Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Solante Güneş Kremi

Dışarı çıktığımız anda cildimiz güneşe karşı savunmasız durumda kalır. Cildin savunmasız kalmaması ve güneşe karşı dirençli, sağlıklı kalabilmesi için ise pek çok tedbir alınabilir. Ancak bunlardan hiç şüphesiz en önemlisi güneş kremidir. Güneş krem ve losyonları cilt tabakasına direnç kazandırmaya ve cildi güneşin zararlı UVA-UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. Güneşle temas etmeden 15-20 dakika önce uygulanacak güneş kremi ya da losyonu ile güneşin tadını korkmadan çıkarmak mümkündür. Solante güneş kremi çeşitleri ise her cilt tipi ve ihtiyacına uygun olarak üretilmekte olup cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı en iyi şekilde korumayı hedefler. 

Güneşin zararlı ışınları sadece yaz ve bahar aylarında değil sonbahar ve kış mevsimlerinde de cilde etki eder. Bu sebeple güneş kremi sadece yazın kullanılır diye bir yanılgıya düşmemek gerekiyor. Güneş ışınlarının pek çok zararlı etkisi vardırEn başında cildi kurutur ve ciltte erken yaşlanmasına sebep olabilmektedir. İnce çizgi, kırışık görünüm ya da leke gibi sorunlar baş gösterebilir. Bu nedenle güneş kremi ya da losyonu kullanmak önemlidir. Hem güneş öncesinde hem de güneş sonrasında kullanılabilecek pek çok Solante güneş kremi çeşidi bulunmaktadır.

Solante güneş kremi çeşitleri İsviçreli bilim adamları tarafından özenle formüle edilip hazırlanmaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Solante güneş kremi çeşitleri beğeni ile kullanılmaktadır. Solante güneş kremi çeşitleri her yaşa her cilt tipine uygun olarak üretilmektedir. Markanın güneş kremi çeşitleri içerisinde en hassas ciltlere bile uygun krem çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca Solante güneş kremi çeşitleri içerisinde çocukların hassas cildine uygun ürünler de yer almaktadır. Bu anlamda hem ebeveynler hem de çocuklar Solante güneş kremi ürünlerini güvenle kullanabilmektedir.

Solante Güneş Kremi Çeşitleri

Solante güneş kremi çeşitleri içerisinde Antiox, İmmuna, Telerubor, Pregna, Atopica, Acnes, Pigmenta, Gold ve bebek çocuklar için ürünler bulunmaktadır. Solante güneş kremi çeşitleri içerisinde yer alan Pigmenta serisi özellikle lekeye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Güneş sonrasında ciltte leke ve ton dengesizliği gibi durumların önüne geçmek adına etkili bir içeriğe sahiptir. Solante pigmenta serisi içerisinde hem renkli hem de renksiz ürünler yer almaktadır.

Solante güneş kremi ürünlerinden bir tanesi olan Solante Pigmenta Tinted Lotion SPF 50+ ise yüksek güneş koruyucu faktörü ile ciltteki yoğun lekelenmenin önüne geçmeye yardımcı olur. İçeriğindeki doğal bitkisel özler sayesinde cildin korunmasına destek verir. Solante güneş kremi suya dayanıklı, yağsız formülü sayesinde ciltte ağırlık yapmamaktadır. Ayrıca Solante güneş kremi anti-aging etkisi ile ciltteki yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcıdır. Güneşten çabuk etkilenen bir cildiniz var ise bu yüksek faktörlü Solante güneş kremi çeşidini tercih edebilirsiniz.

Acnes serisi ise Solante güneş kremi içerisinde yer alan düzensiz ciltlerin en büyük destekçilerinden bir tanesidir. Bu serideki ürünler de yine yağsız ve suya dayanıklı formüle sahiptir. Cildi nemlendirmeye, yatıştırmaya ayrıca cildin beslenmesine katkıda bulunur. Eğer T bölgenizde aşırı parlaklık yaşıyorsanız Solante güneş kremi serisinde yer alan bu ürün matlaştırıcı etkisi ile size arzu ettiğiniz sonucu verebilir. Yine Solante güneş kremi içerisinde yer alan bu seride de renkli ya da renksiz seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Yine yüksek faktör koruma içeren Solante güneş kremi kategorisindeki Solante Acnes Tinted Losyon SPF 50+ düzensiz ciltleri nemlendirmeye, yatıştırmaya yardımcı olur. Stabil filtre formülü ile cildi güneşin zararlı ışınlarından korumayı hedefler. Renkli formu ciltte kapatıcı etkisi de sağlayabilmektedir.

Solante markasının Immuna serisi yaşlanma belirtilerini minimize etmeyi hedefler. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm ciltler için kullanıma uygundur. Solante güneş kremi çeşitleri içerisinde bulunan Immuna serisinde cilt için faydalı anti-aging ve antioksidan etkiler mevcuttur. Ciltteki gerginlik hissini bastırır ve cilde yoğun nem desteği verir. Solante Immuna SPF 50+ güneş losyonu ise hafif formülü ile ciltte ağırlık yapmaz. Yağsız ve suya dayanıklı bir formüle sahiptir. UVA-UVB filtreleri ile cildinizin gün boyunca güneşin zararlı ışınlarından korunmasına destek olur.

Solante Güneş Kremi Hangi Ciltler İçin Tercih Edilebilir?

Solante güneş kremi çeşitleri her cilt tipi için ayrı ayrı geliştirilmiştir. Cilt tipinize uygun bir Solante ürünü tercih ederek cildinizi zararlı ışınlara karşı koruyabilirsiniz. Örneğin Atopica serisi ise eğer cildinizde çok fazla kuruluk ve hassasiyet hissediyorsanız idealdir. Formülünde geliştirilmiş UV filtreleri bulunur. Cildi yatıştırmaya, nemlendirmeye yardımcı olur. Ciltteki huzursuz, gergin hissi almaya destek verir. Atopica losyon ise kuru ve çok kuru ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi nemlendirmenin yanı sıra cildin beslenmesine de ciddi katkı verir. Renkli formu ciltteki ton dengesizliği gidermeye yardımcı olur.

Markanın Antiox serisi anti-aging ve antioksidan etkileri ile ciltteki yaşlanma belirtilerine karşı savaşmaya yardımcıdır. Yağsız ve suya dayanıklı bir formül yapısına sahiptir. Cildi sadece güneşe karşı korumakla kalmaz nemlendirici, anti-oksidan ve anti-aging etkileri sunar. SPF50 faktörlü güneş koruması ise özel bitkisel formüllerle hazırlanmıştır. Bu özler ciltteki yaşlanma belirtilerini minimize etmeye yardımcı olur. Ayrıca cilt görünümünü iyileştirmeye, dengeli, aydınlık bir ton sağlamaya da katkı sağlar.

Solante güneş kremi serisi içerisinde yer alan Pregna, en hassas ciltlerin bile güvenle kullanabileceği ürünlere yer vermektedir. Bu da serinin diğer ürünlerinde olduğu gibi bitkisel içeriklerle formüle edilmiştir. Zengin bir içeriğe sahip olan Pregna serisi ürünleri yağsızdır. Ayrıca suya karşı dayanıklı olması sebebiyle de tercih sebebidir. Solante Pregna SPF 50+ losyon ise yüksek koruyu faktörü arzu edenler için idealdir. Cilde güneş ışınlarının direkt temas ettiği zamanlarda yüksek bir koruma sağlar. Ayrıca cilt görünümünde iyileşmeye, dengeli bir görünüm sağlamaya da katkı verir.

Solante Gold serisi tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiş, özenle seçilmiş bitki özlerinden formüle edilmiş bir seridir. Özellikle her yaşa hitap etmesi ile ailenin her üyesinin güvenle kullanabileceği ürünleri içermektedir. Solante güneş kremi UVA—UVB gibi ışınlara karşı cildi maksimumda korumayı hedefler. Ayrıca cildin nemlenmesine, beslenmesinde de rol oynar. Suya dayanıklı formülleri ile Solante güneş kremi gün boyunca terleme ya da suyla temas durumunda etkisini kaybetmeden sürdürür.

Solante güneş kremi bebek-çocuk güneş koruyucu serisi bebek ve çocukların hassas ciltleri için özenle formüle edilmiştir. Bebek ve çocuk cildi, yetişkin cildine göre çok daha hassas olduğundan içerikler de buna göre geliştirilmiştir. Özellikle havuzda ve deniz kenarında oynamayı seven çocukların ciltlerini güneşe karşı çok daha hassas bir şekilde korumak gerekir. Bunun farkında olan ebeveynler Solante güneş kremi bebek ve çocuk serisindeki ürünler ile bebeklerinin cildini güneşin zararlı ışınlarına karşı en iyi şekilde koruyabilmektedir.

Solante Güneş Kremi Fiyatları

Tüm ürünlerde olduğu gibi Solante güneş kremi çeşitleri de farklı fiyat aralıkları ile tüketicilere sunulmaktadır. Fiyatı farklılaştıran yegâne unsurlar içerik ve boyutudur. Her ihtiyacı karşılayacak ml yani boyutlarda Solante güneş kremi çeşidi mevcuttur. Bu anlamda fiyatlarda boyutlara göre farklılık gösterecektir. Genelde 150 ml şişelere sahip olan Solante güneş kremi çeşitleri içeriğindeki etki düşünüldüğünde uygun maliyetlerle tüketicilere sunulmaktadır. Cildi güneşten korumak son derece önemlidir. Etki ve maliyeti göz önünde bulundurduğunuzda Solante güneş kremi fiyatı ne denli uygun siz de görebilirsiniz.

Özellikle konu cilt sağlığı olduğunda içeriği güçlü ürünler tercih etmek gerekir. Eğer sırf ucuz olsun diye maliyeti düşük ürünleri tercih ederseniz cildinize faydalı bir etki etmesi bir yana cildinize zarar bile verebilir. Bu anlamda Solante güneş kremi çeşitleri sizlere zengin içeriği ile en iyi seçenekleri sunmaktadır. Fiyat-performans dengesinin en iyi örneğini görebileceğiniz Solante güneş kremi çeşitleri ile ister yaz ister kış fark etmeksizin cildinizi güvenceye alabilirsiniz. Solante güneş krem el, yüz, vücut çeşitlerini her an yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duydukça dilediğiniz an kullanabilirsiniz. Size en uygun Solante güneş kremi ürününü karşılaştırma yaparak bulabilir, online alışverişin kolaylığı ile tek bir tıklamayla siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.