Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 170 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 12

La Roche Posay

La Roche Posay, pek çok dermatoloğun ısrarla önerdiği bir cilt bakım markasıdır. İsmini, Fransa’nın batısında bulunan aynı isimdeki bir kasabadan almaktadır. La Roche Posay, termal suları ve kaplıcalarıyla ünlü bir kasaba olarak tanımlanmaktadır. Şifalı suları, dinlendirici havası ile sağlıklı ve şirin bir kasabadır. La Roche Posay firması, ismini bu güzel kasabadan ilham alarak oluşturmuştur.

La Roche Posay, 30 yılı aşkın bir süredir üretim yapmakta olan bir marka olarak tanımlanmaktadır. 30 yılı aşkın bir sürenin verdiği tecrübe ve bünyesinde çalışan uzmanlar sayesinde, dermatologların en çok önerdiği marka haline gelmiştir. 2022 İpsos araştırma sonuçlarına göre, dünyada en çok reçete edilen marka olarak nitelendirilmektedir.

Türkiye’de de gönül rahatlığıyla kullanılmakta olan La Roche Posay, Türk hekimleri tarafından da önerilmektedir. Özellikle hassas ciltler için en etkili içerikler kullanarak üretilen La Roche Posay ürünleri, tüm dünyada tercih edilen bir marka olmaya devam etmektedir.

La Roche Posay; vücut bakımı, yüz bakımı, el ve ayak bakımı, saç bakımı gibi pek çok bölge için en ideal bakım ürünlerini üretmektedir. Bununla beraber güneş koruyucu ürünler, anne bebek ürünleri ve makyaj ürünleri gibi pek çok çeşitte yüzlerce ürün kategorisine sahiptir.

La Roche Posay daha çok hassas ciltlere hitap eden bir marka olmasına rağmen, her yapıya sahip cilt türü için en uygun ürünleri üretmektedir. Her cilt yapısı farklı olsa da, cilt yapıları genel olarak normal, kuru, karma ve yağlı olmak üzere sınıflandırılmaktadır. La Roche Posay, özel ve etkili formülleri sayesinde her cilt tipine uygun özel seriler üretmektedir.

 • Effeclar Serisi: Yağlı ve düzensiz ciltler için geliştirilen temizleme ve günlük kullanım bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Seri içerisinde; jel, tonik ve nemlendirici bakım kremi mevcuttur.
 • Hydreane Serisi: Üç farklı ürüne sahip olan seri, cildin nem ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmektedir.
 • Lipikar Serisi: Temizleyici, nemlendirici ve özel bakım ürünlerini içeren bir seridir. Kuru ve çok kuru cilt yapısı için önerilmektedir.
 • Kerium Serisi: Üç farklı şampuana sahip olan seri, temelde saç bakımı için geliştirilen bir seri olarak nitelendirilmektedir. Kepek oluşumunu önleyici yapıya sahip olması ve saça sağlıklı görünüm vermesi nedeniyle tercih edilmektedir.
 • Toleriane Serisi: Günlük cilt koruması ve makyaj ürünlerini içeren bir seridir. Jel, fondöten, maskara gibi ürünleri içermektedir.
 • Anthelios Serisi: Bu seri güneş koruyucu ürünlerin yer aldığı kategori olarak nitelendirilmektedir. UV ışınlarına karşı özel olarak geliştirilmiş, jel ve kremleri içermektedir. Seri içerisinde her cilt tipine ve sorununa özel farklılaşan ürünler yer almaktadır.
 • Cicaplast Serisi: Düzenli kullanım ve aşamalı bakım için geliştirilen bu seri; el, dudak ve yüz bakım ürünleri için tasarlanan bakım ürünlerinden oluşmaktadır.
 • Pigmentclar Serisi: UV ışınları, yanlış ürün kullanımı gibi nedenlerle oluşan cilt lekelerine çözüm bulmak amacıyla üretilmiştir.
 • Redermic Serisi: Yaşlanma karşıtı ürünlerin yer aldığı seri olarak nitelendirilmektedir. Kırışıklık görünümüne karşı geliştirilen özel bakım ürünlerinden oluşmaktadır.
 • Rosaliac Serisi: Beyaz cilt rengine sahip veya kızarıklığa eğilimli cilt yapısına sahip kişilerin cilt bakımı için üretilmektedir.

La Roche Posay Hangi Ciltler İçin Tercih Edilebilir?

Her cilt yapısı, kendine has özellikler içeren bir sistemdir. Cilt bakımı pek çok insan tarafından önemsenmekte olup, bu doğrultuda ise cilt bakım ürünleri rağbet görmektedir. Cilt yapısının sağlığı, bakımı ve onarımı için en doğru bakım ürününü seçmek gerekmektedir.

La Roche Posay, içerik olarak dermatolojik klinik testi onaylı bir marka olması nedeniyle, cilt sağlığını bozucu hiçbir etki göstermemektedir. Etkisi bilimsel olarak kanıtlanan La Roche Posay ürünleri, her cilt tipine uygun geniş ürün yelpazesi sayesinde, her ihtiyaca hitap eden bir yapıya sahiptir.

La Roche Posay; vücut, yüz, saç gibi pek çok bölge için özel ürünlere sahip bir markadır. Bu özel ürünler kendi içerisinde de kategorilere ayrılmaktadır. La Roche Posay, normal cilt yapısı, kuru ve çok kuru cilt yapısı, karma cilt yapısı ve yağlı cilt yapısı gibi her cilt özelliğine uyacak çeşitliliğe sahip bir marka olarak nitelendirilmektedir.

Bu özellikleri nedeniyle La Roche Posay bakım ürünleri, herkes için uygun yapıda üretilmektedir. Bakım, onarım ve nemlendirme ürünleri, çeşitliliği sayesinde herkese hitap eden bir yapı göstermektedir. Bununla beraber La Roche Posay güneş koruyucusu ürünleri, her yaşa ve her cilt tipine uygun çeşitliliğe sahip, en üst düzeyde koruma sağlayan yapıda üretilmektedir.

La Roche Posay fiyat aralıkları ise ürün çeşidine ve üretim aşamasındaki süreçlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Türkiye’de kullanımı oldukça yaygın olan La Roche Posay, güvenilir ve cilt dostu bir marka olması nedeniyle çokça tercih edilmektedir. La Roche Posay fiyat düzeyleri diğer markalara nazaran daha fazla olsa da, kalitesi kanıtlanan bir marka olması nedeniyle tercih edilmektedir.

La Roche Posay Ne İçin Kullanılır?

La Roche Posay, dünyada en çok önerilen ve kullanılan ürünlere sahip bir cilt bakım markasıdır. Araştırmalar neticesinde dermatologlar tarafından en çok önerilen ve reçete edilen marka olarak tanımlanmaktadır. Pek çok alanda pek çok amaç için kullanılmakta olan La Roche Posay, genel olarak şu amaçlar için kullanılmaktadır:

 • Yüz bakım ve onarımı.
 • Cilt temizleme ve arındırma.
 • Yaşlanma karşıtı ve kırışıklık görünümünü azaltma.
 • Güneş koruması.
 • Saç bakımı ve temizliği.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.