Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

TAB İlaç

TAB İlaç ve Sağlık Ürünleri, Aytekin Pahsa tarafından 2011 Şubat’ında kurularak ürünlerini tercihe sunmuştur. Ağustos 2015’ten itibaren şirket adını TAB İlaç Sanayi olarak değiştirmiştir. Şirket, Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı onaylı ürünler geliştirmekte, bütün ürünlerinde önceliği sağlıkta kaliteye vermektedir. Özellikle besin destek ürünlerinde içerik seçiminden üretim kalitesine kadar her aşamada titizlikle çalışılmaktadır. GMP koşullarında üretim yapan şirket, üretimin her aşamasında kaliteye öncelik vererek daha fazla tüketiciye ulaşmayı ana prensip olarak benimsemiş bulunmaktadır.

TAB İlaç Ürünleri

TAB İlaç ürünleri kullananlar tarafından olumlu dönüş almaktadır. Yapılan yorumlar ürünlerin düzenli ve kullanım talimatlarına uygun kullanıldığı taktirde hedefe ulaştırdığı yönündedir. Marka, bütün bu olumlu dönüşlerden ilham alarak ar-ge çalışmalarına aralıksız devam etmekte, hep daha iyiyi ve daha fazla çeşidi kullanıcılara sunmayı hedeflemektedir.

TAB İlaç, faydaları ile öne çıkan ürünler geliştirmektedir. Bunun için öncelikle patentli ve kaliteli hammaddeler kullanmakta, dünyadaki son gelişmeleri yakından takip ederek en hızlı şekilde Türk halkıyla buluşturmayı hedeflemektedir.

TAB İlaç, bir hekim firması olması nedeniyle hekim gözüyle hastaların ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştirmektedir. Bu sayede her ürün için önce ne için kullanılır sorusunu kendine sormakta, hedef odaklı ürünler geliştirmektedir. Daima GMP, HACCP ve diğer kalite standartlarında üretim yaparak kaliteden taviz vermemekte, bu da beraberinde TAB İlaç ürünleri nedir sorusunun daima tüketiciler nazarında canlı kalmasını sağlamaktadır.

Omega 3, vitamin ve mineraller, eklem sağlığı ürünleri, bitkisel kaynaklı ürünler yanında ayrıca TAB İlaç’ın bir de özel ürünler kategorisi vardır. Her kategoride çok sayıda ürün ile tüketici sağlığını hemen her açıdan desteklemektedir.

TAB İlaç OMEGA 3 Serisi

TAB İlaç şirketinin ürün gruplarının ilkini Omega 3 serisi oluşturuyor. Balık yağı, her yaştan insan sağlığı için çok önemli olduğundan dolayı şirket, birbirinden farklı balık yağı çeşitleriyle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Omega 3 eksikliği öğrenme güçlüğü, unutkanlık, cilt hastalıkları, çocuklarda büyüme geriliği, kemik ve eklem hastalıkları, kolesterol, kanser gibi pek çok rahatsızlığa yakalanma olasılığının artmasına neden olur. İşte bu yüzden TAB İlaç omega 3 yağ asitleri, vücudun omega 3 eksikliğinin giderilmesine yardımcı olur.

OmePa Q10, balık yağı ve koenzim Q10 içermektedir. İçeriğinde balık yağından gelen EPA (Eikosapentaenoik asit) ve DHA (Dokosahekzaenoik asit) yer almaktadır. Bir bardak su ile yemekten hemen sonra günde bir kapsül alınması tavsiye edilir.

Omepa VM, multivitamin ve multimineral içeren bir tür takviye edici gıdadır. İçeriğinde balık yağı, omega 3, DHA, EPA, vitamin C, vitamin D, demir, vitamin B3, çinko, vitamin B5, B6, B2, B1, B12, manganez, bakır, folik asit, iyot, selenyum, biotin yer almaktadır. Günde 1 kapsül alınması bilişsel fonksiyonlarda, kalp ve damar hastalıklarında, kanserden korunmada ve daha pek çok vücut işlevi için destekleyici olmaktadır.

Omepa DK2, içeriğinde balık yağı, omega 3, EPA, DHA, D vitamini ve K2 vitamini yer almaktadır. Portakal aroması ile zenginleştirilmiş, tüketimi kolay bir lezzet haline dönüştürülmüştür. Günde tek kapsül tüketilerek omega 3 eksikliğine karşı önlem alınabilmektedir.

Krilom Omega 3, balık yağı ve astaksantin ekstresi içeren takviye edici gıdadır. Bir kapsül içeriğinde balık yağı, omega 3, EPA, DHA ve astaksantin yer alır. Krilom Omega 3 50 yumuşak kapsül, kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Normal beyin fonksiyonlarının korunmasını destekler, normal görme yetisinin korunmasını destekler ve kalbin normal fonksiyonlarına katkı sunar.

Krilom QH, krill yağı ve ubikinol içeren takviye edici bir gıda olarak 30 kapsüldür. Her bir kapsülde krill yağı, fosfolipid, omega 3, EPA, DHA, ktoplam kolin, astaksantin ve kaneka ubikinol yer almaktadır.

Krilom Ultra Krill Oil, ultra krill yağı içeren bir takviye edici gıdadır. İçeriğinde krill yağı, fosfolipid, omega 3, EPA, DHA, kolin ve astaksantin yer alır. Yoğun oranda bir deniz kabuklusu ürünü olan Krill yağı içeren ürün, tutti frutti aroması ile maskeleyici aroma tadına sahiptir.

Krilom Omega 3 Şurup, TAB İlaç omega 3 ürünleri arasında farklı bir forma sahiptir. 4-10 yaş grubu çocukların kullanımına özel hazırlanmış, çocukların daha kolay tüketmesi için tatlandırıcı eklenmiştir. Şurup formunda olan takviye edici gıdanın içeriğinde omega 3, EPA ve DHA bulunur. Bunlar mango araması ve şeftali aroması ile aroma kazandırılmıştır.

TAB İlaç Vitamin & Mineral Çeşitleri

Vitaminler insan beden ve ruh sağlığı için çok önemlidir. Fakat vücut, vitaminleri üretemez. Bu nedenle zengin ve doğru beslenmeyle dışardan takviye edilmeleri gerekir. TAB İlaç vitamin ve mineral takviye ürünleri zengin formüllere sahiptir. Bu sayede enerji ve bağışıklık kazandırır. Kemik sağlığını korur ve haileler için özel destek sağlar.

OsteoZinc, kalsiyum, vitamin D, çinko ve magnezyum içeren takviye edici bir gıdadır. İçeriğinde kalsiyum karbonat, magnezyum oksit, çinko glukonat, E1203 parlatıcı, E171 renklendirici ve topaklanmayı önleyici yer alır.

Magnimore içerik olarak magnezyum içerir. 120 tablet veya 60 tablet seçeneklerinde sahip olunabilir. Sinir sisteminin düzenlenmesine, kas kasıl ve gevşemelerinin önüne geçilmesine, yiyeceklerin enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olur.

Magnimore Plus, magnezyum içeren bir takviye edici gıdadır. Magnimore Plus 120 tablet ve 60 tablet seçenekleri mevcuttur. İçeriğinde ATA Mg, magnezyum Bisglisinat, magnezyum malat, elementel magnezyum bulunmaktadır. Ürün, normal kas fonksiyonuna katkıda bulunur. Normal enerji oluşum metabolizmasına ve elektrolit dengesine destek sağlar. Kemiklerin ve dişlerin korunmasına yardım eder. blister ambalajı sayesinde uzun saklama ve hijyenik kullanım imkanı sağlar.

Osende B12, B12 ODT metilkobalamin içeren bir takviye edici gıdadır. Günde bir tablet dil altında emilerek tüketilebilir. Çilek ve nane aroması ile aromalandırıldığı için tüketimi kolay bir lezzet sunar.

Osende Vitamin D3, takviye edici gıda özelliğindedir. Zeytinyağı ve kolekalsiferol içerir. Günde bir damla, tercihen yağlı bir öğünün ardından kullanılabilir. Osende Demir C, içeriğinde Vitamin C Ester-C Kalsiyum L-Askorbat barındırır. Günde bir kapsül, aç karnına tüketilir.

Osende Lipo C, lipozomal C vitamini içeren bir takviye edici gıdadır. İçeriğinde sodyum L-askorbat C vitamini, fosfotidilkolin ve vitamin E yer alır. 4-10 yaş arasındaki çocuklar dahil olmak üzere 4 yaş üzerinde herkesin kullanımına uygundur. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu yerine getirmesine, yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına, normal enerji oluşum metabolizmasına yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin yoğun fiziksel egzersizler esnasında ve sonrasında normal fonksiyonunu yerine getirmesine katkı sağlar.

TAB İlaç Eklem Sağlığı Ürünleri

Eklem sağlığını korumak, günlük yaşama sorunsuzca devam edebilmek için hayati önem taşır. Çünkü eklemler, farklı açılarda hareket edebilmemize imkan verir. Kemik yapımıza mekanik destek sunar. Fizyolojik hareketlerin sorunsuzca çalışabilmesi için mutlaka eklemlerin sağlıklı olması gerekir. TAB İlaç, eklem sağlığını korumak ve desteklemek isteyenler için birbirinden özel ürünler sunuyor. Markanın ürünlerinin özel bileşenleri sayesinde eklemlerinizi sağlıklı tutabilir, daha aktif bir yaşam sürebilirsiniz.

Osende Kurkumin, kurkumin içeren takviye edici bir gıdadır. İçeriğinde theracurmin ve kurkumin bulunur. hint safranı adıyla da bilinen ve aktif maddesi kurkumin olan zerdeçalın optimize edilmiş halini içerisinde taşır. Eklem ağrılarının azaltılmasına karşı, iltihaba karşı koruyucu etki yaratır. Kas gelişimini destekler.

Panem HP, harpagophytum procumbens, yumurta kabuğu zarı ve akgünlük ekstresi içeren takviye edici gıdadır. Her bir tablet içeriğinde yumurta kabuğu zarı, YKZ’den gelen protein, şeytan pençesi ekstresi, akgünlük ekstresi yer alır. Eklem sağlığını muhafaza etmeyi sağlayan içerikler 30 tablet halinde kullanıma sunulmaktadır. Blister ambalaj sayesinde uzun saklama ve hijyenik kullanım imkanı olmaktadır.

TAB İlaç Bitkisel Kaynaklı Ürünler

Güçlü etkisi ve avantajlı fiyatı ile dikkat çeken TAB İlaç ürün gruplarından birisi bitkisel kaynaklı ürünlerdir. Bunların her birisi çeşitli bitki ekstreleri ile zenginleştirilmiş, insan sağlığını çeşitli noktalardan destekleyen ürünlerdir.

Nemolix Plus, akgünlük ekstresi, doğası değiştirilmemiş kolajen tip II, zerdeçal ekstresi ve yumurta kabuğu zarı içeren takviye edici gıdadır. Her bir tablet içeriğinde yumurta kabuğu zarı, YKZ’den gelen protein, akgünlük ekstresi, zerdeçal ekstresi ve kolajen tip II yer almaktadır.

İçeriğindeki kolajen, lifli bir protein olup kıkırdak mukavemetini ve elastikiyetini destekler. İlerleyen yaşlarda kolajen azalması hareket ve yürüme esnasında ağrılara neden olur. Elastin, cilt, kıkırdak ve bel kemiği sağlığı için son derece önemlidir. Dokulara elastikiyet kazandırır. Akgünlük ekstresi ise mideye zarar vermeden ağrı kesici özellik gösterir. Nemolix Plus bütün bu içeriği ile faydaları arttırılmış bir özel formdur.

Nemolix C3, 30 yumuşak kapsülden oluşur. İçeriğinde yumurta kabuğu zarı, akgünlük ekstresi, zerdeçal ekstresi barındıran bir takviye edici gıdadır. Eklem ağrılarına, sırt ağrılarına, kemik ağrılarına önlem amacıyla kullanılır. Yine cilt yenilemesini hızlandırıcı etkisi vardır. Doğal yumurta zarı sayesinde kalsiyum eksikliğinin giderilmesine yardımcı olur. Bütün eklem ve eklem dokularının daha kaygan ve yoğun üretimini destekleyen bir kapsüldür. Ayrıca tırnak oluşumunu ve tırnak sağlığını destekler. Bütün tırnak hastalıklarını, kusurlarına ve kırılmalarına karşı uygulanan tedavilere ek Nemolix C3’ten yararlanılabilir.

Panem HP, akgünlük ekstresi, yumurta kabuğu zarı ve harpagophytum procumbens içeren bir takviye edici gıdadır. İçeriğindeki zengin protein nedeniyle özellikle protein eksikliği olanlar için tavsiye edilir. Et ve süt ürünlerinde yer alan laktoz taşır. Bu yüzden laktoz alerjisi olmayan herkes rahatlıkla kullanabilir. Yumurta kabuğunun içindeki faydaları kullanıcı ile buluşturur.

Osende Çörek Otu Yağı, çörek otu içeren bir takviye edici yumuşak kapsül gıdadır. Çörek otu sayesinde yüksek tansiyonu ve kolesterolü düşürür. Astım semptomlarının azaltılmasına katkı sağlar. Mide rahatsızlıklarının önlenmesine yardımcı olur.

Urinonvef, büyük meyveli vaksiniyum içeren takviye edici gıdadır. 30 yumuşak kapsülden oluşur. İçeriğinde cranberry (pacran) yer alır. Tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu olanlar, sık idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle antibiyotik kullanmak istemeyenler, idrar sırasında yanma hissi olanlar, havuz, deniz mevsimlerinde idrar yolu enfeksiyonundan korunmak isteyenler Urinonvef’i kullanabilirler.

TAB İlaç Özel Ürünler

TAB İlaç şirketinin ürünleri arasında çeşitli özel seriler de vardır. Özel ürünler kategorisinde yer alan ve çeşitli bileşenlerle zenginleştirilen takviye edici gıdaların her birisi uzmanlarca özel formüle edilmiştir. Zengin içerikleri sayesinde etkili ve sağlıklı takviye gıdalar olarak öne çıkmaktadırlar.

Osende Q10, Q10 ubikinon içeren takviye edici gıdadır. İçeriğindeki Koenzim Q10, hücrelerde enerji üretimine yardımcı olur. Hücrelerin mitokondrilerinde saklanır. Vücut, koenzim Q10’u doğal olarak üretir. Fakat yaş ilerledikçe yavaşlama gösterir. Bu yüzden de dışardan alınması gerekir. Doğru şekilde alınması ciltte güneş hasarlarını azaltabilir. İltihabı azaltarak migreni önleyebilir. Yorgunluğun azaltılmasına yardımcı olabilir. Akciğer hastalıklarına yol açan oksidatif hasarı ve iltihabı azaltmaya yardımcı olabilir.

Reprodo M, Koenzim Q10, L-Karnitin, Multivitamin ve L-Arjinin içeren bir takviye edici gıdadır. 30 şase formundadır. İçeriği sayesinde günlük vitamin ve mineral takviyesi ağlamakta, bağışıklık sistemini, sperm kalitesini arttırmaktadır. Bu yüzden sperm sayısını arttırmak isteyenler, bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenler, sürekli spor yapan kişiler, düzensiz beslenme probleme yaşayanlar, diyet yapanlar veya yapmayı düşünenler Reprodo M ürününü kullanabilirler.

TAB İlaç şirketinin takviye edici gıda ürünlerini eczacın.com sitemizde bulabilir, en avantajlı fiyatlarla güvenli şekilde satın alabilirsiniz. En yeni ürünlere, en hızlı sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.