Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Paranit

Paranit 1987 yılında kurulan Omega Pharma İnnovation & Development Nv bünyesinde yer alan bir markadır. Belçika'ya ait olan Paranit markası, yıllardır ülkemizde faaliyet göstermekte ve bit şampuanı markası denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olmaktadır. Paranit, sunduğu birçok farklı bit kovucu ürün sayesinde, ülkemizde ve dünyada en güvenli ve verimli sonuç alınan markalar arasındaki yerini korumaktadır.

Bitlerle Savaşmanın En Kolay Yolu

Paranit sunduğu pratik kullanım sağlayan ürünler sayesinde her zaman en çok tercih edilen markalardan biri. Özellikle de Paranit bit şampuanı özel içeriği sayesinde saç derisini derinlemesine temizleyerek arındırır. İçeriğinde sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen Paranit şampuan çocukların kullanımına son derece uygundur. Okul, kreş ve anasınıfı gibi temasın yüksek ve mevcudun fazla olduğu ortamlarda oldukça sık görülen saç bitine karşı hızlı çözüm sunar.

Paranit şampuan içeriğinde bulunan hindistan cevizi yağı ve anason içeriği sayesinde saç derisinde bulunan bitlerin nefes almasını engeller. Bu şekilde herhangi bir böcek ilacı ya da kimyasal içermeyen formülü sayesinde biti saçlardan hızla uzaklaştırır. Hoş kokusu sayesinde herhangi bir kullanım zorluğu yaşatmaz ve ciltte ya da saç derisinde tahribata neden olmaz. Cilde uyumlu pH derecesi, göz yakmayan özel formülü ve hızlı sonuç göstermesi nedeniyle birçok kişi güvenle Paranit bit şampuanını tavsiye ediyor. Ürünü düzenli olarak 7 gün boyunca uyguladığınız takdirde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Paranit Pratik Sprey Formu

Şampuana gerek duymadan saçlarda oluşan bitlerden korunmanın en pratik ve kullanışlı yolu Paranit bit spreyi. İçeriğinde bulunan anason özü ve hindistan cevizi yağı sayesinde saçlarda oluşan bit ve sirkelere karşı savaşır. Ürün içeriğinde bulunan anason bitlerin nefes almasını engeller. Herhangi bir kimyasala ihtiyaç duymadan daha doğal yollardan bitlerle savaşır. Ürünü çocuklar da dahil olmak üzere ailenizdeki herkes için kullanabilirsiniz.

Sprey formu sayesinde hızlı, pratik ve temiz kullanım sunan Paranit bit spreyi kısa süre içinde sonuç vermektedir. Ürünü 15 dakikalık olacak şekilde bir hafta içinde her gün kullanmanız tavsiye edilir. Saç bitlerinden ve sirkelerinde arınma durumuna göre bu süre değişebilir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal barındırmayan bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Birçok uzman ve dermatolojist Paranit ürünlerini tavsiye etmektedir.

Paranit İle Bitlerden Tam Korunma

Bitlerden kurtulmak ve süreci atlatmak kadar, bu süreci korumak da önem taşımaktadır. Paranit bit kovucu sprey sayesinde bitlerden uzun süreli korunma sağlayabilirsiniz. Ürün içeriğinde böcek ilacı ya da ağır kimyasallar içermediğinden dolayı çocuklarda güvenle kullanılabilir. Paranit koruyucu sprey ürününü bit tedavisinden hemen sonra ya da çocuklarınıza bulaşma riskini en aza indirgemek için günlük olarak kullanabilirsiniz. Hoş kokusu ve 12 saat etkili formülü sayesinde 2 fıs koruyucu sprey saç bitlerini uzak tutmaya yardımcı olur.

Paranit Kullanıcı Yorumları

Birçok aile özellikle okul ve sınıf gibi kalabalık ortamlarda hızla bulaşan saç bitleriyle oldukça fazla uğraşmak zorunda kalırlar. Paranit markası sunduğu etkisi kanıtlanan formülleri sayesinde saç bitini kısa süre içinde arındırmaya yardımcı olur. Markayı kullananların yorumları, düzenli ve doğru kullanımda olumlu sonuç aldıkları yönündedir.

Paranit, sunduğu doğal içerikli ve cilde dost ürünleri sayesinde bugün birçok kişi tarafından kullanılmakta ve tavsiye edilmektedir. Siz de birçok farklı Paranit ürününe eczacin.com aracılığıyla ulaşarak, kimyasal içermeyen ve etkili ürünleri ile tanışabilirsiniz. Tüm ürünlerin fiyat bilgisine web sayfasından ulaşarak farklı ürünleri inceleyerek sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.