Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Noreva

Fransız bir dermokozmetik markası olan Noreva, farklı cilt tiplerine uygun olarak geliştirdiği cilt bakım ürünleri ile yaklaşık 30 yıldır tüm dünya genelinde varlığını başarı ile sürdürmektedir. Akneli ve yağlı cilt gruplarından hassas ciltlere, leke problemi yaşayan ciltlerden batık problemi yaşayan kişilere kadar her cilt problemine uygun olarak geliştirdiği ürünlerinin yanı sıra, çevreye ve canlıya duyarlı bir marka olarak ürünlerinin etkinlikleri bağımsız kliniklerce kanıtlamaktadır.

Ürünlerin içerisinde yer alan içeriklerin özenle seçilip, alanında uzman eczacılar ve dermotologlar tarafından inovatif bir yaklaşım ile geliştirilen Noreva ürünleri, her cilt tipi için geliştirilmiş ürünleri sayesinde tüketicilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaya devam etmektedir.

Daha Sağlıklı Bir Cilt İçin Derinlemesine Temizlik

Temiz olduğu kadar canlı ve parlak bir görünüme sahip olan ciltler her kişinin sahip olmayı istediği durumlardan bir tanesidir. Özellikle yağlı ve cildi akne yapmaya yatkın kişilerin en büyük problemi olan sivilceler, zaman zaman görüntüsü zaman zamanda hissettirdiği ağrı ve acı nedeniyle istenmeyen durumların başında yer almaktadır. Daha genç yaşlarda sıklıkla rastlanılan sivilcelenme durumu, ileriki yaş gruplarında da rastlanır bir durum haline gelmiştir. Ergenlik dönemi, genetik faktörler, iyi temizlenmeyen makyaj kalıntıları ve ölü deriler gibi pek çok etmen sivilcelenme problemini arttırmaktadır.

Yağlı cilde sahip olan kişilerin bu problemin önüne geçebilmesi için en önemli faktör cildin çok iyi temizlenmesidir. Noreva, yağlı ve akneli ciltlere uygun olarak geliştirdiği Noreva Exfoliac serisi ile ciltlerin derinlemesine arındırılmasını sağlamaktadır. Cilt gözeneklerinin hava almasını engelleyerek yeni aknelerin oluşmasına neden olan etmenleri göz önünde bulundurarak yağsız bir içerikle hazırladığı Foaming Gel yüz yıkama jeli ile cildi sakinleştirerek yeni sivilcelerin oluşmasını engellemektedir.

Sebum adı verilen ciltteki yağ bezlerinin cildi korumak amacıyla salgıladığı yağın miktarını düzenlerken ciltte bulunan eski sivilcelerde savaşmaktadır. Gözenekler içinde bulunan ölü deri, sebum, makyaj ve kir kalıntılarını derinlemesine temizlerken açılan gözenekleri anında sıkılaştırarak da içerilerine yeni kirlerin girmesini önlemektedir.

Günde 1 kez nazik hareketlerle cilde uygulanıp köpürtüldükten sonra bol ılık su ile durulanması gereken bu ürün, düzenli kullanımda tüm etkilerini gösterirken yüz cildin daha canlı ve daha parlak bir doku kazanmasını sağlamaktadır. Cildin pürüzsüzleşmesinde de önemli bir role sahip olan bu ürün her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği bir içeriğe sahiptir.

Sivilcelenme problemi yüz ve çene bölgesinde olabileceği gibi özellikle sırt, omuz ve göğüs bölgelerinde de zaman zaman yaşanılan bu problem ağrılı bir süreci içerisinde barındırmaktadır. Daha çok ergenlik dönemlerinde rastlanan bu durum yağlı ciltlerde görüldüğü gibi karma cilt yapılarında da gözlenmektedir. Noreva yağlı ve karma ciltler için oldukça güçlü bir formülasyonla hazırladığı Noreva Exfoliac Drying Lotion bakım toniği ile göğüs, omuz ve sırt bölgelerinde sivilcelenme problemi yaşayan kullanıcılarına temizleyici bir bakım ürünü sunmaktadır.

Pek çok ürüne karşın oldukça güçlü içeriği ile akneleri yatıştırırken, rahatlatıcı ve temizleyici içeriği sayesinde de düzenli kullanımda akne izlerinin ve lekelerinin geçirilmesine olanak sağlayan bakım toniği, yüksek AHA konsantrasyonu ile fark edilir derecede cildin pürüzsüzleşmesini de sağlamaktadır. Cildin sebum salgısının aşırı salınımını engellerken cildin spesifik hijyen ihtiyacını karşılamaktadır. Güçlü bir formüle sahip olan tonik, temiz bir pamuk yardımıyla sabah veya akşam günde 1 kez olmak üzere direkt sivilce ve akne üzerine uygulanmalıdır.

İltihaplı sivilceler üzerine uygulandığında bir yanma hissiyatı uyandıran bu ürünün kullanımından sonra cildin direkt güneş ile temas etmemesi de son derece önemlidir. Yüz bölgesine uygulanmaması gereken bu ürünün göz veya mukoza bölgelerine temas etmesi halinde bol su ile durulanması gerekmektedir.

Kuru Ciltler İçin Suyun Eşsiz Bir Nem Deposu

Özellikle kış ayları başta olmak üzere mevsim geçişleri, aşırı sıcak ve kuru havalarda en çok yaşanılan problemin başında cilt kuruluğu gelmektedir. Daha kuru cilt yapısına sahip olan kişilerin, cilt kuruluğu problemlerine eşlik eden deri döküntüleri, çatlaklar, kanamalar ve pütürlü cilt dokusu da her yaş grubunda rastlanabilen, ciltte kırışıklık problemini arttırdığı gibi cildi yoran problemler arasında yer almaktadır. Noreva, ana tema olarak yoğun nemlendiricili bir cilt bakımı için geliştirdiği Noreva Aquareva serisi ile ciltte gün boyu etkisini gösteren yoğun nemlendirici cilt bakım ürünleri ile kullanıcılarının büyük beğenisini kazanmaktadır.

Serinin içerisinde el kreminden dudak balmına, günlük nem bakım setinden gece koruyucuna, nemlendirici özelliğine eşlik eden güneş koruyuculu BB kreminden, nemlendiricili bakım kremine kadar pek çok ürün bulunmaktadır. Serinin içerisinde yer alan ürünlerin tamamı ciltte suyu hapsederek daha fazla su kaybetmesinin önüne geçen bir formülasyon ile hazırlanmıştır.

Cildin güçlenmesine yardımcı olan bu ürünler aynı zamanda cildin tam anlamıyla bir nem deposu olmasını sağlamaktadır. Kolay sürülebilen hafif ve kadifemsi dokuları sayesinde yumuşak ve esneklik özelliği kazanan ciltler, daha canlı, daha parlak ve daha temiz bir görünüme sahip olmaktadır. Kullanıcı yorumları ile birlikte ne kadar etkili bir ürün grubu olduğu gözler önüne seren bu seri, kuruluk probleminin etkilerini tamamen ortadan kaldıracak bir güçtedir.

Hassas Ciltler İçin Kaliteli Bakım Serisi

Hassas bir cilt yapısına sahip olan kişilerin yaşadığı pek çok problem kişilerin ciltlerine tam anlamıyla kaliteli bir bakım yapamamasına neden olmaktadır. Yanlış bir uygulama veya yanlış krem seçimleri, hassas ciltlerde daha büyük kızarıklıklara ve lekelenmelere neden olurken, tam olarak cildin temizlenmemesi de aknelenme problemlerini beraberinde getirmektedir. Noreva, hassas ciltlere sahip olan kişiler için geliştirdiği Sensidiane serisi ile mükemmel bir bakımın kapılarını ardına kadar aralamaktadır. Ürünlerin kullanımında cildin kızarıklık problemi oluşmasının önüne geçerken cildin rengini parlaklaştırıcı ve pul pul dökülmenin önüne geçici formülasyonları sayesinde eşsiz bir bakım fırsatını kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Suyun cilt üzerinde yarattığı eşsiz canlılığı gözler önüne seren bu seri, daha önceki yanlış uygulamalar sonucunda cilt üzerinde meydana gelen cilt tonu farklılıklarını düzenlemek için hazırladığı Sensidiane AR (Anti Redness – Kızarıklık Önleyici) kremiyle de hassas ciltlere yoğun bir bakım fırsatı sunmaktadır. Anti Redness özelliği ile düzenli kullanımda cilt tonunu dengelemeye yardımcı olurken eşsiz dokusu sayesinde de cilt yüzeyindeki nem dengesini düzenlemektedir. Hassas ciltlerin makyaj yapmadan önce bir baz olarak güvenle kullanabileceği bu ürün makyaj artıklarının gözeneklere dolmasını engelleyerek aknelenme sorununu ortadan kaldırırken kızarıklık önleyici formülasyonu sayesinde de makyajın temizlenmesi esnasında cilt üzerinde herhangi bir kızarıklık oluşmasının önüne geçmektedir.

Batık Probleminizle Vedalaşın

Batık, hatalı yapılan ağda ve hatalı uygulanan iğneli epilasyon sonucunda ortaya çıkan bir cilt problemidir. Kıl çıkışlarının yanlış bir yöne doğru yönlendirilmesi sonucunda oluşan yeni kökler deriden çıkamayarak derinin içine doğru geri kıvrılarak uzamaya devam etmektedir. Batıklar yüzeysel olabildiği gibi deri katmanları içine doğru ilerleyen türleri de vardır. Derinin derinliklerine doğru ilerleyen batıklar, iltihaplanma yaparak kalıcı lekelere ve ağrılı dönemlere sebep olmaktadır. Batıklar her zaman yanlış uygulama sonucunda oluşmayabilir. Cilt üzerinde ölü deri fazla ise kıllar bu deriden dışarı çıkamadığı için geri dönerek cilt içinde ilerlemeye devam etmektedir. Özellikle bacak, sakal ve kollarda sık sık rastlanan batık problemi, gerek sivilcelenmeye gerekse de kalıcı lekelere sebep olması nedeniyle hiç istenmeyen durumlar arasında yer almaktadır.

Noreva bu konuda geliştirdiği Kerapil serisi ile batık problemi yaşayan kişiler için büyük bir fayda sağlamaktadır. Kadınlar için kol, bacak, bikini ve koltuk altı bölgelerinde kullanım imkanı sunan bu seri, erkekler için de sakal, göğüs, sırt ve ensede oluşan batıklar için cildin pürüzlerini gidererek, vücuttan ölü derinin uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Serinin içerisinde yer alan Batık Kremi yüksek toleranslı ve parabensiz içeriği ile batık kıllar için özel olarak geliştirilmiştir. Her akşam yatmadan önce az miktarda ihtiyaç duyulan bölgeye uygulanması gereken bu krem, düzenli kullanımda pürüzsüz bir cildi kullanıcılarına sunmaktadır.  Sivilcelenme ve aknelenme problemini de ortadan kaldıran içeriği ile kullananlar tarafından vazgeçilmezler arasında en ön sıralarda yer alan bu ürün her yaş grubu için kullanım imkanı sağlamaktadır.

Lekelenme, batık problemiyle birlikte ortaya çıkabileceği gibi aynı zamanda güneş etkisi, aşırı soğuk, kızarıklık veya kuruluk nedenleriyle de oluşabilmektedir. ciltte ton farklılaşmalarına neden olan lekelenme problemi için Noreva tarafından geliştirilen leke kremi pek çok çeşidi ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Noreva, farklı cilt tiplerine göre hazırladığı bakım kremleri ve serum çeşitleri ile ciltlerde meydana gelen lekelenme problemlerini ortadan kaldırırken ürünlerini kullananlar tarafından da büyük bir ilgi ve beğeni ile takip edilmektedir.

Sağlıklı Ve Güvenilir Ürünlerin Adresi: Noreva

Noreva Türkiye pazarında her geçen gün hizmet kitlesini genişletmeye devam ederken, çevreci ve doğacı kimliğini de korumaya devam etmektedir. Farklı problemler yaşayan farklı cilt grupları için özel olarak geliştirdiği yüzlerce ürünü ile tüketicilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılarken eşsiz içerikleri sayesinde de kısa sürede mükemmel sonuçları kullanıcılarına sunmaktadır. Alanında uzman dermatologlar tarafından özenle hazırlanan içerikleri, ciltte yaşanılan problemlerin yüzeysel değil, kalıcı şekilde sonuçlar vermesi için titizlikle hazırlanmaya, araştırılmaya ve üretilmeye de devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.