Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Nutrigen

Nutrigen çocukların vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüller geliştiren bir takviye edici ilaç firmasıdır. Birçok farklı kategoriden onlarca mineral, vitamin ve multivitamin desteği sağlayan ürünler Türkiye dahil birçok ülkede satılmaktadır. Özellikle İngiltere’de birçok ödüle layık görülen Nutrigen vitamin ve mineralleri eczacin.com aracılığıyla sipariş edebilirsiniz.

Nutrigen Propolis Şurubuyla Her Zaman Zinde

İçeriğinde yoğun oranda propolis ve çeşitli vitaminlerin bulunduğu Nutrigen Propolis, çocukların kullanımına son derece uygun bir üründür. İçeriğindeki B ve C vitaminleri metabolizmanın düzenlenmesine katkıda bulunur. Aynı zamanda selenyum, çinko, folik asit ve B12 vitamini yönünden son derece zengindir.

Ürün kullanım alanı olarak 4 ile 10 yaş arasındaki çocuklarda kullanıma uygundur. Günlük 10 ml kullanılması halinde günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamaktadır. Böğürtlen aroması sayesinde hoş ve keyifli bir kullanım keyfi sunar. Nutrigen Propolis kullanan anneler, belli bir yaş grubunda kullanılması için öneriyor. Propolisin folik asit ve B12 ile olan kusursuz uyumu, düzenli kullanımda çocuklardaki zihinsel ve fiziksel gelişime katkı sağlar.

Multivitamin Desteği Nutrigen’de

Nutrigen ürünlerinde kullanılan tüm vitamin ve mineral grupları son derece hassas bir şekilde kullanılmaktadır. İçerik yönünden son derece zengin olan Nutrigen Supra 10 mineral ve 13 vitamin kompleksinden oluşmaktadır. Çocuklarda ihtiyaç duyulan ve özellikle de gelişme çağındaki çocuklarda eksikliği bulunan vitaminleri, bu ürün sayesinde kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Ürün özellikle sporla ilgilenen çocuklar için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğindeki zengin mineral ve vitaminler sayesinde çocukların ihtiyaç duyduğu besin takviyesini karşılar. Renklendirici ve gluten içermeyen bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih ederek, çocuklarınız için kullanabilirsiniz.

Nutrigen İle Demir ve Çinko Takviyesi

Nutrigen çocuklar için kullanımın yanı sıra, yetişkinler için de kullanılabilecek düzeyde gıda takviyesi üretmektedir. Nutrigen Ferromixin içinde bulunan yoğun demir ve çinko bağışıklık sisteminin güçlendirir ve metabolizmanın normal düzenine katkıda bulunur. Aynı zamanda içeriğindeki C vitamini kırmızı kan hücresi oluşumuna destekte bulunur. Nutrigen demir içeriği sayesinde yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Nutrigen Ferromixin ürünü özellikle demir eksikliği bulunan çocuklar ve yetişkinler için özel olarak formüle edilmiştir. 1 saşe ürün günlük demir ve çinko ihtiyacını büyük oranda karşılamaktadır. 11 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Nutrigen İle Beyin Gelişimine Destek

Çocuklarda beyinsel fonksiyonların gelişmesi, belli bir dönem içinde gerçekleşir. Bu dönem ise bu fonksiyonların doğru ve verimli şekilde gelişmesi açısından oldukça kritiktir. Nutrigen Omega şurup içeriğinde bulunan omega 3, balık yağı ve vitaminler sayesinde çocuklarda beyin gelişimine büyük oranda destek olur.

Ürünün içinde bulunan omega 3 yağ asitleri sayesinde çocuklardaki göz, beyin ve sinir sistemi fonksiyonları düzenlenir. Aynı zamanda A vitamini, K vitamini ve iyot sayesinde bağışıklık sistemini korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. 2 ile 10 yaş arasındaki çocuklar için günlük bir doz kullanımı uygundur. İçeriğindeki doğal çilek aroması sayesinde hoş ve keyifli bir tüketim sunar.

Multivitamin Desteğinin En Lezzetli Hali

Nutrigen geliştirdiği pek çok ürünün vitamin ve mineral dengesini son derece dozajında sunmaktadır. Nutrigen Üzüm Çekirdeği Şurubu tüketiciye zengin bir içerik ve hoş bir lezzet sunuyor. Ürün içeriğinde çeşitli vitamin gruplarını, folik asit, çinko ve magnezyum gibi mineralleri sunmaktadır. Gerçek üzüm suyu konsantresi kullanılarak tatlandırılan ürün, yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. 3 yaşından itibaren çocuklarda kullanımı uygundur. Kullananlar üründen son derece memnun kalmakta ve tüketim kolaylığı ve sunduğu faydaları düzenli kullanımda gözlemlediklerini bildirmektedir.

Balık Yağı Hiç Bu Kadar Lezzetli Olmamıştı

Balık yağının faydaları günümüzde birçok kişi tarafından bilinmektedir. Beyin gelişimine katkıda bulunması ve çocuklarda erken yaşlarda bilişsel fonksiyonların gelişmesi adına kullanımı oldukça önemlidir. Nutrigen Balık Yağı içeriğinde bulunan yoğun D vitamini, arjinin ve çinko sayesinde beyin gelişimine destek olur. Omega 3 yağları açısından oldukça zengin olan balık yağı ürünü, göz ve sinir sisteminin korunup gelişmesine yardımcı olur.

4 yaşında itibaren çocuklarda kullanımı uygundur. Günlük doz olarak 10 ml kullanılması önerilmektedir. Portakal içeren aroması sayesinde çocuklara balık yağını sevdirir. Nutrigen markasının diğer ürünlerin fiyatı bilgisine eczacın.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.