Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 198 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14

Solenta Pigmenta

Güneş ışınlarına günün her saati maruz kaldığımız için güneşin cildimizdeki olumsuz etkilerinden korunmak için pek çok farklı ürün kullanabiliyoruz. Ancak güneş için doğru bir ürün kullanmak son derece önemlidir. Cilt tipine ya da cilt problemine uygun bir ürün kullanılmadığı takdirde cildimiz çok daha ciddi sorunlarla karşılaşabilir. Güneş ışınları cilt sağlığını tehlikeye atmakla beraber erken yaşlanma belirtilerini de ortaya çıkarmaktadır. Bu sebeple içeriği doğru, etkili bir ürün kullanmak önemlidir. Solante Pigmenta marka güneş bakım ürünleri cilt tipine uygun şekilde üretilmektedir. Bu sayede cildinizi güneşe karşı maksimumda korumayı hedefler.

Solante Ne İçin Kullanılır?

Her cilt tipi birbirinden farklıdır. Bu sebeple güneş ürünleri de dahil olmak üzere her ürünü cilt tipine uygun seçmek gerekir. Hem yüz hem de vücut için farklı güneş kremi çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar cildi güneşe karşı maksimumda korumayı hedefler Solante Pigmenta farklı cilt tipleri için geliştirdiği güneş kremi çeşitleri ile hem yetişkinlerin hem de bebek ve çocukların güneşe karşı korunmasına yardımcı olur. Solante Pigmenta markasının pek çok güneş ürünü ve losyon çeşidi bulunmaktadır. Hangi Solante ürününün kullanılacağı ise içerik ve cilt tipine göre değişebilir.

Cilt İçin En İyi Solante Ürünleri Hangileri?

Eğer hassas bir cildiniz varsa Solante Pigmenta hassas ciltlere özel güneş kremi ya da losyonlarını tercih edebilirsiniz. Bu ürünler cilt hassas olduğu için gerginliği almaya ve güneşin etkilerini en aza indirmeye yardımcı olur. Eğer çok kuru bir cilde sahipseniz Solante Pigmenta nemlendirici bakım etkili güneş bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kuru ciltler nispeten çok daha çabuk güneş ışınlarından etkilenir. Çünkü zaten güneşin kurutucu bir etkisi varken bir de cilt tipi olarak kuru bir cilde sahipseniz mutlaka yoğun nemlendirici özellikli bir güneş ürünü tercih etmek durumundasınız.

Yağlı ya da karma ciltler için ise su bazlı güneş kremleri vardır. Solante Pigmenta su bazlı güneş kremi ve losyonları cildi nemlendirir ve yağlı görünümün önüne geçmeye yardımcı olur. Yüz bölgesi için özel olarak geliştirilmiş Solante Pigmenta yüz güneş kremi özellikle T bölgesindeki parlamayı gidermeye yardımcıdır. T bölgesinde matlık ve pürüzsüzlük sağlamaya destek olur. Bu sayede cildinizi güneşe karşı korurken güzel bir cilt görünümüne de sahip olabilirsiniz.

Solante Pigmenta bebek ve çocuk güneş kremi çeşitleri, bebek ve çocukların hassas cildine uygun olarak geliştirilmektedir. İçeriğindeki pek çok bitki özü, cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumayı hedefler. Özellikle havuz ve kumsalda çok fazla vakit geçirmeyi seven çocukların mutlaka güneş kremi ile cildinin korunması gereken. Çocuklarının sağlığına önem veren anne babalar Solante Pigmenta çocuklara özel güneş kremlerini tercih edebilirler.

Güneşe maruz kalan ciltte en çok görülen problemlerden bir tanesi de ciltteki leke sorunudur. Güneş ışınlarının meydana getirdiği ton dengesizliğine karşı korunma adına Solante Pigmenta Tinted Lotion ve Lotion kullanılabilir. Solante Pigmenta serisi özellikle lekeye eğilimli ciltler üzerinde etkin bir koruma sağlamaktadır. Hem yüz hem de vücut için kullanılabilecek Solante Pigmenta serisi güneş ürünleri cilt tonunu eşitlemenize yardımcı olur. Hem güneş öncesi hem de güneş sonrası kullanacağınız Solante pigmenta güneş kremi ve losyon çeşitleri ile cildinize eşit ve aydınlık bir ton yakalamanız mümkündür.

Güneş lekelerine karşı korunmak istiyorsanız mutlaka Solante Pigmenta serisindeki ürünlerinizi dışarı çıkmadan en az 15 dakika önce cildinize uygulamanız gerekir. Yağsız bir yapıya sahip olduğu için ürünler cildiniz üzerinde herhangi bir ağırlık yapmadığı gibi rahatsızlık hissi de bırakmaz. Bu sayede gün boyunca herhangi bir rahatsızlık hissetmeden güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Su, ter gibi etkenlere karşı dayanıklı bir yapısı olduğundan Solenta Pigmenta plajda zaman geçirirken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güneş kremleri sadece yaz ve bahar aylarında uygulanmamalıdır. Solante Pigmenta güneş krem ve losyon çeşitlerini mutlaka sonbahar ve kış aylarında da kullanmalısınız. Güneş ışınları ozon tabakasının deliğinin genişlemesi ile her mevsim cildimize temas etmektedir. Her daim çantanızda rahatlıkla gezdirebileceğiniz Solante Pigmenta fiyat güneş kremi ve losyon çeşitlerinizi her ortamda rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Çocuğunuzla dışarı çıkarken mutlaka hem kendinize hem de çocuğunuza Solante Pigmenta güneş kremini uygulayın. Böylelikle siz farkında olmadan güneşin zararlı ışınları hem size hem de çocuğunuza zarar veremez. Özellikle güneşte sürekli açıkta kalan yüzünüz ve ellerinize bu konuda özen göstermelisiniz. Solente Pigmenta güneş kremi çeşitlerinden el ve yüze uygun kremi tercih ederek dışarıdayken kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Solante Ürün Fiyatları Ne Kadar?

Solante Pigmenta markasının çok geniş bir ürün yelpazesi söz konusudur. Bu sebeple tercih edeceğiniz ürünün içeriği ya da boyutu fiyat üzerinde etkilidir. Ancak Solante Pigmenta, herkesin bu kaliteden faydalanabilmesi için farklı fiyat segmentleri sunmakta ve herkesin rahatlıkla bütçesi dahilinde kullanabilmesine olanak tanıyan bir markadır. Bu sebeple ürünler arasında karşılaştırma yaparak kendiniz ya da bebeğiniz için en uygun Solante Pigmenta marka güneş ürününü tercih edebilirsiniz. Solante Pigmenta marka güneş ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.