Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Synchroline

Synchroline, cilt problemlerine karşı geliştirdiği yüksek kalitedeki ürünleri ve araştırma – geliştirme alanındaki ulaştığı önemli başarılarıyla dermatoloji alanında uluslar arası lider bir marka konumuna gelmiştir. Bu güne kadar yaklaşık 20 patentli molekülü geliştirmiş ve bilim dünyasına çığır açacak nitelikte çalışmalara sahip olmuştur.

Synchroline, akne serisi, anti – aging serisi, cilt çatlakları ve elastikiyet, selülit için, anti – aging serum için geliştirdiği ürünleri ile doğal güzelliğin vazgeçilmez tamamlayıcı olmaya ve kadınların güzelliklerini korumaya devam ediyor.

Güzelliğiniz Kalıcı Olsun

Güzelliğin daha kalıcı ve uzun ömürlü olabilmesi, cildin daha pürüzsüz bir hale gelebilmesi için ürünler sunan Synchroline, dermatoloji alanına farklı yorumlar katmıştır.

Sivilceye eğilimli cilt tipleri için, yağlı cilt tiplerinde ciltteki yağı uzaklaştırmak için, cildi nemlendirerek temizleme sunmak için, ciltteki aknelerin giderilmesi için olmak üzere ciltteki pek çok olası sorunlara çözüm kaynağı olabilmek için tasarlanmış ürünleri sunmaktadır. Bu sayede daha güzel ve özellikle kalıcı, uzun süren doğal güzelliği müşterileri ile kavuşturmaktadır.

Synchroline Ürünleri

Synchroline markasının ürünleri;

 • Synchroline Synchrovit C Anti – Aging Serum
 • Synchroline Aknicare
 • Synchroline Rosacure İntesive Cream 30 Spf
 • Synchroline Aknicare Gentle Cleansing Gel
 • Synchroline Aknicare Spray
 • Synchroline Rosacure Gel Gentle Cleaning’dir.

Dilerseniz bu ürünlerin ciltte nelere iyi geldiğini, hangi konular için hangi ürünlerinin kullanılması gerektiğini ve kullanım şekilleri hakkında bilgilerden bahsedelim.

 • Synchroline Synchrovit C Anti – Aging Serum;

Nemlendirme ve temizleme amaçlı üretilen bu ürün yaşlanmayı yavaşlatarak geri döndüren bakım serumudur. Ciltteki kırışıklıkların ve lekelerin görünümünün azaltılmasında etkili rolü olan Synchroline Synchrovit C Anti – Aging Serum, cilde sıkılık ve pürüzsüzlük kazandırarak daha berrak bir görünüm kazanmasında aktif rol oynamaktadır. Ayrıca cildin nem ihtiyacını karşılayarak daha yumuşak bir görünüme sahip olmasını sağlar. Ürünün kullanım şekli ise, temizlenmiş bir cilde masaj şeklinde uygulanmasıdır. 30 – 50 yaş aralarında yaşlılık şikâyetine bağlı olarak günde 1 – 2 kez kullanılabilir, 50 yaş sonrasında ise kullanım günde 2 kez kullanım olarak tavsiye edilebilmektedir.

 • Synchroline Aknicare;

Akneye eğilimli ciltlere bakım yapmak için tasarlanmış olan ürün, içeriğindeki hyalüronik asit ile cildin nem ihtiyacını da karşılamaktadır. Düzenli olarak kullanıldığında yağlı ciltlerin bakımına ve cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Ayrıca Synchroline aknicare ürünü hekimlerin medikal sivilceye eğilimli bakımı sırasında sivilceye eğilimli cilde uygun bir nemlendirici ve cildin nemlendirilmesinin gerektiği durumlarda rahatlık ile kullanılabilmektedir. Kullanım şekli ise; Cildi güzel bir şekilde temizledikten sonra günde iki defa tüm yüze uygulayınız.

 • Synchroline Rosacure İntesive Cream 30 Spf;

UVA ve UVB Işınlarına karşı yüksek koruma sağlayan Synchroline Rosacure İntesive Cream 30 Spf, inflamatuar ve yatıştırıcı etki göstermektedir. Hassas ciltlerin kullanıma uygun olmaktadır. Kullanım şekli ise, temiz cilde günde 2 – 3 kez yineleyerek kullanılabilecek şekildedir. Gün içerisinde Synchroline Rosacure İntesive Cream 30 Spf kullanılıp akşam Rosacure Fast Cream kullanılabilinmektedir.

 • Synchroline Aknicare Gentle Cleansing Gel;

Akneli ciltlere bakım yapmak için tasarlanan Synchroline Aknicare Gentle Cleansing Gel, akneli ciltler için temizleme jeli olmaktadır. Aktif aknelerin hızla iyileşmesini sağlayan jel, yenilerinin oluşma durumunu da azaltmaktadır. Makyaj temizliği için de kullanıma uygun olmakla birlikte cilt yağını dengeler, komedonları giderir ve porlu görüntüyü azaltır.

Kullanım şekli; Günde 2 defa ıslak cilde masaj eşliğinde uygulanır ve ardından bol su ile durulanmalıdır. Dilerseniz makyaj temizlemek için de pamuk eşliğinde cilde uygulayabilmek mümkündür.

 • Synchroline Aknicare Spray;

Yağsız emülsiyon formunda sprey olan ürün, göğüs ve sırttaki sivilceye eğilimli olan ciltlerin bakımında kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Hafif ve orta düzeydeki sivilceye eğilimli ciltler için kullanıma uygun olmaktadır.

Kullanım şekli; Göğüs ve sırta 20 cm uzaktan sprey şeklinde uygulayınız. El ile tamamen emilmesini de sağlayabilirsiniz. Gün içerisinde 2 – 3 defa kullanıma uygundur. Ürünü cildinize uyguladıktan 3 – 5 dk sonra giysilerinizi giyebilirsiniz.

 • Synchroline Rosacure Gel Gentle Cleaning;

 Hassas ciltlerin temizliği için uygun olan ürün, cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda nemlendirme özelliğine de sahip olmaktadır. İçeriğindeki hyalüronik asit cilde nem kazandırırak esnekliğini arttırmaktadır. Göz çevresine ve kapaklarına makyaj temizliği için güvenle uygulanabilmektedir.

 • Kullanım şekli; ıslak cilde günde iki defa masaj eşliğinde uygulanmalıdır. Uygulamanın ardından da bol su ile durulanmalıdır. Dilerseniz pamuk eşliğinde makyaj temizleme amaçlı da kullanılabilmektedir. Fakat kullanımdan sonra bol su ile durulanması gerekmektedir.

Synchroline Ürünlerini Kullananların Yorumları

Synchroline markasının ürünlerini kullananlar, düzenli olarak kullanımda etkili bir şekilde faydalarından bahsetmektedir. Özellikle akneli ciltlere sahip olanlar tarafından düzenli kullanımın etkilerini oldukça gördüklerinden bahsetmektedirler. Ayrıca ciltte genel olarak bıraktığı nemlendirme ve yumuşaklık hissiyatından da oldukça memnun olduklarını belirtmektedirler.

Synchroline ürünlerini kullananların çoğunluğu bu ürünleri diğer kullanıcılara tavsiye etmekte ve ciltlerine düzenli olarak uyguladıklarında memnun kalacaklarını belirtmektedirler. En çok öenrilen markalar içerisinde yerini alan Synchroline, derotolojik olarak da doktorlar tarafından özellikle akneli ciltlere sahip olan hastaları için de önermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.