Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
1 2

Okey

Okey, cinsel sağlıkla ilgili bilinç düzeyini arttırmak amacıyla Türkiye’de 1991 yılında kurulmuştur. Daha sonra 1992 yılında toplumu bilinçlendirmek gayesiyle televizyonlarda ilk kez reklamı yayınlanmıştır. Bu sayede Türkiye’de prezervatif kategorisine dair ilk reklam yayınını yapan şirket olmayı da başarmıştır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen, kalitesine en güvenilen prezervatif markası Okey, sadece ürünler geliştirmekle kalmamıştır. Aynı zamanda toplumun cinsellikle alakalı bilinç düzeyinin arttırılması, doğru bilinen yanışların düzeltilmesi gibi konularda da misyon edinmiştir. 2000 yılında Alo Okey Cinsel Sağlık Hattı ile ücretsiz hizmet vermeye başlamış, tüketicilerin cinselliğe dair merak ettiklerini uzmanlar aracılığıyla cevaplandırmaya başlamıştır. Cinsellikle alakalı kafalardaki soru işaretlerine doğrudan uzmanlar aracılığıyla öğrenme fırsatı sunmaya başlamıştır. Tamamen ücretsiz olan danışmanlık hattı aktif olarak devam etmektedir.

Türkiye’de cinsel sağlıkla ilgili bilinç düzeyini artırmak, toplumsal bilgi düzeyini yükseltmek temel var olma gerekçesi olmuştur. Bu yüzden de kurulduğu ilk günden bu yana pek çok sivil toplum kuruluşu ile ortaklaşa projeler yürütmektedir. TSK Mehmetçik Üreme Sağlığı Eğitimleri, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA), Türk Tıp Öğrencileri Komitesi (TurkMisc) Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar ve Üreme Sağlığı Eğitimleri, Toplum Gönüllüleri Vakfı bunlardan birkaçıdır.

Okey Ürünleri

Okey ürünleri iki ana kategoride yer almaktadır. Bunlardan ilki ve en çok tanınanı prezervatifler, diğeri de kayganlaştırıcı masaj jelleridir. Prezervatif tüm dünyada cinsellikle alakalı kullanılan, en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Hem etkin bir doğum kontrol yöntemi hem de cinsel yollarla bulaşan hastalıklara karşı koruyan bir üründür. DSÖ tarafından tespit edilen cinsel yollarla bulaşan pek çok hastalık vardır ve bunlar yaşam kalitesini büyük oranda düşürmekte, ölümlerle dahi sonuçlanabilmektedir. Bu yüzden de prezervatif, sadece doğum kontrol yöntemi değil, cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı da etkili bir koruyucudur.

Prezervatif tamamen doğal, yan etkisiz bir üründür. Bu nedenle istenildiği zamanda çocuk sahibi olmayı planlayabilmek için, güvenli bir cinsellik için kişilere prezervatif kullanmaları önerilir. Okey, kurulduğu günden bu yana çeşitli özelliklerde prezervatif çeşitleri geliştirmekte, cinsel ilişkiyi daha güvenli, daha sağlıklı ve daha keyifli hale getirmek için yeniliklerine devam etmektedir. Geniş prezervatif çeşidi ile herkesin tercihini hitap eden, daima en çok tercih edilen markalardan birisi olmaktadır.

Okey kayganlaştırıcı ve masaj jelleri ise cinsel birliktelikte hazzın nabzını yükseltmekte, ilişkilerin daha keyifli bir hale getirilmesine yardımcı olmaktadır. Farklı içeriklerde ve boyutlarda ürün çeşidi ile herkese hitap eden bir marka olmayı başarmaktadır. Her bir Okey prezervatif çeşidi 10’lu, 12’li, 20’li, 45’li gibi alternatifler sunmaktadır.

Okey Prezervatif Çeşitleri

Okey prezervatif çeşitleri tamamen doğal malzemelerden, özel olarak geliştirilmiştir. Sizi ve partnerinizi memnun edecek prezervatif çeşitlerini bulabilirsiniz. Okey prezervatifler her detayı incelikle düşünülerek tasarlanmıştır. Zevkten asla ödün vermeden en özel anları yaşamanıza yardımcı oluyor. Performansınızı, hazzınızı ve eğlencenizi daima en üst noktada tutacak ürün seçenekleri sunuyor. Bütün Okey prezervatif çeşitleri elektronik olarak test edilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hayvanlar üzerinde herhangi bir test yapılmamıştır. TSE tarafından onaylanmıştır.

  • Standart Prezervatifler: Markanın ilk andan bu yana ortaya koyduğu klasik zevkleri ihtiva eden ürünlerdir. Uyumlu, dengeli ve baş döndürücü bir cinsel ilişki için alternatifler arasında seçim yapabilirsiniz. Aromasız, şeffaf, ince ve ekstra ince klasik prezervatiflerle zamanın ötesinde bir deneyim keşfedebilirsiniz. Sıcak temas, klasik, sımsıkı, ekstra zevk prezervatif çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

OKEY Sımsıkı Prezervatif, daha sıkı formuyla hissi arttırmaktadır. İlişkiden alınan zevki katlamaktadır. Vanilya aromalı, şeffaf, düz yüzeyli, paralel şekilli, lateks, silikon kayganlaştırıcı içeren bir prezervatiftir.

OKEY Klasik Prezervatif, klasikten vazgeçmeyenler için her zaman Okey’in en çok tercih edilenlerinden birisidir. İçeriğindeki kayganlaştırıcı kremle ilişkiye girmeyi kolaylaştırmakta, klasiğin zevkini yaşatmaktadır. Vanilya kokulu, baş kısmı daha geniş, rezervuar uçlu, şeffaf yapıdadır.

OKEY Ekstra Zevk Prezervatif, içeriğinde ekstra kayganlaştırıcı bulundurur. Bu sayede ilişkiye girmeyi kolaylaştırır. Ekstra zevk verir. Düz yüzeyli, uç kısmı geniş, vanilya aromalı, şeffaf, lateks ve ekstra silikon kayganlaştırıcı özelliktedir.

  • Geciktiricili Prezervatifler: Geciktirici Okey prezervatif çeşitleri derin bir hazzın sarhoşluğuna sizleri davet ediyor. İçeriğindeki bileşenler sayesinde daha uzun süren bir performansa kavuşabiliyorsunuz.

Okey Rötar prezervatif içeriğindeki geciktirici etki ile performansı arttırır. Erkeği yavaşlatır. Zevkin ve heyecanın daha uzun sürmesini sağlar. Rezervuar uçlu şeffaf formdadır ve kayganlaştırıcı içerdiği için daha rahat bir birliktelik sağlar. Korunmanın tam olması için bütün Okey prezervatiflerde olduğu gibi birleşme öncesi takılmalıdır.

Okey Rötar Plus, özel geciktirici jel içerir. Bu sayede sıradan prezervatif çeşitlerine göre erkeklerde ejakülasyon gerçekleşmesini 4 dakika daha geciktirir. Bu sonuç, yapılan bağımsız çalışmalarla tespit edilmiş olup çiftlerin aldığı zevki en uç noktaya taşımaktadır. Geciktirici etkili, aromasız ve şeffaftır.

  • İnce Prezervatifler: Okey’in ince prezervatif serisi hazzı doruklarında yaşarken hissetmek ve hissettirmeyi keşfetmenizi sağlıyor. Şehvet dolu bir cinsel ilişkiyi, incelikle harmanlıyor. Aromalı, aromasız, şeffaf, ısıtıcı etkili gibi farklı içeriklerde alternatif sunuyor.

OKEY Hisset Prezervatif, hissetmek ve hissettirmek isteyen çiftler için özel tasarlanmıştır. İnce formuyla hazzı doyasıya yaşamak isteyenler için ince, aromalı, rezervuar uçludur. Pembe renkli, çilek aromalı, düz yüzeyli, paralel şekillidir.

  • Ekstra İnce Prezervatifler: Okey ekstra ince prezervatif, unutulmaz bir hazzın kapılarını incelikle aralamanız için tasarlanmıştır. Sanki partnerinizle aranızda hiçbir şey yokmuş gibi hissettirecek ürünlerle hazzın doruklarına çıkabilirsiniz. Aromalı, şeffaf, baş kısmı geniş, ekstra kaygan ürünler sizleri beklemektedir.

OKEY Ultra Hisset Prezervatif, vanilya aromalı, çok ince formlu, şeffaf, düz yüzeylidir. Kayganlaştırıcı içerir ve zevkin en ince haline sizleri davet eder. Birlikteliği hissettirir.

OKEY Ultra Hisset Prezervatif, ekstra ince, aromalı ve şeffaftır. Paralel şekilli, düz yüzeyli, silikon kayganlaştırıcılı, vanilya aromalı ve çok ince formludur. Zevkin çok ince halini hissetmek isteyenler için geliştirilmiştir.

OKEY Zero Aqua prezervatif, ekstra ince ve ekstra kayganlaştırıcıya sahiptir. Hem ilişkiye girmeyi kolaylaştırır hem de zero inceliği ile yokmuş gibi hissetmenizi sağlar.

OKEY Zero Extreme, kabartmalı Okey prezervatiflerin en incesidir. Kabartmalı ve ekstra ince yapısı ile sanki yokmuş gibi hissettirir. En kabartmalı haliyle de hazzın zirvesini yaşatır. Silikon kayganlaştırıcı ile kullanım kolaylığı sağlar.

OKEY Zero, ultra ince, aromasız ve şeffaf bir prezervatiftir. Sadece 0.05 mm’lik kalınlığı ile sanki aranızda hiçbir şey yokmuş gibi zevk verir. Düz yüzeyli, şeffaf, rezervuar uçlu, silikon kayganlaştırıcılıdır.

Okey Tenn, gerçek ten hissinde Türkiye’nin 1 numarasıdır. Lateks içermeyen Okey Tenn, bilimsel olarak formüle edilmiş polizoprenden üretilmiştir. Bu sayede daha yumuşak ve daha doğal bir his verir. Lateks kauçuğu içermediği için standart kondomlar tarzı kokmaz. Lateks alerjisi olanlar için de güvenle kullanıma uygundur. Diğer malzemelerle üretilmiş olanlara nazaran Okey Tenn’in uyarımı arttırdığı klinik testlerle kanıtlanmıştır.

  • Kabartmalı ve Tırtıklı Prezervatif: Okey’in geliştirmiş olduğu kabartmalı ve tırtıklı prezervatifler cinsel ilişkide kendini harika maceraya kaptırmak isteyenlere özeldir. Gizemli dehlizlere yol alırken bu kategorideki ürünlerin her birisiyle daha fazla zevk alacak, ilişkinizi farklı boyutlara taşıdığınızı keşfedeceksiniz.

OKEY Nirvana Hot, ısıtıcı etkili özel jele sahiptir. Özel jeli, kabartmalı ve tırtıklı yapısıyla kadınların ilişkiden aldığı hazzı arttırmak isteyenlere özeldir. Kontur şekilli, kayganlaştırıcılı, ısıtıcı etkili, lateks prezervatif çeşididir.

OKEY Nirvana, afrodizyak etkili orgazmax jele sahiptir. Aynı zamanda ultra kabartmalı yapıdadır. Bu sayede kadınların hazza ulaşmasını sağlayarak mutluluklarını arttırmaktadır. Nane kokulu, kayganlaştırıcılı, rezervuar uçlu şeffaf bir prezervatiftir.

OKEY Çifte Haz hem sizi hem partnerinizi mutlu edecek niteliktedir. Geniş baş kısmı ile erkeklerin; tırtıklı ve kabartmalı yüzey yapısıyla kadınların ilişkiden aldığı hazzı arttırmak için geliştirilmiştir. Vanilya aromalı, şeffaf, kontur şekilli, rezervuar uçlu, lateks, silikon kayganlaştırıcılıdır.

OKEY Zirve Prezervatif, kabartmalı ve tırtıklı yapısıyla çiftlerin daha çok zevk almasını, zevkin doruklarında gezmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Nane kokulu, paralele şekilli, rezervuar uçlu, kayganlaştırıcı içeren, şeffaf bir yapıdadır.

Okey Kayganlaştırıcı ve Masaj Jelleri

Cinsel uyarılma sırasında vajina genel olarak kayganlaşır. Bu durum kadını cinsel birleşme için hazır hale getirir. Kayganlaşma aynı zamanda vajinanın tahriş olmasını da engeller. Fakat kadınlar zaman zaman vajinal kuruluk yaşayabilir. Bu noktada Okey kayganlaştırıcı çeşitleri imdada koşmakta ve daha rahat bir ilişkiye orta hazırlamaktadır.

Okey kayganlaştırıcı ve masaj jelleri, cinsel ilişkide hazzın nabzını adım adım yükseltmekte. Kayganlığın etkisiyle ilişkinizi daha keyifli kılmaktadır. Kayganlaştırıcı jelleri keyifli bir ön sevişmenin, ateşli bir seansın yardımcısı olmaktadır.

Vajinal kayganlaştırıcı Okey jel, güvenli ve etkili bir kayganlık sağlamakta hem erkeğin hem kadının sürebileceği özellikte bulunmaktadır. Her iki taraf için daha kolay, acısız ve keyifli bir cinsel ilişkiyi mümkün kılmaktadır. Markanın kayganlaştırıcı çeşitleri prezervatiflerle ve diğer lateks ürünlerle kullanılabilmektedir. İpeksi kıvama sahip, su bazlı kayganlaştırıcı jeller suda kolayca erimektedir. Bu sayede cinsel ilişki sonrasında vücuttan rahatça temizlenmektedir.

Okey kayganlaştırıcı jeller insan sağlığına zararsız maddelerden üretilir. Hayvansal yağ ve şeker içermez. Hem masaj jeli olarak kullanılabilir hem de kayganlaştırıcı olarak kullanılabilir.

OKEY Kayganlaştırıcı Jel Çilek, çilek aromalı, kaygan ve ipeksi kıvamda su bazlıdır. Cinsel ilişkiden aldığınız keyfi ve rahatlığı arttırmaya yardımcı olmaktadır. Vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olmakta, prezervatif ve diğer lateks ürünlerle kullanılabilmektedir.

OKEY Kayganlaştırıcı Jel Zero, ipeksi kayganlığa sahiptir. Bu sayede partnerinizle aranızda hiçbir şey yokmuş hissi yaratır. Cinsel ilişki sırasında etkili ve güvenli bir kayganlık verir. Kolayca temizlenebilir.

OKEY Kayganlaştırıcı Jel Tenn, maka özleri içerir. Bu sayede partnerinizi gerçekten hissetmenizi sağlar. Su bazlı, kaygan ve ipeksi kıvamdadır. Cinsel ilişki sırasında güvenli ve etkili bir kayganlık verir.

OKEY Kayganlaştırıcı & Masaj Jeli Ginseng, afrodizyak etkili gingseng içermektedir. Nane aromalıdır. Çiftlerin zevkli anlar yaşamasına aracı olur. Güvenli ve etkili bir kayganlık sağlar ve vajinal kuruluğu azaltır. Şeker ve hayvansal yağ içermez. Kolayca yıkanıp çıkarılabilir.

OKEY Kayganlaştırıcı Jel Nirvana, özel afrodizyak etkili jeli sayesinde hissiyatı arttırır. Kadınların orgazm olmasına yardımcı olur. orgazmax jelli, aromalı, kaygan ve ipeksi kıvamdadır. Markanın bütün kayganlaştırıcı çeşitleri ihtiyaca göre, yeterli miktarda kullanılabilir. Prezervatif ile kullanılacağında prezervatif üzerine bir damla jel koyulup yayılması yeterlidir.

Okey markasının bütün prezervatif çeşitlerini, kayganlaştırıcı jel ve masaj kremlerini sitemizde bulabilir, en uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Kolay ve güvenli satın al ayrıcalığıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişleriniz en hızlı şekilde işleme alınır ve gizli kargo olarak tarafınıza ulaştırılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.