Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

Skin Ceuticals

1994 yılında bulunan Skin Ceuticals markası, cilt sağlığı misyonu ile demo profesyonel cilt bakımı üzerine yoğunlaşarak ürünlerini ortaya çıkarmıştır. Sheldon Pinnell’in hayati araştırmaları sayesinde salında Skin Ceuticals tarihi başlamıştır.

ABD’de üretilen klinik cilt bakım ürünleri dermatologlar, estetik cerrahlar ve medikal spalar tarafından kullanılmakta estetik operasyonlarında da etkili rol oynamaktadır. Bu alanlarda kullanılan cilt bakım ürünlerine Eczacin güvencesi altında ulaşabilmek oldukça kolaydır.

Cildinize Mucize Katın

Yıllardır yapılan cilt kanseri araştırmalarında önemli etkisi olduğu gözlenilen cildin mucizesi antioksidan otoritesinden 3 temel bakımı müşterilerine sunmaktadır.

 • Önleme
 • Düzeltme
 • Koruma

Bu 3 özelliği bünyesinde barındıran Skin Ceuticals ürünleri yüksek etkiye sahip formülleri sayesinde saf aktifler ile konsantre edilmiş ve cilde ideal bir şekilde nüfuz ettiği kanıtlanmıştır. Yaşlanma belirtilerini düzeltme, sağlıklı cildi koruma ve ileride oluşabilecek hasarı engellemeye yönelik fomulize edilen Skin Ceuticals ürünlerine artık Eczacin üzerinden çok rahat ulaşabilir ve cildinize mucize katabilirisiniz.

Skin Ceuticals Ürünleri

Antioksidanlar, Güneş Korumaları, Düzeltici Kremler, Düzeltici Serumlar, Göz Bakımı, Maskeler, Temizleyiciler, Tonikler, Nemlendiriciler, Hyalüronik Asit Serumları, Glikolik Asit olmak üzere sınıflandırılan ürünleri bulunmaktadır.

 • Antioksidanlar; Cilde hasar verebilecek dış etkenleri etkisiz hale getirmek, güneş ışığının zararlarına ve artan cilt yaşlanmasına karşı ikinci sıra savunucu olarak görev yapması için üretilmiş ürünlerdir. Cilt hasarlarını içeriden önlemek için tasarlanmıştır.
 • Güneş koruyucular; Güneş ışınlarının ciltte meydana getirdiği zararlı etkilerine karşı olması, güneş yanığını önlemesi için ve ayrıca da cilt kanserine karşı koruması için üretilmiştir.
 • Düzeltici Kremler; İnce çizgilerde, kırışıklılarda, hiperpigmentasyonda, gevşeklikte, kızarıklıkta ve aknede gözle görünür şekilde düzelmelerle birlikte nemlendirme sağlaması amacı ile üretilmiş ürünlerdir.
 • Düzeltici Serumlar; Özel cilt durumlarını ve aynı şekilde özel cilt sorunlarını düzeltmek amacı ile üretilmiştir. Hiperpigmentasyonu, kırışıklıkları, akneyi, kızarıklığı, fazla yağı olmak üzere cilt sorunlarını daha iyi hale getirdiği klinik olarak kanıtlanmış ürünler sunmaktadır.
 • Göz Bakımı; Göz etrafındaki deri, yüzdeki diğer bölgelerdeki derilerden 10 kat daha ince olmakta ve hasar almaya oldukça yatkın bir durumdadır. Yüz mimiklerinin insanın hayatı boyunca kullanması, güneş ışınlarına maruz kalma yaşlanma değişimlerine katkıda bulunmaktadır. Skin Ceuticals göz bakımı ürünleri ince çizgiler, şişlik, koyu halkalar, hassas göz çevresinde oluşan sarkmış cilt gibi sorunları önlemek ve bu sorunları tersine çevirmek amacı ile üretilmiştir.
 • Maskeler; Fazla yağ, gözenek tıkanıklığı, nemsizlik ve daha pek çok sorun için günlük cilt bakım rejiminin sonuçlarını geliştirmek için üretilmiştir.
 • Temizleyiciler; Skin Ceuticals temizleyici ürünleri kirleri temizleyen ve ölü cilt hücrelerini cildi soymadan yok eden arındırıcı içerikler ile tasarlanmıştır. Tüm cilt tiplerine ve tüm cilt problemlerine yönelik temizleyici serisi ile cildi nazikçe temizlemektedir.
 • Tonikler; Özgün cilt tipleri için tasarlanmış olan bu solüsyonlar temizlemenin ardından geride kalan kiri, yağı ve cilt hücrelerini yok etme amacı ile üretilmiştir. Önemli bir noktası ise daha sonra vücuda uygulanacak olan cilt bakım ürünlerinin emilmesi için ideal ortam oluşturmasıdır. Ayrıca bu özelliklerinin yanında da bir de cildin pH seviyesini de dengelemektedir.
 • Nemlendiriciler; Tüm cilt tiplerine uygun nemlendirici ürünleri cilde optimum nemlendirme ve besleyici etkiler sağlayan çok işlevli kozmesötikler ile formüle edilerek serum, krem veya maske maske formatında üretilmiştir. Ciltte oluşan kaybını önlemeye, cildi yenilemeye ve pürüzsüzlüğünü arttırmaya yardımcı olmak amacıyla tüm cilt tipleri için üretilmiştir.
 • Hyalüronik Asit Serumları; Hyalüronik asit içeren Skin Ceuticals serumları, ciltte uzun süren nemlilik sağlamaktadır. Kendi ağırlığının yaklaşık olarak 1000 katı kadar su tutma kapasitesine sahip hyalüronik asit molekülü, cildin pürüzsüz ve eşit tonda olmasını sağlamaktadır. Hyalüronik Asit Serumları gece ve gündüz kullanıma uygun ürünler olmaktadır.
 • Glikolik Asit; Cildi yeniler, pürüzsüzleştirir ve cilt tonunu eşitler. SC Glikolik Asitleri cansız ve donuk cilt, leke, cilt tonu eşitsizliği, akne, yaşlanma belirtileri gibi pek çok cilt problemlerine çözüm olarak kullanılmaya uygundur.

Skin Ceuticals Ürünleri ile Güzelliğinize Güzellik Katın

Yaşlanma karşıtı anti age – ing ürünler başta olmak üzere skin ceuticals mineral radiance universal tint gibi güneş koruyucu ürünlerine, skin ceuticals – h.a intensifier gibi hyalüranik asit içeren bakım serumları ürünlerine Eczacin sitesinden ulaşabilirisiniz. Ayrıca bunların yanında skin ceuticals daily moisture gibi içeriğinde doğal özler olan nemlendirici krem ürünlerine, Skin Ceuticals Serum 10 gibi kıışıklık karşıtı serum ürünlerine, Skin Ceuticals Metacell Renewal gibi günlük bakım kremi ürünlerine de yine işletmemizden sahip olabilirsiniz.

Tüm bu ürünler ile güzelliğinize güzellik katacak ve daha uzun süre cildinizin güzelliğini taşıyabileceksiniz. Skin Ceuticals ürünlerini kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyarak gönül rahatlığı ile yapabileceğiniz alışveriş ile güzelliğiniz daha kalıcı hale getirebilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan işletme olan Eczacin ile Skin Ceuticals orijinal ürünlerine istediğiniz zaman ulaşabilme şansına sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.