Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Nurse Harvey's

Bebeklerdeki sindirim sorunları sonucunda meydana gelen gaz sancılarının giderilmesi amacıyla pek çok ürün hazırlayan Nurse Harvey's, 1992 yılından itibaren piyasada yer alarak farklı ürün çeşitlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Dünya’nın en bilinen gaz giderici markası olarak kaliteli bir hizmet sunarken bebeklerin hafta sayılarına göre uzman doktorlar tarafından farklı öneri dozlarında hazırladığı ürünleri sayesinde de oldukça yararlı sonuçlar sunarak özellikle anneler tarafından büyük beğeni kazanmaktadır.

Sürekli yenilenen içeriklerinin yanı sıra ürünleri içerisinde alkol, paraben, renklendirici, şeker ve tatlandırıcı gibi sentetik ürünlere yer vermemesi nedeniyle güvenilir bir marka olan Nurse Harvey's, ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için mevcut ürünlerini yenilemeye ve yeni ürünler hazırlamaya devam etmektedir.

Bebeklerdeki Gaz Sancılarına Artık Son

Bebekler, dünyaya geldiklerinde özellikle mide ve bağırsak sistemlerinin tam olarak gelişme göstermemiş olması bebeklerdeki gaz sancılarının ana nedeni olarak bilinmektedir. Gaz sancıları bebeklerde, 2 veya 3 haftalıkken başladığı gibi özellikle 4. ve 6. haftalarda oldukça sıklaşmaktadır. 12. haftadan sonra yavaş yavaş azalan gaz sancıları, hafif veya şiddetli karın ağrılarına neden olduğu için bebeklere zarar vermemekle birlikte ağrının varlığı bebeklerin huysuz ve rahatsız olmasına neden olmaktadır. Bebekler ağladığı esnada hava yutabildiği gibi süt emerken arada aldığı nefesi de yutkunma refleksiyle yutabilmekte ve bu durum da gazın midede kalmasına neden olabilmektedir. Ağız yoluyla çıkartılamayan gaz, bağırsağa iletilerek ağrılı bir sürece geçilmesine neden olmaktadır.

Nurse Harvey's, tamamen bitkisel içerikler ile hazırladığı Nurse Harvey's Gaz Giderici Damla ürünü ile zeytinyağının sindirim sistemi üzerindeki etkili faydalarını bebeklerin sindirim sistemlerindeki hazımsızlıkları gidermek amacıyla kullanırken şeker, tatlandırıcı ve katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan içeriği sayesinde de oldukça özel bir ürünüdür. İçeriğindeki zeytinyağına eşlik eden ve bebeklerin günlük ihtiyacına yardımcı olan A ve E vitaminlerinin yanı sıra içeriğindeki Koenzim Q10 ile bebeklerin vücutlarındaki hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan mikroorganizmalardan korumaya da büyük ölçüde yardım ederek bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesinde olumlu bir etki sağlamaktadır. Gaz giderici olarak eşsiz bir ürün olan bu damla bebeklerin yaş aralıklarına göre şu oranlarda kullanılması tavsiye edilmektedir:

  • 0 – 1 yaş aralığındaki bebekler için: Günde 1 veya 2 kez (Gaz durumuna göre) 20’şer damla
  • 1 – 3 yaş aralığındaki bebekler için: Günde 1 veya 3 kez (Yaş ve gaz durumuna göre) 20’şer damla
  • 3 yaş ve üzeri bebeklerde: Günde 2 veya 4 kez (Yaş ve gaz durumuna göre) 20 ila 40’ar damla

Olacak şekilde yemeklerden sonra ağız yoluyla bebeklere verilmesi gerekmektedir. Ürünlerin günde kaç kez veya kaçar damla kullanılmasının netleştirilmesi için bebeklerin sindirim sistemleriyle ilgili yaşadıkları problemlerin iyi gözlenmesi ve ardından alanında uzman bir doktora danışılarak tavsiyelerine dikkat edilmesi son derece önem arz etmektedir.

Nurse Harvey's tarafından gaz giderici olarak üretilen bir diğer ürün ise Nurse Harvey's Colex ürünüdür. İçeriğindeki sodyum bikarbonat, kimyon yağı ve dereotu yağı ile bebeklerin hassas midelerini korurken midede oluşan gaz sorununu çözmeye yönelik olup gazla birlikte kolik sancıları da gidermektedir. İçeriğindeki bileşenler sayesinde kabızlık sorununu ortadan kaldırmasının yanı sıra özellikle küçük bebeklerde oluşan pamukçuk tedavisinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Bağışıklık sistemini güçlendirerek hıçkırık, karın şişmesi ve iştahsızlık problemlerini de ortadan kaldırmaktadır. Nurse Harvey's Gaz Giderici Bitkisel Şurup kullanımına başlanmadan önce içeriğinin iyice çalkalanarak homojen olması sağlanmalıdır. İsteğe bağlı olarak bebekleri besleme esnasında veya besleme işlemi bittikten sonra 1 ölçek olarak bebeğe ağız yoluyla verilmelidir. 24 saat içerisinde maksimumum 6 ölçek kullanılması gereken bu ürün, bebeklerde farklı ay gruplarına göre şu miktarlarda verilmesi son derece önemlidir:

  • 1 – 6 aylık bebekler için: Besleme esnasında veya beslemeden sonra 5 mL ( 1 tatlı kaşığı)
  • 6 – 12 aylık bebekler için: Besleme esnasında veya beslemeden sonra 10 mL ( 2 tatlı kaşığı)

olacak şekilde kullanması önerilmektedir. Ancak her bebeğin gaz problemi birbirinden farklı olduğu için bu ürünün günde kaç kez veya kaçar mL kullanılmasının net bir şekilde belirlenebilmesi için alanında uzman bir doktora danışılarak kullanılması son derece önemlidir.

Bebekler ile ilgili hemen hemen her ailenin yaşadığı problemlerin başında gelen gaz sancılarına bağlı olarak uykusuzluk ve huzursuzluk durumunun tamamen doğal içeriklerle çözüme kavuşturulması her ailenin istediği durumların başında gelmektedir. Nurse Harvey's, uzun yıllardır alanında uzman kadrosuyla birlikte geliştirdiği bitkisel bazlı takviye edici bebek ürünleriyle dünya genelinde bir ün kazanmıştır.

Bu ürünlerin başında gelen Nurse Harvey's Şurup, içeriğindeki sodyum bikarbonat, kimyon yağı ve dereotu yağı ile tamamen doğal olarak hazırlanmış bir üründür. Bebeklerde yaşanılan sindirim sorunlarını rahatlatırken bebeklerin daha rahat bir şekilde uyumasını da sağlamaktadır.

Alkol, şeker, aroma, alkol, renklendirici ve herhangi bir katkı maddesini içerisinde barındırmayan bu ürünün, bebekler üzerinde bilinen herhangi bir yan etkisi de yoktur. Bebeğin gelişimini desteklerken, bebeklerin bağışıklık sistemini de önemli ölçüde güçlendiren bu şurup, bebeklerin ay durumuna göre farklı oranlardaki miktarlarının kullanımı, kısa süre içerisinde etkisini göstererek bebeklerin rahatlamasını sağlamaktadır. Bebeklerin ay durumuna göre kullanılması tavsiye edilen miktarlar şu şekildedir:

  • 0 – 1 aylık bebekler için: Günde 4 ölçek
  • 1 – 6 aylık bebekler için: Günde 6 ölçek (Burada yer alan ölçek, ürünün yer aldığı kutu içerisinde çıkan hazır ölçek kabıdır.)

Takviye edici gıdalar, doğal içerikleri sayesinde bebeklerin gereksinim duydukları ihtiyaçlarını karşılamak konusunda ebeveynlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Ancak her bebek birbirinden farklı vücut ve sistemlere sahip olduğu için bu gıdaların tüketiminden önce, uzman bir hekimle görüşülmesi ve bebeğin problemlerinin çok iyi analiz edilmesi gerekmektedir. Bebeklerde farklılık gösteren gaz problemleri başta olmak üzere diğer problemlerde de uzman hekimlerin görüşleri alınarak takviye edici gıdaların belirli dozlarda belirli aralıklarla bebeklere verilmesi oldukça faydalı ve güvenli sonuçlar vermektedir.

Hamilelik Dönemlerinizdeki Baş Ağrılarınıza İlaçsız Veda Edin

Baş ağrıları, kişilerin hayatları boyunca sıklıkla karşılaştığı ve kimi zaman dayanılamaz bir dereceye kadar yükselebilen bir rahatsızlıktır. Baş ağrıları stres, uykusuzluk, dengesiz beslenme, alkol ve sigara tüketimi, yorgunluk gibi onlarca etmenden kaynaklanabileceği gibi kronik olarak veya migren kaynaklı baş ağrıları da olabilmektedir. Genellikle iyi beslenme, düzenli uyku ve ağrı kesici uygulaması ile kolaylıkla atlatılabilen baş ağrılarının yanı sıra özellikle ilaç kullanılamayan hamilelik dönemlerinde zaman zaman göz yuvalarına kadar etki eden baş ağrılarıyla kendi kendine başa çıkmak gerekmektedir. Nurse Harvey's hamile olan ve emziren anneler başta olmak üzere ağrı kesici kullanmayan ve kullanamayan kişiler için %100 organik bileşikler kullanarak hazırladığı Nurse Harvey's Head Stick ürünü ile özellikle migren ağrılarının hafifletilmesi ve kişilerin sakinleşmesini sağlayan oldukça etkili bir üründür.

İçeriğindeki mentol, lavanta yağı ve nane yağının yanı sıra herhangi bir katkı maddesi, ağrı kesici ve paraben bulunmayan bu ürün 6 mililitrelik şişesi sayesinde de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mentol ve nane aromaları çok uzun yıllardır bir alternatif tıp tekniği olarak baş ağrılarının azaltılmasında kullanılan oldukça etkili bir yöntemdir. Lavanta ise sakinleştirici ve yatıştırıcı özelliğinin yanı sıra hoş kokusu sayesinde de kişilerin kendilerini daha iyi hissetmelerine olanak sağlamaktadır.

Tamamen doğal içeriği ile birlikte oldukça kolay bir kullanımı olan bu ürün, yumuşak masaj hareketleriyle boyun, alın ve şakak bölgelerine uygulanarak kısa süre içerisinde rahatlama sağlamaktadır. Baş ağrısı belirtileri kendini hissettiremeye başladığı her an rahatlıkla kullanılabilen bu ürün kullananlar tarafından da oldukça büyük bir beğeniye sahiptir. Gerek kokusu gerek doğal yapısı ile hamile veya emziren anneler tarafından sıklıkla tercih edilen bu ürün, ağrı kesicilerin çok başarılı olamadığı migren ağrılarında dahi büyük ölçekte bir rahatlama sağlamaktadır.

Güvenli Alışverişin Adresi: eczacin.com

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör alanında doğal, kaliteli ve gerekli yasal şartlara uygun olarak hazırlanan marka ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Bebeklerin sağlığını önemseyen hizmet anlayışı ile Nurse Harvey's ürünlerini internet sitemiz üzerinden en uygun fiyat ile satın alarak hem kendi hem de bebek sağlınızı koruyabilir, güvenli alışverişin de tadını çıkartabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.