Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

TTO

TTO, Jeomed çatısı altında kozmetik ürünler sunan bir markadır. TTO, tea tree oil kelimelerinin kısaltmasıdır. Marka ürünlerinde çay ağacı yağı kullanmaktadır.

Çay ağacı yağı insan sağlığı için oldukça faydalı ve yararlı bir üründür. Özellikle cilt üzerinde son derece önemli etkiler vardır. Firma bu nedenle tto yüz temizle jeli ve buna benzer diğer ürünlerinde bu yağdan faydalanmaktadır. Çay ağacı yağı çok uzun zamanlardan beri insanlar tarafından kullanılan doğal bir şifa kaynağıdır. Başlıca faydalarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Antibakteriyel özelliğe sahiptir.
 • Ciltte oluşan şişme ve tahrişlerde etkilidir.
 • Gözenekleri temizler ve bu sayede sivilce, siyah nokta gibi sorunlarla mücadele konusunda yardımcıdır.
 • Akne ve kırışıklıklara karşı olumlu faydaları vardır.
 • Sedef hastalığının tedavisinde etkilidir.
 • Cildi nemlendirici özelliği vardır.
 • Kaşıntıya karşı etkilidir.
 • Sinek, böcek gibi zararlıların neden olduğu kızarıklık, kaşıntı gibi sorunların çözümünde kullanılabilir.
 • Diş eti için son derece faydalıdır ve ağız kokusunu giderir.
 • Ağız içindeki yaraların tedavisinde faydalıdır.
 • Kepek sorununun çözümünde etkilidir.
 • İltihap, çıban, ayak mantarı, uçuk gibi sorunların çözümünde yardımcıdır.

Bu ve benzeri birçok sorunun çözümünde son derece etkili bir fayda sağlayan çay ağacı yağı içerikli ürünleri ile TTO, eczacın internet sitesinde sizleri beklemektedir.

TTO Ürünleri, Etkileri ve Kullanım Şekilleri

TTO Şampuan: Saç ve vücut şampuanı olarak kullanılabilmektedir. İçeriğinde bulunan çay ağacı yağı sayesinde deri ve ciltte oluşan egzama, yara, sivilce, akne gibi sorunların çözümünde etkilidir. Ayrıca kepek sorununun giderilmesinde faydalıdır. Saç köklerini güçlendiren ve dökülmelerin önlenmesine yardımcı olan bir formülle sunulmaktadır. Tüm bunların yanında saçların yumuşak ve canlı olmasına yardımcı olarak parlaklık kazandırır.

Üründen en etkili şekilde faydalanmak için ıslak saça 3 ila 5 dakika kadar masaj yaparak uygulanmalıdır. Bu masaj saç diplerine yapılmalıdır. Ürünün en iyi şekilde emilmesi sağlanmalıdır. Ardından iyice durulanmalıdır.

TTO Yüz Temizleme Jeli: Ürün, yüz için son derece faydalı olduğu kanıtlanmış içeriklerden oluşmuştur. Cildin derinlemesine temizlenmesinde oldukça etkilidir. İçeriğinde bulunan çay ağacı yağı sayesinde nem dengesini koruyarak cildin kurumasını önler. Makyaj, kir gibi kalıntıların yüzden tamamen çıkarılmasını sağlayarak gözeneklerin açılmasına ve cildin nefes almasına olanak sağlar. Bu şekilde canlı bir cilde sahip olunur. Ayrıca sivilce, akne, siyah nokta oluşumunun engellenmesinde ve bunlarla mücadelede yardımcıdır.

Üründen en iyi sonuçları elde etmek için ürün, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılmalıdır. Az miktarda alınarak cilde iyice yedirilmeli ve masaj yaparak köpürtülmelidir. Ardından cilt ılık su ile durulanmalıdır.

TTO Sıvı Sabun: Akneli ve sivilceli ciltler için son derece faydalı ve yararlı bir üründür. Cilt sağlığı için faydalı olan içeriklerden üretilmiştir. Ayrıca nefis kokusu ile sizlerledir. Yağlı ciltler için son derece iyi bir üründür. Gözeneklerin açılmasında, yararların iyileşme sürecinin hızlanmasında etkilidir. Ayrıca cildin nem dengesini koruyarak kurumaları önüne geçer. Tüm vücut bölgelerinde kullanılabilen bir üründür.

Üründen en iyi verimi almak adına hafifçe ıslatılmış cilde uygulanması önerilir. Cilde iyice yedirilmelidir. 2, 3 dakika bekletilirse daha iyi sonuçlar alınır. Ardından iyice durulanır. Sabah ve akşam olarak günde iki kere kullanılabilir. Tüm bunların yanı sıra makyaj temizliği için de kullanılabilir.

TTO Soft Göz Şampuanı: Göz çevresi ve göz kapağı temizliğinde kullanılan bir üründür. Son derece hassas olan bu bölgelere en iyi gelecek ürünlerle zenginleştirilmiş bir içeriğe sahiptir. Kaş, kirpik ve göz kapağı hijyeninde kullanılır. Bu hassas bölgelerde oluşan kepek, kir ya da makyaj artıklarının en iyi şekilde temizlenmesi noktasında son derece etkilidir.

Üründen alınan az bir miktar göz çevresinde, göz kapağına, kaş ve kirpiklere masaj yaparak uygulanır. Uygulama 1, 2 dakika sürmelidir. Ardından ılık su ile iyice durulanır. İçeriği nedeniyle fazla köpürmeyen bu ürün oldukça verimli bir temizlik sağlamaktadır.

TTO Diş Macunu: Sls içermeyen ve bu nedenle köpürmeyen bir diş macunudur. Ayrıca paraben de içermemektedir. Diş plaklarına karşı son derece etkilidir. Hassas diş ve diş etleri için oldukça kullanışlı bir macundur. Ağız kokusunun giderilmesinde ve diş çürüklerinin önlenmesinde yardımcıdır. İçeriğinde bulunan çay ağacı yağı sayesinde ağız içi yaralara ve enfeksiyon oluşuma karşı koruyucudur.

Günlük kullanıma uygun olan üründen en iyi şekilde faydalanmak için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılması tavsiye edilir.

TTO Kil Maskesi: Ürün, içeriğinde bulunan yüz temizlemede etkili bileşenleri ile derinlemesine bir temizlik sağlamaktadır. Yüzde oluşan sivilce, akne, siyah nokta gibi sorunların çözülmesinde faydalıdır. Ayrıca bu sorunların önlenmesinde son derece etkilidir. Cildin nem dengesini korur. Bu sayede kurumaların önüne geçilir. Ayrıca uçuş gibi sorunların engellenmesinde etkilidir. Canlı, nemli, pürüzsüz bir cilde sahip olma noktasında yardımcıdır.

Ilık su ile yıkanmış yüze uygulanır. Göz çevresi ve dudak çevresi hariç yüzün diğer noktalarında tabak şeklinde uygulanır. 15 ila 25 dakika kadar beklenir. Ardında ılık su ile iyice durulanır. En iyi sonucu elde etmek için haftada 2 ya da 3 kez kullanılması önerilmektedir.

TTO Tonik: Yüz temizliği anlamında son derece etkili bir üründür. Hassas cilde sahip olanlarında güvenle kullanabileceği bir üründür. İçeriğindeki bileşenler sayesinde cildin pH dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Yağlı ciltlere oldukça faydalıdır. Cildin etkili bir şekilde temizlenmesine imkan verir. Kir, makyaj kalıntıları ve benzeri nedenlerle kapanmış gözeneklerin açılmasını sağlar. Bu sayede cildiniz nefes alır. Akne, sivilce, siyah nokta, uçuk gibi sorunlardan korunma noktasında etkin çözümler sunar.

Ürün, sabah ve akşam uygulanabilir. En iyi sonuçlar için masaj yaparak uygulanmalıdır. Göz ve çevresinde kullanılmamalıdır.

TTO Uçux Krem: TTo markasının sunduğu bu uçuk kremi uçuk öncesinde ve sonrasında kullanılabilir. Uçuk sonrası uygulanmasında yanma hissini hızlı bir şekilde alır. Uçuk öncesi uygulamalarında koruyucu etkisi vardır. Ayrıca ağız, dudak ve genital bölgede oluşabilecek siğillerin tedavisinde de etkilidir. Sürüldüğü bölgeyi nemlendirici etki gösterir. Besleyici ve koruyucu bir üründür.

Sorunlu bölgeye yeteri kadar sürülür ve bölge ürünle kaplanır.

TTO Trex Sprey: Vücut kokusunun giderilmesinde etkilidir. Yanma ya da tahriş gibi etkileri yoktur. El, ayak, koltuk altı gibi bölgelerde kullanılabilir. İçeriğindeki bileşenleri sayesinde hoş koku verir ve hijyen sağlar.

Yatmadan önce koku yayan bölgeye yeteri kadar uygulanır.

TTO Güneş Losyonu: Yüz ve vücut için 50 koruma faktörü içeren bir güneş losyonudur. Cildin güneşin zararlı etkilerinden korunmasına yardımcı olurken bakım da sağlar.

Güneşe çıkılmadan önce kullanılması önerilir. Bu süre 10 ila 15 dakikadır.

TTO ile Cildinize İyi Bakın

TTO ürünlerinin hepsi organik sertifikalı yeşil ağaç yağı içermektedir. Cilt, saç ve diş sağlığı açısından son derece faydalı ve yararlı olan yeşil ağaç yağı içeren TTO marka ürünler Eczacın internet sitesi aracılığıyla sizlerle buluşmaktadır. Ayrıca jeotermal su içerikli TTO Thermal ürünleri de en uygun fiyatlarla Eczacım internet sitesindedir. Bu ürünleri sitemiz üzerinden kolayca sipariş edebilir ve hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.