Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 152 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11

Bioderma

Türkiye dahil olmak üzere pek çok ülkede, güvenle tercih edilen Bioderma, 1970’li yıllarda Fransa’da ortaya çıkan bir cilt bakım markasıdır. Biyoloji ve dermatoloji bilimlerini birleştirerek oluşturduğu felsefesi ile dünyanın önde gelen markaları arasına girmiştir. Fransız eczacı, Jean Noel Thorel’in önderliğinde ortaya çıkan Bioderma, dünyanın önde gelen uzmanlarının katkılarıyla oluşmuş bir markadır.

İsim olarak biyoloji bilimi ve dermatoloji biliminin birleşiminden oluşan Bioderma, insan cildini en iyi şekilde tanımaya çalışan ve bu doğrultuda doğal ürünleri üretmeyi hedefleyen bir marka olarak nitelendirilmektedir. Her türlü cilt tipinin, her sorununa en uygun cevabı vermeye çalışan Bioderma; en kaliteli hammaddeleri, en bilimsel yöntemlerle inceleyerek yüksek teknoloji kullanımı ile titizlikle işlemektedir.

Bioderma, yıllara dayanan tecrübesi ve uzman bilim insanları sayesinde pek çok cilt sorununa çözüm üretmektedir. Bioderma laboratuvarlarında süren daimi çalışmalar aracılığıyla sürekli gelişim gösteren bir markadır. Teknolojik gelişmeler ve bilimde yapılan yeni keşifler sayesinde daha da gelişen Bioderma, kitlelere ulaşmayı başarmaktadır.

Bioderma, cilt görünümündeki; kuruluk, leke oluşumu, kırışıklık gibi sorunlara en bilimsel yöntemlerle elde ettiği formüller sayesinde çözüm sunmaktadır. Her türlü cilt yapısına uygun ürün yelpazesi sayesinde, herkese hitap eden bir marka olarak nitelendirilmektedir. Bioderma, vücut ve cilt ürünlerinin yanı sıra; saç, bebek ve çocuk bakım ürünlerini içeren serilere de sahiptir.

Bioderma Ürünleri

Bioderma, geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm cilt tipleri için özel formüller üreterek sorunların çözümüne yardımcı olacak seriler oluşturmaktadır. Atoderm, Pigmentbio, Photoderm, Hydrabio, Sensibio, Sebium gibi pek çok seriye sahip olan Bioderma, her cilt tipine uygun çözümler üretmeye devam etmektedir.

  • Sensibio Bakım Serisi: Hassas cilt yapısına sahip kişilerin bakım ve temizlik ürünü olarak kullanabilecekleri bu seride birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bioderma, hassas cilt yapısının ortaya çıkardığı tüm sorunlara nazikçe yanıt vererek çözüm bulmaktadır. Bioderma Sensibio H2O Yüz ve Makyaj temizleme suyu sayesinde, hassas cilt yapısına sahip kişiler ciltlerini en nazik şekilde makyajdan ve kirden arındırabilmektedirler. Sensibio Rich Krem sayesinde ise cilde ihtiyacı olan nem tekrar kazandırılmaktadır.
  • Sebium Serisi: Karma ve yağlı yapıya sahip olan ciltler; daha kalın bir cilt görünümüne, geniş gözenek yapısına ve terli bir dokuya sahiptir. Bu nedenle karma ve yağlı cilt yapısına sahip olan kişiler, cilt temizliğine daha fazla önem vermektedir. Bioderma Sebium Serisi, karma ve yağlı cilt yapısına sahip kişiler için hazırlanan, temizleyiciler ve nemlendiricilerden oluşan ürünleri içermektedir.
  • Atoderm Serisi: Her çeşit yapıdaki cilt, neme ihtiyacı duymaktadır. Nem, cilt sağlığını koruyucu ve onarıcı etki göstermektedir. Bununla beraber kuru ve hassas ciltler normal cilt yapılarına nazaran daha fazla neme ihtiyaç duymaktadır. Hassas ve kuru yapıdaki ciltler, nem ihtiyacını karşılayamadıkları zaman yıpranmakta ve yaşlanma süreci hızlanmaktadır. Bioderma Atoderm Serisi, hassas ve kuru cilt yapısındaki kişiler için üretilen temizleyici, nemlendirici, dudak kremi ve el kremi ürünlerinden oluşmaktadır. Uzun süreli koruma ve onarım sağlayan bu ürünler kuru cilt görünümünü en aza indirmektedirler.
  • Photoderm Serisi: Güneş ışınlarının insan tenine zararlı olan pek çok özelliği bulunmaktadır. UV ışınlarına karşı koruma sağlamak için güneş koruyucu ürünler kullanılması gerekmektedir. Bioderma Photoderm Serisi, güneş koruması içeren krem ve spreylerden oluşan ürünleri ile cildi UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olmaktadır. Bronzluk ve güneş sonrası bakım ürünleri sayesinde ise mükemmel cilt görünüme yardımcı olmaktadır.
  • Pigmentbio Serisi: Zararlı güneş ışınlarına maruz kalma, sigara kullanımı ve yanlış ürün kullanımı gibi nedenlerle cilt üzerinde rahatsız edici lekelenmeler olabilmektedir. Bioderma Pigmentbio Serisi, leke oluşumuna eğilimi olan ciltler için üretilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Leke görünümünü ve oluşumunu en aza indiren, zenginleştirilmiş vitamin içeriğine sahip Bioderma formülleri sayesinde kırışıklık görünümü de en aza indirilmektedir.
  • Hydrabio Serisi: Mevsim geçişleri, genetik faktörler gibi nedenlerle her cilt tipinde nem azalması görülmektedir. Cilt yüzeyi düzenli olarak doğru ürünlerle nemlendirildiğinde dış etkenlerden büyük oranda korunmaktadır. Bioderma Hydrabio Serisi, nemini kaybetmesi nedeniyle parlak görünümünü ve ışıltısını yitiren ciltler için formüle edilmiştir. Serinin içerisinde nemlendiriciler, temizleyiciler ve güneş koruyucu ürünler bulunmaktadır.
  • Abcderm Serisi: Bioderma Abcderm Serisi, bebek ve çocukların cilt bakımları için üretilmiş bir seridir. Dermatolojik güvenlik ilkeleri esas alınarak formüle edilen seri, temizleme jeli ve nemlendirici gibi ürünlere sahiptir. Normal ve kuru cilt tipine sahip bebek ve çocuklar için ideal bakım ve onarımı sağlamaktadır.

Bioderma Ürün Fiyatları

Dermatolojik olarak test edilmiş olan Bioderma ürünleri, fiyat çeşitliliğine sahiptir. Fiyatlandırma sistemi ürün özelliklerine ve gramajına göre değişkenlik gösteren Bioderma ürünleri, genel olarak uygun fiyat avantajı sağlayarak bütçe dostu bir tavır sergilemektedir. Hem yetişkin hem çocuk ve bebek ciltleri için etkisi kanıtlanan Bioderma ürünleri, çeşitliliği ve kalitesi sayesinde çokça tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.