Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 112 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Vichy

Fransız markası olan Vichy, 1931 yılında beri hassas ve özenli cilt bakımı ürünlerinde dünyadaki lider markalardan biridir. Cilt hastalıkları uzmanı Dermatolog Dr. Haller ve yatırımcı Georger Guerin’in ortak girişimleri ile dünyaca ünlü kaplıcalara sahip Fransa'nın Vichy kasabasında kurulmuştur. 80 yılı aşkın süredir sağlık güzelliğe öncülük eden Vichy, cilt bakımı ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. İlk çıkış noktası olan termal su ile zenginleştirilmiş mineral maskeler, menopoz dönemindeki kadınlara özel geliştirilmiş temel bakım kremleri, yağlı ve problemli ciltler için makyaj ürünleri, yaşlanma belirtilerini yavaşlatan özel seriler ve saç dökülmesine karşı etkili bakım sunan sonuç odaklı ürünleri ile her cilt tipine özel ürünler üretiyor.

Vichy Ürün Çeşitleri ve Serileri

Oldukça geniş ürün çeşidi bulunan Vichy markası her türlü soruna karşı çözüm olarak farklı seriler üretmektedir. Vichy ürün kategorileri, cilt bakım, vücut bakım, saç bakım, makyaj ve güneş ürünleri olmak üzere beşe ayrılmaktadır. Vicy cilt bakım ürünleri en çok bilinen ve kullanıcılar tarafından tercih edilen dermokozmetik ürünleri. Vichy cilt bakımı ürünleri cildin ihtiyacı olan tüm bakımları kapsamaktadır. Temizleme, nemlendirme ve peeling gibi cilt bakımı ürünleri cildin sağlıklı, genç ve bakımlı görünmesini sağlar. Vichy markasının farklı sorunlara özel seriler geliştiriğiniz daha önce bahsetmiştik. Bu seriler içerisinde markanında çıkıp noktası olan Vichy Mineral 89’dur. 

Vichy Termal Su: Mineral 89 ile Cildinize Güç Katın

Cildin mineral ve güç kaynağı mottosu ile piyasaya sürülmüştür. Vichy Mineral 89. doğal kaynaklı hyaluronik asit ile cildi nemlendirirken, cilt bariyerini güçlendirir.Hava kirliliği, stres gibi çevresel faktörlere karşı cildin daha dayanıklı olmasına yardımcı olur. Özellikle Vichy Mineral 89% Mineralizing Water ile kullanıcılar tarafından terchi edilip geniş çapta bir kitleye hitap ediyor. Vichy Mineral 89 Maske, cildinizi nemlendiri, cilt bariyerini güçlendirir, canlı görünüm kazandırır. Cildin daha dolgun görünümünü sağlanken sağlıklı bir ışıltıya kavuşmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olup haftada 1 kez kullanılması tavsiye edilir. Vichy Mineral 89 Güzdüz Bakım Kremi, Vichy Laboratuvarları, %89 oranında Vichy Mineralli Termal Suyunun gücünü doğal kaynaklı hyalüronik Asit ile birleştirerek geliştirildi. Cildi nemlendirir, güçlendirir, canlı görünüm kazanmasına yardımcı olur. Mineral 89 bakım kremi günlük olarak tüm ciltlerde kullanımı uygundur. Mineral 89 Göz Çevresi Bakım kremi göz çevresini nemlendirir, canlı görünmesini sağlarken, ince çizgilerin ve göz altı torbalarının görünümünü azaltır. Vichy Göz kremi kullananlar; yapılan anketler sonucu %98 göz çevresinin rahatlattığını, %94 ise daha daha yumuşak göz çevresi hissettiklerini belirtmiştir. 

Vichy Cilt Bakım Temizleyicileri Purete Thermale ile Fark Yaratıyor

Vichy Purete Thermal ürünleri cilt bakımında güvenle kullanabileceğiniz temizleyiciler içermektedir. Tüm cilt tipleri için uygun olup, cilt yüzetini kirden, tozdan arındırmak, güneşin etkilerini gidermek, dış faktörlerin etkisini temizlemek, aşırı yağı dengelemek için kullanılmaktadır. Vichy Purete Thermale ürünleri, temizleyici köpük, tazeleyici tonik, canlandırıcı temizleme jeli, hassas ciltler için termal su, kuru ciltler için mineral süt ve çift fazlı göz makyaj temicileri bulunmaktadır. 

Vichy Nemlendirici Bakım Ürünleri ve Yorumları

Vichy'nin yüz için olan nemlendirici ürünleri, cildinizin derinlemesine nemlenmesine ve ışıltısı ile yumuşaklığını geri kazanmasına yardımcı olur .Vichy nemlendiricileri, olduça yaygın şekilde kullanılan ve tercih edilen cilt bakım ürünleridir. Türkiye'de satışta olan 12 tane nemlendirici ürünü bulunmaktadır. Mineral 89 makes ve bakım kremi piyasada en çok bilinen nemlendiricilerdir. İçeriğindeki Hyalüronik Asit cilt bakımında en etkili ürünlerindendir. Vichy Aqualia Thermal, Rich ve Light olmak üzere nemlendirici gündüz bakım kremleridir. Diğer ürünler ise Vichy Liftactiv Specialist ve Vichy Liftactiv Superme serilerinde yer alan nemlendircilerdir. Vichy Liftactiv Specialist serum formunda olup kırışıklık ve leke karşıtı 2 farklı nemlendiricisi bulunmaktadır. Vichy Liftactiv Superme gece bakım kremi ve  normal/karma ciltler için gündüz bakım kremlerledir. Vichy nemlendirici yorumları düzenli kullanındığında etkili olduğunu, cilde bırakılan hissi sevildiği yönündedir. Vichy kullananlar nemlendirici ürünlerini diğer kullanıcılara tavsiye etmekte olup en çok önerilen markalardan biridir. 

Saç Bakımınız Vichy Dercos ile Bir Başka

Vichy yaklaşık 50 yıldır saç bakımı için özel ürünler geliştirmektedir. Vichy Dercos saç bakımı konusunda farklı çözümler sunulmakta olup, dermatolojik gözetim altında test edilerek üretilen ürünlerdir. Vichy Dercos ürünleri şampuan, saç bakım serumu ve saç kremi olarak farklı formlar sunulmaktadır. Dercos saç ürünleri farklı ihtiyaçlara göre saç bakım ürünlerinde saç dökülmesi, kepek karşıtı ve saçları yoğunlarıcı özel çözümleri bulunmaktadır. Vichy şampuan toleransı, kullanım kolaylığını ve daha güzel görünümlü saçları bir araya getiriyor. Vichy Dercos Energisant Şampuan başlangıç ve ileri seviye saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar ve erkekler için kullanıma uygundur. Vichy saç dökülmesine karşı şampuan kullananlar çok etkili olduğunu oldukça memnun oldukları belirtmektedirler. Yoğun ve dolgun görünümlü saçlar için Vichy Densi Solution Saç Dolgunlaştırıcı Şampuan saç derisinden itibaren etki ederek saçı temizler ve saça canlı görünüm kazandırır. Vichy yağlanma karşıtı şampuanı Sebum, yağlanma sorunu çeken saçlar için etkili bir şampuandır. Vichy Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan normal ve yağlı saçlar için hassas saç derisine rahatlatma etkisi bulunmaktadır. 

Vichy saç serumu hızlı Dolgu, aşırı yıpranmış saçları güçlendirir ve yeniden yapılandırır. Bu renksiz ve parabensiz saç serumu dolgu etkisiyle her bir saç teline derinden nüfuz eder. Vichy Dercos saç bakım serumu olarak 5 farklı çeşidi bulunmaktadır. Kadın ve erkekler için ayrı olmakla birlikte, farklı saç tiplerine uygun çözümler sunmaktadır. 

Vichy saç kremi, saçınızı beslemede ve saçınızın sağlı bir görünüme kavuşmasında yardımcı olur. Vichy Dercos Energisant  saç dökülmesine karşı bakım kremi ve Vichy Dercos Densi-Solotion saçı dolgunlaştırıcı maske formundadır. Vichy yeşil şampuan olarakta bilinen Dercos serisi şampuanları kepeğe karşı en etkili şampuanlardan biridir. 

Vichy Normaderm Ürünleri ve Yorumları

Yağlı ve akne eğilimi gösteren ciltler için özel olarak üretilen Nomaderm serisi, tüm cilt kusurlarını tedavi etmek için uzmansal çözümler sunmaktadır. Vichy Normaderm Phytosolution ürünleri, yüz temizleyicisi, parlama karşıtı sprey, arındırıcı jel ve gündüz bakım kremiden oluşmaktadır. Vichy Phytosolution Parlama Karşıtı Temizleyici, dildi anında temizler, fazla yağdan arındırarak parlama karşıtı bir görünüm sağlar. Kil içeren ve yoğun şekilde temizleyen yapısıyla kilden köpüğe dönüşen formül cildi temizler, parlama karşıtı bir görünüm sağlar. Vichy Phytosolution Arındırıcı Jel, yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriği çinko, bakır ve probiyotik ile zenginleştirilmiştir. Vichy Phytosolution Arındırıcı Jel kullananların  %94’ü ciltteki yağlanmanın ve aknelerin azaldığını, %96’sı ise cildi aranmıl olarak hissettiklerini belirtmektedir. Vichy Phytosolution Günlük Bakım Kremi, yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için; ciltte çift etkili, cilt kusuru karşıtı günlük nemlendirme sağlar.

Vichy Güneş Kremi Yaz Aylarındaki Koruyucunuz

Vichy'nin güneş kremi zararlı UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. Tüm cilt tipleri ve de hassas ciltler için uygun olan ürünler Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilmiş ve üzünüz için gerekli olan güneş korumasını sağlar. Vichy güneş korucucu serisi Ideal, cildinizin uzun vadeli canlılığını korumak için, güneşin zararlı UVA / UVB ışınlarından cildi korumak için ve aynı zamanda zorlu yaşam koşulları için bir güneş bakım serisi sunar. Vichy BB krem, Karma, yağlı, kuru, normal, hassas cilt tipleri için farklı seçenekler barındırmaktadır. Vichy Capital Soleil Güneş Korumalı Yüz ve Vücut Spreyi Cildinizi UV ışınlarına karşı etkili bir şekilde korumak için özel geliştirilmiş koruyucu spredir. Vichy bb krem cildinizi korurken eşit bir cilt tonu ve ışıltılı bir görünüm kazanın. Vichy İdeal Soleil güneş ürünleri cilt tonunu eşitler, koyu lekelerin görünümünü azaltır ve cilde koruma sağlar. Vichy güneş kremi normal, kuru ve hassas ciltler için çok yüksek koruma sağlar. Vichy güneş kremi yorumları genellikle pozitif yönde olup kullananla tarafından tavsiye edilmektedir. Diğer güneş koruyucu kremlerle karşılaştırıldığın yan etkisinin olmadığı doğru cilt tipine uygun ürünler kullanıldığında etkili olduğu gözlenmektedir. Vichy Ideal Soleil Spf50+ Çocuklar İçin Yüksek Korumalı Sprey çocukların hassas cildi için özel geliştirilmiştir. Vichy Çocuklar için güneş spreyi  üst düzey UV koruması sağlar ve tüm cilt tipleri için uygundur.

Yaşlanma Karşıtı Silahınız Vichy Slow Age<

Vichy Slow Age, cildin her gün maruz kaldığı hava kirliliği, UV, stres gibi çevresel faktörlere karşı cilt yaşlanmasını yavaşlatan günlük probiyotik türevi içerikli cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Vichy yaşlanma karşıtı kremleri cildin genç kalmasında %80 oranına kadar etkili olmaktadır. Vichy Slow Age probiyotik türevi içeren bakım kremi, çevresel faktörler ve yaşam tarzından kaynaklanan yaşlanma belirtilerini yavaşlatan günlük bakım sağlar. Göz çevresindeki kırışıkları engelemeye yardımcı olan Vichy Slow Age Göz Çevresi Bakım kremi, Göz çevresinde yorgunluk belirtilerine karşı etkili, ciltte renk düzensizlikleri ve lekeyi azaltmaya yardımcı olurken ince çizgi ve kırışıklık bakımı yapar.

Vichy Vücut Bakım Ürünleri

Vücut bakımı ürünleri olarak Vichy deodorantlar optimum tolerans ile koku ve terleme önleyici etkinliği birleştirmek için tasarlanmış hafif ve hipoalerjenik formüllerdir. Vichy Roll-On kadın ve erkekler için uygun olup, terleme koku giderme konusunda oldukça etkilidir. Deodorant serinin ürünleri 72 ve 48 saatte kadar etkili olabilmektedir. Vichy vücut bakım ürünleri az ürünü olmakla birlikte bunların çoğunlu etkili koltuk altı roll-onlardır. 


Vichy Makyaj Serisi Dermablend

Son yıllarda oldukça tavsiye edilen ürünleri arasında vichy’nin fondötenleri yer almak. Vichy makyaj ürünlerini Dermablend serisi altında toplama olup toplamda Türkiye’de 3 ürünü satışta olmakta olup bunların hepsi fondöten ürünleridir. Dermablend serisi kapatıcıları dermatologlar tarafından önerilen, yüzdeki lekeli görünümü, yağlı cilt görünümü ve kızarıklarıkları kapatmakta etkilidir. Vichy Dermablend mükemmel kapatıcılığının yanı sıra yüzde doğal görünümü sağlamaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olan vichy fondöten kullananlar yorumlarında ne kadar etkili olduğunu, keşfettikten sonra farklı ürüne ihtiyaç duymadıklarını belirtmişlerdir. Vichy Dermablend Likit Fondöten yüksek kapatıcılık ve maske etkisi yaratmayan doğal görünüm sağlarken cilt problemlerinde çok yüksek oranda kapatacılık sağlamaktadır. Vichy Dermablend 3 Boyutlu Düzeltici Fondöten cilt tonunu eşitlerken, cilt kusurlarının mükemmel bir şekilde kapatır. Günden güne cilt lekelerin veya kusurların azalmasında etkili olur. Vichy Dermablend kullananlar ürünü oldukça tavsiye ediyor, kısa sürede favori ürünü olduklarını belirtiyor. 

Vichy markasının ürünlerini eczacin.com dan avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.