Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

New Life

New Life, 1966 yılında kurulan 50 yılı aşkın süredir vitamin, mineral ve omega 3 ürünleri sektöründe Türkiye’nin önde gelen markalarından biridir. İlaç pazarında yüksek kaliteli ürünler sunan New Life, besin takviyesinde geniş yelpazesi ve çeşitliliği ile gıda takviyesi pazarında öncü markadır.  

Sağlık Yaşam İçin: New Life Ürünleri

Vitamin ve balık yağları ürünlerinde oldukça ön plana çıkan New Life ürünleri, mineral ve doğal ürünlere de sahiptir. New Life B12 Plus en çok tercih ürünü olmakla birlikte New Life Omega 3 ikinci sırada gelen ürünüdür. New Like dünyada yenilikçi besin takvisi konusunda ilk K2 vitamini MENA K2 olarak kemik ve kalp damar sağlığı üzerine etkili bilimsel çalışmaları ile sağlamıştır. İlk IFOS kalite belgeli New Life Omage 3 uluslararası balık yağı standartları Türkiye’de öncü olup etil ester formda üretilen ürünlere göre 3 kat daha fazla biyoyararlanım sağlamaktadır. İlk olarak D vitamini sprey formatında üretimini sağlayarak kolay kullanım ve yüksek fayda sağlayan nano-teknolojik formdaki dilaltı spreydir. Kapsül formalara göre 2 kat etki gösterdiği gösteren D vitamin spreyi New Life Nano Ditamin 3, İtalyada üretilen vişne ve frenk üzümü aroması tadındadır. New Life 4 Hepa içerisinde bulunan kolin sayesinde yağların karaciğerden taşınmasına yardımcı olur. 4 Hepa kapsülleri balık jelatininden elde edilip zeytinyağı bazlıdır, içerisinde ekstra yağlı besin tüketimine ihtiyaç yoktur. 

Bağışıklık Sisteminizin Destekleyici New Life B12 Plus

New Life en çok tercih edilen ürünü, New Life B12 Plus Methyl İçerisinde bulundurduğu B12 vitamini ve folik asit bağışıklık sisteminin korumanın yanı sıra enerji oluşumuna, kırmızı kan hücrelerinin üretimine ve yorgunluğu azaltıcı katkı sağlar. New Life B12 Plus Methyl dil altı tablet formunda olup, emilerek sindirim sistemine geçmekte fayda sağlar, aktif formda olan B12 vitamini gluten içermez ve vejetaryen kullanıma uygundur. New Life B12 Plus kullanıcı yorumları: genellikle çok faydalı bulunduğun yönünde olup gün içinde kendini halsiz, bitkin hissedenlerin kullanmaları önerilmektedir.

Tek tablette B12 vitamini, folik asit ve biotin içeren İtalyada üretilen New Life B12 Plus fiyatı oldukça uygun olup, eczacin.com kolayca temin edebilirsiniz. 

New Life Vitamin ve Balık Yağı Fiyatları 

Oldukça geniş ürün çeşitliliği olan New Life vitamin ve balık yağların fiyatları geniş bir skalada yer alıyor. Yüksek kaliteli ürünler sunan New Life, Omega 3’te ilk IFOS kalite onayı, GOED omega 3 Türk kurucu üyesi, ilk K2 Vitamini, ilk aktif form CoQ10, ilk dilaltı b12 vitamini, dil altı d vitamini spreyini ve %100 bitkisel d vitamini üretimi gibi yeniliklerde öncüdür. New Life vitamin fiyatları özel ambalaj kutu ve cam şişeler, 45lik, 60lık veya 90lık kapsüllere göre çeşitlilik göstermektedir. İsviçre'de üretim New Life balık yağı omega 3 fiyatları şişelerin hacmine göre farklılık göstermetedir. En uygun fiyatlı New Life ürünlerini 150 TL üzerine ücretsiz kargo seçenekleri web sitemizden satın alabilirsiniz. 

New Life EFA: Balık Yağı ve Omega 3’ler

İsviçre ve Norveç’te özel olarak üretilen New Life EFA Omega 3 balık yağları 6 farklı ürün çeşidi ile kullanıcılarına sunulmuştur. New Life EFA Daily: günlük omega-3 yağ asidi ihtiyacını karşılamaya yönelik küçük kapsüllüdür. Emzirme döneminde anneler ve sınava hazırlan öğrenciler için oldukça faydalı olan 30 ve 60 kapsüllü seçenekleri ile satılmaktadır. New Life EFA Liquid: yüksek DHA ve omega 3 içeren şurup formundaki balık yağıdır. Bebekler zihin gelişimi sağlamata, çoçuklar dikkat eksikliğini gidermete, bağışıklık sistemini desteklemektedir. New Life EFA One: Tek kapsülde yüksek konsantrasyonda omega-3 içeriğine sahiptir. 45 kapsüllü kutularda satılan new life efa one %85 oranda omega-3 içeren en yüksek konsantrasyona sahip EFA ürünüdür.

New Life EFa Mom, EFA Pop ve Efa  S-1200  karşımıza çıkan diğer EFA balık yağı ürünleridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.