Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Nutraxin 

Nutraxin, 2002 yılında kurulan B'iota Laboratuvarlarının sağlıklı ve kaliteli yaşamı desteklemek amacıyla oluşturdukları Vitamin ve Mineral markasıdır. Nutraxin yenilikçi, etkili, bilimsel ve kaliteli ham maddelerle üretilen ürünler ile sağlıklı yaşamda destek veren en önemli vitamin ve mineral markalarından biridir. 

Kaliteli Yaşam İçin: Nutraxin Ürünleri 

Sağlık ve kaliteli yaşam için Nutraxin ürünleri gıda takviyelerinden vitaminler, mineraller, balık yağları, amino asitler, beta glukanlar, glikozaminler, anti oksidanlar, ve eklem ilaçlarının yanı sıra bitkisel ürünleri bulunmaktadır. 

En çok satılan Nutaxin ürünleri olarak, Nutraxin omega 3, Nutraxin İmmun-s, Nutraxin Biotin, Nutraxin Big Energy, Nutraxin C Vitamini, Nutraxin Artroflex, Nutraxin Multivitamin Erkek ve Nutraxin Multivitamin Kadın sıralanmaktadır. 

Nutraxin Ne İşe Yarar?

Nutraxin sağlıklı ve kaliteli yaşam için takviye gıda üretmektedir. Güçlü, bilimsel ve güvenilir bir vitamin ve mineral gibi takviye edici ürünleri bulunmaktadır. Nutraxin, diğer takviye gıda üreten markalarına nazaran içinde şeker, tuz, nişasta, gluten ve süt ürünleri gibi alerjenler yanı sıra sentetik renklendiriciler, tatlandırıcı ve koruyucu zararlı olan maddeleri içermez. 

Nutraxin Collagen Kullananlar Ve Faydaları

Nutraxin Collagen, içeriğinde bulunan ayva suyunun kolajenle birleştirerek ve vücudunuz ve doğal olarak bulunan koenzim Q-10, l-karnitin, hyalüronik asiti birarada sunan özel bir formülasyondur. Nutraxin Collagen yetişkinler için uygun olup özellikle sporcular için önemli bir takvite edici bir gıdadır. Nutraxin Collagen fiyatı 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.