Sırala
Tükenenleri Gösterme
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Vitabiotics Ürünleri ve Eczacin Kalitesi

Genel merkezi İngiltere’de bulunan, tüm dünyada 3.000’nin üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteren Vitabiotics markası 45 seneyi aşkın süredir yenilişçi sağlık bakım ürünleri üretmektedir. Misyonları; Nutrisyonel bakım alanında inovatif yaklaşımlar geliştirerek insanları kendi sağlıklarını geliştirme konusunda motive etmektir.

Bu amaç doğrultusunda da insan vücudunu destekleyerek olabilecek en yüksek derecede fayda sağlayabilmek üzere tasarlanmış her bir ürünü güncel klinik araştırmalardan faydalanarak geliştirilmiştir. Vitabiotics, bugün 110 ülkede tüketiciler tarafından tercih edilen, sağlık profesyonelleri tarafından da önerilen bir marka olmuştur.

Vitabiotics Ürünlerinin Temel Tedavi Alanları

Vitabiotics markası insanlara daima güvenli, etkili ve ihtiyaca cevap veren doğal çözümler sunabilme tutkusu ile faaliyet göstermektedir. Bu amaçla da sayısız ürün geliştirmiştir. Peki, Vitabiotics ürünlerinin temel tedavi alanları nelerdir?

Kadınlar ve erkeklerde, 50 – 60 yaş üstü yetişkinlerde, bebekler – çocuklar – ergenlerde, güzellikte, hamilelikte, menopozda, kemikler ve kıkırdakta, kalpte, beyin ve bilişsel işlevde, yorgunluk ve bitkinlikte, spor ve fitnesste, diyet ve detoksta tedavi amaçla ürünler sunmaktadır.

Vitabiotics Ürünleri Hakkında

 • VITABIOTICS IMMUNACE;

Bağışıklık sistemine katkıda bulunabilmek için üretilen bu ürünün içerisinde bulunan Vitamin D, Selenyum ile yorgunluk ve bitkinliğin azalmasında katkıda bulunur iken aynı zamanda Vitamin C, B2, B6, B12, Magnezyum, Pantotenik Asiti de içerisinde bulundurmaktadır. Sağlık ve zindeliğe katkı sağlayan bu ürün ideal bir günlük mikrobesin takviyesi olarak tasarlanmıştır.

 • ULTRA;

Vitabiotic Ultra serisi, bağışıklık için en çok ihtiyaç duyulan anda alınabilecek destek olmaktadır. Bu serideki ürünleri tek başına veya mutivitamininize ek olarak da kullanabilirsiniz.

Seri içerisinde yer alan ürünler; Ultra Vitamin D (Güneş Işığı Vitamini), Ultra Vitamin C (C Vitamini ve Çinko desteği), Ultra Zinc (içeriğinde 15 mg çinko ve 1 mg bakır içermekte ve bir kutuda 60 tablet bulunmaktadır.)dir.

 • WELLWOMAN;

Kadınlara özel tasarlanmış olan bu ürün içeriğindeki formülasyonu sayesinde vejetaryen ve vegan beslenenler için de kullanıma uygun olmaktadır.  Vitabiotics Wellwoman, içeriğindeki Vitamin C, D, B6, B12, Selenyum, Demir, Bakır, Çinko, Folik Asit sayesinde vücudun bağışıklık sistemine katkıda bulunmaktadır.

 • WALLMAN;

Her yaş grubundaki erkeklere özel üretilen bu formül, önemli vitamin ve minerallerin temel kaynağını sağlamaktadır. Vitabiotics Wallman, içerisindeki Vitamin C, B2, B6, B12, İyot, Bakır, Biotin, Magnezyum metabolizmaya katkıda bulunurken ayrıca içeriğindekilere ek Folik Asit, Pantotenik Asit ise yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı olmaktadır. Enerji oluşması, besin metabolizması, bağışıklık sistemi, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasında katkıd bulunmaktadır.

 • WELLTEEN HER;

Türkiye’de gençler için üretilmiş ilk vitamin mineral desteği olarak geçen Welteen Her, yoğun tempoya maruz kalan gençlerin temel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Genç kadınlar için özel olarak tasarlanan Vitabiotics içeriğinde vitamin, mineral ve botanik ekstralarını bulundurmaktadır. 13 – 19 yaş arasındaki genç kadınlar tarafından günde 1 tablet alınarak kullanılması tavsiye edilmektedir. İlaç değildir, bu sebeple de tavsiye edilen günlük porsiyonu açmamak çok önemlidir. Ürün; vejetaryenler için uygundur ayrıca içeriğinde gluten, koruyucu ve maya içermemektedir.

 • WELLTEEN HİM;

Genç erkekler için özel olarak hazırlanan ürün 13 – 19 yaş arasındaki gençler tarafından günde 1 tablet alınarak kullanılması uygun olmaktadır. İlaç değildir bu sebeple de tavsiye edilen günlük kulanım tavsiyesini aşmamak önemlidir. Wellteen Him, vejetaryenler için uygundur ayrıca içeriğinde gluten, koruyucu ve maya içermemektedir.

 • WELLKID IMMUNE LIQUID;

Çocuklar için olan bu ürün, çok yönlü ve geniş kapsamlı takviyelerdir. Çocuğunuzun besin alımını destelemek amacı ile üretilen Wellkid Immune Liquid, İsviçre Alplerinde yetişen malt özütünün yanı sırsa geniş kapsamlı 15 besin maddesini sağlamak üzere üretilmiştir.

İçeriğinde D Vitamini bulunmakta ve ayrıca çocukların normal büyümesine katkısı olan iyot ile formüle edilmektedir.

 • WELLKID IMMUNE CHEWABLE;

Çocukların besin alımını desteklemeye yardımcı olmak amacıyla geniş kapsamlı 23 besin maddesini sağlamak üzere formüle edilmiştir. Doğal portakal ve limon aromaları ile üretilen bu ürün, vitamin ve minerallerin yanı sıra bitkisel Omega -3 kaynağı olan keten tohumu yağı, turunç bioflavonoidleri ve üzüm tohum ekstraktı içermektedir.

 • OSTEOCARE;

Vitabiotics Osteocare, kemik sağlığı üzerine geliştirilen bu formül Osteocare Oriinal ( Yaşam boyu kemik sağlığı) , Osteocare Plus (İleri dönem kemik sağlığı) ve Ultra Vitamin D (D3 Vitamini) olmak üzere 3 çeşit olmaktadır.

Kemik sağlığının dikkat edilmesi belli bir yaş ile sınırlı olmamaktadır. Her yaş için dikkat edilmesi gereken bir konu olan kemiklerin hızlı yıkıldığı dönem kadınlarda hamilelik, emzirme dönemi ve menopoz dönemi; erkeklerde ise ileri yaşlarda gerçekleşmektedir. Bu sebeple de özellikle bu dönemle olmak üzere her zaman kemik sağlığına dikkat edilmelidir.

 • MENOPACE ORIGINAL;

Kadın sağlığı için tasarlanan bu ürün Soya İzoflavonları, Krom, D Vitamini, Selenyum ve 22 farklı besin desteğini sağlamaktadır. Etkinliği klinik çalışmalar ile ispatlanan Menopace Original, kollojen üretimi üzerinde olumlu etkiye sahip olmaktadır. Ayrıca kalp sağlığı, kemik sağlığının yanı sıra içeriğinde bulunan B12 Vitamini, Biotin, Bakır ve Demir normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur iken D Vitamini de bağışıklık için katkıda bulunmaktadır.

 • NEUROZAN ORIGINAL;

İnsan beyni tükettiği gıdalardan üretilen enerjinin büyük bir kısmını tüketmektedir. Duyguları, hareketleri ve hafızayı birbirine bağlayan karmaşık yollara sahip 80 milyondan fazla nöron içermektedir. Bu sebeple de tüketilen gıdalar ve takviyelere dikkat etmeli, yetei kadar tüketmeye özen gösterilmelidir.

Neurozan Original Ginkgo Biloba, 5 – http, Fosfatidilkolin, Fosfatidilserin, Glutatyon, Koenzim Q10 ve L – Glutamin gibi 27 adet farklı mikro besini bir arada içerisinde barındıran günlük besin takviyesidir.

 • PERFECTIL ORIJINAL;

Saç, cilt ve tırnak sağlığını desteklemek isteyenler için formüle edilmiştir. İngiltere’nin en çok tercih edilen güzellik besin desteği olmaktadır. İçeriğindeki Biotin, Niasin, Riboflavin, Çinko ile cildin korunmasında yardımcı olmakta ve ayrıca Biotin, Selenyum, Çinko da normal saçın korunmasında etkili olarak rol oynamaktadır. Tüm bunların yanında bir de geniş kapsamlı vitamin ve mineral içeriği ile vücudun ihtiyaç duyduğu günlük desteği sağlamaktadır.

 • PREGNACARE HİM & HER CONCEPTION;

Bebek isteyen çiftlerin birlikte kullanabileceği ürünün içerisinden hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanan 2 blister çıkmaktadır. Kadınların kullanabileceği kısım olan blister içerisinde yer alan tablette Folik Asit, Demir, B12, Çinko, İnositol, İyot gibi farklı 20 mineral bulunmaktadır.

Erkeklerin kullanabileceği kısım içerisinde olan blister içerisinde yer alan tablette ise L – Karnitin, L – Arjinin, B12, Krom, Sibirya Ginsengi gibi 30 farklı mineral bulunmaktadır.

 • PREGNACARE ORIJINAL;

30 seneyi aşkın zamandır annelerin ve bebeklerinin sağlıklı olmasında yardımcı olmaktadır ve bu durum da anne olacakla ile yapılan özgün klinik araştırmalar ile desteklenmiştir. Hamilelik sırasında ihtiyaç duyulan mikrobesin maddelerini sağlayabilmek amacı ile formüle edilmiştir.

İçeriğinde Folik Asit ve D Vitamini bulunmaktadır. Ayrıca Vitamin B6, B12, Çinko ve Demir de bulunmaktadır.

 • PREGNACARE BREAST – FEEDING ;

Doğum sonrası besin rezervlerine destek olmak amacı ile üretilen bu ürün emzirme döneminde hem anneye hem de bebeğe destek olmak üzere 2 farklı blister bulundurmaktadır. Bu blisterlardan biri içerisinde vitamin, mineral ve özel besinler içermekte diğerinde ise Omega – 3 kapsülleri bulunmaktadır. Pregnacare Breast – Feeding ürünü emzirme dönemi boyunca kullanılabilinmektedir.

 • JOINTACE GEL;

Aromateröpik yağlar içeren masaj jeli olan Jointace Gel, cildi rahatlatmak amacı ile kullanılmaktadır. İçeriğinde Ökaliptüs, karanfil, rezene, lavanta, zencefil, portakal yağları ve mentol bulunmaktadır. Cilde masa yaparak günde 2 – 3 defa uygulanabilmektedir. Uygulamadan sonra ise eller mutlaka yıkanmalı özellikle göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından sakınılmalıdır.

Vitabiotics Ürünleri İle Kendinize Bakın

Vitabiotics ürünleri, sağlıklı yaşama destek olabilmek amacı ile üretilmiştir. Sağlıklı yaşam için gerekli olan takviyeleri sağlayabilmek amacı ile formüle edilen bu ürünlere Eczacin kalitesi ile ulaşabilmek oldukça kolay olmaktadır. Vitabiotics Türkiye içerisindeki satın alınabilecek en güvenilir işletme olan Eczacin markamız, internet sitesi üzerinden de siz değerli müşterilerimize satış imkanı sunabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.