Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Sudocrem

İrlanda’dan doğan bir marka olan Sudocrem, 1931 yılından bu yana piyasada yerini almaktadır. Doğal bileşenlerden oluşan Sudocrem, pişik kremi olarak ün kazanmış olsa da, her tipteki cilt yapısı için pek çok faydası olan bir ürün olarak nitelendirilmektedir. İçeriğinde bulunan doğal bileşenler sayesinde, 90 yılı aşkın bir süredir güvenle kullanılan Sudocrem, pek çok cilt probleminin tedavisinde kullanılmaktadır.

Sudocrem, yapıcı ve onarıcı yapısı sayesinde hem yetişkinlerde hem de bebeklerde cilt dokusunu yenilemeye yardımcı olmaktadır. Sorunlu bölgeye uygulandığında en kısa sürede yanıt almayı sağlayan Sudocrem, uzun süreli yanık lekelerinin tedavisi dahil pek çok alanda kullanılmaktadır. Sudocrem, içerik olarak çinko oksit ve benzeri hücre yenilenmesini destekleyen bileşenlerden oluşmaktadır.

Sudocrem, cilt yapısının nem ihtiyacını karşılamasıyla da tercih edilen bir üründür. Nem, her cilt yapısının ihtiyaç duyduğu ve eksikliği söz konusunu olduğunda ciddi zararlar veren bir fonksiyondur. Sudocrem, cildin doğal nem dengesine ulaşmasını sağlayan özelliği sayesinde, cilt korumasını ve onarımını sağlamaktadır.

Cilt problemleri arasında, en rahatsız edici olanların arasında yer alan egzama, her ilaca ve kreme yanıt vermeyen bir problemdir. Bu problemi yaşayan pek çok kişi tarafından tercih edilen Sudocrem, içeriğindeki çinko bileşenleri sayesinde koruyucu ve tedavi edici özellik göstermektedir.

Tahriş olan, yanan, yara açılan her cilt yüzeyi derinlemesine bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu koşulları yaşayan bir cilt bölgesinin onarımı için çeşitli vitamin ve mineraller gerekmektedir. Sudocrem, içeriğinde bulunan doğal vitamin ve mineraller sayesinde sorunlu bölgenin tedavisini en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Bununla beraber pek çok cilt problemi için tedbir amaçlı da kullanılan Sudocrem, çok fonksiyonlu yapısı sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Siyah noktalar herkes için rahatsız edici yapıdaki cilt sorunlarından biridir. Sudocrem, uygun sıklıkta kullanımı ile siyah nokta ve sivilcelerin giderilmesine de yardımcı olmaktadır. Hormonsal nedenlerden kaynaklanmayan sivilceler için doktor kontrolünde kullanılmaktadır. Bununla beraber Sudocrem, sivilcelerin ciltte bıraktığı izleri geçirmede de kullanılmaktadır. Sudocrem, sağladığı onarım ve bakım sayesinde, sivilcelerin tahriş ettiği bölgeleri kısa sürede onarmaktadır.

Aynı zamanda Sudocrem; mantar, uçuk ve çatlak tedavisinde de yardımcı ürün olarak kullanılmaktadır. Bunca fonksiyona sahip olan Sudocrem’in, en çok kullanıldığı konu ise bebeklerde yaşanan pişik problemidir. İçeriğindeki koruyucu bariyer ve su itici özellik sayesinde cildi yumuşatır ve tahriş olmasını engeller. Bebek cildinin yumuşak yapısını bozmadan korumakta olan Sudocrem, pişik olmuş veya tahriş olmuş bebek ciltleri için tedavi edici özellik göstermektedir.

Bebek bezleri, bebeklerin cildinde tahriş edici etki göstermektedir. Bebek bezinden kaynaklanan kızarıklık ve tahriş gibi durumlar, bebeklerin cildine zarar vererek bebekleri ve annelerini huzursuz etmektedir. Sudocrem, bu tür sebeplerden oluşacak tahriş durumlarının önüne geçmektedir. Tüm cilt tipleri için uygundur ve tedavi edici etkisi kanıtlanmıştır.

Sudocrem Pişik Kremi

Pişik kremi olarak ortaya çıksa da zamanla farklı amaçlar için çeşitlenen Sudocrem ,cilt problemi oluşumunu en aza indirmesiyle önleyici özellik de göstermektedir. Sudocrem, hem önleyici niteliğe hem de tedavi edici niteliğe sahip olan çeşitlerle piyasada yer almaktadır. Günümüzde üretilen Sudocrem çeşitleri:

  • Sudocrem Bakım Kremi
  • Sudocrem Cilt Bakım Kremi
  • Sudocrem Antiseptik Krem

Bebek bakım kremi, bebeklerin hassas cildine bakım yaparak, pişiğe karşı koruma sağlamaktadır. Antiseptik krem ise kuruluk veya egzama gibi nedenlerle oluşan kaşıntıların dindirilmesi ve önlenmesine yardımcı olmaktadır. Kaşıntı neticesinde oluşacak tahriş ve yaralanmaların önlenmesine yardımcı olmaktadır.

Bebek bakım kremi, her bölgeye uygulanabilen yapısıyla bebek cildine dost özellik göstermektedir. Bebekler hassas ciltlere sahip oldukları için, bebek ciltleri çok kolay bir şekilde tahriş olabilmektedir. Kızarıklık, tahriş ve pişik gibi durumlarda bebeklerin canı büyük ölçüde yanmaktadır. Sudocrem, bebek cildine dost yapısıyla koruma sağlayarak, hem önleyici hem de tedavi edici özellik göstermektedir.

Yetişkinler için üretilen cilt kremi ise onarım ve bakım sağlaması nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Ciltte oluşan herhangi bir leke, yanık izi, yara, tahriş gibi durumlarda kullanılan Sudocrem sayesinde, cilt onarımı sağlanmaktadır. Egzama ve benzeri durumlar nedeniyle oluşan kaşıntı neticesinde, cilt üzerindeki tahrişler için de oldukça etkili olan Sudocrem, çok fonksiyonlu kullanışlılığı sayesinde öne çıkmaktadır.

Egzama, mantar, sivrisinek ve benzeri haşere ısırıkları gibi nedenlerle oluşan kaşıntılar için ise antiseptik krem kullanılmaktadır. Sudocrem Antiseptik Krem sayesinde kaşıntı durumu en aza indirilmekte ve kişiler için rahatlama sağlanmaktadır.

Sudocrem kullanımında dikkat edilmesi gereken, istenilen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülmesidir. Genellikle gece saatlerinde kullanılması bölgeye temas azaldığı için daha uygundur. İnce bir tabaka halinde masaj yaparak uygulanmaktadır. Yağlı ve yoğun yapısı nedeniyle fazla uygulanması uygun değildir.

Sudocrem Pişik Kremi Fiyatları

Her birey cilt yapısına büyük ölçüde önem vermektedir. Cilt sağlığı ve görünümünün güzelliği söz konusu olduğunda, en iyi ve en güvenilir ürünlerin tercih edilmesi önem arz etmektedir. Günümüzde dermatolojik ürünler, her cilt yapısına uygun şekilde üretilmektedir. Bu nedenle hemen hemen her cilt sorununa uygun ürünlere ulaşmak oldukça kolaydır.

Sudocrem fiyat konusunda oldukça avantajlı bir cilt bakım ürünüdür. Olabilecek en hızlı şekilde çözüm sağlaması nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Hızlı tedavi ve onarımla beraber uygun fiyata sahip olması nedeniyle de çokça tercih edilmektedir. En minimal düzeyde tutulan fiyat aralıklarına sahiptir.

Sudocrem fiyat aralıkları kreminin çeşidine bağlı olarak değişmektedir. Bununla beraber gramaj miktarı da fiyatı etkileyen bir diğer faktördür. 60 gr, 125 gr, 250 gr ve 400 gr şeklinde çeşitlere sahiptir. Fiyat belirlenirken gramajları da dikkate alınmaktadır. Sudocrem genellikle set halinde satın alındığında daha avantajlı olmaktadır. 8’li, 12’li ve 15’li gibi set çeşitlerine sahiptir. Set halinde alındığı takdirde hem daha ekonomik olmakta hem de uzun süreli kullanıma olanak sağlamaktadır.

Sudocrem Pişik Kremi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekler için en sağlıklı cilt kremini ararken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bununla beraber yetişkinler için alınan ürünlerde de aynı hassasiyeti göstermek gerekmektedir. Sudocrem pişik kremi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör, alınan kremin orijinal olup olmadığıdır. Satıcı firmanın güvenirlik düzeyi araştırılmalı ve orijinal ürünler tercih edilmelidir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kremin hangi amaçla kullanılacağına karar verilmesidir. Oluşan cilt probleminin en iyi şekilde araştırılması, bu doğrultuda en uygun ürünün seçilmesi gerekmektedir. Sudocrem pek çok cilt problemine çözüm bulan bir ürün olmasıyla beraber, doğru yönlendirme ve doktor kontrolünde kullanımı daha uygun olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.