Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Wellcare

Wellcare, İLKO firması bünyesinde üretim yapan bir vitamin, probiyotik ve destekleyici takviyeler üreten bir firmadır. Sürdürülebilir yöntemlerle üretim yapmayı benimsemiş olan bir marka olarak Wellcare çalışmalarını klinik testlerle desteklemektedir. Üretim ve geliştirme aşamalarında son derece detaylı ve özenli bir yöntem izleyen Wellcare birçok farklı alana yönelik olarak takviye edici gıda ürünü üretmektedir.

Wellcare İle Vücudunuza D Vitamini Desteği

Wellcare D Vitamini ürünleri birçok farklı formda ve çeşitte üretilir. Ürünler damla ve sprey formda sunulmakta ve kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Wellcare Vitamin D3 yoğun formülü sayesinde sprey ve damla formda sunularak, yüksek miktarda D vitamini içermektedir. Her bir ürün içeriğinde zeytinyağı bulunur. Aynı zamanda ürünlerde koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı katkı maddesi bulunmamaktadır.

Wellcare D Vitamini serisi ürünleri, içeriğinde bulunan vitamin ve minerallerin hızlı bir şekilde emilmesini sağlamak amacıyla içeriğinde zeytinyağı bulundurur. D vitamini bilindiği üzere kemik gelişiminde son derece etkili rol oynamaktadır. Özellikle de gelişim çağındaki çocuklarda normal büyüme ve gelişim fonksiyonlarının işleyişinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Wellcare D Vitamini 400 sprey formdaki şişesiyle tüketiciye kullanım rahatlığı sağlar. Wellcare D Vitamini bebeklerde kullanımı önerilmemektedir. Ürün 4 yaşından büyük çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Ürünü direkt olarak ağza püskürterek tüketebilirsiniz. 4 yaşından büyük çocuklarda 1 fıs, yetişkinlerde ise günde 2 fıs kullanılması yeterlidir.

Wellcare Vitamin D3 1000, IU yani yaklaşık olarak her püskürtmede 25 mcg D3 vitamini içerir. Oldukça yüksek oranda D3 vitamini içeren bu ürün, yetişkin bireylerin günlük D3 vitamini ihtiyacını büyük oranda karşılamaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra D3 vitamin serisi, kanda bulunan normal kalsiyum oranının artmasına ve korunmasına yardımcı olmaktadır.

Wellcare 3’lü Karışımı Sayesinde Vitamin Takviyesi

Wellcare Expera şurup içeriği doğal ve bitkisel kökenli ürünlerden elde edilmiştir. Yetişkinlerin ve çocukların günlük kullanımına uygundur. İçeriğinde bulunan hatmi, propolis ekstreleri ve kekik özü sayesinde günlük olarak ihtiyaç duyulan vitamin ve minerallerin bir kısmını karşılamaktadır. Ürünü çocuklar için kullananlar günlük olarak 3 ölçü kullanabilir.

Ahududu aroması ile hoş ve kolay bir kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda 7.5 ml üründe 67.5 mg propolis bulunmaktadır. Günlük olarak ihtiyaç duyulan enerji ihtiyacını bu ürünle rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Yetişkinlerin günlük 15 ml kullanması tavsiye edilir.

İki Farklı Formuyla C Vitamini Desteği

Wellcare İmmune efervesan tablet ve şurup formuyla bağışıklık sistemini güçlendirici bitkisel içeriğiyle takviye edici bir gıdadır. Şurup formu C vitamini, propolis ve Afrika sardunyası içermektedir. C vitamini içeren ürünler düzenli kullanılması halinde yorgunluk ve bitkinliğin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Aynı zamanda sıvı formda olması hızlı şekilde emilmesini kolaylaştırır.

Wellcare İmmune çözünebilir tablet formuyla, şurup formülüne ilave olarak çinko içerir. C vitamini ve çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Ayrıca C vitamini uzun vadeli ve düzenli kullanımda vücudun enerji ihtiyacını karşılamaktadır. Karışık meyve aroması sayesinde keyifli ve lezzetli bir kullanım imkanı sunar. Wellcare İmmune ürünlerinin yorumları, düzenli kullanıldıklarında enerji kaybının önüne geçtiği ve yorgunluğun azaldığı yönündedir. Yetişkinlerin ve 4 yaşından büyük çocukların kullanımına uygun olan bu ürünleri kullanım talimatları doğrultusunda tüketebilirsiniz.

Ailenizin Her Bireyi İçin Wellcare Probiyotik

Probiyotikler sindirim sistemini düzenleyen ve bağışıklık sistemini güçlendiren oldukça özel içeriklerdir. Wellcare Probiyotik ürünlerinin içeriğinde bulunan yüksek orandaki probiyotikler ve vitamin kompleksleri sayesinde günlük vitamin ve mineral ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Birkaç farklı formda bulunan probiyotik takviyesi ürünlerinin çocuklar için de kullanımı tavsiye edilir.

Wellcare Provim Daily ürünü içeriğinde çinko, C vitamini, B12 vitamini, mineral ve farklı türdeki vitaminleri içermektedir. 1 kapsül Provim Daily 5 milyar yararlı probiyotik içerir. C vitamini ve B vitamin grubu içeriği sayesinde günlük ihtiyaç duyulan vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar. Wellcare Provim Daily ürününü yetişkinlerin günlük olarak 1 kapsül tüketmesi önerilir.

Çocuklar için özel formda da üretilen Wellcare Provim Kids, yüksek oranda vitamin ve mineral içeriği sayesinde 4-11 yaş grubu arasındaki çocuklarda kullanımı uygundur. Tüm Wellcare ürünlerinin fiyat bilgisine web sitemizden rahatlıkla ulaşarak istediğiniz ürünleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.