Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Dermodolin Markasının Başlangıcı

1982 yılında eczacı bir aileden gelen Nusret Selen tarafından kurulmuş yerli üretim firması olan Dermodolin, Ardıç Çamı Katranını arap sabunu ile karıştırarak şampuan haline getiren üründen yani Kadolin Şampuan markası ile yola çıkmıştır.

Aynı yılın ilkbahar aylarında cildiye doktorlarına ulaşmak ve reçeteye girmesini sağlamak amacıyla İstanbul’da bulunan tüm ecza ve ıtriyat depolarına giderek ürettikleri şampuanı dağıtmaya başlamışlardır. Bu şekilde başlayan serüven sonunda Kadolin şampuan aradan geçen onca yıla rağmen bu gün de güncelliğini korumaktadır.

Ürünleri çeşitli sertifikalara da sahip olup başlangıçta eczane koşullarında üretilen bu ürün artık fabrikalarda üretilmeye başlanmıştır. Yıllar içerisinde de sırasıyla Pirdolin, Sedolin, Ceradolin ve Selyum kepek şampuanlarını ürettiler.

Başlarda saçlı deride kepek oluşumu üzerine yoğunlaşan ve Dermodolin şampuan çeşitlerini üreten marka daha sonra yani 2006 yılından itibaren dünya ve AB’deki gelişmelere paralel olarak saç ve vücut nemlendiricisi konularına eğilmişlerdir. 38 yıla dayanan tecrübeleri, ürettikleri 7 yaygın markaları,17 sertifikalı ürün çeşitleri ve 81 ilde tüm eczanelerde bulunan ürünleri ile başarılarını perçinlemişlerdir.

Dermodolin Şampuan Markaları

Kadolin şampuan, 300ml ve 150 ml olarak satışa sunulan ürün, Ardıç çamı özünden elde edilmiş bitkisel içerikli saç bakım şampuanıdır. Kepek önleyici şampuan olan bu ürün, saç derisinde ya da vücutta kabuklanma ve pullanma sorunlarını da önlemek için kullanılan dermatolojik üründür. İçeriğinde Paraben bulundurmamakta ve ayrıca saç yağlanmasını da kontrol altına almaktadır. Sedef, uyuz, bit ve Seboreik Dermatit vakalarının ilaçla tedavisinde beraber yıkayıcı olarak kullanılacak olan bu ürün saçlı deri veya vücutta yağlanma karşıtı bitkisel kozmetik şampuandır ve vücuttaki kaşıntıları da önlemektedir. Yağlanmayı kontrol altına alır aynı zamanda da Kadolin şampuan saç dökülmesi tedavisinde de yardımcı olmaktadır.

Bunu yanında Sedolin de önemli bir marka olarak piyasaya sunulmuştur. Sedolin şampuan saç dökülmesi tedavisinden daha çok faydaları saçlı deri veya vücutta oluşan kepek, pullanma ve kabuklanmaya karşı etkili bir ürün olmaktadır. 120 – 300 ml formatlarında piyasaya sunulan bu ürün ayrıca özellikle saçta yağlanmayı önleyen ve silikon – paraben içermeyen bir ürün olmaktadır. Sedolin krem özelliğinin de şampuan içerisinde olması sebebi ile de saç bakımında etkili rol oynamaktadır.

Pirdolin şampuan da yine 150 – 300 ml formatlarında satışa sunulan kepeğe karşı etkili saç bakım şampuanı olmaktadır. Saçlı deride, ciltte veya kaşlardaki kepek, pullanma, kabuklanma ile kaşıntıları önlemede etkili bir ürün olan Pirdolin krem yüz ve boyun bölgelerinde etkili olan, parfümsüz, su bazlı nemlendirici kremdir. Sert ve kurumuş hava şartlarının ayrıca cilt bakım ürünlerinin de etkilerinden dolayı kurumuş olan cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek onarılmasında yardımcı olan üründür.

Ayrıca Pirdolin markasının losyon seçeneğindeki ürünü ile de kurumuş veya pul pul olmuş saçlı deri, kaşlar ve vücut için kullanıma uygun olmaktadır. Yine parfümsüz olan bu ürün 24 saat nemlendirme özelliğini de içerisinde barındırmaktadır.

Eczacin İle Dermodolin Ürünleri

Dermodolin markası başta Kadolin ile çıktığı bu yolda daha sonra kendini geliştirmiş ve daha sonra da çeşitli markaları piyasaya sunarak özellikle kepek ve dökülme sorunları yaşayanların yanında olmuştur. Eczacin markası da bu sorunları yaşayan müşterilerinin tedavisinde etkili olan Dermodolin ürünlerine ulaşabilmelerini daha da kolay hale getirebilmek amacı ile bünyesine bu markayı da katmıştır.

Fiyat olarak piyasa değerinde ücretler sunmaya çalışan Eczacin zaman zaman sunduğu indirim fırsatları ile de bu ürünleri oldukça uygun fiyata temin edebilme imkanını da sunmaktadır. Dermodolin, oldukça başarılı bir geçmişe sahip olan bir marka olarak özellikle kepek alanında kendini yoğunlaştırarak bu serüvene başlamıştır.

Bu markanın ürünlerini kullanmak isteyenler, şayet tereddüt içerisindeler ise hiç vakit kaybetmeden kullananlar tarafından yazılan yorum bölümlerini okuyarak daha rahat ve güvenilir alışveriş yapabilmenin keyfini yaşayabilirler. Bu sayede de kepek probleminden kurtularak günlük hayatlarına rahat bir şekilde kaldıkları yerden devam edebilme şansına sahip olabilirler.

Bu ürünü kullananların büyük bir çoğunluğu ise Dermodolin markasından memnun kaldıklarını ve kepek, deri dökülmeleri vs gibi konularda daha rahat sonuç elde ettiklerini dile getirmekte ve bu ürünü rahatlıkla tavsiye ettiklerini belirtmektedirler. Sizler de Dermodolin çatısı altındaki ürünlere ulaşmak istiyorsanız Eczacin mağazasını ya da internet sitesini ziyaret ederek temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.