Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Suda Collagen

Suda Collagen ürünler Alman standartları doğrultusunda üretilen ve yüksek oranda kolajen desteği sağlayan takviye edici gıdalardır. Suda Collagen ürünleri Alman standartları ve kalitesi doğrultusunda tamamen helal %100 sığır jelatini ile üretilir. Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda birçok farklı çeşidi bulunur. Suda Collagen ürünleri kolajen peptid formunda sunulduğundan dolayı vücut tarafından emilimi oldukça kolaydır. Mide asitlerine ihtiyaç duymadan bağırsaklar tarafından emilimi gerçekleşir.

Cildin Güzelliğini Ortaya Çıkaran Doğal Formül

Suda Collagen, ürün içeriğinde hidrolize kolajen peptid içermektedir. Kolajen birçok açıdan vücudumuz ve cildimiz için oldukça önem taşıyan bir içeriktir. Suda Collagen 90 tablet ürünü içeriğindeki probiyotik, kolajen, C vitamini ve biotin gibi faydalı içerikler sayesinde cilt için gereken kolajen üretimini destekler. Biotin, saç ve cilt sağlığını korumaya yardımcı olurken probiyotikler sindirim sisteminin düzenlenmesinde aktif rol oynar.

Suda Collagen ürünleri aynı zamanda içeriğinde hyaluronik asit ve çinko içerir. Hyaluronik asit, su tutucu bir molekül grubu olduğundan dolayı cilt için dolgunluk sağlamaktadır. Çinko sayesinde ise kemik, saç ve tırnak gibi yapıların korunması ve güçlenmesi sağlanır.

Doğal Organizmalar ve Vitamin Takviyesi

Suda Collagen ürünleri; toz, tablet, sıvı ve bar formunda üretilir. Ürünlerinin her birinde Tip 1 ve Tip 3 kolajen bulunur. Suda Collagen tablet 1 milyar probiyotik organizma ile sindirim sisteminin normal düzenine katkıda bulunur ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Suda Collagen + Probiotic ürünü içeriğinde yoğun miktarda aktif probiyotik bileşen bulundurur. Aynı zamanda biotin, çinko, hyaluronik asit ve C vitamini içermektedir.

Tablet formundaki Suda Collagen + Probiotic, her tablette 1000 mg hidrolize peptid kolajen içerir. İçeriğindeki hyaluronik asit sayesinde ve C vitamini ile cildiniz için gereken bileşenleri karşılar. Yetişkinler tarafından kullanılmaya uygun olan ürün günlük 1 tablet olarak tüketilmelidir.

Pratik Ambalaj Formuyla Suda Collagen Her Zaman Yanınızda

Suda Collagen’in tüketiciye sunduğu bir değer kolajen destek ürünü de Suda Collagen toz formundaki Suda Collagen + Probiotic ürünüdür. 14 günlük bir kür olarak sunulan ürün, düzenli ve verimli kullanılması halinde birçok fayda gösterir. Her bir şase 8000 mg kolajen içermektedir. Cilt, saç ve vücut sağlığı için etkin rol oynayan probiyotik, hyaluronik asit ve çinko gibi içerikleri sayesinde düzenli kullanılması halinde birçok fayda sağlayan bir üründür.

Suda Collagen Kullanıcı Yorumları

Suda Collagen kullanıcıya birçok farklı formda sunduğu ürünler sayesinde kullanım rahatlığı ve özgürlüğü sunar. Öyle ki Suda Collagen kullananlar yorumları bu ürünlerin düzenli kullanımda olumlu etkiler sağladığı yönünde. Özellikle cilde ve bağışıklık sistemine sağladığı katkılar ile Suda Collagen faydaları saymakla bitmiyor. Yalnızca hidrolize peptid kolajen, probiyotik ve hyaluronik asit gibi faydalı ve doğal içerikleri sayesinde kullanıcı dostu ürünler sunuyor. Suda Collagen markasına ait ürünlerin fiyat bilgisine ve daha birçok Suda Collagen ürününe eczacin.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.