Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sağlıklı Bir Hayatın Formülü: Balık Yağı

Hayat çok yoğun bir temponun içerisinde geçmektedir. Pek çok kişi için ev ile iş arasında sıkışmıştır. Dolayısıyla beslenme alışkanlıkları da olumsuz bir şekilde etkilenmektedir. Ayrıca çocukların sağlıklı bir geleceğe de ilk adımlarını atarken beslenmenin de yeri çok önemlidir. Annelerin en büyük yardımcılarından olan balık yağı ile gizli bir kalkan ile çocuklar korunmuş olmaktadır. Carlson balık yağı, özen ile açık denizlerden bulunan balıklardan taze bir şekilde hazırlanmaktadır. Toksik atıklarda çok dikkatli bir şekilde uzaklaştırılmaktadır. Özellikle de son yıllarda yapılan incelemeler balıklar hakkında çok fazla soru işareti getirmektedir. Carlson, kaliteli ve güvenilir bir gıda takviyesini sağlık için en uygun forma dönüştürmektedir.

İnsan vücudu incelendiğinde çeşitli fonksiyonlara sahip bileşenlerin bir kısmı vücutta üretilmektedir. Bazıları ise üretilmediği için dışarından besinler ile alınması gerekmektedir. Carlson fish oil içesinde esansiyel yağ asitlerinin en önemli üyesi olan Omega-3 içermektedir. Bu asidi bu kadar önemli yapan ise vücutta üretilemeyen bir bileşen olmasıdır.

Neden Balık Yağı Tüketilmeli?

Balık yağıda Omega-3’ün bulunduğu zengin bir besindir. Ayrıca içerisinde çok faydalı bileşenlerde bulunmaktadır. Başta yüksek kolesterol olmak üzere hastalıklar üzerinde olumlu etkiler göstermektedir. Hem çocuklar hem de yetişkinlerin kullanması önerilen takviye edici bir gıdadır. Balık yağının faydaları ise;

 • Yüksek kolesterolü olan kişilerin kolesterolünü düşürmeye yardımcıdır.
 • Kalp dostu bir takviye edici besindir. Kalp ritmini düzenleyici etkisi ile kalbinizi koruma altına alabilirsiniz.
 • Kanınızın vücudunuzda rahatlık ile akışının sağlanması için kan inceltici etki göstermektedir.
 • Hafızanın güçlenmesini sağlar. Unutkanlığın başlaması ya da ileri seviyelerinde kullanılmasında unutkanlığı da azaltmaktadır. Alzcheimer’a yakalanma olasılığını düşürmektedir.
 • Çocuklar için en önemli faydası ise zihin gelişimine gösterdiği olumlu etkisidir. Böylelikle öğrenme yetenekleri de gelişmektedir.
 • Kansere karşı vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.
 • Yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucunda omega-3’ün göz sağlığı açısından da çok faydalı olduğu belirlenmiştir. Eğer bu esansiyel yağ asidini az tüketirseniz göz hastalıklarına yakalanma olasılığı artmaktadır.
 • Hamilelikte tüketilmesinin bebeğin gelişimi için hayati derecede önemli olmaktadır. Tüketen anne adaylarının bebeklerinin el ile ayak koordinasyonun gelişiminde etkili olmaktadır.
 • Karaciğer yağlanması önemli bir rahatsızlıktır. Balık yağı ile takviye edilen beslenme ile bu rahatsızlığın neden olduğu semptomların etkileri azalmaktadır.
 • Odaklanmayı kolaylaştırır. Bir iş üzerinde çalışırken dikkatsizlik belirgin bir düzeyde azalır.
 • Kemik sağlığı açısından da olası hastalıkların oluşmasını önleyici etki göstermektedir.

Carlson Balık Yağı Kapsülü Nasıl Tüketilmeli?

Carlson balık yağının çeşitli formlarda sunduğu seçenekleri bulunmaktadır. Bu formlardan biri ise Carlson balık yağı kapsül olarak karşımıza çıkmaktadır. Her kapsülün içerinde balık yağı miktarı 1 gramdır. Hammadde olarak kullanılan balıklar basa, uskumru, tilapia ve ançüez sardalyadan üretilmektedir. Omega-3’ün yanında DHA yağ asitleri ile EPA(Eykosapentenoik Asit) de içermektedir. Kapsül ile balık jelatinden yapılmaktadır.

Tazeliğinin korunabilmesi için her bir kapsülün içerisinde E vitamini eklenmesi ile mümkün olmaktadır. Bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan incelemeler sonucunda içerisinde ağır metallerin bulunmadığı belirlenmiştir. Günlük ihtiyacınız olan omega-3’ü bu kapsüller ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Hayati fonksiyonlardaki rolü ile dikkat çeken omega-3’ün koruyucu etkisini düzenli olarak tüketildiğinde göreceksiniz. Ancak kullanmadan önce özellikle de yağ asitlerine karşı aşırı duyarlı olup olmadığınızı öğrenmelisiniz. Eğer böyle bir durum var ve kullanıyor iseniz istenmeyen durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Günde bir ile üç kapsül tüketebilirsiniz. Önerilen ise yemekler ile birlikte alınması şeklinde olmaktadır.  Kapağını sıkıca kapattıktan sonra kuru bir yerde oda koşullarında rahatlık ile saklayabilirsiniz.

Carlson Omega 3 Şurup Nasıl Tüketilmeli?

Carlson balık yağının sunulduğu formlarından biri ise şuruptur. Kapsül olarak tüketmeyi tercih etmeyen kişiler için sunulan özel bir imkandır. Özellikle de çocuklara hapı ya da bir kapsülü içmesini çok zordur. Carlson omega 3 şurup daha çok 4 ile 10 yaş arasındaki çocuklar için uygun olmaktadır. Sıvı formu ile içmesi kolaylaşırken portakal içeriği ile de çocukların sevebileceği bir lezzet haline gelmektedir. Uzmanlar yemek ile birlikte tüketilmesi önermektedir.

Çocuklar için günde yarım ölçek idealdir. Bir ölçek ise 2,5 mL’ye denk gelmektedir. Yetişkinlerde ise günde 2 tam ölçek idealdir. 10 mL’ye denk gelen bu miktarı yemeklerin yanında içmeye özen gösterilmelidir.

Şurubun kapağı açıldıktan sonra 2 ile 3 ay arasında tüketilmesi gerekmektedir. Ayrıca kapsülün aksine buzdolabında saklanmalıdır. Eğer bu süre daha uzun olur ise şurup tüketilmemelidir.

Doğallığın en özel formüllerinden biri olan bu şurup 2005 yılında da lezzeti ile de ödül kazanmıştır. Dilerseniz salatalara dilerseniz de yemeklere eklenebilmektedir. Lezzetli balık yemenin yeni hali olarak da tanımlayabiliriz.

Carlson d vitamini ile D Vitamini İhtiyacınızı Karşılayın

Söz konusu çocuklar olduğunda yağ asitleri kadar vitaminlere de ihtiyaç duymaktadır. D vitamini hem metabolizmada aldığı rolü hem de güneş ile aktifleşen yapısı ile çok özel bir yapıya sahiptir. Çocuk gelişiminde de çok önemli bir yere sahip olan bu vitamin sıvı formunda üretilmektedir. Böylelikle sizlerde çocuklarınıza rahatlık ile tüketmesini sağlayabilirsiniz.

En önemli özelliği ise yağda çözünmesidir. Ayrıca kalsiyum emilimine gösterdiği faydalar ile de kemik gelişiminde de rol oynamaktadır. Diğer faydalarından bahsedecek olursak;

 • Fosforun emilimini kolaylaştırması
 • Kas fonksiyonlarını koruyucu etkisi
 • Bağışıklık sistemine yardımcı olmasıdır.

Carlson D vitamin içerisinde D3 vitamini yer almaktadır. Günlük olarak önerilen miktar çocuklar için bir damladır. Az gibi görünse de günlük ihtiyacı rahatlık ile karşılamaktadır. İsterseniz süte isterseniz de meyve suyuna ekleyebilirsiniz. İçerisinde BHA içermemektedir. Bu madde yağların bozulmasını önlemektedir. Doğal yapısının korunabilmesi ve kansere neden olduğu için kesinlikle kullanılmamaktadır.

Katkı maddesiz olması ve yapay renklendiricilerin de içerisinde bulunmayan D vitamini ni rahatlık ile tercih edebilirsiniz. Bir şişenin içerisinde 364 damla D vitamini bulunmaktadır. Bir şişe ile çocuğunuzun bir yıllık ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Kokusuz ve tatsız olduğu için çocuklarınız içerken tükettiklerinin bile fark etmeyecekler. Eurodropper teknolojisi ile üretilmektedir. Tek bir seferde bir damlayı kolaylık ile eklemek istediğiniz şeyin içine damlatabilirsiniz. Şişeyi ters çevirmeli ve sonrasında da bir saniye kadar bekleyerek damlanın akmasını sağlayabilirsiniz.  Damlalıklı olan şişelere oran ile çok daha güvenlidir. Kirlenme riski de çok düşüktür.

4 ile 10 yaş arasında çocuklar tüketmelidir. Dört yaş altı çocukların tüketmesine önerilmemektedir. Yetişkinlerde daha çok damla ekleyerek günlük olarak tüketebilirler. Ancak doz için mutlaka bir doktora gidilmelidir.

Carlson Balık Yağı Kullanan Annelerin Yorumları  

Geleceğin mimarı olan çocukların sağlıklı bir şekilde gelişimini tamamlayabilmesi için aileler çok dikkatli olmaktadır. Anneler, beslenme düzeninden uykuya kadar pek çok şeyi yakından takip etmektedir. Ancak her zaman çocukların yanında olmak mümkün değildir. Bu zamanlarda çocuklarını balık yağı ile bağışıklık sistemini güçlendirirken zihinsel gelişimine de faydalı olmaktadır.

Carlson balık yağı kullanan anneler, çocuklarının gelişiminde çok faydalı olduğunu belirtmektedirler. Öğrenme sürecinin daha keyifli bir hale geldiğinden ve içleri rahat bir şekilde her yere gidebildiklerini ifade etmektedirler. Büyük bir oranda beğeni kazanan bu ürünler ile Carlson’ın her zaman çocukların hayatında olacağını göstermektedir.

Sadece anneler değil yetişkinlerde kullandıkları zaman yorumları ise de faydalarının hayatlarını kolaylaştırdığını ifade etmektedir. Balık sevmeyen kişilerin bile rahatlık ile tüketilmesi ile de vücudun ihtiyaçları da karşılanmış olmaktadır.

Carlson Balık Yağı Fiyatları Nasıldır?

Carlson isterseniz kapsül isterseniz de hap olarak tüketin. Fiyatı ise kaç mg olduğuna göre değişiklik göstermektedir. En önemli nokta ise sizin ne kadar tüketeceğiniz miktar olmaktadır.  Çeşitli miktarlarda seçenekler arasında miktarın arttıkça fiyatın daha uygun olmaktadır. Şurup formunda ise 200 ml ve içerisinde yer alan portakal ilavesi ile en uygun şekilde sitemizden rahatlık ile bulabilirsiniz.

Kaliteli hizmetin konumunda yer alan sitemizden taze ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ailenizi, sevdiklerinizi, çocuklarınızı ve kendinizi koruyabilirsiniz. Her güne çok güçlü ve mutlu bir şekilde adım atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.