Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Dynavit

Dynavit, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama şirketine ait bir markadır. İlaç alanındaki faaliyetlerine 1942 yılında başlayan Eczacıbaşı, Türkiye’nin en köklü şirketlerinden birisidir. Şirket, 1952 yılında Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikasını kurarak alanında öncü olmayı başarmıştır. Hem ilaç üreten hem de ithal ettiği ilaçların hizmete sunulmasını üstlenen şirket, Ar-Ge çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Pek çok farklı alanda tüketicilerin ihtiyaçlarına çözüm üreten Eczacıbaşı, takviye gıda ürünlerini de Dynavit markası ile pazara sunmaktadır. Eczacıbaşı tecrübesi ve deneyimi ile üretilen Dynavit ürünleri her yaştan kişi için alternatifler sunmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Dynavit Ürünleri

Dynavit ürünleri farklı gruplara ayrılan çeşitlere sahiptir. Aradığınız bitkisel desteği ve gıda takviyelerini rahatlıkla Dynavit ürünleri arasında bulabilirsiniz. Kullananlar tarafından olumlu karşılanan ve yeniden yeniden tercih edilen Dynavit ürünleri, vitamin ve mineral destekleri haricinde omega 3 takviyeleri, eklem ve kemik destekleri, cilt destek ürünleri, özel takviyeler ve daha çeşitli kategorilerden oluşmakta, her bir kategori altında çok sayıda ürün alternatifi bulunmaktadır.

Dynavit Vitamin ve Mineral Destekleri

Dynavit vitamin ve mineral destekleri vücudunuz için olmazsa olmaz alanlarda destek sağlamaktadır. Vücudunuzda gerçekleşen bütün işlemlerde anahtar rol oynayan, organizmalarda pek çok işin aksamadan yerine getirilmesini sağlayan vitamin ve minerallere dair aradıklarını Dynavit ürünlerinde bulabilirsiniz.

Vitamin D3K2, sprey ve damlalık başlıklı formu ile kullanımı pratik bir üründür. İçeriğinde D3 vitamini, K2 vitamini bulunmaktadır. Bu sayede normal kemiklerin korunmasına yardımcı olmaktadır. Normal kas fonksiyonlarının korunmasını ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu görmesini sağlamaktadır. 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde bir kez, bir sıkı alınması tavsiye edilmekte, bir sıkım, 2,5 damlaya tekabül etmektedir.

Dynavit Vitamin C + Sambucus Nigra, zengin C vitamini, çinko, stevya yaprak ekstresi ve kara mürver meyvesi ekstresi içermektedir. Yetişkinlerin günde bir tablet tüketimi için geliştirilen takviye edici gıda içerisindeki C vitamini ve çinko sayesinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlamaktadır.

Magnesium Citrate 200 mg & Vitamin D, tablet formunda bir takviye edici gıdadır. Aktif bileşenleri magnezyum ve vitamin D’dir. İçeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde normal kas fonksiyonunun korunmasına, kemiklerin ve dişlerin korumasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini sağlamaktadır.

Selenium 100 mcg. içeriğimdeki selenyum aktif bileşeni sayesinde normal saçın korunmasına, normal tırnakların korunmasına, tiroit fonksiyonlarına ve bağışıklık sistemine katkıda bulunmaktadır. Tablet formundaki ürün, yetişkinler tarafından günde 1 tablet olarak yemeklerden sonra tüketilebilmektedir. Tatlandırıcı, koruyucu ve renklendirici içermemekte, güvenle tüketime uygun bulunmaktadır.

Dynavit Vitamin B12, aktif bileşeni metilkobalamin (vitamin B12)’dir. Dil altı tablet formunda satışa sunulan vitamin B12, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve enerji oluşum metabolizmasına yardımcı olmaktadır. Yeterli hayvansal gıda tüketimi yapılmadığında, vegan beslenmede ya da daha başka nedenlerle ortaya çıkan B12 vitamini eksikliğinde Dynavit Vitamin B12 takviye olarak kullanılmaktadır.

Dynavit Biotin marka tarafından 2000 mcg ve 5000 mcg olmak üzere iki farklı şekilde tercihe açılmaktadır. Biotin (B7 vitamini) dalak, karaciğer, yumurta, inek sütü ve bazı sebzelerde bulunmakta olup alkol bağımlılığı, epileptik ilaç tedavileri gibi çeşitli nedenlerle eksikliği görülebilir. Bu yüzden de biotin takviye edici gıda desteğine başvurulabilir. Dynavit biotin ürünleri 11 yaş üzerindeki kişiler için uygun olup normal saçın korunmasına, cildin korunmasına ve enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlamaktadır.

Dynavit Bitkisel Ürünleri

Dynavit bitkisel ürünler serisi, çeşitli bitki ekstreleri ile zenginleştirilmiş, koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermeyen, tamamen doğal takviye edici gıda ürünleridir.

Banana Extract, bileşenlerinde muz ekstresi, esmer pirinç tozu, sudan bamyası ekstresi ve izomaltuloz yer alır. Melatonin mekanizmasına katkıda bulunur.

Korean Ginseng Complex (Panax Ginseng), L-Arjinin, gingseng ekstraktı ve ginkgo ekstraktı aktif bileşenlerine sahiptir.

Milk Thistle Complex, takviye edici gıda ürününün aktif bileşenleri Meryem ana dikeni ekstresi, silimarin, enginar ekstresi, karahindiba ekstresi ve maydanoz ekstresidir. Koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı içermeyen bitkisel kapsül, vegan bir üründür.

Dynavit Eklem ve Kemik Destekleri

Kemikler, mineral ve kristallerden oluşan bileşiklerdir. Olası darbelere karşı vücuda esneklik ve güç verir. Kemiklerin normal fonksiyonu için gerekli olan kalojen oluşumunu kalsiyum başta olmak üzere pek çok vitamin ve mineral destekler. Sağlıklı bir yaşam için her dönemde kemik ve eklem sağlığını korumaya yönelik adımlar atmak gerekir. Dynavit eklem ve kemik destekleri serisi ile çok yönlü bir takviye edici ürün desteği sunuyor. Kemik ve eklemlerin normal oluşumuna katkı sağlıyor.

Collagen Quatro, renklendirici ve koruyucu içermeyen bir takviye edici gıdadır. Kollajen içerir ve 18 yaş üzeri için uygundur. Aktif bileşenleri Glikozamin sülfat, Hidrolize Tip 2 kollajen, metilsülfonilmetan, Kondroitin sülfattır. Bileşimindeki hidrolize kollazen tavuk kaynaklı olup mango aromalıdır.

Eggshell Membrane, yetişkinler için tablet formunda geliştirilmiş bir takviye edici gıdadır. Bileşenleri yumurta kabuğu zarı, metil sülfonilmetan, vitamin C, akgünlük ekstresi, zerdeçal ekstresi, manganezdir. Kıkırdak ve kemiklerin normal fonksiyonu için gerekli olan kallojen oluşumunu içeriğindeki C vitamini ve mangan sayesinde destekler. Yorgunluğun azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, kemik ve bağ dokusunun korunmasına ve enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

Dynavit Omega Destekleri

Omega 3 yağ asitleri her yaştan bireyler için oldukça önemlidir. Özellikle 4-13 yaş grubundaki çocuklarda beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişmesine de yardımcı olur. Daha çok balık, merada yetişen hayvan eti, özgür dolaşan kümes hayvanları yumurtası ve keten tohumu yağlarında yer alır. Hamilelik döneminde dahi önemle tavsiye edilir. Dynavit omega destekleri ile rahatlıkla kullanılabilecek takviye edici gıdalar sunmaktadır.

Dynavit Omega 3, 11 yaş üzeri yetişkinlerin tüketimi için yumuşak kapsül formunda geliştirilmiştir. Aktif bileşenleri omega 3, EPA ve DHA’dır. EPA ve DHA sayesinde kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olan üründe hamsi, uskumru ve sardalye omega 3 kaynağı olarak kullanılmıştır. Tatlandırıcı, renklendirici ve koruyucu içermeyen ürün, trigliserid formundadır.

Dynavit Özel Takviyeler

Dynavit özel takviye ürün serisi ile öze içerikli takviye edici gıdalar sunmaktadır. Bunlardan birisi Coenzyme Q-10 olup yumuşak kapsül formunda bir takviye edici gıdadır. Çözücü bileşeni olarak zeytinyağı kullanılan üründe koenzim Q10 aktif bileşen olarak yer almaktadır. Zeytinyağı sayesinde emilimi artırılmaktadır. L-Carnitine & Guarana, aktif bileşenleri L-Karnitin ve guarana ekstraktından oluşmaktadır. Tatlandırıcı, renklendirici ve koruyucu içermeyen ürün, küçük kırmızı meyveli, kafein içeren tropik bitki türü olan guarana sayesinde kafein içermektedir.

Dynavit Cilt Destekleri

Cilt, sadece estetik üzerinde etkili değildir. Aynı zamanda sağlığı yansıtan en önemli göstergedir. Cilt sağlığı çevresel etmenlerden, besinlerden, ilaçlardan, genetik faktörlerden ve daha başka gerekçelerle sağlığını kaybedebilir. Kimi zaman da yaş almaya bağlı olarak kronik rahatsızlıklar, kırışıklıklar ortaya çıkabilir. Yapılan klinik araştırmalarında kollajenin cildin normal fonksiyonu için gerekli olduğu göstermektedir. Yara izlerinin, kırışıklıkların giderilmesinde destekleyicidir. Dynavit bütün bunların farkında olarak cilt sağlığının ve estetiğinin desteklenmesine yönelik seri geliştirmiştir. Takviye edici gıda ürünleri özellikle kollajen gibi doğrudan cilt sağlığını etkileyen içeriklere yer vermektedirler.

Dynavit Collagen & Hyaluronic Acid Tablet, resveratrol molekül yapısı olarak trans formda bulunmaktadır. İçeriğinde hidrolize kollajen, hiyaluronik asit, resveratrol ve nar çekirdeği yağı yer almaktadır. Tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu içermeyen ürün, kollajen oluşumuna katkıda bulunmaktadır. İçeriğindeki hyaluronik asit ise cilde nem kazandırmakta, doku yenilenmesini düzenlemektedir.

Dynavit Diamond Collagen, şişelerde, hemen içime hazır formdadır. İçeriğinde Kamu meyve tozu, Beta karoten, Hidrolize morina balık kollejeni, Astaksantin, Kırmızı yonca çiçek ekstresi yer almaktadır. İçeriğindeki kollajen ile cildin esneklik, canlılık ve tazelik kazanmasına yardımcı olmaktadır. Nem dengesini desteklemekte, cildin su tutma kapasitesini arttırarak kırışıklıkların derinliklerinin azaltılmasına yardım etmektedir.

Dynavit Pediatri

Dynavit uzmanları çocukların sağlığına ve gelişimine son derece önem veriyorlar. Bunun için özel olarak geliştirmiş oldukları Dynavit Pediatri serisi ile 4-10 yaş arası çocuklar için özel ürünleri tercihe sunuyorlar. Kullanıcı yorum ve tavsiyeleri ile son derece olumlu geri dönüş olan bu ürünler, çocukların bağışıklık sisteminin korumasından zihinsel gelişimlerinin desteklenmesine kadar her alanda daha sağlıklı bir yaşam için yardımcı olmaktadır.

Dynavit Balık Yağı, şurup formundadır. Balık yağı, DHA, EPA ve stevya yaprak ekstresi içermektedir. Zengin DHA içeriği sayesinde çocukların normal beyin fonksiyonlarını desteklemekte. Görme yetilerinin korunmasına yardımcı olmaktadır. Portakal aroması sayesinde lezzetli bir tüketim sağlamaktadır. İçeriğinde çözücü bileşen olarak zeytinyağı kullanılmış, balık yağı yüzde 100 ançüez balıklardan elde edilmiştir.

Dynavit CalciKid-D3, 4-10 yaş arasındaki çocuklar dahil herkesin tüketebileceği zengin içerikli bir takviye edici gıdadır. Kalsiyum, magnezyum ve D3 vitamini içeriğine sahiptir. Çocukların kemiklerinin normal büyümesine ve gelişmesine kalsiyum ve D vitamini katkı sunmaktadır. Aynı zamanda dişlerin korunmasına ve normal kas fonksiyonlarına destek sağlamaktadır. Bal ile tatlandırılmış, muz aromalıdır. Bu sayede çocuklar için lezzetli bir tüketim ortaya çıkmıştır.

Bütün Dynavit ürünlerine birbirinden uygun fiyat avantajları ve kolay alışveriş ayrıcalıkları ile sitemizden ulaşabilir gerek kendinizin gerek sevdiklerinizin sağlığını destekleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.