Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

SVR

SVR Laboratoires, Simone ve Robert Veret tarafından 1962 yılında Fransa’da kurulmuştur. Küçük bir laboratuvarda kurulan marka, yıllar içinde sürekli gelişimine devam ederek dünyanın pek çok ülkesinde kullananlar tarafından vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Zamanla dünya çapında üne sahip olan SVR, birçok cilt bakım ürününe sahiptir. Bunların her birisi de özel olarak formüle edilmiştir.

SVR Ürünleri

Küçük bir aile markası olarak kurulan SVR, güzel bir cilt için dermokozmetik ürünler geliştirmekte ve ürünlerinin etkisi ile daima saygınlığını muhafaza etmeyi başarmış bulunmaktadır. SVR ürünleri kullanalar yorumlar yaparken hemen tamamının olumlu görüş bildirdiğini görüyoruz. Yıllardır müşteri memnuniyetinden ilham alan marka, her cilt yapısının özel olduğunu bilerek ürünlerini geliştirmekte. Bu sebeple özellikle leke, akne ve sivilce, hassasiyet, anti-aging, atopik ve nemlendirme ürün gruplarına ağırlık vermektedir. Cilt türlerini tanımakta, nelere ihtiyacı olduğunu ve en iyi, en güzel hale nasıl geleceğini düşünerek adım atmaktadır. Cildin sağlığı için kimyasal içerek ürünlerden uzak durmakta ve herkesin cilt yapısına uygun ürünü bulabilmesi için çok geniş bir ürün alternatifi sunmaktadır.

SVR Sivilce ve Siyah Nokta Ürünleri

Yağ, ciltte önemli bir sorundur ve yağlanma ile birlikte çeşitli hoş olmayan durumlar ortaya çıkar. SVR Sebiaclear serisi ile yağlı ciltlerdeki akneyi, sebumu ve sivilceleri hafifletmek mümkündür. Siyah noktaları, lekeleri, sebumu hafifletmek için Sebiaclear ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm cilt türleri sivilceye, akneye ve siyah noktalara eğimli olabileceği için SVR bütün cilt tipleri üzerinde etkili aktif bileşen kombinasyonları sunmaktadır. Leke önleyici aktif bileşene sahip olan SVR Sebiaclear ürünleri çok yönlü bir koruma sağlar.

Jel, krem, su ve serum gibi farklı ürünlere ev sahipliği yapan SVR Sebiaclear serisi, herkes için bir alternatif sunmaktadır. Bunlar arasındaki SVR Sebiaclear Serum, cilt düzenleyici bakım ürünü olarak öne çıkar. İçeriğindeki niacinamide ve gluconolactone ile akne ve sivilcelerle mücadele eder. Hyaluronic Acid ve Retionid-like içeriği sayesinde cilde nem dengesi kazandırır. Pürüzlerin giderilmesine ve cilt dokusunun arındırılmasına yardımcı olur. Ultra ince bir dokusu vardır. Bu sayede hava kirliliğine karşı koruyucu katman oluşturur. Makyaj bazı olarak da istifade edilebilir.

Karma ve akneye eğimli cilt tipleri için özel olarak geliştirilen serum, kullanılmadan önce çalkalanmalıdır. Sabahları ve aksamları tek başına veya diğer günlük bakım ürünlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

SVR Güneş Koruyucu Ürünler

Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden korunmak, cilt sağlığı için büyük önem taşır. Korunmadan, yoğun güneş ışığına maruz kalmak hem sağlık açısından hem de estetik açıdan olumsuz sonuçlar doğurur. SVR güneş koruyucu ürünleri, güneşin zarar verici ve tahriş edici ışınlarına karşı yoğun koruma sağlamak üzere geliştirilmiştir. Cildinizi gün boyu uzun süre koruyarak cildinizde oluşabilecek erken yaşlanma, leke, yanık ve kuruluk gibi etkilerin önüne geçerler.

SVR güneş kremi çeşitleri oldukça farkı seçeneklere sahiptir. Tüm aile bireylerine uygun alternatifler bulunmakta, bebekler, çocuklar ve yetişkinler için kullanıma uygun kremler yer almaktadır. SVR güneş koruyucu kremler, suya, tere ve sürtünmeye dayanıklı ürünler oldukları için uzun süre etkilidirler.

Güneş kremi tercihi yapılırken doğru sonucu almak için cilt tipine göre seçim yapmak gerekir. Bunun farkında olan SVR, spf 50 faktörden ödün vermediği gibi cilt tiplerine özel çözümler geliştirmektedir. Mesela Karma ve Yağlı Ciltler İçin Güneş Koruyucu Krem, karma ve yağlı ciltlerin yapısına özel geliştirilmiştir. Akışkan yapıya sahip koruyucu yüzde ve bütün vücutta kullanılabilir. Parfümsüz formüle edildiği için hassas ciltlerde kullanılabilir. Komedojenik değildir. Hipoalerjeniktir. Suya dayanıklı, UVA ve UVB ışınlarına karşı etkin koruma sağlamaktadır.

SVR Lekeli Ciltler İçin Güneş Koruyucu Krem ise lekeli ve ton farklılıklarını gösteren ciltler için geliştirilmiştir. Çok yüksek güneş koruması sağlar ve pigmente noktaları zayıflatır. Yeniden oluşmasını önler. Kahverengi lekeler ve farklı cilt tonları gösteren ciltler için en ideal bakımı sağlar. Parfüm ve paraben içermeyen ürün, dermatolojik olarak test edilmiştir. Beyaz, siyah ya da etnik bütün cilt tonları için uygun bir güneş koruyucudur. Yüz, boyun, dekolte, eller ve kollarda eşit miktarda sabah uygulayın. Güneşe çıktığınızda sık sık yenileyin.

SVR Nemlendirici, Onarıcı ve Yenileyici Ürünler

Cildin en temel ihtiyaçlarından birisi nemdir. Nem, sağlıklı, canlı ve elastik bir cilde sahip olmayı sağlar. Fakat çeşitli etkenlerden dolayı cildinizin nem dengesi bozularak nemsiz kalabilir. Bu durumda daha çabuk yıpranır ve onarılması gerekir.

SVR Topialyse serisi onarıcı ve yenileyici ürünlerden oluşmaktadır. Kuru, çok kuru, tahriş olmuş ve atopiğe eğimli ciltler için özel geliştirilmiş bir seridir. Vücut ve yüz için yumuşatma ve temizleme başta olmak üzere tam kapsamlı ürünler ile rahatlama sağlar. Cildinizi nemlendirerek yumuşatır. Ardından da rahatlatır. İstenen nemi kazandırarak gün boyu cildinizin nemli kalmasını sağlar.

SVR, onarıcı ve yenileyici ürünleri arasında geniş bir seçenek sunuyor. Bütün cilt türleri ve vücudun farklı bölgeleri için özel formüle edilmiş ürünlerle yardımcı oluyor.

SVR Topialyse Palpebral Krem, göz çevresindeki kaşıntıyı, kızarıklığı, morarmaları azaltmak ve göz çevresini yatıştırmak, için geliştirilmiştir. Kuru, çok kuru ve atopik cilt tipleri için uygundur. Göz kapaklarını sakinleştirmeye yardımcı olmakta, göz çevresine bakım yapmaktadır. Günde 1 ya da 2 kez göz çevresine uygulanması yeterlidir.

SVR Xerial 30 Cream, cilt yüzeyindeki pütürlü görünümü azaltmaktadır. Cildi beslemekte ve korumaya yardımcı olmaktadır. Nemlendirme ve besleme özelliği olan krem, kuru, çok kuru ve nemsiz cilt tipleri için idealdir. Yağlılık hissi vermeyen yapısı ile cilde kolaylıkla yayılmakta ve hızlı nüfuz etmektedir. Üç yaş üstündeki kişiler için uygundur. Parfüm ve paraben içermeyen yapısıyla hassas cilt türlerinde kullanılabilir. Cildinizi nem kaybına karşı korur ve uzun süre nemlendirme etkisi verir. Günlük kullanıma uygun bir kremdir.

SVR Temizleyici Ürünler

SVR, ciltteki yağı, kiri ve makyajı derinlemesine temizlemeye yardımcı ürünler ile kullanıcılarını memnun etmektedir. Çünkü cildin temizlenmesi, sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlar. Yine kirin gözeneklerde birikmesini önler. Gözeneklerin genişlemesinin ve aknelerin önüne geçer.

Güzellik bakımında ilk adım daima cilt temizliği olmalıdır. SVR bunun farkında olarak ilk adımı keyifli bir deneyime dönüştürmek için magnezyum ve oksijenlendirme ile temizlemek için SVR Physiopure serisini geliştirmiştir. Oldukça değerli bir elenment olan physiopure’deki madde cildin mükemmel şekilde oksijenlenmesini ve nefes almasını sağlamaktadır. SVR temizleme ürünlerinde her bir bileşen özenle seçilmekte, hassas ciltler için optimum toleransı garanti etmektedir. Fizyopure formüller ekstra rahat ve taze olmakta, aynı zamanda çiçek ve deniz notalarıyla kokulandırılarak kullanıma sunulmaktadır.

SVR Physiopure temizleyici ürünler tonik, makyaj temizleme sütü, temizleme suyu ve temizleyici jel gibi farklı seçenekler sunmaktadır.

SVR Physiopure Make Up Remover Milk tamamen özel geliştirilmiş bir makyaj temizleme sütüdür. Göz, yüz ve dudak makyajınızı nazikçe temizlemeyi sağlar. Geliştirilmiş içeriği sayesinde cildi nemlendirir. Durulama gerektirmediği için pratik uygulanabilir. Kuru ve hassas ciltler için son derece idealdir. Bir pamuk yardımıyla rahatlıkla makyajınızı temizleyebilirsiniz.

SVR Physiopure Cleanser Micellar Water hassas ciltler dahil bütün ciltler için kullanılan makyaj ve yüz temizleme suyudur. Hassas tüm ciltler için boyun, yüz ve makyaj için kullanılabilir. Temizleyici ve nemlendirici bakım yapar. Ciltteki kiri ve makyajı en iyi şekilde temizler. Tahriş giderici ve yatıştırıcı, yumuşak aktif maddeler ihtiva eder. Parfümsüz formüle sahip olan temizleyici, yağ içermez. Pratik kullanım sağlar.

SVR Kızarık Cilt Ürünleri

Zaman zaman ciltte kızarıklar meydana gelebilir. Daha çok tahriş kaynaklı kızarıklıkları yatıştırmak ve hafifletmek için SVR Rubialine serisi geliştirilmiştir. Kızarık ciltler, hassasiyeti yoğun olan cilt tipleri olduğundan güneşe ve çevresel etkenlere çok hızlı tepki verir. Bu yüzden kimyasal içermeyen ürünler tercih edilmelidir. SVR’nin Rubialine hassas içerikli ürünleri sayesinde cildinize zarar vermeden kızarıklıkları hafifletebilirsiniz. Cildinizi nemlendirmek, yatıştırmak ve yoğun bakım yapmak için tercih edebilirsiniz. Kızarık cildin kötü görüntüsünün önüne bu sayede geçebilirsiniz.

SVR Rubialine SPF50 Cream kızarıklık eğilimli ve hassas ciltler için yüksek korumalı güneş kremi olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki biflavonoid ve UVA/UVB filtreler ile hücresel DNA’yı korumaya yardımcı olur. Rhizobian Gun sayesinde yanma hissini azaltır. Cildinizi nemlendirir ve yatıştırır. Tüm cilt tipleri için uygun bir seçenek olup parfüm ve paraben taşımaz. Güneşe maruz kalmadan önce yeterli miktarda, ürünü eşit şekilde uygulamalı ve gün içinde sıklıkla yenilemelisiniz.

SVR Temel Bakım Ürünleri

Kullananlar tarafından SVR markasının en çok tercih edilen ürün gruplarından birisi SVR Xerial serisidir. Bu seri el, vücut ve ayak bakımlarını yaparak daha bakımlı, daha yumuşak bir görünüm elde etmek isteyenlere hitap etmektedir. Kuru ve pürüzlü ciltler için üre bazlı bir seri olup her türlü kurulukta etkili olacak şekilde formüle sahiptir. Kuru ve pürüzlü cildin bakımını sağlayan ürünler, nasırlı ve kuru ayakların bakımını yaparak bu soruna çözüm sunar. Cildinize yoğun nem kazandırır. Yatıştırıcı özelliğe sahiptir.

SVR temel bakım ürünleri şampuan, saç kremi, yüz kremi, ayak kremi, tırnak jeli, vücut losyonu, nemlendirici vücut kremi gibi alternatiflere sahiptir. Her birisi günlük kullanım için uygun olup cildinizi daha yumuşak ve daha pürüzsüz hale getirir. Parfüm ve paraben içermeyen ürünler, nem kaybına karşı kalkan oluşturur.

SVR Anti-Aging Ürünleri

SVR ürünleri kullananlar anti-aging ürünlerini çok seviyorlar. Bu serideki ürünler yüz ve göz çevresindeki kırışıklıkları, ince çizgileri hafifleterek daha genç bir görünüm sunuyor. Yaşlanmanın bütün belirtileriyle mücadele eden bu ürünler, düzenli olarak kullanıldığında kırışıklıklarda hafiflemeye vesile oluyorlar. Yüzdeki ilk kırışıklıklar göz çevresinde oluşur ve bunlar, ifade çizgileri olmaktadır. Yaş ilerlemesi, nem ve güneş sorunu gibi etkenlerden kaynaklı kırışıklıklar, SVR’nin kırışıklık karşıtı krem ve serum çeşitleriyle azaltılabilir.

 SVR Leke Ürünleri

SVR leke kremi çeşitleri tamamen özel bir seri halinde kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. SVR Clairial adını taşıyan bu seri, güneşe aşırı maruz kalmaktan kaynaklı meydana gelen kahverengi lekeleri hafifletmek ve daha aydınlık bir görünüm kazandırmak için geliştirilmiştir. Çilt tonunu eşitlemek, koyu lekeleri hafifletmek ve pürüzleri kapatmak için Svr Clairial CC Cream Spf 50 kullanılabilir. Cildin daha düzgün görünmesi ve foto yaşlanmasına karşı korumak için oldukça idealdir. Yine güneş koruması özelliği ile güneş ışınlarına karşı koruma sağlamaktadır.

SVR Atopik Cilt Ürünleri

SVR Hydraliane serisi atopik cilt ürünlerini oluşturuyor. Hiçbir kaynak cildinizdeki suya eşit olmadığından SVR laboratuvarlarından bunun için özel çalışılmaktadır. Eser elementler kullanılarak yoğunlaşan bir ideal su, anında kalıcı ve yoğun nemlendirme sağlamaktadır. SVR Hydraliane serisi cildinizin doğal nemlendirici faktörlerini bir güne kadar korur. Atopik ciltlerdeki tahriş ve pul pul dökülmelerin önüne geçer. Cildinizi nemlendirerek kusurları doğal şekilde kapatır. Cilt tonunuzu eşitleyerek aydınlık bir görünüm ortaya çıkmasını sağlar. Hassas, kuru ve çok kuru ciltler için zengin içeriğe sahiptir.

SVR Deodorantlar

SVR krem, losyon, jel gibi ürünler haricinde deodorant çeşitleri de geliştirmektedir. Markanın aşırı terleme karşıtı olarak geliştirmiş olduğu deodorant çeşitleri koltuk altları, ayaklar, eller, kıvrım yerleri gibi vücudun en çok terleyen yerlerindeki anormal terlemeyi azaltmaya yardımcıdır. Aynı zamanda kötü koku oluşumunu hafifleticidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.