Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Möller's Ürünleri

Möller's 166 yıllık bir tecrübeye sahip. 1854 yılında kurulan Möller’s, eczacı Peter Möller tarafından Norveç Lofoten’de kuruldu. Peter Möller ve oğlu Frantz P. Möller, doğal ve saf yapısını koruyan balık yağı üretmek için çalışmalar yapmıştır. Kurulduğu tarihten günümüze kadar başarılı bir şekilde üretim yapan Möller’s, sağlığa en uygun balık yağı üretimiyle sektöre öncülük etmiştir. Peter Möller, taze balıklardan sağlıklı ve kaliteli balık yağı elde etmek için özel üretim tekniği geliştirmiş ve kullanmıştır. Uygulanan bu teknik günümüzde hala kullanılmaktadır.

Peter Möller ve oğlu, balık yağı üretimindeki tüm bilgi ve birikimlerini Cod Liver Oil and Chemistry kitabında toplamıştır. Kitap, 1895 yılında Londra’da yayınlanmıştır. Peter Möller ve oğlu daha sonra 1938 yılında Peter Möller fabrikasını kurmuştur. Fabrikada kaliteli balık yağı üretimi ve Omega - 3 araştırma/geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Möller’s ürünleri doğal ve lezzetli aromalarıyla ödül almıştır. International Taste Institute (Uluslararası Lezzet Enstitüsü) tarafından Möller’s, 2019 yılında lezzet ödülü almıştır.

Möller’s, balık yağı üretiminde 166 yılı geride bırakmaya hazırlanıyor. Kaliteli, lezzetli ve sağlıklı balık yağı üretiminde özel teknikler kullanan Möller’s aynı zamanda Sürdürülebilir Balıkçılık metodunu da uyguluyor. Möller’s Omega - 3 ürünlerinin üretiminde kullanılan balıklar, ekolojik dengenin zarar görmemesi ve korunması adına belirli kurallar çerçevesinde avlanıyor. 

Omega - 3 Desteği İçin Neden Möller’s Tercih Edilmeli?

Möller’s Omega 3 kapsül desteği sayesinde sağlığınızı koruyabilirsiniz. Möller’s, 166 yılı geride bırakan bilgi ve birikimleriyle sektörün güvenilir ismidir. Möller’s ürünleri özel koşullarda geliştirilmekte ve üretilmektedir. Möller’s Omega - 3 sıvı formda ve kapsül formda olmak üzere üretilmektedir Günlük düzenli kullanım için uygun olan her iki form Norveç’te üretilmektedir. Omega - 3 kapsül, Norveç’te üretilmekte ve ürün ambalajı Danimarka’da yapılmaktadır. Omega - 3 sıvı formun üretimi ve ambalajlaması Norveç’te yapılmaktadır. Möller’s Omega - 3 desteği için üretilen ürünler doğal aromalarla lezzetlendirilir. Limon, tutti frutti ve elma aromalı balık yağı ürünleri Omega - 3 yağ asitleri içermektedir. Sıvı formdaki ürünler günlük ihtiyacı karşılayacak A, D ve E vitamini içermektedir. 

Möller’s Omega - 3 ürünleri saf, doğal ve kalitelidir. Ürünler, GMP ve ISO 22000:2005 üretim kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Aynı zamanda ürünlerin her üretim partisinde aynı kalite ve özen gösterilmekte, bunun garantisi verilmektedir. Möller’s, kaliteli balık yağı üretimi yaptığını GOED standartları uygulamasıyla göstermektedir. Möller’s Omega - 3 ürünlerinin üretiminde moleküler distilasyon uygulanmaktadır. Bu sayede ürünlerin işlenme sürecinde balık yağının korunması ve doğallığını kaybetmemesi sağlanır. Aynı zamanda sağlığa zarar verebilecek toksik maddeler arındırılır, balık yağında hassas saflaştırma yapılır. Möller’s Omega - 3 yağ asitlerinin ve vitamin değerleri detaylı laboratuvar analizlerinden geçmektedir. 

Möller’s ürünleri doğallık olarak ön plana çıkmaktadır. Ürünler, doğal olarak korunan trigliserid formunda balık yağı içermektedir. Ürünler hem çocuklar tarafından hem de yetişkinler tarafından daha kolay kullanılabilmesi için çeşitli doğal meyvelerle lezzetlendirilmiştir. 

Möller’s Kullanmanın Faydaları Neler?

Möller’s Omega - 3 desteği almanın birçok faydası bulunuyor. Möller’s cod liver oil, yüksek Omega - 3 yağ asitleri EPA ve DHA ile birlikte vücudun ihtiyacı olan A, D ve E vitaminlerini de içeriyor. Omega - 3 yağ asitleri vücudun ihtiyaç duyduğu fakat vücutta bulunmayan yağ asitleridir. Omega - 3 yağ asitleri vücutta bulunmadığı için besinlerle ve besin takviyeleriyle vücuda alınır. Vücudun ihtiyaç duyduğu temel Omega - 3 yağ asitleri:

 • Alfa - linolenik asit
 • Eikosapentaenoik asit (EPA)
 • Dokosaheksaenoik asit (DHA)

Vücutta bulunması gereken temel yağ asitlerinden alfa - linolenik asit bitkisel asittir. Dereotu, tere, semizotu gibi yeşil yapraklı bitkilerde bulunmaktadır. EPA ve DHA ise hayvansal yağ asitleridir. EPA ve DHA derin deniz balıklarında, bazı alglerde ve özel üretilen ürünlerde (balık yağı) bulunmaktadır. 

Alfa - linolenik asit kolesterol düzeyinin korunmasına ve dengelenmesine katkı sağlamaktadır. Çocukların gelişimi için önemli bir yere sahiptir. EPA ve DHA ise hem çocuklar için hem de yetişkinler için fayda sağlamaktadır. Alfa - linolenik asit, EPA ve DHA içeren Omega - 3 faydaları aşağıdaki gibi listelenmektedir. 

 • Çocukların büyüme ve gelişmesini destekler. 
 • Hafızayı güçlendirir. 
 • Okuma ve anlama becerisini güçlendirir. 
 • Kalp sağlığına faydalıdır. 
 • Cilt kanseri riskini azaltmaktadır. 
 • Yüksek kolesterol ve trigliserid değerlerini düşürür, dengeler.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Tokluk hissi verir ve iştah düzenler.

Möller’s Omega - 3 ürünlerini kullananlar düzenli kullanımın ardından ürün faydalarını gördüğünü ve üründen memnun kaldığını dile getirmektedir. Çocuklar ve yetişkinler için faydalı olan ürünler düzenli kullanılmalıdır. Möller’s Omega 3 kapsül kullanımı günde 2 adet önerilmektedir. Ürün paketlerinin üzerinde ürünün nasıl kullanılması gerektiği ve ürünün hangi koşullarda muhafaza edilmesi gerektiği belirtilmektedir. Möller's Omega - 3 ürünleri doğal meyvelerle tatlandırılmaktadır. Ürünlerin içerisinde şeker, tatlandırıcı ve koruyucu bulunmamaktadır. Yapılan araştırmalara göre her 100 çocuktan 93’ü Möller’s balık yağını severek kullanmaktadır. 

Omega - 3 ve Balık Yağı Arasındaki Fark Nedir? 

Balık yağı, çeşitli yağlı balıklardan elde edilmektedir. Aynı zamanda balık yağları Omega - 3 desteği sağlayan takviye edici gıdalardır. Omega - 3 yağ asidi ise vücudun ihtiyacı olan ama vücutta üretilmeyen yağ asitleridir. Eğer Omega - 3 yağ asidi besinlerle alınmıyorsa takviye gıdalarla alınmalıdır. Omega - 3 yağ asitlerinde balık ve balık yağı kullanılmaktadır. 

Her Balık Yağı Aynı Kalitede Midir? 

Balık yağı üretiminde derin deniz balıkları kullanılmaktadır. Yağlı balıklardan elde edilen balık yağları her zaman aynı saflıkta, doğallıkta ve kalitede değildir. Farklı denizlerde yetişen balıkların besin değerleri de değişmektedir. Balıklar, bulundukları denizlerin kirliliğine göre kurşun, civa, ağır metal ve bakteri içermektedir. Temiz deniz balıklarından balık yağı üretimi yapılırken saflaştırma işlemi mutlaka uygulanmalıdır. Balıkta vücuda zarar verecek maddeler bulunabilir. Saflaştırma işlemi sayesinde bu zararlı maddeler temizlenir ve sağlığa uygun, kaliteli balık yağı üretilmiş olur. Möller’s, balık yağı üretiminin bir numaralı adresi Norveç’te kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Balık yağı için kontrollü saflaştırma işlemi uygulamakta, sağlığa uygun kalitede balık yağı üretimi yapmaktadır. 

Düzenli Balık Tüketmek Omega - 3 İhtiyacını Karşılar Mı? 

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için düzenli, dengeli ve sağlıklı beslenmek gerekir. Fakat sadece beslenmeyle sağlıklı bir vücut kazanılmaz. Vücudun günlük alması gereken besin değerleri, vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Omega - 3, vücudun alması gereken değerlerden biridir. Omega - 3 yağ asitleri vücutta üretilmediği gibi vücudun ihtiyaç duyduğunu bir değerdir. Besinlerle ve takviye gıdalarla vücuda kazandırılmaktadır. Omega - 3 ve balık yağı arasındaki ilişki bilinir. Düzenli balık tüketen insanlar vücudun ihtiyacı olan yağ asitlerini karşılayacağını düşünür. Fakat düzenli balık tüketimi vücudun ihtiyacı olan yağ asidini karşılamak için yeterli değildir. Vücudun ihtiyacı olan yağ asidinin karşılanması için Omega - 3 desteği alınmalıdır. Omega - 3 desteği için balık tüketimi önemlidir. Balığın hangi denizde yaşadığı, balığın tazeliği, balığın pişirme koşulu gibi birçok etken Omega - 3 değerlerini etkilemektedir. Bu nedenle düzenli balık tüketimi Omega - 3 için yeterli değildir. Doğru koşullarda balık tüketen insanlar vücudun ihtiyacı olan Omega - 3 değerini karşılayabilir. Yabancı ülkelerde özellikle Norveç ve çevresinde Omega - 3 kullanımı önemli bir yere sahiptir. Çok eski zamanlara dayanan Omega - 3 kullanımı hem çocuklar tarafından hem de yetişkinler tarafından kullanılması için farklı formlarda üretilmektedir. Sıvı ve kapsül formda üretilen ürünler çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılabilir. 

Möller’s Omega - 3 ürünlerinin içerisinde aynı zamanda A, D ve E vitamini bulunmaktadır. Ürünlerin içerisinde bulunan vitaminler vücudun günlük A, D ve E vitamini ihtiyacını karşılayacak düzeydedir. Möller’s ürünleri T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır. Ürünlerin içerisinde bulunan vitaminler her gün ve her mevsim kullanım için uygundur. 

Möller’s Omega - 3 Sıvı Form Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Möller’s, Omega - 3 üretiminde güvenle tercih edilmektedir. Çocuklar ve yetişkinler için Omega - 3 desteği sağlayan Möller’s farklı formda ürün geliştirmektedir. Möller’s Omega - 3 balık yağı üretiminde hem kapsül olarak hem de sıvı olarak üretim yapmaktadır. Möller’s Omega - 3 balık yağı 250 ml olarak özel şişelerde kullanıma sunulmaktadır. 250 ml Omega - 3 hakkında bilinmesi gerekenler:

 • Ürün, doğal trigliserid formlu balık yağı içermektedir. 
 • ISO 22000:2005 ve GMP sertifikalarına sahiptir. 
 • Moleküler Distilasyon yöntemiyle saflaştırılmıştır. Bu sayede deniz kirliliğinden kaynaklı zararlı maddelerden ayrıştırılmış, sağlığa uygun kaliteye ve güvenilir saflığa sahiptir. 
 • Sıvı formdaki balık yağının üretim ve şişelenme aşaması Norveç’te yapılmaktadır.
 • Möller’s Cod Liver Oil sıvı formları morina balığının karaciğerinden üretilmektedir. Balık, Norveç’in Atlantik Denizi kıyılarında yaşanan bir balıktır. 
 • Sıvı formdaki balık yağı doğal olarak tatlandırılmıştır. Doğal tutti frutti, elma ve limon aromalı olarak geliştirilmiştir. 
 • Ürünlerde şeker, tatlandırıcı, koruyucu ve domuz ürünleri bulunmamaktadır. 
 • Tamamen doğal olan ve doğal lezzetlendirilen sıvı formdaki ürünler 2019 yılında lezzet ödülü almıştır. 
 • Möller’s Omega - 3 sıvı formdaki ürünler 250 ml cam şişelerde bulunmaktadır. 

Möller’s Sıvı Formdaki Omega - 3 Nasıl Kullanılır ve İçeriği Nedir?

Möller’s sıvı formdaki Omega - 3 kullanımı yaş gruplarına göre değişmektedir. 3 - 4 yaş arası çocuklarda tavsiye edilen kullanımı günde 2,5 ml’dir. 4 ile 10 yaş arası çocuklarda tavsiye edilen kullanım ise günde 5 ml’dir. 11 yaş ve üzeri çocuklar/yetişkinler için tavsiye edilen kullanım günde 5 ml’dir. Ürün içerisinde alerjen madde olarak sadece balık yağı bulunmaktadır. Günlük tavsiye edilen ölçülerde tüketilmelidir. Sıvı formdaki Omega - 3 farklı tatlarda üretilmektedir. Möller’s Omega - 3 Tutti Frutti Aromalı İçeriği 5 ml:

 • 1200 mg Omega - 3 yağ asitleri içerir.
 • 600 mg DHA içerir.
 • 400 mg EPA içerir. 
 • 915 IU A vitamini içerir. 
 • 400 IU D3 vitamini içerir. 
 • 10 IU E vitamini içerir.

Möller’s Omega - 3 Limon Aromalı İçeriği 5 ml:

 • 1200 mg Omega - 3 yağ asitleri içerir.
 • 600 mg DHA içerir.
 • 400 mg EPA içerir. 
 • 915 IU A vitamini içerir. 
 • 400 IU D3 vitamini içerir. 
 • 3 IU E vitamini içerir. 

Möller’s Omega - 3 Elma Aromalı İçeriği 5 ml:

 • 1170 mg Omega - 3 yağ asitleri içerir. 
 • 550 mg DHA içerir. 
 • 370 mg EPA içerir. 
 • 915 IU A vitamini içerir.
 • 400 IU D3 vitamini içerir.
 • 3 IU E vitamini içerir. 

Möller’s Omega - 3 Kapsül Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Möller’s Omega - 3 ürünlerinden biri de kapsül formdur. Genellikle yetişkinler tarafından kullanılan kapsül form yumuşak bir yapıya sahiptir. Möller’s Omega - 3 kapsül hakkında bilinmesi gerekenler:

 • Kapsül içerisinde doğal trigliserid formlu balık yağı bulunmaktadır. 
 • ISO 22000:2005 ve GMP sertifikalarına sahiptir. 
 • Moleküler Distilasyon yöntemi kullanılmıştır. 
 • Balık yağları Norveç’te üretilir. Kapsüllerin şişelere yerleştirilmesi ise Danimarka’da yapılmaktadır. 
 • Möller’s kapsüller ançuez, sardalya ve uskumru balıklarının gövdelerinden üretilmektedir. 

Moller’s Kapsül Formdaki Omega - 3 Nasıl Kullanılır ve İçeriği Nedir? 

Möller’s kapsüller yumuşak bir yapıya sahiptir. Paket içerisinde 60 kapsül bulunmaktadır. Tavsiye edilen tüketim ise günde 2 kapsüldür. Möller’s kapsül içeriği (2 kapsül değerleri) ise şu şekildedir;

 • 2000 mg balık yağı içerir. 
 • 1200 mg Omega - 3 yağ asidi içermektedir. 
 • 640 mg EPA içerir. 
 • 480 mg DHA içerir. 

Möller’s Omega - 3 Fiyatları Nedir?

Möller’s yıllardır Omega - 3 üretiminde çalışmalar yapmakta. Kalite standartları içerisinde sağlığa uygun, doğal ve güvenilir balık yağlarını hem çocuklar için hem de yetişkinler için kullanıma sunmakta. Eczacın.com ihtiyacınız olan Möller’s Omega - 3 ürünlerini güvenle temin etmenizi sağlıyor. Möller’s fiyatı sitede doğru ve uygun fiyatlarla belirleniyor. Kendi sağlığınızı ve çocuğunuzun sağlığını desteklemek için Eczacın.com ile doğru fiyatlarla Möller’s Omega - 3 alabilirsiniz. Möller’s Omega - 3 ürünleri sıvı ve kapsül formda üretilmektedir. Sıvı ve kapsül formdaki ürünlerin fiyatları de değişmektedir. Kapsül formdaki Omega - 3, sıvı formdaki Omega - 3’e göre daha uygun fiyatlıdır. 7/24 sipariş verebileceğiniz Eczacın.com güvenilir ve sağlıklı Omega - 3 ürünlerini özel paketler içerisinde adresinize ulaştırmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.