Magnimore Plus

Daha Fazla Göster
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 108 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Vücudumuzun normal fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için pek çok vitamin ve minerale ihtiyaç duyar. Bu vitamin ve mineraller dışarıdan aldığımız gıdalarla sağlanır. Ancak her daim vitamin ve mineralleri dışarıdan almak mümkün olmayabilir. Kimi zaman yetersiz beslenme kimi zaman birtakım rahatsızlıklar nedeniyle bu bileşenleri yeteri kadar alamama durumları olabilir. Bu gibi durumlarda ise gerekli bazı vitamin ve mineralleri dışarıdan takviye şeklinde almak gerekebilir. Magnezyum da insan bünyesi için son derece önemli bir mineraldir.

Magnezyum minerali sinir, kas, protein sentezi, kan basıncı, kan şekeri kontrolü gibi vücutta son derece önemli reaksiyonları düzenler. Vücutta enerji üretiminden normal kalp ritminin sağlanmasına, sinirsel aktivitelere kadar hepsi üzerinde etkisi bulunmaktadır. Magnezyum içeren pek çok gıda bulunmaktadır. Bu gıdalar düzenli bir şekilde tüketildiği takdirde bünyenin ihtiyacı olan magnezyum sağlanmış olur.

Fasulye, fındık, badem, kepekli ekmek, fıstık, patates, avokado, yulaf ezmesi, muz, kinoa, somon gibi gıdalar magnezyum bakımından zengindir. Bu gıdalar tüketilmediğinde ve magnezyum bünyeye yeterli derecede sağlanmadığında pek çok sağlık sorunu kendisini gösterebilir. Magnezyum eksikliği bünyede şu belirtilerle kendisini gösterir; kalp ritim bozukluğu, iştahsızlık, mide bulantısı, epileptik nöbet, kişilikte değişimler, uyuşma ya da karıncalanma, yorgunluk… Bu belirtiler varsa bünyenizde yeteri kadar magnezyum yok demektir. Bu da ciddi sağlık sorunlarını ortaya çıkarabilir.

Magnimore Plus Takviye Edici Gıda

Takviye edici bir gıda markası olan Magnimore, vücudun ihtiyaç duyduğu ama dışarıdan yeteri kadar alınamayan magnezyumu destek olarak almaya yardımcı olur. Magnezyum Asetil Taurat formunda olan Magnimore Plus, içeriği günlük kullanıma uygun şekilde formüle edilmiştir. Normal beslenmenin yanında alındığında magnezyum desteği vermeyi hedefler. Magnezyum Plus tüketimi ise oldukça kolaydır. Bu sebeple de insan rahatlıkla kullanabilmektedir. Suda kolayca çözünebilen bir yapısı vardır. diğer magnezyum kaynaklarıyla benzer biyoyararlanım söz konusudur. Farklı bir formdadır ama normal magnezyum alınımı en iyi şekilde destekler.

Magnimore Plus takviye edici gıdanın etkilerinden bahsetmek gerekirse; öncelikle Magnimore Plus vücudun normal kas fonksiyonlarını destekler ve sağlıklı bir şekilde çalışmasına katkı sağlar. Bununla beraber magnezyum standart enerji oluşum metabolizmasına da destek olur. Hem kemiklerin hem dişlerin işlevselliğini devam etmesine yardımcı olur. Ayrıca dişlerin korunmasına da destek olur.

Eğer çok çabuk yoruluyor, çok bitkin düşüyorsanız magnezyum eksikliğiniz olabilir. Magnimore Plus takviye edici gıda yorgunluğun, bitkinlik halinin azalmasına katkı sağlar. Normal protein sentezine destek verir. Ayrıca hücre bölünmesinde de aktif rol oynar ve bu konuda destek sağlar.

Şimdi de Magnimore Plus içeriğine bakalım. Magnimore Plus 3 farklı magnezyum kaynaklı destek sağlamayı hedefler. Ayrıca patentli ATA-Mg ham maddeden üretilmiştir. Bu takviye gıdayı uzun süre saklayabilirsiniz. Ambalajı ona göre üretilmiştir. Blister ambalajı sayesinde hijyenik bir kullanım sunar.

Magnimore Fiyat Bilgileri

Diğer tüm takviye gıda çeşitlerinde olduğu gibi Magnimore Plus fiyat durumu da birbirinden farklılık gösterebilir. Bunun nedeni ise adetlerinin farklı olmasıdır. Magnimore Plus, 60 tablet olan seçeneği ile 120 tablet olan seçeneği mevcuttur. Bunlardan hangisini tercih edeceğiniz ise ihtiyacınız ve kullanım oranınız ile alakalıdır. Bunun için bir doktordan tavsiye almak en sağlıklısıdır. Ne kadar bir takviye almanız gerektiği bilgisini en sağlıklı şekilde kendisi verecektir.

60 tablet olan Magnimore Plus fiyat olarak daha uygundur. Bunun yanında 120 tabletten oluşan ambalajı ise bir nebze daha pahalı olsa da kullanım süresini uzattığı için avantaj da sağlamaktadır. Magnimore Plus fiyat olarak tablet bazında karşılaştırma yapabilir ve size uygun olanı tecih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.