Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Nivea

100 yılı aşkın süredir insanların ciltlerini daha güzel ve bakımlı hissetmelerini sağlayabilmek için faaliyet gösteren Nivea, 173 ülkede müşterilerinin alımına sunduğu 50’den fazla ürünüyle dünyanın en büyük cilt bakım markaları içerisinde yerini almıştır.

Dünyanın önde gelen araştırma merkezlerine sahip olan Nivea, 1.290 bilim insanından oluşan ekibi ile cilt bakımı konusunda yeni atılımlar yapmaya ve var olan ürünlerini de sürekli geliştirmeye çalışmaktadır.

Sürekli kendini yenileyerek cilt sorunlarının çözümlerinde ve daha bakımlı cilt görünümüne kavuşabilmede önemli bir marka olma yolunda durmadan ilerlemektedir. Bu sayede de günümüzde farklı cilt tipine sahip milyonlarca insanın cilt bakımı konusunda güvendiği adres olmaktadır. Ürünlerin müşterilerinin ciltlerine uygun olmasını sağlayabilmek için dünya çapında 50’den fazla kurumla çalışmaktadır. Bu çalışmaların hepsini de bir gün dünyadaki herkesin Nivea ürünlerine güvenebilmeleri için yapmaktadır.

Nivea Ürünlerine Dair Notlar

Nivea markası cilt bakım ürünleri içerisinde makyaj ve cilt temizlemeden ciltteki lekeleri giderici serumlara, roll onlardan deodorantlara, bb kremlerden yüz kremlerine, balmlardan balsamlara ve dudak kremlerine hatta güneş kremlerine varıncaya kadar pek çok çeşitliliği müşterilerine sunmaktadır. Dilerseniz kısa kısa Nivea markasının ürünlerine değinelim.

 • Nivea Sun Karoten Güneş Losyonu;

Karoten özü ve E Vitamini içeren Nivea Sun Karoten Güneş Losyonu GKF 6 ve UVA / UVB filtresiyle cildi güneş yanıklarına karşı korumaktadır. Bronzluğun süresini uzatarak aynı zamanda cilde ışıldayan bir görünüm vermektedir. Cildin hızla yoğun ve güzel bronzluğa ulaşmasında yardımcı olmaktadır. Ayrıca tüm bunların yanında da cildi güneş yanıklarına karşı da korumaktadır.

 • Nivea Sun Koruma & Nemlendirici Güneş Losyonu;

Nivea Sun ürünleri içerisinde yer alan Nivea Sun Koruma & Nemlendirici Güneş Losyonu, içeriğinde yüksek etkili bulunan UVA / UVB ile cilt korumasını sağlar. Suya dayanıklı olan bu ürün, cilt bariyerini destekleyerek nem kaybını önlemeye yardımcı olur ve uzun süreli yoğun nemlendirme sağlar. Güneş yanıklarına ve erken cilt yaşlanmalarına karşı da koruma özelliği bulunmaktadır.

 • Nivea Sun Koruma & Ferahlık Transparan Güneş Spreyi GKF 50;

İçeriğinde bulunan yüksek etkili UVA / UVB filtresi sayesinde ciltte anında ve güvenli koruma sağlar. Suya dayanıklı olan bu ürün, % 100 transparan özelliği sayesinde de iz bırakmaz ve serinletme etkisi ile de ciltte ferah, ipeksi bir his bırakır. Kolay kullanım özelliği bulunan bu ürün ciltte hızlı emilir ve yağlı his bırakmaz.

 • Nivea Sun Koruma & Bronzluk Yağ Sprey SPF20;

UVA / UVB filtresi sayesinde ciltte anında koruma sağlar ayrıca doğal pro-melanın özleri sayesinde de cildin doğal bronzlaşma sürecini aktive ederek güzel ve bronzlaşmış bir cilt elde edilmesini sağlar. Suya dayanıklı olan bu ürün aynı zamanda ciltte pürüzsüz ve ipeksi bir hissi de sağlamaktadır. Güneşe çıkmadan önce bol miktarda sürün ve tamamen emilmesini bekleyin. Bu işlemi yüzüp – kurulandıktan sonra her defasında uygulayın.

 • Nivea Sun Koruma & Bronzluk – Yüz İçin Güneş Kremi SPF50;

Doğal pro – melanin özleri sayesinde cildin bronzlaşma sürecini aktive ederek güzel ve bronzlaşmış cilt elde edilmesini sağlar. Ayrıca içeriğinde bulunan yüksek miktarda UVA / UVB filtresi sayesinde ciltte anında koruma sağlamaktadır. Nivea güneş kremi güneşe çıkmadan önce bol miktarda sürülüp ve tamamen emilmesini beklenmelidir. Bu işlemi yüzüp – kurulandıktan sonra her defasında uygulamak gerekmektedir.

 • Nivea Sun Koruma & Nemlendirici Güneş Sütü SPF30;

Yüksek etkili UVA / UVB koruması sağlarken bunun yanında da anında güneş yanıklarına ve erken cilt yaşlanmasına karşı korumada etkili rol oynamaktadır. Ayrıca cilt bariyerini destekleyerek, nem kaybetmesini engeller, uzun süreli ve yoğun nemlendirme sağlamaktadır. Suya dayanıklı olarak formüle edilen bu ürün güneşe çıkılmadan önce bol miktarda sürülmeli ve tamamen emilmesi beklenmelidir. Bu işlem yüzüp kurulandıktan sonra da düzenli olarak devam edilmelidir.

 • Nivea Sun Koruma & Nemlendirici Güneş Sütü SPF50;

Nivea sun koruma ve nemlendirici güneş sütü, yüksek etkili UVA / UVB koruması sağlamakta ve güneş yanıklarına karşı anında anında etkili olmaktadır. Ayrıca erken cilt yaşlanmasına karşı korumada etkili olan bu ürün bakım yapan formülü sayesinde de cilt bariyerini destekler ve nem kaybetmesini engeller. Suya dayanıklıdır ve uzun süreli yoğun nemlendirme sağlar.

 • Nivea Sun Koruma & Bronzluk Güneş Spreyi SPF30;

UVA / UVB filtresi sayesinde ciltte anında koruma sağlar ayrıca doğal pro-melanın özleri sayesinde de cildin doğal bronzlaşma sürecini aktive ederek güzel ve bronzlaşmış bir cilt elde edilmesini sağlar. Suya dayanıklı olan bu ürün aynı zamanda ciltte pürüzsüz ve ipeksi bir hissi de sağlamaktadır. Güneşe çıkmadan önce bol miktarda sürün ve tamamen emilmesini bekleyin. Bu işlemi yüzüp – kurulandıktan sonra her defasında uygulayın.

 • Nivea Sun Hassas - Anında Koruma Güneş Koruyucu Sprey SPF50;

İçeriğinde bulunan anti – oksidanlar ve güvenilir UVA filtresi ile yüksek derecede etkili UVA koruması sağlamaktadır. Özellikle hassas ciltler için uygun olan bu ürün güneşe bağlı alerji ve cilt tahrişlerinin oluşma riskini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Suya dayanıklı ve ayrıca hafif, yağlı his bırakmayan, kokusuz özelliklerine de sahiptir. İçeriğinde de doğal Aloe Vera barındırmaktadır. Güneşe çıkmadan önce bol miktarda sürün ve tamamen emilmesini bekleyin. Bu işlemi yüzüp – kurulandıktan sonra her defasında uygulayın.

 • Nivea Sun UV Yüz BB Güneş Kremi GKF50+;

Nivea BB Krem, doğal anti – oksidanlar ile güneşin vücuda verdiği zararlı etkilere karşı yüz bölgesinin kendini korumasına destek olmaktadır. Günlük kullanıma uygun olan ürün, yüksek etkili UVZ / UVB korumasında etkili olup aynı zamanda da güneş yanıklarına ve erken cilt yaşlanmasına karşı da etkilidir. İçeriğinde bulunan pigmentler sayesinde her cilt tipine uyum sağlayabilmektedir. Ciltte yağlı ve yapışkan olmayan his bırakmakta bunların yanında bir de cildi nemlendirmektedir.

 • Nivea Sun Karoten Özlü Güneş Sütü 200 ML;

Nivea Sun Karoten Özlü Güneş Sütü, güneşten koruma faktörü 6 UVA / UVB filtresi ile cildi güneş yanığına karşı korur ayrıca altın renginde bronzluğun oluşmasına da yardımcı olur. İçeriğindeki nemlendirici formül Karoten Özü ve E Vitamini sayesinde ciltte pürüzsüz ve ipeksi bir his bırakan bu ürün suya dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Suya dayanıklılık dışında bu ürünle aynı özelliklere sahip olan bir diğer Nivea markasının ürünü ise Nivea Sun Karoten Yağ Sprey’dir.

 • Nivea Sun Koruma ve Nemlendirici Güneş Spreyi SPF50 + 200ml;

Yüksek etkili UVA / UVB koruması sağlarken güneş yanığına ve cildin erken yaşlanmasına karşı anında güneş korumasını sağlamaktadır. Ayrıca bakım yapan formülü sayesinde cildin nemini kaybetmesini engelleyerek cilt bariyerini destekler ve suya dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Güneş alerjisi olanların da kullanabileceği bu ürün güneş alerjisi riskini azaltma konusunda da yardımcı olmaktadır.

 • Nivea Sun Çocuk SPF50+ Nemlendirici Güneş Spreyi;

Çocuk cildi hassasiyeti düşünülerek tasarlanmış bu ürün güneş yanığı ve diğer UV kaynaklı cilt hasarlarına karşı anında koruma sağlamaktadır. Ayrıca ekstra suya dayanıklı formülü ile cilde bakım yapar. Sprey formatında olmasından dolayı da kullanımı oldukça kolay olan bu ürün, bakım yaparken nemlendirme de sağlamaktadır.

 • Nivea Bebek Saç ve Vücut Şampuanı;

Bebeklerin hem saçlarını hem de hassas ciltlerini temizlerken aynı zamanda bakım yapması için de geliştirilmiştir. İçeriğindeki papatya özü sayesinde bebeğinizin cildini ve saçını temizlerken korur. Ayrıca hassas bebek ciltleri için de kullanıma uygun olmaktadır. Tüm bunların yanında alerji riskini azaltır, alkali sabun içermez, göz yakmaz, gözle uyumu oftamolojik olarak onaylanmıştır gibi özellikleri de içerisinde barındırmaktadır.

Tüm bu ürünleri Eczacin sitesi üzerinden güvenilir bir şekilde hem mağazalarından hem de internet sitelerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca kalitesi ile öncü bir marka olan Nivea geniş ürün çeşitliliği sayesinde de cildinizin pek çok alanında bakım sunarken aynı zamanda daha güzel bir görünüme kavuşmanızı da sağlamaktadır. Bu ürünlerinden bir tanesi olan Nivea yüz yıkama köpüğü ile cildinizi nazikçe ve derinlemesine temizlik ile buluşturabilirisiniz. Bu köpük sayesinde cildin nem doğal nem dengesini koruyarak nemlendirme sağlayabilir, cildinizi günlük kirden kolayca arındırabilirsiniz.

Nivea men ve woman ürün kategorileri olarak da geniş bir kitleye hitap eden bir marka olmaktadır. Bu ürünlerinin içerisinde olan Nivea deodorant, pek çok seçeneği ile müşterilerine ihtiyacı olan her konuda yardımcı olmayı amaçlamıştır. Tüm bunların yanında Nivea roll on ürün seçenekleri ile sprey kullanmayı sevmeyenleri unutmamaktadır.

Erkek bakım kategorisi ürünlerinden biri olan balsam ürünleri ile de erkeklere özel olarak tıraş sonrası bakımları için tasarlanmıştır. Tüm cilt tipleri için uygun olarak hazırlanan bu ürünler ile tıraş sonrası gerilen veya tahriş olan cilt tipleri için bile uygulanabilecek ürünleri hazırlayan Nivea, cildi yakmadan bakım gerçekleştirmeyi amaçlayarak bakımlarına önem veren erkeklerin yanında olmuştur.

Nivea yüz kremi ile de günlük bakımınıza katkıda bulanabilir cildinizin daha yumuşak ve ipeksi bir dokunuş kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Nivea Lip Balm ürünleri ile de dudaklarınıza bakım yaparak daha parlak bir görünüme hem de nemlendirmiş bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun yanında Nivea’nın dudak kremi ile de kışın soğuğuna karşı kuruyan dudaklarınızı nemlendirerek daha yumuşak dudaklara ve estetik olarak da güzel görünüme sahip olabilirsiniz.

Ayrıca kendi markasını alt başlıklar halinde ayırarak ayrı ayrı ürünleri de cilt bakımına önem veren ve Nivea markasına güvenen müşterilerine sunmuştur. Bu alt başlıklar içerisinde yer alan Nivea bakım ürünlerinden olan Nivea Cellular Filler ürünleri ile de cildin ihtiyaç duyduğu gece – gündüz bakımlarını, yaşlanma karşıtı bakımları, konsantre serumları, sıkılaştırıcı ve gençleştirici kremleri, leke giderici serumları vs olmak üzere pek çok çeşitli cilt sorunlarını çözmeyi de amaçlamıştır. Bir diğer alt başlık olan Nivea Q10 adı altında da sıkılaştırıcı losyon, bronzlaştırıcı vücut losyonu, kırışıklık karşıtı gece ve gündüz olmak üzere kremleri, sıkılaştırıcı selülit jelleri, göz çevresi için kırışıklıları önleyici kremleri vs ürünlerini hizmete sunmuştur. Ayrıca bunların yanında Nivea Aqua Sensation alt başlığı altında her cilt tipleri için uygun olarak tasarlanan temizleme jellerini, canlandırıcı bakım kremlerini ve jellerini de cilt bakımını kendisi yapmak isteyen müşterileri ile buluşturmuştur.

Eczacin İle Nivea Ürünlerine Kolay Ulaşım

Tüm bu ürünleri ile Nivea yıllardır her türlü cilt sorununa karşı savaşmış ve savaşmaya da devam etmektedir. Tüm bu Nivea ürünlerini kendi çatısı altında toplayan Eczacin, cilt bakımlarına önem veren müşterilerine daha kolay bir ulaşım sağlayabilmek için mağazasında ve internet sitesinde olmak üzere satışa sunmaktadır. Sizler de güvenilir adresten bu ürünlere ulaşmak istiyorsanız Eczacin markamızda ağırlamaktan dolayı şimdiden mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.