Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 119 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Ocean

Orzax ilaç firmasının bünyesinde olan Ocean markası, 2004 yılından beri faaliyet göstermektedir. Gıda takviyesi konusunda bir çok kategoride ürünü bulunmaktadır. Özellikle omega 3 takviye ürünleri en çok satanlar arasında yer almaktadır.  Ocean takviye gıda ürünleri helal üretim prensipleri doğrultusunda yüksek kaliteli ham maddeler ve modern teknoloji kullanılarak; ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve GMP (İyi Üretim Uygulamaları) kuralları uygulanarak üretilmektedir. Ocean markası ürün yelpazesinde vitamin, mineral, omega 3, balık yağı, probiyotikleri, bitkisel ve özel takviye ürünleri yer almaktadır. 

Kemik Gelişimine Yardımcı D Vitamini: Ocean D3

Ocean Vitamin D3, içeriğindeki D vitami ile çocuklarda büyüme ve gelişim, dişlerin korunması etkili, kan kalsiyum düzeyine ve bağışıklık sistemine katkı sağlar. Ocean D Vitamini sprey ve damla olmak üzere 2 formda üretilmektedir. Ocean Vitamin D3 ürünlerinde koruyucu katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma verici ve ilave şeker içermez. Çocuklar ve yetişkinler için güvenli kullanım sunar. 

Ocean Omega 3 Balık Yağı

Markanın en çok satılan ürünleri omega 3 balık yağları olarak, sektörün lider markalarından biridir. Ocean Omega 3 kapsül formda balık yağı, şurup formda balık yağı ya da çocuklara özel balık yağı takviyesi ürünleri olarak üretilmektedir. Orzax Ocean plus omega 3 International Fish Oil Standards (IFOS), Beslenme Konseyi (CRN), Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Küresel EPA ve DHA Organizasyonu (GOED) tarafından belirlenen limit değerlerine göre test edilen Ocean Plus her üretim serisinde; saflık, tazelik, içerik garantisi ve kalite parametrelerince yeterli bulunur, bu sayede IFOS 5 yıldız kalite onayına sahiptir. Ocean Plus bileşiminde; ağır metallerden uzak, temiz ve soğuk sularda yaşayan; küçük cins balıkların gövde yağları kullanılmaktadır. 30 ve 50 Softjel Kapsül olmak üzere 1200 mg balık yağı  ve limon aromalıdır. Ocean Balık Yağı Şurup çocuklar için geliştirilmiş Portakal, limon ve karışık meyveli 3 farklı seçeneği bulunmaktadır. 

Ocean Vitamin ve Multivitaminler

Ocean Vitamin C, bağışıklık sistemine yardımcı olurken, fiziksel olarak daha dinç ve enerjik olunmasında katkı sağlar. Ocean Vitamin C 1000 MG, C vitaminine ek olarak, 100 mg turunçgil bioflavonoidleri içeren bir gıda takviyesidir. Renklendirici içermez. Turunçgil bioflavonoidleri limon, portakal, mandalina ve greyfurt gibi narenciyelerde bulunan doğal bitki pigmentleridir.

Özel bir multivitamin olan Ocean Daily One Energy, içeriğindeki panax ginseng, koenzim Q10, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, B12 vitamini, C vitamini, kalsiyum, magnezyum, demir, bakır, iyot ve biotin ve 10 mineral yer almaktadır. Normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Ocean multivitamin olarak en çok tercih ürünüdür. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.