Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Vitaminler ile Desteklenmiş Gıda Takviyesi: Assos

Sağlıklı bir yaşamın sırrı beslenme alışkanlıkları ve tüketilen besinlerden geçmektedir. Ancak sadece günlük besin ihtiyaçlarını karşılamak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu nedenden dolayı gıda takviyesi alınması önerilmektedir. Vitamin eksikliğinin pek çok hastalığa neden olduğu yapılan araştırmalar sonucunda belirlenmiştir. Günlük hayat telaşı içerisinde çok sayıda kişinin özellikle de tükettikleri besinler göz önüne alındığında bu ihtiyaçlar tam olarak karşılanamamaktadır. Assos tarafından geliştirilen vitaminler ve folik asit ile desteklenmiş olarak çeşitli formlarda gıda takviyeleri bulunmaktadır.

1996 yılında kurulan Assos bugüne kadar sayısız araştırmaların sonucunda eksiklik görülen noktaların tamamlanması amaçlayarak ürettiği gıda takviyeleri dikkati üzerine çekmiştir. eczacin.com olarak da sizleri bu ürünler ile buluşturmaktayız.

Başta D vitamini olmak üzere farklı içeriklere sahip olan gıda takviyelerini sitemizden üzerinden ulaşabilirsiniz. Hem sağlıklı bir şekilde hayatınızı sürdürebilir hem de olası rahatsızlıklara karşı kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Sağlık çok değerli bir varlıktır. Hayat ne kadar hızlı akarsa aksın her zaman sizlerin yanında olan eczacin.com ile hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Aklınızda oluşan soru işaretlerinin yanıtlarını, ürünler hakkında detaylı bilgileri ve kullanım şekilleri hakkında ilgili bilgileri de kolaylıkla bulabilirsiniz.  

Kemik ve Diş Sağlığı İçin Eylul Trio Tablet

İçerisinde D3 vitamini ile K2 vitami ile kalsiyum minerali bulunan Eylul Trio Tablet, kemik sağlığını korumaktadır. Yıllar geçtikçe pek çok kişide kemik hastalıkları yaşanmaktadır. Bunun temel nedeni ise ihtiyaç duyulan minerallerin eksik bir şekilde alınmasıdır. Ayrıca diş sağlığını da korumaktadır. Kalsiyum içeriği ile de kas fonksiyonlarının tam olarak çalışabilmesi için destek olmaktadır.

Yetişkinler için önerilen kullanım şekli günde iki tanedir. İki tabletin alınma süreleri arasında da belirli bir süre geçmelidir. İçtikten sonra bol su içerilmesi de önerilmektedir.  Bu şekilde kullanmaya özen gösterilmelidir. Çünkü vücudunuza fazla alınması halinde istenmeyen durumlar ile de karşılaşılabilmektedir. Etkili bir şekilde birleşen bütün içeriğe sahip olsa da ilaç kesinlikle değildir.  Tableti kullanan kişiler memnun olduklarını ve etkilerini düzenli kullanımda gördüklerini belirtmektedirler.

Metabolizmanın İhtiyaç Duyduğu Vitamin: B9 Vitamini

Her vitaminin metabolizmadaki yeri çok önemlidir. Ancak B vitaminin bir çeşidi olan B9 vitamini özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Folik asit olarak da bilinen B9 vitamini hücre bölünmesinin temel taşlarından olan amino asitlerin metabolizmada aktif hale gelmesinden sorumludur. Hem DNA hem de RNA hücrelerin yapı taşıdır ve vücutta yer alan bütün sistemleri etkilemektedir.

Vücudunuzda bu değerli vitamin ihtiyaç duyulandan az üretiliyor ya da hiç üretilmiyorsa o zaman dışarıdan alınması gerekmektedir.  Folic - 1 Tablet, içerisinde B9 vitaminin bulunduğu bir takviye edici gıdadır. Günde sadece 1 tablet olarak kullanılması yeterli olmaktadır. İçtikten sonra ise bol miktarda su tüketilmesine özen gösterilmelidir. Bu tabletlerin bir hastalığın tedavi edilmesinde kullanılmadığı unutulmamalıdır. Sadece takviye edici bir gıdadır. Çocuklardan uzak ve bulamayacakları bir yerlerde saklanması gerekmektedir.

Anne adaylarında ise folat düzeyini arttırıcı etki göstermektedir. Kullanma sürelerine dikkat edilmelidir. Hamilelik döneminden en az bir ay önce başlanmalıdır ve hamilelik döneminde de üç ay daha kullanılması önerilmektedir.

B9 vitamini takviyesi içinde başka bir seçenek olarak karşımıza Folic Trio Tablet çıkmaktadır. Folik asitin, kalsiyum ile desteklen bir gıda takviyesidir. Ayrıca içerisinde D vitamini de bulunmaktadır. Bileşenler içerisinde D vitamini ile hem fosforun hem de kalsiyumun vücutta emilmesine katkı sağlamaktadır. Kas fonksiyonlarını yerine getirmesinde yardımcı olmaktadır. Dişleri ve normal kemikleri de korumaktadır.

Kullanım şekli ise günde üç kere alınmasıdır. İlk tablet sabah, ikinci tablet öğlen ve üçüncü tablet ise akşam olarak içilmesi önerilmektedir. Yemekler ile birlikte tüketilmesi daha iyi olmaktadır. Alınan her tablet ile bol miktarda su tüketilmesine de özen gösterilmelidir.

D Vitamini Destekli Tablet: Eylul Duo Tablet

Vitaminler içerisinde D vitamini çeşitli yönler ile ayrılmaktadır. Çünkü vücutta üretilebilmesi için güneşe ihtiyaç duyulmaktadır. Her zamanda mümkün olmamaktadır. Bu neden ile vitamin takviyesi içerisinde en çok kullanılan vitamin olarak karşımıza çıkmaktadır. Assos tarafından geliştirilen Eylul Duo Tablet içerisinde K2 vitaminin eklenmesi ile de formülasyon tamamlanmıştır.

Günde bol su ile birlikte bir tablet tüketilmesi önerilmektedir. Kullanırken de bir ilaç olmadığını unutmamalıdır. Çünkü bir hastalığı tedavi etmemektedir. Sizin vücudunuzun vitamin eksikliğinin tamamlanması için aldığınız takviye eden bir gıdadır. Yetişkinler için bir gıdadır. Çocuklardan kesinlikle uzak tutulmalıdır.

Metabolizma Dostu Gıda Takviyesi

Magnezyum sitrat destekli bir gıda takviyesi olan Magnesium Diasporal Granül içerisinde yer alan bileşeni ile biyolojik olarak faydası çok yüksek olması ile de dikkat çekmektedir. Diğer takviye edici gıdalardan farklı olarak granül formunda bir üründür. Magnezyum sitratın faydaları ise;

 • Dişleri korumaktadır.
 • Yorgunluk hissini azaltırken bitkinlik hissini de ortadan kaldırmaktadır.
 • Metabolizmanın ihtiyacı olan enerjinin üretebilmesi için yardımcı olmaktadır.
 • Kas fonksiyonlarının yerine getirilebilmesinde destek olmaktadır.

Magnezyum formunun yüksek olması başka bir anlama da gelmektedir. Vücudun magnezyum ihtiyacı da karşılanmış olacaktır. Tüketim için önerilen kullanım şekli ise 125 mL yani bir çay bardağı kadar alınarak suyun ya da meyve suyunun içerisinde çözülmesi sağlanmalıdır. Başka bir seçenek se de çay olabilir. Bu şekilde günde bir bardak tüketilmesi yeterli olmaktadır.

Bitki İçerikleri İle Desteklenmiş Gıda Takviyesi

Gıda takviyelerinde vitaminlerin kullanıldığı kadar bitki içeriklerinin de takviye edildiği ürünlerde bulunmaktadır. PanPlus Biotin Tablet bu tanıma uyan bir gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunan bileşenler ise;

 • Biotin
 • Bir mayası
 • PABA (Paraaminobenzoik asit)
 • Buğday tohumu ekstresi: Özel yöntemler ile buğdayın içerisinde özleri alınarak elde edilmektedir.
 • Keratin
 • B1 vitamini
 • B5 vitamini
 • L-sistein: Önemli bir amino asittir. Metabolizmada da önemli bir işlevleri bulunmaktadır.
 • Darı ekstresi: Darının içerisinde yer alan özler özel bir yöntem ile alınarak formülasyonun içerisine eklenmektedir.

Bütün bileşenlerin bir araya gelmesi için saç bakımı için ideal bir tablet meydana gelmiş olmaktadır. Önerilen kullanım şekli ise günde 2 tablettir. Ortalama olarak en az 3 ve en çok 6 ay kullanılmalıdır. Kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra etkilerini görmeye başlayacaksınız.

Kullanmaya başlamadan önce içeriğinde yer alan bileşenlerden birine ya da birkaçına alerjiniz olup olmadığını öğrenmelisiniz. Ayrıca hamile iseniz doktorunuza sormadan kullanmamalısınız.

Saç ve Tırnaklar İçin Gıda Takviyesi

Farklı farklı nedenlerden dolayı gıda takviyeleri kullanılmaktadır. Regula-Se Kapsül ise içeriğinde selenyum minerali olan bir üründür. Bu bileşenin faydalarının başında saçın yapısını koruması ve tırnakların koruması etkisi gelmektedir. Bu faydalarının yanında bağışıklık sistemindeki fonksiyonlarına da yardımcı olmaktadır. Vücut için önemli olan tiroitlerin de fonksiyonlarına da destek olmaktadır.

Günlük olarak alınması gereken minerallerin başında yer alan selenyum ihtiyacını rahatlık ile karşılayabilirsiniz. Kullanım şekli olarak ise günde bir tabletin bol su ile içilmesi önerilmektedir.

Birbirinden farklı Assos gıda takviyelerini kullananlar büyük bir oranda memnun olduklarını ifade etmektedirler. Günlük hayatlarında daha enerjik hissettiklerini belirtirken hayat kalitelerini de arttığını da vurgulamaktadır. Sizlerde sitemiz üzerinde güvenilir ve sorunsuz olarak bulabilir ve en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hayat koşuşturmacası içerisinde sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için sizlerin yanındayız ve her zamanda olmaya devam edeceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.