Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Philips Avent

Philips AVENT markası ilk olarak 1984 yılında biberon üreterek sektöre giriş yapmıştır. Anne bebek ürünleri kategorisindeki patentli bir çok ürünü ile sektörün lider markalarından biridir.

Philips avent markası yeni doğandan üst yaş gruplarına kadar geniş bir ürün skalası içermektedir. Şık tasarımları ve bebeklere uygun ürün dizaynı ile uzun yıllardır annelerin tercihi olmuştur.

Emzikten biberona, pipetli suluk, alıştırma bardağı, göğüs pedi, süt pompası gibi temel kullanım ürünlerinin yanında buharlı pişirici, bebek telsizi, banyo termometresi, hızlı biberon ısıtıcı gibi pek çok farklı ürünün satışını gerçekleştirmektedir.

Philips Avent emzikleri

Avent markasına ait emzikler bebeklerin ağız yapısına özel olarak ortodontik olacak sekilde geliştirilmiştir. Ayrıca karanlıkta parlayan modelleri ile de görsel açıdan pek çok seçenek sunmaktadır. Ultra air, ultra soft serilerine sahip olan avent markası emziklerden ihtiyacınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Philips Avent Biberonları

Avent biberonları bebeğini hem emzirmek hem de biberonla beslemek isteyen anneler için tasarlandı. Anne göğsüne benzer yapıdaki yumuşak biberon emziği, doğal kavramayı teşvik edip anne göğsünün verdiği hissi taklit ederek emzirme ve biberonla besleme arasında geçiş yapmayı hem sizin hem bebeğiniz için kolaylaştırır. Akışlı sistemi, ağzı yormadan kolay bir şekilde kullanım sağlar. Cam biberon ve pp olarak olarak farklı ebatlarda bulunan dilediğiniz biberonu gönül rahtlığı ile kullanabilirseniz.  Avent biberon ucu ile biberonun kullanım ömrünü uzatabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.