Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Easyvit

Easyvit, sağlığı korumayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda en iyi kalitede besin desteği geliştiren markadır. Bilime dayalı hareket eden Easyvit, kolay kullanılabilir formdaki ürünleri kullanıma sunmaktadır. Yenilikçi bir marka olan Easyvit ürünlerini eczacin.com üzerinden kolaylıkla ve güvenle temin edebilirsiniz.

Easyfishoil, Omega - 3 açısından zengin balıklardan üretilmektedir. Omega - 3, insanların sağlığını korumak ve desteklemek için gereklidir. Vücudun ihtiyaç duyduğu Omega - 3 vücutta üretilmemektedir. Bu nedenle besinlerden veya besin takviyesi gıdalardan alınmaktadır. Sağlıklı vücutlar için Omega - 3 desteği gerekmektedir. Avrupa’da Omega - 3 tüketimi önemli bir yere sahipken günümüzde ülkemizde de Omega - 3 tüketimi artış göstermektedir. Omega - 3 tüketiminde yaşanan bu artışın temel sebebi insanların güvenle besin takviyesi alabileceği, aldığı takviyeyi rahatlıkla tüketeceği ürünlerdir. Easyvit bu ürünlerin başında gelmektedir. Omega - 3 ihtiyacının karşılanması için deniz ürünleri ve bazı besinler tüketilmektedir. Fakat bu besinler günlük ihtiyacı yeterince karşılayamaz. Günlük ihtiyacın karşılanması için Omega - 3 desteği gerekmektedir. Easyfishoil, vücudun ihtiyacı olan Omega - 3’ü karşılamak için en özel çalışmaları gerçekleştirmekte. 

Omega - 3 besin takviyesi için geliştirilen ürünlerde balık yağı kullanılmakta. Fakat Omega - 3 ürünleri için kullanılan balıklar aynı değil. Balıkların yetiştiği bölgeler balık yağı kalitesini etkilemekte. Easyfishoil Omega - 3 için Norveç’te yetişen balıklar kullanılmakta. Easyvit Easyfishoil Omega 3, Norveç’te patentli Concordix teknolojisiyle üretilmekte.

Easyvit Üretiminde Kullanılan Concordix Teknolojisi Nedir?

Easyvit, içerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde sağlığı destekliyor. Çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılan Easyvit, kolay kullanılabilmesi için yeni formda geliştirildi. Omega - 3 üretiminde kullanılan Concordix teknolojisi sayesinde üretilen balık yağlarının kalitesi arttırıldı. Concordix teknolojisi sayesinde üretilen ürünlerin tazeliği, doğallığı, formu ve lezzeti korunuyor. Aynı zamanda kullanılan teknoloji sayesinde sağlığa uygun ürünler daha kaliteli bir şekilde üretiliyor. Concordix teknolojisi sayesinde ürünler çiğnenebilir jel tabletlere yerleştiriliyor. Jel tablet içerisindeki ürün hava ile temas etmiyor, su ve yağ ile temas etmediği için çözünmüyor. Böylelikle ürünlerin doğallığı, kalitesi, lezzeti, formu ve saflığı korunuyor.

Concordix teknolojisi NTNU ile AR-GE ortaklığında yapılan çalışmalarla geliştirilmiştir. Patentli bir yöntem olan Concordix teknolojisi su ve yağda çözünen vitamin ve mineralleri, yağ asitleri emülsiyon formatında birleştirmektedir. Sağladığı en büyük avantaj ise kolay tüketilebilir olması, susuz ve çiğnenebilir formda geliştirilmesidir. Concordix teknolojisiyle geliştirilen ve üretilen ürünler sağlığa uygundur. Ürünler, eczacin.com üzerinden güvenle temin edilebilir.

Neden Easyvit Tercih Edilmeli?

Easyvit, çocuklar ve yetişkinler için vücudun günlük ihtiyacı olan Omega - 3’ü karşılamaktadır. Sadece Omega - 3 değil aynı zamanda vücudun ihtiyacı olan bazı vitamin ve mineraller de ürün içeriğinde bulunuyor. Easyvit, bilime dayalı çalışmaları ve ürünleriyle aktif yaşamı kaliteli bir şekilde destekleyen markadır. Vücut, günlük olarak Omega - 3 ile birlikte bazı vitamin ve minerallere ihtiyaç duyar. Omega - 3 doğrudan vücutta üretilmemektedir. Omega - 3, vitamin ve mineraller çeşitli besinlerle vücuda kazandırılır. Fakat düzenli tüketilse bile vücudun ihtiyacı olan miktar tamamıyla karşılanmamaktadır. Bu nedenle Easyvit özel olarak takviye ürünler geliştirmektedir. Neden Easyvit tercih edilmelidir?

 • Easyvit ürünlerde Concordix teknolojisi kullanmaktadır. 
 • Ürünler oksijen ve neme karşı bariyer oluşturan özel koşullarda üretilmiştir. 
 • Ödüllü paketleme teknolojisiyle jel formda üretilen ürünler ilk günkü tazeliğini ve formunu korur. 
 • Ürünler şeker ilavesizdir. 
 • Ürünlerin içerisinde sağlığa zarar verebilecek maddeler bulunmamaktadır. 
 • Ürünler çiğnenebilir jel formda üretilmektedir. 
 • Ürünler, Omega - 3 açısından en zengin balıklardan üretilmiştir. 
 • Norveç’te yetişen, derin deniz balıklarından üretilmektedir. 
 • Diğer balık yağlarına göre iki kat daha hızlı etkilidir. 
 • Diğer balık yağlarına göre %44 daha fazla emilim sağlar.

Easyvit Faydaları Nelerdir?

Easyvit kullananlar düzenli kullanımın ardından nasıl bir değişim yaşadıklarını anlatmakta. Ürünü kullanan çocuklar ve yetişkinler ruhen ve bedenen kendini daha iyi hissettiğini savunmakta. Easyvit ürünlerinin içerisinde bulunan Omega - 3, vitamin ve mineraller vücudu desteklemekte. Sağlıklı ve besleyici bir ürün olan Easyvit düzenli kullanıldığı zaman aşağıdaki faydaları vücuda kazandırmakta.

 • Beyin fonksiyonlarının gelişmesine katkı sağlar. 
 • Görme yetisinin korunmasına katkı sağlar. 
 • Yorgunluk ve bitkinlik halinin azalmasına yardımcı olur. 
 • Güne daha zinde başlamaya yardımcı olur. 
 • Metabolizma hızının artmasına yardımcı olur. 
 • Kemik gelişimini destekler.
 • Kas fonksiyonlarını korur.

Easyvit, Concordix teknolojisiyle üretilmektedir. Ürün içerisinde şeker ve tatlandırıcı gibi yapay maddeler bulunmamaktadır. Özellikle çocukların gelişimi için düzenli Omega - 3 tüketimi önemlidir. Vücudun ihtiyaç duyduğu Omega - 3, besinlerden alındığı gibi takviye gıdalardan da alınmaktadır. Düzenli olarak Omega - 3 içeren besinler tüketilse de alınan Omega - 3 yeterli gelmemektedir. Easyvit, vücudun ihtiyacı olan Omega - 3’ü, vitamin ve mineralleri karşılamaktadır. Çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılan Easyvit, beyin fonksiyonlarının gelişmesine katkı sağlar. Aynı zamanda görme yetisinin korunmasına katkı sağlar.

Omega - 3 eksikliğinden kaynaklı yorgunluk ve bitkinlik hali olmaktadır. Bireyler, sabahları daha zor uyanmakta, gün içerisinde yeteri kadar enerji harcayamamakta, odaklanma problemi yaşamaktadır. Düzenli kullanılan Omega - 3 tüm bunlar için çözümdür. Vücudun ihtiyacı olan Omega - 3, vitamin ve mineraller karşılandığında bireyler artık daha enerjik hissetmekte, gün içerisinde yorgunluk halinin azaldığını görmektedir. Düzenli kullanılan Omega - 3 sayesinde metabolizma hızı da normalleşir. Metabolizması yavaş olan bireyler kilo verme sürecinde sorun yaşamaktadır. Easyvit ile Omega - 3 takviyesi alan bireylerin metabolizma hızı da normalleşmektedir. Omega - 3 düzenli kullanıldığında kemik ve kas sağlığına fayda sağlamaktadır. Easyvit d vitaminiyle birlikte Omega - 3, B6 ve B12 vitaminlerini de içermektedir. 

Easyvit Sertifikalı ve Güvenilir Bir Marka!

Easyvit kullanmanız için birçok geçerli nedeniniz var. İçeriğine güvenebileceğiniz, kolaylıkla tüketebileceğiniz Easyvit aynı zamanda sertifikalı bir markadır. Markaya ait ürünleri eczacin.com üzerinden kolaylıkla temin edebilir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Markanın sahip olduğu sertifikalardan biri IFOS. IFOS (International Fishoil Standards), ürünleri bazı kriterlere göre değerlendirmektedir. Omega - 3 içeren ürünler Dünya Sağlık Örgütü, Beslenme Konseyi ve GOED standartlarına göre tarafsızca test edilmektedir. Ürünler saflık, konsantrasyon, stabilite, kalite ve içerik kriterlerine göre değerlendirilir. Ürünler, gerekli kriterlere göre incelenmiş ve IFOS sertifikası almıştır. Easyvit ürünleri GOED Omega - 3, AA BRC Sertifikası ve Friend Of The Sea Sertifikası’na sahiptir. 

Easyvit Ürünleri Neler? 

Easyvit ürünleri arasında farklı ürünler bulunmaktadır. Eczacin.com üzerinden temin edebileceğiniz ürünler arasında;

 • Easy Q
 • Easyfishoil (yetişkinler için)
 • Easyfishoil (çocuklar için)
 • Easydefence 
 • Easyvit Multi 

Easy Q Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Easy Q, içeriğinde bulunan vitaminlerle çocuklarınızın gelişimini destekler. Easy Q içeriğinde Omega - 3, kolin, B6, B12, folik asit bulunmaktadır. Ürün içerisinde bulunan DHA, çocukların gelişimine katkı sağlamaktadır. Beyin fonksiyonlarının ve görme yetisinin desteklenmesini sağlayan ürün takviye edici gıda olarak kullanılmaktadır. Ürün, 4 yaş - 10 yaş arasındaki çocuklar için kullanılmaktadır. Tercih edilen tüketimi ise sabah kahvaltısı öncesinde 1 çiğnenebilir jel olarak tüketilmektedir. 1 çiğnenebilir jel besin değerleri:

 • 655 mg balık yağı içerir. 
 • 393 mg Omega - 3 asitleri içerir.
 • 282 mg DHA içerir. 
 • 59 mg EPA içerir. 
 • 41,30 mg kolin içerir. 
 • 1,30 mg B6 vitamini içerir. 
 • 2,5 mcg B12 vitamini içerir. 
 • 200 mcg folik asit içerir. 

Yetişkinler İçin Easyfishoil Nedir ve Nasıl Kullanılır? 

Easyfishoil balık yağı, Omega - 3 yağ asitleri, EPA, DHA ve vitamin D3 içermektedir. Yetişkinler için kullanılması tavsiye edilen ürün çiğnenebilir jel formdadır. Ürün, şeker ilavesizdir. Kolay kullanılabilir ve su olmadan tüketilebilir. Ürün, tat ve koku olarak kullanımı etkilememektedir. Easyvit Easy Fish Oil 30 çiğnenebilir jel tablet, yetişkinler tarafından günde 1 jel olarak çiğnenmesi tavsiye edilir. 1 çiğnenebilir jel formun besin içeriği:

 • 800 mg balık yağı içermektedir. 
 • 600 mg Omega - 3 yağ asitleri içermektedir.
 • 320 mg EPA içermektedir. 
 • 240 mg DHA içermektedir. 
 • 400 IU vitamin D3 içermektedir. 

Çocuklar İçin Easyfishoil Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Easyfishoil, çocuklar için kolay kullanılabilir formda. Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk balık yağı Easyfishoil oluyor. Ürün, trigliserid formda balık yağı içerir. Çocukların kolay tüketebilmesi için doğal limon ve portakal aromalı olarak geliştirilmiştir. 3 - 10 yaş arası çocukların günde 1 ya da 2 jel form tüketmesi tavsiye edilmektedir. Ürün içerisinde Omega - 3, DHA, EPA ve D vitamini bulunmaktadır. Çiğnenebilir formdaki ürün doğallığını ve saflığı her zaman korur. 1 çiğnenebilir jel formun besin değerleri:

 • 600 mg balık yağı içerir. 
 • 378 mg Omega - 3 yağ asitleri içerir. 
 • 270, 9 mg DHA içerir. 
 • 59,5 EPA içerir. 
 • 200 IU D vitamini içerir.

Easyvit Easy Defence Nedir ve Nasıl Kullanılır? 

Easyvit Easy Defence, vitamin içeren takviye edici gıdadır. Ürün içerisinde vücudun ihtiyacı olan vitaminleri karşılayan beta glukan, E vitamini, A vitamini ve D3 vitamini bulunmaktadır. Easy Defence çocuklar için geliştirilmiş besin takviyesidir. Kolay tüketilebilir, jel formda bir üründür. Bağışıklık sistemi ve kemik sağlığı için fayda sağlamaktadır. Ürün içerisinde patentli Wellmune beta glukan kullanılmaktadır. Gluten içermemektedir. Tavsiye edilen tüketimi ise 4 - 10 yaş arası çocuklar için günde 1 ya da 2 jel formdur. 1 çiğnenebilir jel formun besin değerleri:

 • 67,20 mg beta glukan içerir. 
 • 6 mg α-TE E vitamini içerir. 
 • 500 RE µg A vitamini içerir. 
 • 12,5 µg (500 IU) D3 vitamini içerir. 

Easyvit Multi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Easyvit Multi, çocuklar için geliştirilmiş Omega - 3 içerikli takviye gıdadır. Ürün, çocuklar tarafından rahatlıkla tüketilmesi için doğal meyvelerle tatlandırılmıştır. Ürün içerisinde şeker, tatlandırıcı veya zararlı herhangi bir madde bulunmamaktadır. Omega - 3 içeren besin takviyesi çilek, portakal ve limonla doğal olarak tatlandırılmıştır. Multivitamin içeriğe sahip olduğu için Easyvit Multi olarak adlandırılmıştır. Multivitamin, kolin ve balık yağı içermektedir. Sertifikalı ürün olan Easyvit Multivitamin sağlığı ve gelişimi destekler. Tavsiye edilen tüketimi ise çocuklarda günde 1 adet çiğnenebilir jel formdur.

Easyvit Fiyatları Nedir, Nereden Sipariş Edilir?

Easyvit fiyatı ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Doğal, kaliteli ve güvenilir Easyvit ürünleri için eczacin.com güvenle tercih edilebilir. Easyvit ürünleri eczacin.com üzerinden doğru fiyatlarla tüketiciye sunulmaktadır. Site 7/24 ziyaret edilebilir ve kolaylıkla ürün siparişi verilebilir. Sitede ürün stok bilgisi düzenli olarak güncellenmektedir. Sertifikalı, orijinal ürünler güvenli bir şekilde sipariş adresine teslim edilmektedir. Çocuğunuz ya da kendiniz için istediğiniz besin takviyesi ürününü güvenle sipariş edebilirsiniz. Ürün paketleri üzerinde ürün içeriği ve ürünün nasıl kullanılması gerektiği yazmaktadır. Eczacin.com hem sizlerin hem de çocuklarınızın sağlığını destekleyen Easyvit ürünlerini kolaylıkla ve güvenle temin etmenizi sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.