nemlendirerek besler ve yumuşaklık kazanmasını sağlar. Taze ve daha genç görünümlü bir cildin ortaya çıkmasını sağlar.

NeoStrata Skin Active Matrix Support Spf30 Yaşlanma karşıtı gündüz bakım kremi, Skin Active serisinin en özel ürünlerinden birisidir. Cildinizin daha sağlıklı ve daha sıkı görünmesine yardımcı olurken aynı zamanda cilt tonunu eşitlemeye de yardımcı olur. Cildinizin görünümünü güçlendirir. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü onarmaya yardımcı olur. Güneşin zararlı etkilerine karşı da güçlü koruma sağlar.

NeoStrata Skin Active Cellular Restoration Kırışıklık Kremi, meyve ekstraktının, reptitlerin ve glikolik asidin eşsiz kombinasyonunu barındırır. Cildinizin görünümünü dolgunlaştırmaya ve kırışıklıkların görünümünü pürüzsüzleştirmeye yardım eder. Cilt kuruluğunu gidererek nemlendirilmesine ve korunmasına katkı sunar. Polihidroksi Asitler (PHA) ile güçlü antioksidanlar ile günlük, çevresel, strese bağlı yaşlanma görünümünü azaltmaya yardım eder.

NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Cream Boyun ve Dekolte Kremi, daha sıkı bir görünüm elde etmek için benzersiz bir etki sunar. Üç bileşenli bir kompleks ile formüle edilmiş olan bu Skin Active ürününün özündeki neocitriate, neoglucasamine ve por-amino asit sarkan cildinizin görünümünü sağlamlaştırır. Hacimsel matrisi hedeflemek için çalışır. Onarıcı meyve öze ile zenginleştirilmiş olmasının ayrıcalığını cildinizle tanıştırır.

NeoStrata Lotion Plus, daha güçlü etki arzulayan genç ciltler için son derece uygundur. Hafif losyon yapısıyla ciltte kolayca emilir. İçeriğindeki glikolik asit, cildinizi yenilerken çizgilerini ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Vücut bakımında kullanılabilir özellikle dirsekler gibi eklem bölgelerindeki kabuklanma, kuruluk durumlarını ortadan kaldırmayı sağlar. Düzenli kullanımda kıl batmalarının önüne geçmeye yardımcı olur.

Güçlü Etkili NeoStrata Gece Kremi

NeoStrata ürün gruplarından birisi de gece kremleridir. Yatmadan önce sürülen bu krem çeşitleri, uyku sırasında cildinizi derinlemesine besler ve nemlendirir. Gündüz kremlerine nazaran daha yoğunlardır ve adeta geceleri siz uykudayken cildinizin bütün bakım ihtiyacını karşılayarak güne hazırlarlar. Özel formülleri ile aynı zamanda yaşlanma karşıtı etkileri vardır. Yaşlılık lekelerinin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılmasında etkili olur.

NeoStrata Skin Active Cellular Restoration, markanın en çok tercih edilen gece kremlerindendir. Güzelliğiniz konusunda eksik bırakmak istemiyorsanız mutlaka geceleri bu kremden faydalanmalısınız. İçerisinde bulunan özel maddeler sayesinde cildinize dolgunluk ve sıkılık kazandırır. Sabaha zinde şekilde uyanmanıza yardımcı olur. Yaşlanma belirtilerinizi azalttığı gibi geciktire de bilir. Bütün cilt tipleri için uygundur. Yüz ve boyun bölgenizi temizledikten sonra bu kremi sürebilir, masaj hareketleri ile dağıtabilirsiniz. Diğer gece ürünleriyle birlikte de kullanabilirsiniz.

Birbirinden Özel NeoStrata Göz Kremleri

Gözler belki de güzelliğinizi ortaya çıkan en önemli yerlerinizdir. Fakat çoğu zaman gözlerin bakımı aksatılır. Üstelik göz çevresi cildinizdeki diğer alanlara nazaran daha hassastır. Bu yüzden de çok daha özenli bir bakıma ihtiyacı vardır. Zamanla ve çevresel faktörlere bağlı olarak meydana gelen ince çizgiler, koyu halkalar hem güzelliğinize gölge düşürür hem de sağlıksız bir görünüm ortaya çıkarır. Özel formüle edilmiş NeoStrata göz kremi çeşitleri bu konuda yardımcı olur.

Göz çevresinde meydana gelen sorunları gidermeye yardımcı olmak adına çok sayıda ürün geliştirmiş olan NeoStrata, bu konuda en etkili dermatolojik markalardan birisidir. Ultra etkili formülleriyle sadece gözlerinizdeki yaşlanma belirtilerini gidermek için özel içeriklere sahiptirler.

NeoStrata Intensive Eye Therapy, göz çevresinin görünümünü iyileştirmektedir. Göz kapağı sarkması, kaz ayakları ve göz kırışıklıklarının altında gözle görülür seviyede azalmasını sağlar. Tonlu ve pürüzsüz bir görünüm kazanmaya yardımcı olur. Göz çevresinin dolgunlaşmasını destekleyerek kollajenlerin üretimini arttırır. İçerisindeki kafein, torbaların giderilmesini destekler. Bütün cilt tiplerinde kullanılabilir.

NeoStrata Comprehensive Retinol Eye Cream, göz çevresindeki koyu renkli halkaların ve kırışıklıkların görünümünü hedeflemektedir. Bu krem sayesinde daha parlak, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Yine daha aydınlık bir görünüm kazanması adına cildin yenilenmesine yardımcı olur. Bunun için sıkılaştırıcı bir kompleks içerisinde saf retinol ile formüle edilmiş, özel yapıdadır.

NeoStrata Brightening Eye Cream, göz altındaki koyu halkalarıyla mücadele için özel formüle edilmiştir. Parlak ve pürüzsüz bir görünüm için restore edilmiş bir sıkılık ve nem görünümü hedeflenmiştir. Göz çevrenizin daha parlak ve daha aydınlık olmasına katkı sunar. Peptitler, antioksidanlar, vitaminler ve alga özleri ile çok etkili bir kompleks olup yorgun gözlerin görünümünü aydınlatır ve sıkılaştırır.

NeoStrata PHA Eye Cream, ince çizgileri yumuşatır. Göz çevresinin parlaklığını arttırır. Stresli ve yorgun görünümü canlandırır. Cildin göz çevresinin nem bariyerinin kuvvetlendirilmesini sağlar. Bunun için Hyaluronik asit içerir. Hyaluronik asit ile yaşlanmaya karşı koruyan anti-aging Polyhydroxy acid (PHA) teknolojisi birleştirilmiştir. Bu sayede krem, gevşek göz derisinin görünümünü düzgünleştirmekte ve dolgunlaşmasına yardımcı olmaktadır. Kafein ve Hyaluronik asit formülü ile cildin nemlendirilmesini sağlamaktadır.

NeoStrata Bionic Eye Cream, A, C ve E vitamin içeriğine sahiptir. Gözaltı morluklarıyla etkin mücadele etmesi ve kırışıklık karşıtı olarak formüle edilmiştir. Glukonolakton (PHA) ve Laktobionik Asit (PHA) sayesinde güçlü bir anti-aging etki de yapar. Yeşil çay ve salatalık ekstresi güçlü antioksidanlar olup göz altındaki morluk ve torbalanmaların azaltılmasına destek sunar. Hassas ciltler dahil bütün cilt türlerinde kullanıma uygundur.

Gün Boyu Koruma Sağlayan NeoStrata Gündüz Kremleri

NeoStrata günün 24 saatinde ihtiyacınız olan kremleri sizlere sunuyor. Bunlar arasında özellikle gündüz kremleri özel bir yere sahip. Gündüz kremleri, gün boyunca cildinizin ihtiyacı olan bakımı, onarımı, tazeliği ve parlaklığı kazanmasına yardımcı olur. Gece kremleri kadar yoğun formda değillerdir. Aynı zamanda makyaj ürünleriyle de kullanılabilir. Bunların daha kolay ve daha etkili kullanılabilmesine yardımcı olur. NeoStrata ürünleri gündüz kremleri konusunda ihtiyacınız olan en iyi ürünleri sizlere sunmaktadır.

NeoStrata Skin Active Matrix Support Spf serisi özel içeriği sayesinde cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildinizin pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar. Cildinizi onarır. Sıkı ve dolgun bir görünüme sahip olmanız yanında cildinizin doğal yenilenme süreci içinde daha hızlı beslenmesini, kısa sürede sonuç alınmasını sağlar. Cilt yapısında ve doğada yer alan doğal radikallerin cildinizde oluşturduğu olumsuz etkilerden, güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korur. Cildinizdeki renk farklılıklarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Başka ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz. Tamamen doğal içeriklere sahip olduğundan dolayı hiçbir alerji oluşturmaz.

Ürünü güneşli günlerde dışarıya çıkmadan önce kullanarak etkili sonuç alabilirsiniz. 1-4 hafta arasında eşsiz bir değişim göreceksiniz. Cildinizin sıkılaştığını, dolgun ve gergin görünüme kavuştuğunu, beslendiğini ve zararlı güneş ışınlarına karşı korunduğunu fark edersiniz. Kullanacağınız mevsim ya da iklim şartlarına göre 20 ya da 30 faktör seçeneklerinden kendiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Güzel Bir Cildin Anahtarı NeoStrata Leke Kremleri

En sık karşılaşılan sorunlardan birisi lekelerdir. Ciltte oluşan lekeler pek çok farklı nedenden meydana gelebilir. Kullanılan yanlış ürünleri, güneş ışığına fazla maruz kalmak, erken yaşlanma belirtileri ve cilt tahrişi en sık karşılaşılan leke nedenleridir. Sadece zaman zaman meydana gelen lekelerle de karşılaşabilirsiniz. Bu durumda yapılması gereken lekelerin oluşum nedenini anlamak ve düzenli olarak cilt bakımınızı yapmaktır. Cildinize uygun leke kremi çeşitleriyle sorunun üstesinden gelebilirsiniz. NeoStrata markası bu konuda faydalanabileceğiniz başarılı ürünler geliştirmektedir. Birden çok leke kremi seçeneğine sahip olması, herkes için NeoStrata’da uygun bir krem bulunmasına imkan vermektedir.

NeoStrata Pigment Controller, cildinizin daha aydınlık, daha pürüzsüz ve daha ışıltılı bir tonda olmasını hedefler. Yoğun ve oldukça etkili parlatıcı, Neoglucosamine, Retinol (%0,1) ve stabilize edilmiş C Vitamini içerir. Bu sayede cildinizin renginin solmasını ve bozulmasını önler. Özel formülü sayesinde cildinizin görünümünün hemen aydınlatılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki zerdeçalın güçlü antioksidan yapısı koyu lekeleri hedef alarak açılmasına yardım eder.

NeoStrata Skin Active Day and Night Duo, görünür yaşlanma belirtilerini hedef alır. Bunları tersine çevirmeye yardımcı olur. Klinik olarak kanıtlanmış bileşenleri sayesinde ciltte oluşan lekelerin azaltılması için çift etkili çalışma gerçekleştirir.

NeoStrata Skin Brightener, cildi yaşlanma belirtilerine karşı korur. Koyu renkli cilt lekelerinin görünümünü azaltmak için genel cilt tonunu aydınlatır. Günlük kullanımda Broad Spectrum SPF 35, UV kaynaklı cilt yaşlanmalarına karşı koruma oluşturur.

NeoStrata Retinol Repair Complex, cildin hacim verici matrisini hedef alır. Daha sıkı bir görünüm sağlamak, kırışıklıkları azaltmak ve yaşlılık lekelerinin görünümünü en aza indirmek için formüle edilmiştir. Konsantre kompleks formülü, cildinizin doğal hacim kazanmasını sağlar. Neoglucosamine ile %0,5 saf, stabilize edilmiş Retinol sayesinde daha aydınlık, daha gergin bir göz çevresine sahip olma imkânı verir. Uzun süren nemlendirici etkisi ile cildinizi besler.

NeoStrata Enlighten Illuminating Serum, etkisini en hızlı biçimde göstermesi için güçlü aktif maddelerle hazırlanmıştır. Yaşlanma ve hormonal değişimler nedeniyle oluşan ya da UV kaynaklı koyu lekelerin hafifletilmesinde kullanılır. Daha çok bölgesel lekelerin üzerinde kullanılması önerilen serumun formülünde 12 farklı leke açıcı madde vardır. 6 farklı aşamada etkili olur. Eski lekelerin giderilmesi, yenilerinin engellenmesi için hizmet eder. Cildin normal hücre döngüsünü hızlandırır. Koyu cilt lekelerinin uzaklaştırılmasında etkili olur. Formülündeki güçlü peptid melanin ve tirozinaz üretiminin yavaşlatılmasına yardımcı olur. Bütün cilt tiplerinde kullanılabilir.

İhtiyacınız Olan Elastikiyeti Sağlayacak NeoStrata Nemlendirici Krem Çeşitleri

Sağlıklı ve güzel bir cildin sahip olması gereken en temel etken, nemdir. Nem, cildin kendini beslemesini sağlar ve canlı, genç, sağlıklı bir görünüm kazandırır. Fakat pek çok etken, cildinizin nem dengesini olumsuz etkileyerek kurmasına neden olur. Özellikle soğuk, kuru havalarda cildinizin nem ihtiyacı çok daha artar. NeoStrata geliştirmiş olduğu birbirinden özel nemlendirici krem çeşitleriyle bu alanda da ihtiyaçlarınızı karşılar.

NeoStrata kullananlar markanın geniş nemlendirici ürün seçeneği sayesinde rahatlıkla ciltlerine uygun kremi bulabiliyorlar. Yorumlar da neredeyse tamamı olumlu. Çünkü markanın nemlendirici kremleri sadece cildinize nem kazandırmakla kalmıyor. Pürüzsüz bir görünüm kazanmasını, ton farklılıklarının azalmasını, yenilenmesini sağlıyor.

NeoStrata Ultra Smoothing Lotion, NeoStrata Lotion Plus Aha 15, NeoStrata Ultra Moisturizing Face, NeoStrata Ultra Smoothing Cream, NeoStrata Oil Control Gel, NeoStrata Restore Bionic Face Cream, NeoStrata Renewal Cream, NeoStrata Ultra Daytime Smoothing, NeoStrata Daytime Protection Cream ve daha pek çok farklı nemlendirici krem, losyon bulabilirsiniz. Bunların her birisi yağlı ciltler için, kuru ciltler için, karma ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu sayede cilt tipinize özel bir NeoStrata seçebilirsiniz. Markanın nemlendiricileri cildinizi derinlemesine nemlendirirken kırışıklık karşıtı bakım yapar. Yumuşaklık ve canlılık kazanmasına yardımcı olur. Cildinizin elastikiyetini arttırarak daha pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Kullanım tipine göre farklı faktör içerikleriyle gün ışığına karşı kullanım fırsatı verir.

NeoStrata Yüz Serumu

Cildine belli bir estetik ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak isteyip de kozmetik ürünleriyle sonuç alamayanların tercihi serumlardır. Yüz serumları çok daha yoğun, çok daha kompleks bir uygulama sunarlar. NeoStrata yüz serumu çeşitleri tercihini bu yönde kullanma isteyenler için de alternatifler sunuyor.

NeoStrata Skin Active Firming Collagen Booster, eşsiz bir yüz serumu olarak pek çok çok avantaj sağlıyor. Serum, kolajen üretimini arttırarak gece cildinizin yenilenmesine yardımcı oluyor. Cildinizin yaşlanmasını engelliyor.

NeoStrata Bionic Face Serum, gece bakımı için zengin içeriği ile öne çıkıyor. Gündüz bakımınızı gece tamamlamanıza yardımcı oluyor. Bir taraftan yoğun nem kazandırırken diğer taraftan kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı oluyor. Koyu cilt lekelerinin hafifletilmesinde de etkili oluyor.

Arınmış Bir Cilt İçin NeoStrata Yüz Temizleme Ürünleri

Estetik, genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolu temizlikten geçer. Bu yüzden de yüz temizleme ürünlerine ihtiyaç duyulur. Yüz temizleme ürünleri, farklı formlarda ve kullanım amacına göre geliştirilir. NeoStrata bu alanda çok geniş bir ürün seçeneği sunarak yüzünüzde ihtiyaç duyduğunuz bütün temizlemelere çözüm bulmanızı sağlıyor.

NeoStrata markasının yüz temizleme ürünleri makyaj temizleme, sivilce karşıtı, akne karşıtı gibi pek çok farklı kullanıma hizmet ediyor. Ayrıca su, jel, köpük, krem gibi çeşitli formlarda olduğu için siz nasıl bir temizleme ürününe ihtiyaç duyuyorsanız NeoStrata ürünleri arasında bulabilirsiniz.

NeoStrata Facial Cleanser, tüm cilt tipleri için uygun, hassas bir temizleyicidir. Cildinizdeki çevresel kirleri, hücresel atıkları temizleyerek porları açar. Cildinizin pH’sını ayarlar ve sonrasında uygulanacak ürünün etkisini arttırmak için cildinizi hazırlar. Ciltten kolayca temizlenir ve içeriğindeki panthenol ve glukonolakton ile nemlendirir. Cildinizi kurutmadığı gibi gerilmesine sebebiyet vermez. Makyaj temizliği için de rahatlıkla tercih edilebilir.

NeoStrata Foaming Glycolic Wash, köpük temizleyicilerden birisidir. Yağlı ve akneli ciltlerin kolayca temizliği için formülize edilmiştir. Ciltteki hücresel atıkları, çevresel kirleri temizlemekte, porların açılmasını sağlamaktadır. İçeriğinde yüksek düzeyde glikolik asit ve laktobionik asit sayesinde cildinizi yenilemekte, nem kazandırmaktadır. Su ile kolayca temizlenebilmekte, sonrasında uygulanacak ürünün etkisini arttırmak için cildi hazırlamaktadır.  

NeoStrata Skin Active Exfoliating Wash Köpük Temizleyici, Skin Active serisinin en özel ürünlerinden birisidir. Sabunsuz köpük temizleyici, cildinizin pH değerini dengelemek için formüle edilmiştir. Yağı ve makyajı etkili şekilde gidermeye yardımcı olur. Cilt dokusunun ve berraklığının arttırılmasında son derece başarılıdır. Gözenekleri sıkılaştırmaya katkı sunar.  Papatya, aloe vera, biberiye ve salatalık özlerinin konsantre botanik kompleksi ile bir taraftan yenilenmeye diğer taraftan canlanmaya yardımcı olur.

NeoStrata Exfoliating Wash, köpük formunda bir yüz temizleme ürünü olup benzersiz SynerG Formül 8.5 formülü cildi kurutmadan nazikçe arındırmaktadır. Ciltten yağı arındırırken iritasyona neden olmadan makyajın temizlenmesini sağlamaktadır. Gözeneklerin derinlemesine temizliğini yapmakta, cilt dokusunu geliştirip aydınlatmaktadır. Gül, papatya, aloe, salatalık ve biberiye özleri cildinizi tazelemekte, yumuşaklık kazandırmaktadır.

NeoStrata markasının bütün ürünlerini sitemizde inceleyebilir, en uygun fiyat avantajlarıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.