Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
1 2

Apexis

Apexis, vitamin ve mineral takviyeleri üzerine ürünler geliştiren bir markadır ve Heilıng İlaç şirketinin bir alt markasıdır. Şirket, 2013 yılında genç bir düşünce ve hareketle kurulmuş, geçen yıllar içerisinde ürün gamını sürekli arttırmayı başarmıştır. Şirketin ürünleri bugün itibariyle 8.000’den fazla eczanede satışa sunulmakta, kullanıcılar tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Heilung İlaç, Almanya’nın modern tesislerinde üretimlerini yapmaktadır. Markanın bütün ürünleri GMP, HACCP, IFS sertifikalarına sahiptir. Şirket, ilk günden bu yana önceliği her zaman kaliteli üretim yapmaya vermiştir.  Kaliteden ödün vermeden, yenilikçi çözümler geliştirmekte, ürün gamını sürekli zenginleştirilerek yoluna devam etmektedir.

Apexis Ürünleri

Apexis ürünleri vitamin çeşitler, balık yağı gibi türlerde olup insan sağlığı endeksli çalışmaların ürünüdür. Yaşam için hayati öneme sahip olan, ancak vücutta yeterince sentezlenemeyen vitaminlerin pek çoğunun dışardan alınması gerekir. Gündelik hayatın koşturmacası, stresi ve yoğunluğu altında vücudun beslenmesine özel özen göstermek gerekmektedir. Apexis, sağlıklı beslenmeye yardımcı olmak için temel mikro besin alımının ideal seviyelerde tutulması için vitamin ve mineral takviyeleriyle önemli bir rol üstlenmektedir.

Apexis Vitamin Çeşitleri

Apexis’in en iddialı olduğu ürün gruplarından birisi vitamin çeşitleridir. Marka, insan vücudunun üretmediği, dışardan besin kaynaklarıyla alınması gerekli olan vitaminlere odaklanmaktadır. Temel mineraller ve eser elementler klorür, kalsiyum, krom, iyot, bakır, demir, magnezyum, molibden, fosfor, potasyum, çinko, sodyum olduğu için markanın vitamin çeşitleri özellikle bunları doğru şekilde alınmasına yardımcı olmaktadır.

Apexis C Vitamini, tablet formunda hazırlanmıştır. İçeriğinde C, D vitaminleri ve çinko yer almaktadır. Birçok insan katı tabletlerin ve kapsülleri yutmakta zorlanmaktadır. Özellikle mide rahatsızlığı olanlar tabletler çok daha kullanışlı ve daha yüksek emilimli olmaktadır. Bu da maksimum fayda sağlamaktadır. Üstelik Apexis efervesan tablet teknolojisi ile tek bir dozda alınması gereken içeriklerin kombine şekilde rahatlıkla alınabilmesine mümkün olmaktadır. Lezzeti ve içim kolaylığı ile memnuniyet uyandırmaktadır.

Apexis Sambucus Nigra +, içeriğindeki kara mürver ekstresi, vitamin C ve çinko ile öne çıkmaktadır. İçeriğindeki kara mürver ekstresi sayesinde özellikle üst solunum yolu enfeksiyonlarının iyileşmesinde etkilidir. Yine romatizma, bel ağrısı, cilt ödemleri gibi rahatsızlıklara karşı kullanılır. İçeriğindeki zengin flavonoitler sayesinde grip virüsünün iyileştirilmesinde etkilidir. Apexis Sambucus+ bağışıklık sistemini desteklemekte ve vücut direncini arttırmaya yardımcı olmaktadır. Güçlü formülü ile gücünüzü arttırmaya destek sağlamaktadır.

Apexis Vitamin C, özellikle yüksek C vitamini içeriği ile dikkat çeker. Doku onarımında, bazı nörotransmitterlerin enzimatik üretiminde rol oynar. Vücuttaki bazı enzimlerin çalışabilmesi için ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için hayati öneme sahiptir. Suda çözünebilmesinden dolayı vücutta depolanamayan C vitamininin dışardan alınması gerekir. Apexis Vitamin C bu alanda lezzeti, kolay içimi ve dengeli içeriği ile avantaj sağlamaktadır.

Apexis Multivitamin Efervesan, pek çok farklı vitamin ve mineral içeren bir takviye edici gıdadır. İçeriğinde potasyum, pantoten asidi, vitamin B6, magnezyum, niyasin, vitamin E, vitamin B2, vitamin B1, kalsiyum, vitamin C, vitamin B12, folik asit ve biyotin bulunmaktadır. Portakal aroması ile içimi kolay ve lezzetlidir.

Heilung Vitamin C + Çinko, adından da anlaşılacağı gibi C vitamini ve çinko içermektedir. Portakal aroması ile lezzetli ve rahat bir içim sunmaktadır.  

Sambucus Nigra Vitamin C & Zinc 1000 Mg 20 Efervesan Tablet, maksimum fayda sunan bir üründür. Kullanışlı ve yüksek emilime sahiptir. Tablet teknolojisi sayesinde tek bir dozda alınması gereken içerik kompleks şeklinde alınabilemtkedir. Lezzetli ve içimi kolaydır. Bu ürünü özel yapan, içeriğindeki kara mürverdir. Kara mürver, ağrı kesici etkisiyle özellikle üst solunum enfeksiyonlarını iyileştirmeye yardımcı olur. Romatizma, cilt ödemleri ve bel ağrısı gibi rahatsızlıklarda kullanılır. Bitkinin meyvesinde yer alan flavonoitler güçlü bir antioksidandır ve grip virüsünü iyileştirmede oldukça etkilidir. İçeriğinde vitamin C, kara mürver ekstresi ve çinko bulunmaktadır. Bağışıklık sisteminizi desteklemek ve vücut direncinizi arttırmak için kullanabilirsiniz.

Apexis vitamin çeşitleri içinde çocuklar için özel geliştirilmiş olan da vardır. Apexis Kids Efervesan Vitamin, çocukların çok seveceği bir tablettir. 4-10 yaş arası çocuklar için özel geliştirilmiş bu formülden günde 1 efervesan tablet bir bardak su içerisinde eritilerek tüketilmektedir. İçeriğinde C vitamini, kara mürver ekstresi çinko ve vitamin D3 yer almaktadır.

Apexis Balık Yağı Serisi

Balık yağı, vücut direnci için son derece önemlidir. Sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de önemli olan balık yağı konusunda doktorlar, fetüs için annelerin tüketimini de şiddetle tavsiye ediyorlar. Yapılan bilimsel çalışmalara göre son 3 ayda balık yağının alınması anne karnındaki bebeklerin balık yağı almayanlara nazaran el ayak göz koordinasyonlarının çok daha iyi olduğunu, analitik düşünme yeteneklerinin, pratik zekalarının, matematik akıllarının daha yüksek olduğunu göstermiştir. Yine diğer çocuklara göre görsel, işitsel zekalarının daha iyi olduğu ortaya çıkmıştır.

Apexis balık yağı serisi özel hazırlanmış formu ile her yaş için etkili çözüm sunmakta, balık yağının bütün faydalarından tüketimi kolay şekilde istifade etme imkânı sağlamaktadır. Apexis Fish Oil (Balık Yağı) 30 & 50 Tablet Form tablet içeriğinde Omega 3, EPA ve DHA barındırmaktadır. Enterik kaplamalı Türkiye’deki ilk soft jel olma özelliği taşıyan ürün, herkesin sağlık ve zindelik kazanması için geliştirilmiştir. Kolestrolü düşürmeye, algılamayı arttırmaya, Alzheimer ve kalp krizi risklerini azaltmaya yardımcı olduğu gibi çocuklarda matematik zekayı güçlendirmektedir. Kanser riskini azaltmakta, vücut direncini arttırmakta, şeker hastalığı riskini azaltıp enfeksiyonlara karşı kalkan oluşturmaktadır.

Apexis Balık Yağı Şurup, ConCordix teknolojisi ile global standartlarda üretilmiştir. Trigliserid formunda balık yağı içermekte, içeriğinde ayrıca EPA, DHA ve Omega 3 yağ asitleri yer almaktadır. Doğal portakal aromalı ve tatlandırıcı içermektedir. Bu sayede çocuklar için içimi kolay bir form oluşturmaktadır. Ürün, ilk günkü tazeliği ve etkiyi koruyan ozonlama yöntemi ile şişelenerek tüketime sunulmaktadır.

Apexis Tabletler

Apexis tabletler farklı içerikleri ile her yaşa hitap eder zenginliktedir. Tabletler zengin içeriği sayesinde diyet yoluyla alınamayan vitaminlerin alınmasında yardımcı olmaktadır.

Apexis Vitamin D3 & K2 Complex tablet vitamin kullanmak isteyenler için özel geliştirilmiştir. C vitamini, D3 vitamini, K2 vitamini ve çinko ile zenginleştirilmiş kompleks bir ürün olarak tercih edilmektedir.

Apexis Multivitamin + Q10+Ginseng Tablet vitamin C, B6, B2, B1, E ve B12 içeriğine sahiptir. Yine kalsiyum, potasyum, magnezyum, niyasin, pantoten asidi, folik asit, biyotin barındırır. Halsizlik, yorgunluk ve bitkinlik durumlarında gücünüze güç katması amacıyla formüle edilmiştir.

Apexis Çocuk Grubu

Apexis çocukların gelişimini daha anne karnından itibaren desteklemeye çalışmaktadır. Uzmanları bunun için birbirinden farklı ürünler geliştirmekte, özel içerikleri sayesinde çocukların daha sağlıklı, daha dayanıklı ve formda olmalarına katkı sunmaktadır.

Apexis Kids Efervesan Vitamin, C vitamini, kara mürver ekstresi, çinko ve D3 vitamini içerir. 4-10 yaş arasındaki çocukların günde 1 adet tüketmeleri için geliştirilen vitamin, hoş içimi ile hem çocukların hoşuna gidecek hem de sağlıklarını destekleyecektir.

Apexis Multivitamin Şurup 13 farklı vitamin ve 5 farklı mineral ile zenginleştirilmiştir. Çilek aromalı tatlandırıcı içerir. İçeriğindeki günlük alım değerlerine uygun formülü sayesinde alınması gereken bütün vitaminlere ve minerallere rahatlıkla ulaşma imkanı sağlar. Enfes için tadı ile çocukların seveceği bir lezzet olup şeker ilavesizdir.

Apexis Balık Yağı Şurup global standartlarda ConCordix teknolojisiyle üretilmiştir. Doğal portakal aromalı, tatlandırıcı içermektedir. Ozonlama yöntemi ile şişelendiği için ilk günkü tazeliğini ve etkisini korumaktadır. Balık yağı, omega 3 yağ asitleri, EPA ve DHA bileşenlerine sahiptir. Enfes tadı ile çocukların vazgeçemeyeceği bir lezzet olmaktadır.

Apexis Bit Spreyi+ Şampuan çocuklarda zaman zaman görülen ve baş etmesi oldukça zahmetli bir sorun olan bite karşı geliştirilmiştir. Sprey ve şampuan baş bitleri ve sirkeleri için etkili formüle sahip olan tamamen doğal içeriğe sahiptir. Herhangi bir böcek ilacı içermez. Bu sayede çocuklar için herhangi bir sağlık riski oluşturmaz. Apexis Bit Spreyi+ Şampuan aynı zamanda saçları korumaya, beslemeye yardımcı olur. Metal tarak ile birlikte kolay kullanıma sahip olan spreyi bitli saça sıkarak kullanabilirsiniz. Saçın kuru olması ya da ıslak olması herhangi bir engel teşkil etmez. İstenen sıklıkta faydalanabilirsiniz.

Apexis Bit şampuanı ile saçları yıkayabilir ve ilk kullanımdan itibaren etkisini görebilirsiniz. Bitkisel içeriği sayesinde saçlarınızı korumaya yardımcı olan ürün bit ve sirkeleri saçlarınızdan arındıracağı gibi yıpranmalarını ortadan kaldırmak için bakım yapar. Apexis markasının bütün ürünlerini en yeni ve en güncel halleriyle sayfamızda bulabilirsiniz. Detaylarını inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerek kendiniz gerek sevdikleriniz için tercih edebilir, en uygun fiyat avantajlarıyla sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.