Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Hayatınızın Yeni Tadı: Canderel Tatlandırıcı

Her şeyin tadı hayata farklı bir anlama katmaktadır. Ancak söz konusu şekerin tadı olduğunda ise çaydan tatlılara kadar pek çok kişi için olmazsa olmazdır. Kattığı lezzet tartışılmasa da sağlık açısından da çeşitli problemlerin yaşanmasının da temel nedenlerinin başından gelmektedir.

Metabolizma detaylı bir şekilde incelendiğinde şeker, karbohidrat ailesinin bir üyesidir. Enerji ihtiyacını da karşılayan önemli bir miktardır. Ancak sağlıklı bir kişinin kanında belli bir miktarın üzerinde şekerin olması da yanında rahatsızlıkları getirmektedir. Şeker hastalığı olarak bilinen diyabet, pankreasta vücudun şeker dengesinin korunmasını sağlayan insülin hormonunun ya az üretilmesi ya da üretilememesi durumudur. Bazı durumlarda da vücutta insülin üretilse bile vücuttaki fonksiyonu tam olarak yerine getirememesidir. Hastalara insülini dışarıdan çeşitli yollardan alınması sağlanarak tedavi uygulansa da beslenme çok önemli bir yere sahiptir. Şeker tüketmek yerine aynı etkiyi gösterecek bitkisel lezzetler ile desteklenmelidir. Kilo vermek isteyen kişiler ve özellikle de tatlıya çok düşkün olan kişilerde bu lezzetleri tüketebilirler.

Şekere oran ile kalorisi çok daha düşük olan ve daha az enerji veren bitkisel kaynaklı ürünlere tatlandırıcı denir. Doğanın kalbindeki mucizevi bitkilerden aldığı özleri sizler ile buluşturan Canderel tatlandırıcı mutfağınızın vazgeçilmezi olacak. Hem sevdiğiniz tadı alacaksınız hem de yemek yemenin en keyifli hallerini yaşayacaksınız.

Sadece çay da değil kekten kurabiyeye kadar bütün tariflerde kullanarak üç beyazın yasaklarından biri olan şekeri de hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Alışkanlıklardan vazgeçmek her zaman kolay olmamaktadır. Ancak kullanmaya başladıktan sonra etkilerini kısa bir süre içerisinde göreceksiniz ve kullanmaya karar verdiğiniz için ne kadar doğru bir karar verdiğiniz göreceksiniz.

eczacin. com olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde bu ürünler ile sizleri buluşturmaktayız. Bu keyifli yolculuğunuzda da sizlerin yanında olduğumuz için de çok mutluyuz. Kahvaltıdan kahve keyfine kadar her an size eşlik edecek tatlandırıcı ürünlerimiz arasından rahatlık ile seçebilirsiniz. Kullanmanın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Canderel Tatlandırıcı Çeşitleri Nelerdir?

Canderel tatlandırıcılar tablet ve toz olmak şekilde iki farklı formu bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı ve amaçlarına göre de iki form özel olarak tasarlanmıştır. Canderel toz tatlandırıcı başta kahvaltılık gevreklerde olmak üzere bütün içeceklerinizde kullanabilirsiniz.  Sadece içecekleriniz de değil beslenme alışkanlıklarınızda şekerin kullanıldığı her yerde tercih edebilirsiniz. Bir kaşık tozun tadı ile bir kaşık toz şekerin tadı eşdeğerdir. Ancak kalori olarak şeker, toz formun tam 8 katıdır.

Toz formun sunduğu avantaj ise yemeklerde kullanılırken daha kolay bir şekilde ölçü olarak belirlenebilmesidir. Tabletlerde ölçüleri yakalayabilmek zordur. Genellikle de içecek ve günlük hayatta tablet formu daha çok tercih edilmektedir.

Canderel Stevia Nedir?

Tatlandırıcıların tarihi incelendiğinde kökleri yüzyıllar öncesine ve Güney Amerika’ya uzanmaktadır. Stevia bitkisi, şeker olarak uzun yıllar boyunca kullanılmıştır. Dünya üzerinde yer alan en tatlı hediye olarak da tanımlanmaktadır. Yerli halk ise Amerika’da tatlı yeşillik diye adlandırmıştır. Yapılan çalışmalar sonucunda şekerin yerine kullanılabilecek alternatif bir kaynak olduğu belirlenmiştir.

Yapraklarında saklı olan mucizevi özleri ile şekere oran ile 300 kat daha tatlıdır. Ancak kalorisi sıfırdır. Şeker hastaları dahil alerjisi olmayanların dışında rahatlık ile tüketebileceği bir tattır. Kimyasal işlemler uygulanmadan ve maddeler eklenmeden doğal yollar ile elde edilmektedir. 1889 yılında keşfedilmesi ve sonrasında da tatlı özün elde edilmesi ile kitaplardaki yerini almıştır. Bu adın verilmesinin nedeni ise özü elde edilen kimyagerin adının verilmesidir.

Canderel Stevia ürünü ile de uzaklardan saklı olan bu lezzeti sizler ile buluşturmaktayız. Hem sıcak hem de soğuk içeceklerde rahatlık ile kullanabilirsiniz. Hem tablet hem de toz formda olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Bir kutu içerisinde 100 tane tablet yer almaktadır. Taşıması da kolaydır. Bir kesme şekerin verdiği tat ile bir Canderel tabletin verdiği tat eş değerdir. Bu oranı referans alarak eklemek istediğiniz miktarı belirleyebilirsiniz.  Ocakta veya fırında bir yemek ya da tatlı yapmayı düşünüyorsanız toz formu tercih etmelisiniz.

Canderel 300 Ürünü Özellikleri Nelerdir?

Canderel tatlandırıcı seçeneklerinde bir tanesi ise de Aspartam’dır. Şeker yerine Dünya genelinde pek çok yiyecek ve tatlılarda tercih edilmektedir. Kalorisinin düşük olması ve sofra şekeri olarak da kullanılabilmesi en dikkat çeken özelliklerinin başında gelmektedir. Canderel 300 tatlandırıcısı Aspartam içermektedir. Tablet formundadır. Vücutta bir protein sindirimi nasıl ise aynı şekilde sindirilmektedir. Stevia’dan ayıran en önemli özelliği ise ısıya karşı dayanıksız olmasıdır. Bu neden ile içecekler içerisine eklenmelidir. Eğer bir yemeğin içerisine ekler ve yüksek ısıda pişirirseniz maddelerin yapısı bozulmaktadır.

Diğer önemli bir nokta ise içerisinde yer alan fenilalaninden dolayı kesinlikle fenilketonuri hastalarının kullanmamasıdır. Çünkü bu maddeyi vücutları sindirecek enzimi üretemediği için vücutta birikmekte ve çeşitli sorunlara neden olmaktadır.

Canderel Tatlandırıcı Kullanıcıların Yorumları

Canderel tatlandırıcı kullanıcı yorumları ortak bir noktada buluşmaktadır. Kullanan kişilerin büyük bir çoğunluğu çok memnun olduklarını dile getirirken hayatlarında yeni bir dönemin başladığını belirtmektedir. Kilo kontrolünden şeker dengesinin korunmasına kadar en büyük yardımcılarından biri olduğunu da ayrıca ifade etmektedirler.

Dünya Sağlık Örgütü, Stevia ve Aspartam tatlandırıcıların kullanımına onay vermiştir. Sağlıklı her bireyin tüketebileceklerini belirtmektedirler. Ancak 1 yaşından küçük çocuklar kullanmamalıdır. Hamile kadınların tüketebileceği tatlar olmasının yanında mutlaka doktor kontrolünde alınmalıdır.  Özellikleri ve tüketiminin sunduğu faydaları ile her geçen gün daha çok dikkat çekmektedir. Kullanan kişilerin sayıları da hızlı bir şekilde artmaktadır. Gelecekte de ise tüketimin artacağı öngörülmektedir.

Sunduğu güzellikler ile Canderel tatlandırıcı hakkında merak edilen önemli bir soru daha bulunmaktadır. Bu sorusu fiyat hakkındadır. Sitemiz üzerinden sizin için en uygun olan ürünü en uygun fiyatlarla kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sipariş talebinizi oluşturarak satın alabilirsiniz. Geriye ise sofralarınızda ve damağınız da yeni tatları denemeniz kalmaktadır.

Profesyonel bir çalışmayı sizlere ulaştıran eczacin. com olarak her zaman sizlerin yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.