Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 139 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10

Solgar

Solgar, 1947 yılından bu yana üretim yapan bir takviye gıda markasıdır. 70 yılı aşkın süredir verdiği hizmetler sayesinde pek çok kişinin yaşam kalitesinin güçlendirmektedir. Solgar, 1968 yılından itibaren takviye ürünlerinin içerisinden tuz, nişasta ve şeker gibi alerjik maddeleri çıkarmıştır. Bu sayede herkesin güvenle kullanacağı takviye ürünler üretmektedir.

Alerjen madde içermeyen ürünleriyle piyasada öncü olmaya devam eden Solgar, yüksek potansiyelli doğal vitaminler ve mineral takviyeleri üretmektedir. Günümüzde 500’den fazla ürünü ile hizmet vermekte olan bir dünya markasıdır. Solgar bünyesinde; uzman doktorlar, diyetisyenler ve biyologlar çalışmaktadır. Son teknoloji üretim sistemi ve uzman kadrosu sayesinde insan vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm takviye ürünler en kaliteli şekliyle piyasaya sunmaktadır.

Solgar ürünleri tamamen doğal bileşenlerden oluşmaktadır. Kök ekstreleri, bitki yaprakları ve tohumlar kullanılarak üretilen takviye ürünler, hiçbir yan etki oluşturmadan güvenle kullanılmaktadır. Solgar, takviye kutularını da özenle dizayn etmektedir. Plastik şişe ve benzeri hiçbir ürün marka bünyesinde bulunmamaktadır. Işığa ve bozulmaya dayanıklı cam şişeler içerisindeki takviyeler, güvenle kullanılmaktadır. Bununla beraber şişelerin etiketlerinde, ürünlerin besin değeri, etken maddeleri ve son kullanım tarihleri en doğru şekliyle belirtilmektedir. Kullanıcılar etiket üzerindeki yönlendirmelerle tercih yapmaktadırlar.

Hammaddeleri en güvenilir tedarikçilerden alan Solgar, vegan ve vejeteryan beslenme şekillerine uygun ürünler de geliştirmektedir. Bu sayede her kullanıcı sınıfına ulaşmaktadır ve güvenle kullanılmaktadır. Üretim aşamasındaki temizlik koşullarına da büyük önem veren Solgar, tüm sistemlerin temizlenmesi için özel makinalar kullanmaktadır. Bu sayede üretimin her aşamasında müşteri memnuniyetini gözeten bir tavır sergilemektedir.

Solgar Ürünleri

Günlük hayatın ve iş hayatının koşuşturması içerisinde hemen hemen herkesin bitkin düştüğü zamanlar olmaktadır. Okul temposundaki öğrenciler de dahil olmak üzere herkes vitamin desteğine ihtiyaç duymaktadır. Besinlerden alınan vitamin ve minerallerin yeterli gelmediği durumlar yaşanmaktadır. Böyle durumlarda vücut bağışıklığı düşmekte ve olumsuz durumlar ortaya çıkmaktadır.

Özellikle kış aylarında düşen vücut direnciyle birlikte her türlü gribal enfeksiyona açık hale gelinmektedir. Böyle durumlarda bağışıklık güçlendirici gıdalar tüketmek gerekmektedir. Özellikle C vitamini içeren besinleri tüketmek çok önemlidir. Besinlerden alınan vitamin ve mineral düzeyinin yeterli olmadığı durumlarda ise takviye ürünlere başvurmak gerekmektedir.

Sağlıklı yaşam ve dinç bir vücut için zaman zaman takviye alınması gerekmektedir. Bu konuda 70 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olan marka, en güvenilir tercih olarak nitelendirilmektedir. Her vücut tipine uygun ve her ihtiyaca cevap verecek ürün çeşitliliğine sahip olan Solgar, en kaliteli ürünleriyle hizmet vermektedir.

Solgar ürünleri, uzun bilimsel araştırmalar neticesinde ve ciddi kalite kontrol testlerinden geçen yapısıyla kullanıcısına sunulmaktadır. 500’den fazla vitamin, mineral, multivitamin ve bitkisel takviye ürünleri ile hizmet vermekte olan Solgar, piyasada en çok C vitamini çeşitleri ile dikkat çekmektedir. C vitamini içeren ürünleri arasında pek çok farklı çeşit bulunmaktadır. Çiğnenebilir formda ve kapsül formda bulunan pek çok C vitamini içeren takviye bulunmaktadır.

Solgar antioksidan takviyeleri arasında ise; koenzim Q-10, alfa lipolik asit, glutatyon ve resveratrol içeren takviyeler bulunmaktadır. Antioksidan takviyeleri, beyin sağlığı ve kan basıncı gibi pek çok vücut sistemine faydalı yapıda üretilmektedir. Vücudun kendi kendini yenilemesini sağlayarak yaşlanma karşıtı bir etki göstermektedir. Bununla beraber enerji verici bir yapısı olması sayesinde de günlük yaşam kalitesini artırmaktadır.

Her biri farklı ihtiyaçlar için özenle tasarlanan Solgar ürünleri, kişiye özel seçilerek kullanılmaktadır. Doktor kontrolünde ve ihtiyaç çerçevesinde kullanılması gerekmektedir. Bununla beraber takviye ürünleri, ilaç kategorisine girmeyen takviye ürünleridir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadırlar. Vücut sağlığını geliştirici etki gösterecek multivitaminler ve minerallerden oluşmaktadırlar.

Solgar Takviyelerinin Formları

Solgar takviye ürünleri genel olarak kapsül formda olsa da farklı formlar konusunda da kendini geliştirmektedir. Cam şişede güvenle saklanan ürünler; kapsül, tablet ve jel formlara sahiptir. Vitamin, mineral ve bitkisel takviyeler özel kutularda özenle saklanarak piyasaya sürülmektedir.

Her ihtiyaç tipine özel olarak geliştirilen ürünler, tedavi amaçlı kullanılmayan takviye ürünleridir. Her vücudun kendi özel ihtiyacına göre ve doktor kontrolünde kullanılması gerekmektedir. Günlük hayat kalitesinin artmasına yardımcı olan Solgar, yıllardır sevilerek tercih edilen bir dünya markası olmaya devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.