Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Cerave Nemlendirici

Cildi nemlendirmek, cildin men seviyesini dengede tutmak cilt sağlığı açısından son derece önemlidir. Cilt bakım rutininin en önemli parçalarından bir tanesi olan cildi nemlendirmek ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir. Cilt tipine uygun bir nemlendirici kullanarak cildi hem çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden hem de cilt kurumasından korumak mümkün olabilir. Cerave marka nemlendirici çeşitleri ise farklı cilt tipine uygun çeşitleri ile bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır.

Amerika’da 2005 senesinde kurulmuş olan marka Cerave, günümüze kadar tüketicilere sunduğu cilt bakım ürünleri ile kullanıcıların favorisi olmuştur. Araştırma ve çalışmalarını alanında uzman bilim adamlarıyla yürütmüş olan marka bu konuda emin adımlarla ilerlemiştir. Cerave nemlendirici krem ne işe yarar, neden kullanılmalı? Cerave nemlendirici krem özelliklerini inceleyelim…

Öncelikle cilt bariyerinden bahsetmek gerekir. Cildin en dış katmanında bulunan bu bariyer cildi hasara karşı korumaya yardımcı olur. Cerave nemlendirici krem çeşitleri içeriğindeki 3 temel asit ile cildi korumaya destek olur. Bunlardan en önemlisi de seramiddir. Yağ asitleri cilt bariyerinin yapısını oluşturur ve azalmaya başlamasıyla ciltte kuruluk meydana gelir. Seramid kaybı en basit tabirle cildin erken yaşlanmasına yol açmaktadır. Cerave nemlendirici krem seramid içeren formülü ile aktif bileşenlerin cilt üzerinde uzun süre kalmasını sağlar. Bu da cildinizin uzun süre nemli kalmasını sağlamaktadır.

Kullanılacak olan herhangi bir Cerave nemlendirici krem ürünü parfüm içermez. Seramid ve MVE teknolojisi ile geliştirilmiş ürünleri tüm dünyada güvenle kullanılmaktadır. Cerave nemlendirici krem yanında markanın nemlendirici losyon, nemlendirici, temizleyici gibi ürünleri de bulunmaktadır. Günümüzde dermatologların da uzmanlığı ile geliştirilen 70 üzerinde ürünü her cilt tipinden insan kullanabiliyor.

Cerave Nemlendirici Krem Modelleri ve Özellikleri

Cerave nemlendiricilerin pek çok önemli özelliği bulunuyor. Cilt kuruluğu, cilt yaşlanması gibi durumların önüne geçmeye etkili bir destek sunuyor. Cilt bakımının en önemli adımlarından bir tanesi olan cilt temizliği ile işleminize başlayarak nemlendiricinin etkisini artırabilirsiniz. Gün içerisinde cilt biz farkında olmadan toz, kir, rüzgâr sayesinde yıpranabiliyor, kirlenebiliyor. Peki bu kirlenme durumunda ne ortaya çıkıyor? Elbette gözenekler tıkanıyor ve cildin nefes alması imkânsız hale geliyor. Sabah veya akşam farketmeksizin cilt bakımınıza başlamadan önce cildinizi temizlemeniz gerekiyor. Eğer kirli bir cilde ürün kullanırsanız bu cildinize zarardan başka bir şey vermeyecektir.

Kadınların en büyük tutkularından olan makyaj eğer ciltten doğru bir şekilde çıkarılmaz ise gözenekleri tıkar ve yağlanmaya sebebiyet verebilir. Cilt temizleme ürünleri bu sebeple de önemlidir. Akşamları özellikle makyaj temizlemeden kesinlikle yatağa gidilmemelidir. Bunun için ise cilt tipine uygun bir temizleyici ürün kullanmalısınız. Eğer cilt tipinize uygun bir temizleyici kullanmazsanız cildiniz üzerinde pek çok olumsuz netice ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca cilt temizlemede ne aşırı soğuk ne de aşırı sıcak su kullanılmalıdır. Mutlaka ılık su ile cilt temizliği yapılmalıdır.

Cerave temizleyici ürünler her cilt tipine uygun olarak farklı üretilmiştir. Kuru, karma, yağlı, normal fark etmeksizin her cilt tipine uygun Cerave temizleyici bulmak mümkündür. Cerave köpüren temizleyiciler özellikle yağlı ve normal ciltler için idealdir. İçeriğinde seramid, niasinamid ve hyalüronik asit gibi cilt için son derece faydalı bileşenler yer almaktadır. Köpüren jel kıvamdaki ürün yumuşak bir dokunuşla cildinizi en iyi şekilde temizler ve Cerave nemlendirici krem adımına da sizi en iyi şekilde hazırlar.

Cerave nemlendiren temizleyici çeşitleri ise özellikle çok kuru cilde sahip olanların kullanabileceği özellikleri içerir. Cildi nazikçe temizlemenize, cildinizi kirlerden tamamen arındırmanıza yardımcı olur.

Sonrasında uygulayacağınız Cerave nemlendirici krem ise cildin daha sağlıklı ve güzel kalmasına yardımcı olan üründür. Cildin ihtiyaç duyduğu tüm bileşenler tek bir üründedir. Cildin nemini kaybetmesi için pek çok sebep söylenebilir. Çevresel faktörler, fazla güneşe maruz kalma, yanlış beslenme, yanlış kozmetik uygulamaları, genetik faktörler bunlar arasında sayılabilir. Peki, nem kaybına uğramış cilde ne olur? Elbette cilt kuruluğu başlar ve erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Cilt soluklaşır, canlılığını kaybeder. Özellikle ince çizgi, kırışık gibi oluşumlar kendisini gösterir. Cerave nemlendirici krem ise bu etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olmak üzere üretilmektedir. 

Cerave temizleme ürününüzü kullandıktan sonra kullanacağınız Cerave nemlendirici krem cildinize yoğun bir nem desteği sağlamayı hedefler. Cerave nemlendirici çeşitleri kontrollü salınım özelliğine sahiptir. Bu sayede aktif bileşenler uzun süre cildinizi sarar ve bu sayede nemli tutmaya yardımcı olur. Cerave nemlendirici krem el, yüz ve vücut için kullanılabilen çeşitlere sahiptir.

Cerave Nemlendirici Krem Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Diğer tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi Cerave nemlendirici krem alırken de birtakım özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Örneğin Cerave nemlendirici krem kuru ciltler için geliştirilmiş 3 temal asit içermektedir. Kullanmaya başladığınız anda cildinizde bir rahatlama, ferahlama hissedebilirsiniz. Cildinizi nazikçe nemlendirecektir. Bu nemlendirici krem cildinize yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olurken pürüzsüz bir görünümü de destekler. Yoğun kıvamda olmasına rağmen cildinizde ağırlık ya da yağlı his bırakmaz. Hem yüz hem de vücut için kullanabilirsiniz. Ayrıca kendiniz olduğu gibi çocuklarınız için de Cerave nemlendirici krem güvenle kullanmanız mümkündür.

Cerave nemlendirici krem gibi bir diğer önemli nemlendirici de Cerave nemlendirici losyondur. Cerave nemlendirici losyon krem gibi kuru ciltler için idealdir. Aralarındaki fark ise losyonun daha hafif bir kıvama sahip olmasıdır. Cerave nemlendirici yüz kremi ise özellikle yüz bölgesi için geliştirilmiştir. Normal ve kurumaya meyilli bir cilt tipiniz varsa bu yüz kremini kullanabilirsiniz. Yüz ve boyun bölgesine düzenli olarak uyguladığınızda cildinizi kurumaya ve yıpranmaya karşı koruyabilirsiniz. 

Bunun yanında Cerave markasının SPF25 koruma faktörlü yüz kremi de bulunmaktadır. Bu krem yüz ve boyun bölgesini nemlendirmeye yardımcı olurken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı ciltte bir bariyer görevi görür. Bu kremi ise diğer güneş ürünlerinde olduğu gibi güneşe çıkmadan 15 dakika önce yüz ve boyun bölgenize uygulamanız gerekiyor. Elbette markanın ellere özel kremi de bulunuyor. Çok kuru ve çatlak görünümlü ellere sahipseniz Cerave onarıcı el kremi kullanabilirsiniz. Bu krem cilt bariyerinin güçlenmesine destek verir.

Markanın ayaklara özel geliştirdiği yenileyen ayak kremi ise özellikle çok fazla havasız ve nemsiz kalmış, yıpranmış ayak derisinin yenilenmesine, rahatlamasına yardımcı olur. Cerave yenileyen ayak kremi kurumuş, çatlamış, dökülme yaşanan ciltleri onarmaya yardımcı olur. Cildi ölü derilerden arındırmaya ve cildi nemlendirmeye destek olur. 

Cerave Nemlendirici Krem Fiyatları

Cerave nemlendirici krem çeşitleri alacağınız ürünün içeriğine ve boyutuna göre farklılık göstermektedir. Cerave markasının hedefe yönelik pek çok cilt bakım ürünü bulunuyor. Bu sebeple bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir nemlendirici krem bulabilirsiniz. Cerave krem kullananlar ürünler hakkında ne demiş diye araştırma yaparsanız yüz güldüren sonuçları siz de okuyabilir, maliyeti ile kıyaslandığında orantılı olduğunu görebilirsiniz. Cerave nemlendirici krem fiyatlarını ürün karşılaştırma yöntemi ile karşılaştırabilir ve size en uygun Cerave nemlendirici krem ürünü rahatlıkla bulabilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.