Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Otacı

Otacı markasının temelleri 1955 yılında atılmıştır. O günden itibaren marka, saç, cilt ve vücut için pek çok ürün geliştirmiş, Türk dermokozmetik sektörünün öncülerinden olmuştur. Gelenekselliği modern ile birleştiren Otacı, kendine has yorumu ile pek çok kişinin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Otacı ürünleri GMP ve ISO standartları dışına çıkılmadan üretilmekte, çok geniş bir ürün yelpazesi ile her geçen gün daha fazla ürün çeşitliliği ortaya koymaktadır.

Otacı doğanın gücünü keşfedip kendini bitkilerin dilini ve sanatını keşfetmeye adamaktadır. İnsanları iyileşme yolunda bütün çabasını ortaya koymakta, Niyazi Kutsan önderliğinde başlayan hikâye bugün her türden araştırmacı ve geliştirmesi için de yol gösterici olmaktadır.

Otacı Ürünleri

Otacı ürünleri, markanın geride bıraktığı yarım asırdan fazla süredir doğadan ilham alınması ve bilimin gücü ile şekillenip geliştirilmektedir. Bugün hale en modern teknolojiler ışığında Otacı Ar-Ge ekibi çalışmakta, insanların daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerine destekçi olmaktadır.

Otacı ürünleri, kullananlar tarafından doğal formlarıyla memnuniyet uyandırmaktadır. Şampuan, saç kremi, bakım yağı, bakım toniği, gül suyu, arındırıcılar, tonik, krem, yüz spreyi, serum, doğal sabunlar, vücut yağı, dudak nemlendirici, kolonya, ayak bakımı, güneş kremi, pastil ve daha pek çok farklı ürün kullanıcılar tarafından ısrarla tercih edilmektedir.

Otacı Bitkiler Serisi

Otacı, ilhamını doğadan alan bir markadır. Asırlardır pek çok alanda, dünyanın hemen her yerinde sağlık için kullanılan bitkiler Otacı uzmanlarının ilgisini çekmekte ve üzerine bilimsel araştırmalar yapılmaktadır. Bitkiler en modern teknolojinin imkanları ile değerlendirilmekte, işlenmekte ve her birinden cilt, saç, vücut sağlığı için farklı farklı ürünler geliştirilmektedir.

Otacı markasının en fazla tercih ettiği bitkilerden birisi güldür. Gülün cildi nemlendirme, sıkılaştırma, arındırma ve canlandırma işlevleri Otacı gül içerikli ürünlerinde en iyi şekilde hayat bulmaktadır. Yaşlanma etkilerine karşı cildi koruyan gül suyu, gül şampuanı, yüz spreyi, dudak nemlendirici, kirpik serumu ve daha pek çok ürün ortaya çıkarılmaktadır.

Yine Otacı’nın en fazla kullandığı bitkilerden birisi zeytin, zeytinyağı olmaktadır. Doymamış yağ asitlerine, A, E ve K vitaminlerine sahip olan zeytinyağı, vücut tarafından kolayca emilmekte, cildi beslemekte, yumuşatmakta, yatıştırmaktadır. Yaşlanma etkilerini geciktirmektedir. Cilde sağlık ve parlaklık vermektedir. Otacı da pek çok ürününde zeytinyağını kullanarak doğal ürünler kullanıma sunmaktadır.

Gül ve zeytin dışında lavanta, defne, adaçayı, kekik, sığla, Hindistan cevizi, aloe vera, limon, ardıç, argan, ayçiçeği, bergamot, zambak, biberiye, buğday tohumu, cadıfındığı, civanperçemi, papatya, çörek otu, duvar sarmaşığı, Hint yağı, ısırgan ve daha onlarca bitki Otacı ürünlerinin içeriğini oluşturmaktadır. Her bitkinin ekstreleri özel olarak bilimsel yöntemlerle incelenmekte, faydası ve yararları tespit edildikten sonra ürünlerde hayat bularak tüketicilerle bulunmaktadır. Adeta Otacı, doğanın gizli sırlarını keşfederek kullanıcılarına sunmaktadır.

Otacı Saç Bakım Ürünleri Seri

Otacı markasının en çok tercih edilen ürün gruplarından birisini saç bakım ürünleri oluşturur. Gerek kadın gerekse erkeklerin kullanımına özel ürünler geliştirmiş olan Otacı, saç sağlığını ve saç estetiğini en üst seviyede önemsemektedir. Bu yüzden de altı farklı saç ürünleri kategorisi vardır. Bunların her birisi farklı koleksiyonlardan oluşmaktadır ve Otacı saç ürünleri koleksiyonları bitki özlü, naturway, keratin arginine, dökülmeye karşı, argan, vegan glütensiz ve Otacı LAB ürünlerinden oluşmaktadır.

Otacı saç ürünleri insanların saçlarıyla alakalı bütün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, dermatolojik araştırmalar sonrasında geliştirilmiştir. Bu yüzden ihtiyacınız her ne ise Otacı saç ürünleri arasında mutlaka bir alternatif bulabilirsiniz. Nemlendirici, güçlendirici, canlandırıcı, dengeleyici, kepek önleyici, onarıcı, hacim verici, uzun saçlar, yoğun nemlendirici, sağlıklı saç derisi, tarama kolaylaştırıcı, düzleştirici ve elektriklenme karşıtı ihtiyaç kategorilerinize göre Otacı saç ürünleri arasında tercih yapabilirsiniz. Bu sayede saçlarınızı daha canlı, daha estetik, daha sağlıklı ve daha güçlü yapabilirsiniz.

Elbette herkesin saçı aynı değildir. Bu yüzden saç tiplerinin ihtiyaçları da farklıdır. Zaman zaman yaptırdığınız özel işlemlerle de saçınız daha farklı tiplere dönüşebilir. Bu yüzden Otacı saç tiplerini göz önünde bulundurarak ürün geliştirmiş bulunmaktadır. Markanın saç tipine göre ürün seçenekleri arasında normal saçlar, yağlı saçlar, kuru saçlar, kepekli saçlar, boyalı saçlar, dökülme eğilimli saçlar, işlem görmüş saçlar yer almaktadır. Markanın saç ürünleri kategorileri ise şunlardır:

 • Şampuan: Otacı markasının en çok ihtiyaç duyulan saç ürün kategorisi şampuanlardır. Otacı şampuan çeşitleri farlı bitki özlerinden oluşmaktadır. Otacı LAB yeni nesil saç terapisi bitki özlü şampuanlar sülfatsız formlarıyla öne çıkarlar. En doğal yollarla saçlarınızı temizlerler. Yüzde 100 bitkisel yağlar ve sağlıklı vitaminlerle dökülmeye karşı güç kazandırır. Kırıkların önüne geçerek daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlarlar. İçeriğinde farklı bitki özleri, omega 3, omega 6, provitamin gibi bileşenler sağlarınızın daha estetik ve daha sağlıklı olmasını sağlar.

Otacı Dökülmeye Karşı Saç Bakım Şampuanı, en sık karşılaşılan saç sorunlarından birisi olan saç dökülmelerine odaklanmaktadır. Bileşiminde adaçayı, nane, biberiye, ısırgan, lavanta, ardıç, papatya gibi 12 farklı bitkinin doğal yağları yer almaktadır. Bu sayede saç dökülmelerine karşı koruma sağlarken buğday proteini, B3, B5 vitamin desteği yardımıyla da saçları sıklaştırmakta, sağlamlaştırmakta ve güçlendirmektedir. Dökülme eğilimindeki bütün saç tiplerinde günlük kullanıma uygun olan ürün, ferah kokusu ile de taptaze ve canlı hissettirmektedir.

Otacı Naturway Sarımsaklı Bitki Özlü Şampuan sağlıklı saç derisi ve güçlü uzayan saçlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Otacı sarımsaklı şampuan, bileşimindeki sarımsak ile saçlarınıza ve cildinize zarar vermeden saçlarınızı ve saç derinizi temizlemekte, güçlü ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaktadır. Bütün saç tipleri için günlük kullanıma uygun olup özel formülasyonu sayesinde sarımsak kokusundan arındırılmış, kokusuz bir şampuandır. Geleneksel olarak saçkıran tedavisinde kullanılan sarımsak, Otacı’nın bu ürününde yepyeni bir konsept kazanmıştır.

Otacı Argan Şampuan, cilde yararları asırlardır bilinen argan yapından gücünü almaktadır. Argan yağı sayesinde saçlarınızı derinlemesine beslemekte, nemlendirmekte, onarmakta ve güçlendirmektedir. Argan yağının içerisinde E, F, C, A vitaminleri, doymamış yağ asitleri bulunmaktadır. Bunların her birisi cilt ve saç sağlığı için hayati öneme sahip olup cildinizi beslemekte, onarmakta, güzelleştirmekte, saçlarınıza ve cildinize sağlıklı bir görünüm kazandırmaktadır.

 • Saç Kremi: Otacı markasının bir diğer saç ürün kategorisi saç kremleridir. Otacı saç kremi çeşitleri saçların beslenmesini ve estetiklerinin arttırılmasını sağar. Otacı Bitkisel Keratin Arginine Saç Kremi, şeker kamışı ve balkabağından elde edilen bitkisel içeriğe sahiptir. Bu sayede işlem görmüş, yıpranmış saçları onarıp güçlendirir. Saç tellerinizin daha esnek ve daha yumuşak olmasına yardımcı olur. Pancar özü ile saçlarınızı besleyerek kalıcı nemlilik verir.

Otacı 10 Bitki Özlü Saç Kremi, içeriğinde 10 farklı bitkinin yağını ihtiva eder. Saçlarınızı açarak daha rahat taranmasına ve şekille almasına yardımcı olur. Kırılmaları onararak daha sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar.

Otacı Naturway Sarımsaklı Bitki Özlü Saç Kremi, bileşimindeki sarımsak ile saçlarınıza çok yönlü bakım yapar. Onarır, güçlendirir, nem kazandırır ve daha güçlü, kolay taranır, yumuşak ve sağlıklı görünüme kavuşturur.

 • Bakım Yağı: Otacı markasının saçlar için özel geliştirmiş olduğu saç bakım yağları daha yoğun bir bakıma ihtiyacı olanların tercihidir. Marka, bu konuda farklı alternatifler sunarak herkesin ihtiyacına uygun bir çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. Otacı Argan Saç Bakım Yağı, derinlemesine beslemekte, saçlarınızı onarmakta, nemlendirmekte ve daha sağlıklı bir görünüm kazandırmaktadır.

Otacı Dökülmeye Karşı Saç Bakım Yağı, bütün dökülme meyilli saçlar için kullanılmaktadır. 11 farklı bitkinin doğal yağları sayesinde saçlarınızı dökülmelere karşı beslemekte, onarmakta, E vitamini ile doğal koruma sağlamaktadır.

 • Bakım Toniği: Otacı Dökülmeye Karşı Saç Bakım Toniği, içerisinde ısırgan, civanperçemi, papatya ve lavanta bulundurmaktadır. Bu sayede saçları gün boyunca dökülmelere karşı sağlamlaştırmakta, kalınlaştırmakta ve güçlendirmektedir.
 • Saç Şekillendirici: Otacı saçlarınızın sadece sağlıklı olmasını arzu etmez. Aynı zamanda estetik, hayalinizdeki güzellikte olmasını da arzu eder. Bunun için birbirinden özel Otacı saç şekillendirici çeşitlerini kullanıma açar.

Markanın şekillendiricileri farklı sertliklerdedir. Bitki Özlü Saç Şekillendirici Yumuşak-Orta, bileşiminde provitamin B5, ısırgan, civanperçemi ve papatya özleri bulundurur. Bu sayede saçınıza şekil verirken zarar vermez. Silikonsuz, alkolsüz, boyar maddesiz özel formülü sayesinde sağlarınızı rahatça şekillendirmenize olanak sağlar. Ferahlık ve tazelik hissi veren hoş kokusuyla saçlarınızda hafiflik duygusu uyandırır. Sık kullanıma uygun olup durulanma gerekmeyen formu ile öne çıkar.

Otacı saç şekillendirici jel ürünlerinden bir diğeri Otacı Bitki Özlü Saç Şekillendirici Orta-Sert olup daha sert bir görünüm sunar. Özel civanperçemi, ısırgan, papatya ve provitamin B5 sayesinde saçlarınıza şekil verir. Herhangi bir zarar vermez. Kondisyon kazandırır ve saç uçlarınızı besler, nemlendirir, güçlendirir ve parlaklık kazandırır.

Otacı Cilt Bakım Ürünleri Serisi

Otacı markasının ürün gruplarından bir diğeri cilt bakım ürünleri serisidir. Marka, insan cildinin estetiği ve sağlığı konusunda yoğun araştırmalar yapmakta, doğadan ilham alarak cildinizin ihtiyaçlarına karşılık veren ürünler geliştirmektedir. Cilt gerek beslenilenler gerekse çevresel etmenler, kalıtsal faktörler, psikolojik nedenler sebebiyle zarar görmeye meyilledir. Bu durum kimi zaman sadece görünüşünü olumsuz etkilerken kimi zaman sağlığını da olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden de mevsimsel olarak, genetik olarak, dönemsel olarak, çevresel faktörlere bağlı olarak ihtiyaçları ortaya çıkar. Otacı, en sık karşılaşılan cilt sağlığı sorunlarını tespit etmiş ve buna göre ürünlerini formüle etmiştir.

Otacı cilt bakım ürünleri kullanıcıların cildinin canlandırıcı, nemlendirici, besleyici, güçlendirici, çoğaltıcı, dengeleyici, rahatlatıcı, onarıcı, arındırıcı, akne, selülit karşıtı gibi hemen bütün ihtiyaçları için alternatifler sunmaktadır. Cildinizin ihtiyacı her ne ise ona özel Otacı cilt ürünleri arasında bir alternatif bulabilirsiniz.

Otacı cilt ürünleri, 6 farklı koleksiyona sahiptir. Gül kürü, otal, argan, doğal sabunlar, vücut yağı ve limited edition koleksiyon serileri ile cilt bakımınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Üstelik marka, herkesin cilt türünün aynı olmadığını da dikkate alarak ürünlerini cilt tipine göre kullanıma sunuyor. Normal ciltler, yağlı ciltler ve kuru ciltler için oluşturan özel koleksiyonlar arasından kendi cilt tipinize uygun seçeneklere yönelebilirsiniz. Otacı cilt bakım ürünleri şu kategorilere sahiptir:

 • Gül Suyu: Gül yaprakları pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Özellikle de cilt bakım ürünü olarak farklı şekillerde kullanılabilmekte, Otacı gül suyu da farklı konseptlerle kullanabilmektedir.

Otacı Güllü Su, cilt temizliğinde tonik olarak kullanılmakta, ferahlatıcı etkisiyle öne çıkmaktadır. Cildinizi temizler, yumuşaklık, tazelik ve hoş koku kazanmasını sağlar. İhtiyacı olan bütün cilt tiplerinde kullanıma uygun olup hoş ve kalıcı kokusuyla ferah bir his oluşturur.

Otacı Gül Kürü %100 Doğal Gül Suyu Yüz Spreyi, Isparta güllerinden elde edilmiştir. İçeriği ile yüzünüzü, boynunuzu yumuşatmakta, tazelemekte, sıkılaştırmakta ve ferahlatmaktadır. Gün boyu etkisini gösteren gül kürünü makyaj sonrası taze bir bitiş için de tercih edebilirsiniz. Kullanımı kolay formu ile her zaman kullanabilirsiniz.

Sprey gül kürü yerine Otacı Gül Kürü %100 Doğal Gül Suyu da tercih edebilirsiniz. Canlandırıcı, ferahlatıcı ve sıkılaştırıcı etkili doğal tonik olarak tercih edebilirsiniz. Güllerin saf yağından damıtılan özler sayesinde sağladığı hafiflik ve ferahlık hissinden yararlanabilirsiniz. Bütün gül suyu ürünlerini arındırıcı ve tonik olarak kullanabilirsiniz.

Gül Kürü Yüz Temizleme Köpüğü, özel köpük formuyla cildiniz nazik bir temizlik yapar. Doğal gül özleri ve aloe vera sayesinde cildinizi nemlendirerek dengeler. Otacı yüz temizleme köpüğü sayesinde nazik ve ferah bir temizlik yapabilirsiniz. Sedef ve sivilcelere, cilt kaşıntılarına ve iltihaplanmaya karşı kullanabilirsiniz.

 • Krem: Kremler el, yüz, vücut gibi cildinizin farklı bölgeleri için özel olarak geliştirilir. Otacı krem çeşitlerinde yine doğadan ilham alınmış, birbirinden zengin bitkisel içeriklere yer verilmiştir. Her birinin özellikleri ve içerikleri farklı olup cildinizin ihtiyacı olan bütün krem bakımlarını bulabilirsiniz.

Otacı Kakao ve Havuç Yağlı Güneş Kremi, doğal yağların gücüyle güneş banyosunu harmanlamak isteyenler içindir. Yine bronzlaşmak isteyenler için son derece ideal bir seçenektir. Kakao ve havucun kokusuyla yazı cildinizde hissetmenizi sağlayacaktır. Kuru, çatlamış ve pullanan cildinize bakım yapacaktır. Cildinize elastikiyet kazandıracak, yaşlanma etkilerine karşı koruyacak ve daha sağlıklı bir cilt görünümü sağlayacaktır.

Otacı Aloe Vera El ve Vücut Kremi içeriğindeki organik aloe vera sayesinde cildi nemlendirmekte ve dengelemektedir. Güneşten ve dış etkenlerden zarar görmüş, kuru, tahriş olmuş ciltlerin doğal görünümüne kavuşturulmasını sağlar. Nemlendirerek canlılık, tazelik kazandırır.

Otacı Calendula El ve Vücut Kremi, çeşitli sebeplerle zarar görmüş, çatlamış, kurumuş, doğal görünümünü kaybetmiş cildin tazelenmesine yardımcı olmaktadır. İçeriğindeki calendula (aynısefa) sayesinde cildi yatıştırmakta, iyileştirmekte, güneş banyosu sonrasında rahatlamaya yardımcı olmaktadır. Hafif deri hasarlarında iyileştirici olarak kullanılmaktadır. Güçlü E vitamini antioksidandır. Cildinize nem ve elastikiyet kazandırır. Yaşlanma etkilerine karşı korur. Sağlıklı, taze bir cilt görüntüsüne sahip olmanızı sağlar.

Otacı Arnica El ve Vücut Kremi, dış etkenlerden zarar görmüş cilde sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardım eder. İçeriğinde cadıfındığı, şeytanpençesi, shea ve arnica vardır. Cilt kızarıklıklarının giderilmesinde, cilt kuruluğunun giderilmesinde etkilidir. Cildinizi besler, nemlendirir, dış etkenlere karşı cilt bariyerini destekler. Şişliklerin, berelenmelerin, burkulma, acı ve morlukların giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Otacı Argan El ve Tırnak Bakım Kremi, bileşimindeki organik argan yağı ve shea yağı sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirir. Tırnaklarınızı besleyerek kırılmalara karşı korur. Günlük kullanıma uygun olan Otacı krem, manolyanın çiçeksi kokusuyla etkiler. Sağlıklı bir cilt görünümü sunar.

Otacı Gül Kürü Yüz ve Boyun Kremi normal ve kuru ciltler için özel geliştirilmiştir. Parlak ve taze bir cilt için yüzünüze, boynunuza rahatlıkla sürebilirsiniz. Doğal gül yağları sayesinde cildinizi nemlendirmekte, beslemekte ve içeriğindeki UVA filtresi ile zararlı güneş ışınlarına karşı cildinizi korumaktadır. Güllerin kokusuyla da hafiflik ve ferahlık hissi vermektedir.

 • Yüz Spreyi: Otacı Gül Kürü %100 Doğal Gül Suyu Yüz Spreyi sayesinde yüzünüzü ve boynunuzu yumuşatabilirsiniz. Tazelik kazandırır, ferahlatır ve sıkılaştırırsınız. Makyaj sonrasında taze bir bitiş olarak kullanabilir, gün boyu ferah ve taze bir yüze kavuşabilirsiniz.
 • Serum: Otacı gül suyunu serum olarak da üretmiştir. Otacı Gül Kürü Kaş ve Kirpik Serumu sayesinde kaş ve kirpiklerinize gerekli bakımı yapabilirsiniz. İçeriğindeki doğal gül suyu ve provitamin B5 desteği sayesinde kaş ve kirpiklerinizi besleyebilir, güçlendirebilir ve hacim kazanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Doğal Sabunlar: Otacı’nın en çok tercih edilen cilt bakım ürünlerinden bir tanesi doğal sabunlardır. Otacı sabun çeşitleri birbirinden özel bitki içeriğine sahiptir. Bu sayede her bir bitkinin vitamin, mineral ve özelliklerini cildinizle buluşturmanızı sağlar.

Otacı Doğal Defne Sabun, defne içeriği sayesinde cildinize doğal bir koruma sağlar. Saf zeytinyağı sayesinde cildinizi yumuşatarak besler. Otsu kokusuyla doğayı kucağınızda hissettirir. Defnenin antiseptik, uyarıcı, rahatlatıcı özelliğini sunar. Zeytinyağı sayesinde cildinizi besler, yumuşatır, yatıştırır, yaşlanma etkilerini geciktirir. Sağlıklı ve parlak bir cilt kazandırır.

Otacı Doğal Sığla Sabun, günlük ağacından elde edilen sığla yağı ihtiva eder. Bu sayede cildinizi doğal olarak onarır. Saf zeytinyağı sayesinde cildinizi besleyerek yumuşaklık kazandırır.

Otacı Argan Sabun, içeriğindeki argan yağı sayesinde cildinizi nemlendirir. Derinlemesine besleyerek bakım ihtiyacını karşılar. Otacı Doğal Lavanta Sabun gerçek lavanta çiçekleri kullanılarak elde edilmiştir. Bu sayede cildinizi doğal olarak rahatlatır. Temizler ve saf zeytinyağı sayesinde hem besleyip hem yumuşamasını sağlar. Lavantanın ferahlatıcı ve dinginleştirici kokusuyla cildinizi rahatlatır.

Otacı Doğal Isırgan Sabun, asırlardır dermokozmetik alanında kullanılan ısırgan ihtiva eder. Isırgan otlu içeriği sayesinde cildinizin yağlanmasını dengeler. Çörekotu yağı ve zeytinyağı ile cildinizi yumuşatıp besler. Otacı Doğal Zeytinyağlı Limonlu Sabun limonun tazelik, ferahlık ve hoş kokusunu taşır. Zeytinyağının de doymamış yağ asitlerini, A, E ve K vitaminleri cildinizle buluşturur. Besler, yumuşatır, yatıştırır ve yaşlanma etkilerini azaltır.

Otacı Otal Sabun yağlı ciltler, kepekli saçlar ve yağlı saçlar için özel geliştirilmiştir. Çam katranlı ve kükürtlüdür. Yağlanmayı dengeler. Kepek oluşumunu azaltır. Cildin ölü tabakasından kurtulmasına yardımcı olur.

 • Vücut Yağı: Otacı Bitki Özlü Selülite Karşı Vücut Yağı, selülite karşı etkilidir. Cildinizi pürüzsüzleştirmede etkili 7 farklı yağ ile bölgeyi harekete geçirerek cildinizi sıkılaştırır. Rahatlatır.
 • Dudak Nemlendirici: Dudaklar cildin en hassas bölgelerinden birisidir ve Otacı dudak bakım ürünü ile dudaklarınızı korumaya yardımcı olmaktadır. Otacı Gül Kürü %100 Doğal Dudak Nemlendiren Koruyucu, gül yağı, hindistancevizi yağı, jajoba yağı, shea yağı ve E vitamini içeren özel formüle sahiptir. Bu sayede dudaklarınızı nemlendirir. Derinlemesine besleyerek yumuşatır. Güllerin kokusuyla ferahlık ve hafiflik verir. İstenen sıklıkta kullanılabilir.
 • Ayak Bakımı: Ayaklar bütün vücudun yükünü çeker ve gün içerisinde ayakkabı, çorap içerisinde havasız kalabilirler. Bu yüzden en az vücudunuzun diğer yerleri kadar ayaklarınızın da bakıma ihtiyacı vardır. Otacı, ayak bakım ürünlerine özel hassasiyet göstermekte ve Tuba alt markasıyla çeşitli ürünleri kullanıma sunmaktadır.

Tuba Ayak Spreyi, terleme ve buna bağlı olarak kötü ayak kokusu oluşanlar, yorgun ayaklarını tazelemek isteyenler, ayaklarına zindelik, ferahlık ve hoş koku vermek isteyenler için özel geliştirilmiştir. Lavanta özü sayesinde yatıştırıcı ve rahatlatıcıdır.

Otacı Ayak Törpüsü, özel çift yüzeyli olarak geliştirilmiştir. Deri sertleşmelerini gidererek yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olmaktadır. Sadece ayaklarda değil, el, diz ve dirseklerdeki deri sertleşmelerinde de kullanılabilmektedir.

Otacı Tuba Topuk Bakım Kremi, topuklar ve dirsekler için formüle edilmiştir. Bu bölgeleri nemlendirir, yumuşatır ve iyi bir görünüm kazanmalarına yardımcı olur. İçeriğinde aloe vera, shea yağı, badem yağı, E vitamini, provitamin B5 bulunur. Bu sayede cilt kuruluğunu giderir.

Otacı Tuba Ayak ve Bacak Rahatlatıcı Jel, özel formüle edilmiştir. Bacak ve ayaklarda sürekli ferahlık, serinlik, canlılık ve zindelik sağlar. Ayaklarınızı bacaklarınızı nemlendirir. Tazeler ve ferahlatır. Çiçeksi kokusu ile rahat hissettir. İçeriğinde acı zencefil, at kestanesi ve mentol yer alır. At kestanesinin antiinflamatuar özelliği sayesinde varis sorunlarına karşı yardımcı olur. Antioksidan içeriği ile dolaşımı hızlandırır.

 • Güneş Kremi: Güneş cilt sağlığı için oldukça faydalı olsa da zaman zaman tedbir alınması gerekmektedir. Otacı Kakao ve Havuç Yağlı Güneş Kremi bu konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Aynı zamanda içeriğindeki kakao ve havuç yağı sayesinde bronzlaşmaya yardımcı olmaktadır. Cildinize nem ve elastikiyet kazandırmakta, yaşlanma etkilerini azaltmakta ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Otacı Vitamin ve Sağlık Ürünleri

Otacı markasının tercihe sunduğu bir diğer ürün grubu vitamin ve sağlık ürünleridir. Takviye edici gıda niteliğindeki bu ürünlerinde doğadaki bitki özlerinden istifade edilmiştir. Bağışıklık sistemini güçlendirmek ve sindirim sistemini desteklemek Otacı takviye edici gıda ürünlerinin temel hedefidir. Bunun için gerek yetişkinler gerekse çocuklar için özel Otacı vitamin ürünleri bulunmaktadır.

Otacı pastil çeşitleri özellikle soğuk havalarda, kış aylarında hemen herkesin kullanabileceği, birbirinden zengin içeriği ile farklı ihtiyaçlar için uygun ürünlerdir. Otacı Pastisin Zencefil Portakal, içerisinde askorbik asit, zencefil, portakal aroması, gliserin mono stearat, aspartam, mentol, A vitamini, isomalt, asesulfam, sitrik asit barındırmaktadır.

Ayrıca Otacı pastil çeşitleri içerisinde Otacı Pastisin Ihlamur Bal Bitkisel Pastil, Otacı Pastisin Karanfil Limon Bitkisel Pastil, Otacı Stimmex Pastil, Otacı Pastil Diyet Oka Mentol, Otacı Bitkisel Pastil Echinacea, Otacı Salvia Pastil gibi birbirinden farklı içeriklere sahip pastiller bulunmaktadır.

Otacı Pastisin C Vitaminli Bitkisel Çocuk Pastili +6 çocuklar için özel geliştirilmiş, bir çocuk pastilidir. Karışık meyve aromaları ve ekstreleri olan ürün, C vitamini içermekte, çocuklar için lezzetli bir tüketim sunmaktadır.

Otacı Otaimuflu Takviye Edici Gıda ürünü, 12 şaseden oluşan bir takviye edici gıdadır. İçeriğinde Afrika sardunyası, kara mürver, zencefil ve C vitamini yer almaktadır. Suya karıştırılarak kolay için sağlamaktadır. Otacı Herbal Hot 12 şaseden oluşan bir takviye edici gıda olup içeriğinde zencefil ve vitamin C bulunmaktadır.

Otacı takviye edici gıda çeşitlerinin her birisi içeriğindeki bitki özü, mineral ve vitaminlerin etkisini gösterir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur. Halsizlik ve kırgınlığı alır, boğaz ağrısının hafifletilmesine yardımcı olur. Geniş ürün seçeneği herkesin damak zevkine ve ihtiyacına uygun bir takviye edici gıda bulmasına olanak sağlar.

Otacı markasının bütün ürünleri vegandır. Glüten içermezler. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve dermatoloji onaylıdırlar. Hipoalerjenik ürünler olup tamamı çevre dostudur. Bu sayede güvenle kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan Otacı ürünlerini rahatlıkla sitemizde bulabilir, en uygun fiyat avantajları ve güvenli alışveriş ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.