Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Neutrogena Ürünleri

Kaliforniya merkezli olarak 1930 yılında kurulan Neutrogena, şehir hayatının yorucu ve stresli yaşantısının cilt üzerinde oluşturduğu yıpratıcı etkilerin önüne geçmek amacıyla onlarca cilt bakım ürününü müşterileri ile buluşturmaktadır. Daha sağlıklı, ışıl ışıl parlayan ve canlı ciltler için ilgili tüm standartlara ve yasal mevzuatlara uygun ürünleri sayesinde de dünyanın önde gelen markaları arasında yerini almıştır. Günümüzde yaklaşık 80 ülkeye ulaştırdığı ürünlerinin sunduğu etkili formülleriyle kullanıcılarının istek ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaya devam etmektedir.

Daha Sağlıklı Ciltler İçin Derinlemesine Temizlik

Sağlıklı ve temiz bir cilt, kişilerin kendini daha pozitif hissetmesini sağlarken aynı zamanda cilt problemlerinin yaşanmasının da önüne geçmektedir. Sivilceler, siyah noktalar ve akneler özellikle genç yaşlarda daha çok görülen ve hiç hoşlanılmayan durumların başında gelmektedir. İleriki yaşlarda da şehrin yoğun temposuyla daha iç içe olmak cildi yoran ve cilt gözeneklerinin hava almasını engelleyerek yeni aknelerin oluşmasına neden olman etmenler arasında sıralanabilmektedir.

Neutrogena, uzman kadrosuyla birlikte sivilcelenmeye yatkın olan ciltler için geliştirdiği yağsız bir formüle sahip olan Neutrogena canlandırıcı yüz temizleme jeli ile cildi sakinleştirerek eski sivilcelerle savaşırken yenilerinin oluşmasına da engel olmaktadır. Günde 2 kez ıslak cilde uygulanan bu jel, klinik olarak kanıtlanan formülü ile kısa süre zarfında mükemmel sonuçlar sunmaktadır.

Sivilce karşıtı olarak anılan ve kullanıcıları tarafından oldukça da büyük bir beğeniye sahip olan yüz temizleme jeli ile ciltte tıkanan gözenekler, cilt üzerinde yeni bir hasar veya zedelenme oluşturmadan temizlenirken aynı zamanda cilt üzerinde yer edinmiş yağ, kir ve ölü deri de ciltten uzaklaştırılmaktadır. Açılan gözenekler ciltte daha parlak, daha canlı ve daha ferah bir doku bırakırken, düzenli kullanımda cildin pürüzsüz de bir hal almasını sağlamaktadır.

Sağlıkla Parıldayan Nemli Ciltler İçin Suyun Eşsiz Mucizesi

Sivilcelenme problemi yaşamayan ancak tüm gün sudan uzak kalan ciltlerde de zaman zaman problemler meydana gelmektedir. Kış ve yaz ayları başta olmak üzere özellikle mevsim geçişlerinde daha sık rastlanan cilt kuruluğu problemine eşlik eden deri döküntüleri de genç ve orta yaş grubunda en sık görülen ve cildi yoran problemler arasında yer almaktadır. Neutrogena, ana teması yoğun nemlendiricili cilt temizleyicisi olarak oluşturduğu Neutrogena Hydro Boost serisi ile ciltte gün boyu etkisini gösteren yoğun nemlendirici etkili cilt bakım malzemelerini kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Neutrogena hazırladığı bu yeni seri ile sabahtan akşama kadar susuz kalmış olan cildi kurutan, deri döküntülerine ve yüz gerilmelerine sebep olan, cildi cansız ve donuk gösteren tüm etkenlere karşı savaş açan formülü ile kuruluk probleminin etkilerini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Kendi ağırlığının yaklaşık 1000 katı civarında suyu bünyesine hapsedebilen hyalüronik asit içeriğine dayanan formülü çerçevesinde hazırlanmış olan bu seri ile cildi tüm gün yumuşak tutarken suyun cilt üzerinde oluşturduğu eşsiz mucizevi etkenleri de gözler önüne sergilemektedir.

Kuru cilde sahip olup yoğun nemlendirme ihtiyacı duyan tüm yaş gruplarına uygun olarak hazırlanan serinin aynı zamanda kir, makyaj ve yağ kalıntılarını tamamen temizlerken cildi neme doyuran Hydro Boost temizleyicileri de mevcuttur. Suyun cilt üzerinde oluşturduğu canlandırıcı etki baz alınarak hazırlanan bu temizleyiciler sayesinde cilt derinlemesine temizlenirken içeriğindeki nemlendirici etken maddeler sayesinde de cilt bariyerini korurken temizledikten sonra cildi kurutmayarak eşsiz bir tazelik hissini kullanıcılarına sunmaktadır.

Yağlı bir cilde sahip olunmasına rağmen gerek cildin donuk durması, gerek makyajın tam olarak cilde oturmaması gerekse de ciltte oluşan ton farklılıkları sebebiyle nemlendirici kremlerin kullanılması gerekmektedir. Ancak yağlı ciltlere yağ bazlı kremlerin uygulanması da cildin daha çok sivilce problemi yaşamasına neden olmaktadır. Neutrogena yağsız nemlendirici kremi ile yağlı ciltlere uygun mükemmel bir nemlendiriciyi kullanıcılarına sunmaktadır. Oldukça hafif, kolay sürülen ve kolay emilen yapısıyla ciltteki gözenekleri tıkamadan cildin gün boyu nemli ve yumuşak kalmasını sağlamaktadır. Klinik olarak test edilip onaylanan formülü ile düzenli kullanımda ciltteki ton farklılıklarını ortadan kaldıran yağsız krem formülüyle de büyük beğeni kazanmaktadır.

Çatlayan Ve Kuruyan Ellerinizle Vedalaşın

Sonbahar mevsiminin sonlanarak kış mevsiminin gelmesi ile birlikte hem kadın hem de erkekler için en çok rastlanılan problemlerden bir tanesi de ellerin aşırı derecede kuruması, çatlaması hata bu çatlakların ara sıra kanamasıyla oluşan acısıdır. Neutrogena el kremi, yoğunlaştırılmış bir konsantre formüle sahip olup yaklaşık 300 kez kullanım imkanı sağlarken, çok az bir damlası dahi aşırı kurumuş ve çatlamış ciltleri hemen yumuşatarak korumaya başlayan oldukça özel bir üründür.

Gliserinle zenginleştirilmiş yapısı ile en sert ve en zorlu koşullarda dahi elleri kısa sürede pürüzsüz hale getirirken, gün boyu da bu nemi eller üzerinde tutmaktadır. Cildi bir bariyer gibi sararken, aşırı soğuk, aşırı sıcak veya fırtınalı günlerde elleri yıpratıcı dış etkenlerden mükemmel olarak korumaktadır. Yumuşak ve kolay sürülebilir krem yapısıyla kullanım kolaylığı sağlarken çabuk emilen formülü sayesinde de eller üzerinde yağlı bir hissiyat oluşturmadan mükemmel bir koruma sağlamaktadır.

Cellular Boost İle Hayal Ettiğiniz Cilde Sahip Olun

Stres başta olmak üzere yorgunluk ve çeşitli nedenlerden dolayı ciltte yer alan hücreler yıkılmaya başlamaktadır. Ayrıca hücrelerde daha yavaş çalışmaktadır. Bu durumda da erken yaşlarda da ciltte kırışıklıklar oluşmaya başlamakta ve yaşlanmaya neden olmaktadır. Koyu lekeler oluşmakta ve cilt sıkılığını kaybetmektedir.

Yapılan uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucunda Neutrogena kullanıcıları için hazırladığı çok özel bir seriyi geliştirdi. Cellular Boost ile kırışıklıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Aynaya her baktığınızda sağlıklı ve kusursuz cildinizi görebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan 3 hafta sonra ise belirgin bir şekilde etkilerini görmeye başlayacaksınız. Kırışıklıklar azalırken ton eşitsizliği olan bölgelerde ton eşitliği de sağlamaktadır. Cildiniz bu ürün ile doğal yenileme sürecinde hücresel yıkımlarını azalmaktadır.

4 hafta içerisinde cildiniz de sıkılaşacak. İçerisinde yer alan C vitamini ile hyalüronik asit ile de hem gece hem de gündüz kreminde yaşlanma karşıtı etkisini arttırmaktadır. Mucizevi gücü ile yaşlanma ile savaşan mükemmel bir yardımcıdır. Her kadın hissettiği yaştadır. Bu etkili kremler ile de hissettiğiniz kadar genç olabilirsiniz.

Skin Detox ile Cildinizdeki Kirlerden Arının

Cilt her gün pek şok şeye maruz kalmaktadır. Başta makyaj olmak üzere toz, kirli hava ve diğer faktörlerden dolayı cilt derinlemesine temizlenmesi gerekmektedir. Çünkü cilt gözenekli bir yapıya sahiptir ve bu faktörlerden dolayı tıkanır. Dolayısıyla ciltte nefes alamaz. Nem dengesi bozulurken istenmeyen durumlar ile yaşanma olasılığı da artar. Neutrogena kullanıcılarına hem cildin nem dengesini koruyacak hem de temizleyecek skin detox ürününü geliştirmiştir.

Yağ ve kirleri temizlerken, bütün kalıntıları çok nazik bir şekilde temizlemektedir. Cildin hassas yapısı için uygun bir üründür. Detox maskesi olarak da tanımlanan bu ütün ile cildinizi koruyabilirsiniz. Hayal ettiğiniz ışıl ışıl ve yumuşacık cilde sahip olmanızı sağlar.

İçeriğinde yer alan glikolik asit ile kil maskesi zenginleştirilmiştir. Böylelikle her çeşit kirin temizlenirken adeta cildinize detox yapmaktadır. Cildinizi kurutmadan nem dengenizi mükemmel bir şekilde koruyabilirsiniz.

Işıl Işıl Bir Cildin Formülü: Neutrogena Maske

Cildi, vücudumuzda bu kadar önemli yapan özelliği ise hassas olmasıdır. En küçük bir değişiklik ya da olumsuz bir durum etkisini çok hızlı bir şekilde göstermektedir. İş hayatının ve günlük hayatın stresi ile yoğunluğu, makyaj ve farklı çevresel etmenlerden dolayı ciltte ışıltısını ve nemini kaybetmektedir. Ancak hayal ettiğiniz ve her zaman sahip olmak istediğiniz cilde Neutrogena maske ile mümkündür.

Her cilt tipine ve maruz kaldığı etmenlere bağlı olarak ihtiyaçları değişmektedir. Bu yaklaşım ile çeşitli maskeler geliştirilmiştir. Işıltısını kaybeden ciltler için canlandırıcı hidrojel maskesi ile ışıl ışıl olmasını sağlayabilirsiniz. Kir ve yağ cildin yenilenmesi önlemekte ve gözenekleri tıkamaktadır. Hücrelerin ölümü hızlanırken yaşlanma süreci de hızlanmaktadır. Detoks etkili maskeler ile de cildinizin bütün kirin temizlerken yenilemektedir.

Hücrelerde meydana gelen değişimler bir süre sonra yaşlılık belirtilerinden olan kırışıklıklarında oluşmasına neden olmaktadır. Ancak kırışıklık karşıtı maskeler ile de kendinizi sadece ruhunuzda değil cildiniz ile de genç hissedebilirsiniz.

Kuru cilde sahip olan kadınların ciltlerini nemlendirmesi çok önemlidir. Yoğun nemlendirici hidrojel maske ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nemi karşılarken nem dengesini de koruyabilirsiniz.

Ciltte zaman içerisinde yorulmaktadır ve kişiden kişiye farklı şekillerde de ciltte etkileri görülmektedir. Anında canlandırıcı etki gösteren maske ile fresh bir cilde sahip olurken canlı ve kusursuz cildiniz ile kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz.

Kil maskeleri hem arındırıcı hem de detoks etkisi ile cildinizi sadece temizlememekte aynı zamanda da cildinizin ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Günün yorgunluğundan bir cilt maskesi ile kurtulabilirsiniz.

Canlı ve Enerjik Gözlerin Formülü: Neutrogena Göz Kremi

Cilt kadar gözlerde bir kişiye bakıldığı zaman en dikkat çeken yerlerden biri olmaktadır. Her gün birbirinden çok daha yoğun geçerken yorgunluk ise en çok gözlerde belli olmaktadır. Enerjik bir şekilde güne başlayabilmek ve yorgunluğu gözlerden uzaklaştırmak için geliştirilen göz kremi ile kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Göz çevrenizi yoğun bir şekilde nemlendirmektedir. İçeriğinde bulunan hyalüronik jeli ile cilt bariyeriniz güçlenmektedir. Gözaltı çevrenizde çok daha dolgun bir şekilde görünecektir. En dikkat çeken etkisi ise tazelenme hissi olacaktır. Kremi uyguladıkça etkisini anında göreceksiniz ve bu kadar hızlı olduğuna inanmakta zorlanacaksınız. Çünkü birkaç dakika gördüğünüz bütün yorgunluk hisleri kaybolmuş olacak.

Kremi uyguladıktan sonra cildiniz makyaj için hazır olacak. Bunun dışında cildinizin hem gece hem de gündüz nemli olmasını sağlayacak. Güçlü formülü sayesinde de cildinizde esneklik kaybının da önüne geçilmiş olmaktadır. Her güce canlı ve mutlu bakışlar ile başlayacağınız bu mucizevi krem büyük bir beğeni kazanmıştır.

Kuru ve Çatlak Ayaklar ile Vedalaşın

Cilt ne kadar hassas olsa da ayaklarımız da gün içerisinde harekete ve giyilen ayakkabıya bağlı olarak çeşitli faktörlere maruz kalmaktadır. Bu durumda da ayaklar zaman içerisinde kurumaya başlamakta ve çatlaklarda oluşmaktadır. Bir süre sonra da rahatsız etmektedir. Neutrogena’nın kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği ayak kremi ile kendiniz şımartabilirsiniz. Kremin mucizevi etkisi ile ilk önce ayaklarınızın rahatlayacak. Bu etkinin faydalarını hem günlük hem de iş hayatında çok rahat bir şekilde göreceksiniz.

Çatlayan topuklarınızı içerisinde bulunan zengin içeriği ile beslemektedir. Sonrasında ise çatlakları onarmaktadır. Kısa bir süre içerisinde çatlakların kaybolacak ve ayaklarınız pürüzsüz olacak. Ayaklarınızda sertlik yerine yumuşaklığa bırakacak.

Ayak sağlığının korunmasında da büyük bir yardımcıdır. Çünkü gün içerisinde ayaklar nefes alamadığı için istenmeyen durumların yaşanmasına da neden olmaktadır. Sadece görünüşü ile değil ağrı veya deride dökülmelerde olabilmektedir. Nem dengesini korurken ayaklarınızın da ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İlk uygulamadan itibaren belirgin bir değişiklik göreceksiniz. Kışın soğuğundan yazın denizden çıktığınızda yılın her zamanı ve zorlu hava koşullarına karşı ayaklarınızı korumaktadır. En yoğun bir günde bile koşuştururken güçlü ayaklarınız ile her adımınızı kendinden emin bir şekilde atacaksınız.

Kusursuz ve Hoş Bir Cilde Sahip Olmanın Yolu

Pek çok kadının çilden farklı nedenlerden oluşan cilt lekeleri bulunmaktadır. Bazen güneş bazen de ortamdan kaynaklı olmaktadır.  Leke yerine izlerde bulunabilmektedir. Cilt tonunda da eşitsizlikler meydana gelmektedir. İstenmeyen bu leke ve izlerden kurtulurken cilt tonunuzu da eşitleyecek bir ürünü Neutrogena kullanıcıları için gelişirdi. CC krem ile tanıştıktan sonra hem hayata hem de cildinize olan bakış açınızı tamamen değiştireceksiniz.

Belki uzun süredir kurtulmak istediğiniz ama kurtulamadığınız izleriniz vardır. Bu krem bu izleri düzeltici etkisi ile kusursuz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak. Kusurları mükemmel bir şekilde kapatırken bölgelerde olan cilt tonlarını da eşitleyecek.

Microclear teknolojisi ile geliştirilen kremin içeriğinde yağ bulunmamaktadır. Su bazlı bir ürün olduğu için hem leke hem de izleri temizleyici güce sahip olmaktadır. Ayrıca cildinizin rahat bir şekilde nefes alabilmesine de yardımcı olmaktadır. Hiçbir şekilde cildinizin gözeneklerini tıkamamaktadır.

Kapatıcı özelliği hafif olup size yakışan cilt tonunu ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca çeşitli nedenlerden oluşan kızarıklıkları da kapatmaktadır. Kullanmaya başlandıktan sonra kısa bir süre sonra pürüzsüz görünümlü bir cildiniz olacak. Makyaj yapmadan da hem temiz hem de güzel bir cilde sahip olmak CC kremin bulunması ile mümkün olmuştur.

Kullananlar kremden çok memnun olduklarını belirtiyorlar ve makyaj alışkanlıklarının büyük bir ölçüde değiştiğini dile getiriyorlar. Sizlerde cildinizin ihtiyacı olan Neutrogena kişisel bakım ürünlerini sitemizden rahatlık ile bularak sepetinize ekleyebilir ve satın al sekmesine basarak sahip olabilirsiniz. Cildinize en iyi şekilde bakabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.