Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Bioderma Güneş Kremi

İster yaz olsun ister kış cildimiz her daim güneş ışınlarının tehdidi altındadır. Güneşin zararlı UVA/UVB ışınları cilde pek çok yönden zarar verebiliyor. Güneş ışınlarından korunmanız için etkili bir ürün kullanmanız gerekiyor. İçeriği yoğun, cilt tipine uygun bir güneş kremi ile cildi bu zararlı etkilerden korumak mümkün. Özellikle dışarı çıktığımızda açık kalan yüz, el, boyun gibi bölgelerimiz güneşten direkt olarak etkilenebiliyor. Bu sebeple çantalarda daima bulunması gereken bir ürün varsa mutlaka güneş kremidir. Bioderma güneş kremi çeşitleri, her cilt tipine uygun yoğunlaştırılmış etkisi ile cildinizde bir kalkan görevi görüyor.

Yaz aylarında deniz, havuz ve plajlarda oldukça fazla zaman geçiriliyor. Hem ebeveynler hem de çocuklar keyifli zaman geçirmek istiyorlar ancak güneşin tehlikesini de göz ardı etmemek gerekiyor. Güneşin zararlı ultraviyole ışınları cilde direkt olarak temas edebiliyor. Hem yüz hem de vücut için kullanılabilecek Bioderma güneş kremi çeşitleri cildi bu olası tehlikelere karşı en iyi şekilde savunuyor.

Ülkemizde güvenilir olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen Bioderma güneş kremi çeşitleri hem yüz bölgesi hem de vücut için ayrı ayrı üretiliyor. Bu sayede bölgesel olarak kapsamlı bir korunma sağlanabiliyor. Bioderma güneş kremi sadece Avrupa’da değil ülkemizde de büyük sükse yaratmış, çeşitleri ile insanların beğenisini kazanmıştır. Alanında uzman dermatologlarla birlikte üretilen özenli Bioderma güneş kremi cildi güneşe karşı en iyi şekilde korumayı hedefler.

Bioderma Güneş Kremi Ürünleri

Bioderma güneş kremi çeşitlerine baktığımızda karşımıza zengin bir yelpaze çıkmaktadır. 1970’li yıllarda kurulan marka günümüze kadar pek çok farklı cilt bakım ürünü çıkarmış, çıkartmaya da devam etmektedir. Her cilde uygun bir Bioderma güneş kremi seçeneği sunduğu için kullanıcılar bu durumdan son derece menün kalmışlardır. Çünkü her cilt tipi farklı olduğu gibi her cilt sorunu da birbirinden farklıdır. Bioderma güneş kremi yanı sıra saç bakım, vücut bakım, anne bebek, medikal gibi konularda da ürünleri ile tercih sebebi olmaktadır. 

Söz konusu güneş ürünleri olduğunda Bioderma markasının ciltlerin özelliklerine yönelik çözümleri bulunmaktadır. Örneği eğer kişinin yağlı bir cildi var ise Bioderma güneş kremi içerisinde yağlı ciltlere özel ürünü kullanılarak güneş kaynaklı sivilce ya da akne probleminin önüne geçmek mümkün olabilmektedir. Yağlı ciltler için üretilen Bioderma güneş kremi ciltteki fazla sebumu dengeler. Su bazlıdır ve ciltteki parlaklığı almaya da katkı sağlar. Su bazlı olan bu yağlı ciltlere özel Bioderma güneş kremi elbette kuru ciltler için uygun olmayacaktır.

Bioderma Güneş Kremi Hangi Ciltler İçin Tercih Edilebilir?

Bioderma güneş kremi çeşitleri hemen her cilt tipine ayrı ayrı uygun şekilde üretilmektedir. Örneğin kuru ciltler için yağ bazlı güneş kremi çeşitleri söz konusudur. Güneşin kurutucu etkileri zaten hali hazırda kuru olan cildi çok daha fazla yıpratacak, ince çizgi gibi erken yaşlanma belirtilerini ortaya çıkaracaktır. Kuru ciltlere özel üretilmiş olan yağ bazlı Bioderma güneş kremi çeşitleri cilde yoğun bir nem desteği sağlar. Bu sayede güneşin kurutucu etkisine karşı da cildi savunur. Cilt gün boyunca tazeliğini ve nemini korur. Ayrıca kuru ciltlerde bariyerin güçlenmesine destek olur.

Bioderma markasının bebek ve çocuklar için güneş kremi seçenekleri bulunmaktadır. Hassas çocuk cildi güneşle temasta çok daha çabuk etkilenebilir. Bu sebeple özellikle ebeveynler çocuklarını güneşli bir ortama göndermeden önce mutlaka el, kol ve vücudun diğer bölgelerine uygulama yapmalıdır. Çocukların cildiniz deniz, kum ve güneşin etkilerine karşı korumaya yardımcı Bioderma güneş kremi çeşitleri içerisinde bebek ve çocuk güneş kremleri özel bir formül ile üretilmektedir. Unutulmaması gereken şey yetişkinler ve bebekler için ayrı ürünlerin olduğudur. Yetişkinler için kullanılan bir güneş kremini çocuklar için kullanmamalısınız.

Eğer lekeye eğilimli bir cildiniz var ise Bioderma’nın lekeli ciltlere özel serisinden bir ürün kullanabilirsiniz. Bu sayede güneşin ciltte bıraktığı izleri, ton dengesizliğini gidermeye katkı sağlayabilirsiniz. Özellikle güneşlenmeyi sevenler, saatlerce güneş altında kalanlar için leke önleyici Bioderma güneş kremi çeşitleri idealdir. Lekeli ciltlerde ton dengesi sağlamaya yardımcı Bioderma güneş kremi “renkli” formda üretilmektedir. Lekeleri en iyi şekilde kamufle ederek ciltte kusursuz, eşit bir ton sağlamayı hedefler.

Bioderma Güneş Kremi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İster güneş kremi olsun ister güneş losyonu, bu tarzda bir ürün alacaksanız mutlaka öncelikle SPF değerine bakmak gerekir. SPF yani koruma faktörü, cildimizi güneşe ne yoğunlukta koruyabildiğimizin bir göstergesidir diyebiliriz. SPF değerleri 15, 30, 50 şeklinde değişmektedir. Bu SPF değerlerini ve güneşte geçireceğiniz zamanı dikkate alarak en uygun ürünü bulabilirsiniz. Doğru bir tercihte bulunabilmeniz için ise cilt tipinizi çok iyi tanımanız gerekir. Hassas mı, yağlı mı, kuru mu, cilt tipiniz tam olarak nedir? Buna göre bir ürün tercih ederseniz tam kapsamlı bir koruma sağlamanız da mümkün olur. Bioderma güneş kremi çeşitleri her cilt tipine uygun seçenekler sunmaktadır.

Çocuklar için tercih edilecek güneş kremi bioderma içerik açısından daha doğal ve kapsayıcıdır. Bebek cildini güneşten korumaya yardımcı olurken aynı zamanda beslenmesine de katkı sağlar. Ayrıca güneş kremi seçerken mutlaka tere ve suya dayanıklı olma özelliği aranmalıdır. Çocuklar sıklıkla denize, havuza girip çıktıklarından ciltteki etkisini uzun süre koruyan ürünler tercih edilmelidir. 

Bioderma markasının çok geniş bir ürün yelpazesi olduğundan Bioderma güneş kremi fiyatları da kendi içerisinde farklılık gösterecektir. Bioderma güneş kremi içeriğini incelediğinizde pek çok doğal bileşenin bir araya geldiğini ve vücudu güneşin zararlı etkilerinden en iyi şekilde korumayı hedeflediğini görebilirsiniz. Bu anlamda fiyat-performansını ne denli dengede olduğunu da görebilirsiniz. Bioderma güneş kremi çeşitleri içeriği ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir.

Çantanızda her daim taşıyabileceğiniz ufak ebatlı güneş kremleri olduğu gibi aile boyu ya da set şeklinde alabileceğiniz Bioderma güneş kremi de bulunmaktadır. Bu noktada kullanım sıklığınızı göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz. Büyük boy Bioderma güneş kremi ya da Bioderma güneş kremi setlerden alarak uzun vadeli kullanabilir ya da çantanızda her an taşımak için nispeten orta boylardan tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin kullanım sıklığınızla ilgilidir. Ancak güneşle her daim temas ettiğiniz düşünüldüğünde sizin için en uygun seçeneklerle her daim kullanabileceğiniz güneş ürününü tercih edebilirsiniz.

Bioderma güneş kremi çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Farklı içerik ve boyutlarda olan güneş kremi çeşitlerini karşılaştırabilir ve sizin için en ideal olan Bioderma güneş krem çeşidini beklemeden anında sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.