Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 99 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Bioderma Ürünleri

Bioderma 40 yılı aşkın süredir dermatoloji alanında kendini kanıtlamış markalardan biridir. Ürünlerini cildin doğal dengesini göz önünde bulundurarak güvenlikten ödün vermeyen bir anlayışa göre geliştirmektedir. Dünyanın her yerinden sağlık uzmanları ile çalışarak tüm cilt tiplerine özgü çözümler getirmeye çalışmaktadır. Markanın farklı cilt tiplerine ve işlevlerine göre bir çok serisi bulunmaktadır.

Bioderma Cilt Bakım Serileri

Bioderma Atoderm Serisi:

Bioderma Atoderm serisi kuru ve çok kuru ciltler için özel formüller içeren ürünler serisidir. Seride günlük kullanıma uygun yüz ve vücut ürünleri bulunmaktadır. atoderm serisi ürünleri yoğun nemlendirme sağlar ve atopiye eğilimli ciltlerin eğilimini azaltır. Seri Atoderm krem, foamin gel, intensive balm, el kremi, intensive eye cream gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir Atoderm serisini kullananlar yüksek memnuniyet duyduklarını yorumlarınada belirtmektedir. Serinin ürünlerine eczacin.com dan avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Atoderm Sensibio Serisi:

Atoderm Sensibio serisi biodermanın hassas ciltler için geliştirilmiş serisidir. Kızarıklığa yatkın hassas ciltler için özel formülasyonlu ürünler içermektedir. Serinin en çok tercih edilen ürünleri bioderma sensibio h20 misel su ve sensibio foaming gel dir.Özellikle H2O makyaj temizliğinde kullananların en çok rağbet ettiği ürünler arasında bulunmaktadır. Bioderma sensibio h20 misel suyun 100ml, 250ml, 500ml, 850ml çeşitlerini ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Sebium Serisi

Bioderma Sebium serisi karma ve yağlı ciltler için özel geliştirilmiş ciltteki fazla yağ üretimini dengelemeye çalışan temizleyi, nemlendirici bakım ürünleri içeren seridir. Ciltteki gözenekler, yağlanma, cilt pürüzleri gibi belirtiler yağlı bir cilde işaret etmektedir. Eğer sizde yağlı bir cilde sahip olduğunuzu düşünüyorsanız sebium serisinin ürünlerini kullanabilirsiniz. Serideki sebium h2o, sebium foaming gel, pore refiner, sebium hydra, sebium lotion gibi geniş ürün skalasından cildinize en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Bioderma Photoderm Serisi

Bioderma Photoderm serisi markanın farklı cilt problemlerine özel ayrı çözümler sunan, yetişkin ve çocukların güneşin UV ışınlarından korunması için geliştirilmiş ürünleri içeren serisidir. Normal ciltlerden, hassas ciltlere, yağlı ciltlere, kuru ciltlere kadar her cilt tipi için özel formüller içeren çeşitli ürünler içermektedir.

Pigmentbio Serisi

Pigmentbio serisi leke sorununa sahip ciltler için kusursuz çözümler sunmaktadır. Pigmentbio h20, foaming cream, night renewer(gece bakım kremi), sensitive areas gibi ürünler içeren seri cilt tonunu eşitlemeyi ve ciltte aydınlatıcı bir etki bırakmayı hedeflemektedir.

Hydrabio Serisi

Marka bu serisinde ürünleri ile özel bir cilt tipine değil cilt problemini çözüm getirmektedir. Her cilt tipini dönemsel olarak görülebilen nemsizlik sorununa karsı üretilmiş hydrabio serisi cildinizin kaybettiği nemi kazanmasında en büyük yardımcınız olacaktır. Seride kuru ciltlerden(hydrabio cream), karma ciltlere(hydrabio gel cream) kadar farklı cilt tipleri için geliştirilmiş ürünler bulunmaktadır. Serinin en çok tercih edilen ürünleri hydrabio cream, serum ve h20 dur.

Cicabio Serisi

Bioderma Cicabio serisi çeşitli sebeplerle hasar görmüş cildin onarımına yardımcı olacak özel tasarlanmış ürünler içermektedir. Yaradan dolayı oluşan ciltteki hassasiyeti, kaşıntıyı azaltır, yüz veya vücutta ortaya çıkan yaranın onarılmasına yardımcı olur. Seride cicabio cream, cicabio lotion spray, cicabio pomad gibi farklı formlarda ürünler bulunmaktadır.

Node Serisi

Bioderma Node serisi hassas saçlı deri yapısına sahip ciltleri hedefleyen saç bakımı ürünleri içeren seridir. Sağlıklı saçlar için özel olarak geliştirilmiş bioderma node ds+ şampuan ve node fluid şampuan serinin içerdiği ürünlerdir. Serinin ürününü kullananlar yorumlarında özellikle pullanma sorununa karşı olumlu dönüş yapmaktadır.

ABCDerm Serisi

ABCDerm Serisi bebeklerin kullanımı için tasarlanmış yüksek güvenlikli formüllerle üretilen farklı formlarda(köpük, jel, yüz ve vücut nemlendiricisi)ürünler içeren ürün grubudur. Pişik problemi için tasarlanan kremler, yüz tahriş ürünleri, saçtaki konaklar için üretilen özel ürünler ile bebeğinizin bakımında bir numaralı yardımcınız olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.