Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

NBL

Nobel İlaç, 1964 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur. Şirket bugün Türkiye’de 3, Özbekistan ve Kazakistan’da birer üretim tesisi olmak üzere toplam 5 üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. 20 ülkede kendi organizasyonlarını, tanıtımlarını ve satışını yapmaktadır. Nobel’in alanında 300’den fazla uzman bir kadrosu vardır ve bunların geliştirip ürettikleri nitelikli ürünler 50’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Uluslararası standartlara göre üretilen yüksek nitelikli ve etkin Nobel ürünleri, yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktadır. Bulunduğu 20 ülkede pazarlama faaliyetlerinin tamamı doğrudan Türkiye’deki kendi kadrolarıyla devam ettirilmektedir.

NBL, Nobel İlaç şirketinin takviye edici gıda alanındaki ürünlerinin çatı markası olarak tüketicilerle buluşmaktadır. Güvenilir, kaliteli, yeni teknolojilerle üretilmiş ürünleri tüketiciye sunan marka, etkinliği yüksek ürünlerle tüketici memnuniyetini öne çıkarmaktadır. NBL ürünleri klinik çalışmalarıyla test edilmiş ve etkinlikleri onaylanmıştır. Tıptaki gelişmeler ve tüketici ihtiyaçları göz önünde bulundurularak marka, daima değişen ihtiyaçları karşılamak amacıyla yaklaşımlar sergilemektedir.

NBL Ürünleri

NBL ürünleri oldukça geniş bir seçeneğe sahiptir. Tüm ailenizin her yaştan bireyleri için NBL, vitaminlerinden glukozamine, omega kaynaklarından probiyotikelrine, kadar farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek portföye sahiptir. Marka, farklı yaş gruplarının fizyolojik özelliklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürün geliştirmekte, ar-ge faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

NBL ürünleri sonuç odaklı ürünlerdir. Bu yüzde klinik çalışmaları farklı ihtiyaçlar ve yaş grupları adına yapılmakta, ürünlerin içerikleri tamamen fayda endeksli ortaya çıkarılmaktadır. Bu yüzden NBL ürünlerinin sindirim sistemi, bağışıklık sistemi, kemik ve eklemler, gebelikte bebek ve anne sağlığı, çocuk sağlığı üzerinde vardır. Her yaşta ve her koşulda NBL ürünleri sayesinde yaşam kalitenizi yükseltebilir, sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz.

NBL Probioticler

Probiyotikler vücut sağlığı için hayati öneme sahiptir. Eğer yeterli miktarda probiyotik alınırsa bu canlı mikroorganizmalar, konağı olumlu yönde etkilerler. Yetersiz sıvı tüketimi, antibiyotik kullanımı, anne sütü, sigara imek, kötü beslenme, lifli besinleri az tüketmek gibi pek çok etken bağırsak mikrobiyotasını olumsuz etkiler. Bütün bunlar da yaşam kalitesini düşürür, sağlığa zarar verir.

Yaşan konforunu arttıran probiyotikler alanında NBL uzmanları hummalı bir çalışma süreci yürütmüşler hem yetişkinler hem de çocuklar için birden fazla probiyotik çeşidi geliştirmişlerdir. Ürünlerinde çift kaplama teknolojisi gibi en gelişmiş sistemleri kullanmaktadırlar. NBL probiyotik türlerinin her birisi vücut sağlığı ve sindirim sistemi açısından farklı rollere sahiptir. Bu yüzden ihtiyacınıza uygun probiyotik seçimini yaparak sindirim sisteminizin düzenlenmesini sağlayabilir, bazı alerjileri azaltmaya yardımcı olabilir, kilo kaybı ya da karın yağlanmalarını azaltabilirsiniz.

  • Yetişkin probiyotikleri:

NBL Probiotic Gold, içeriğindeki dost bakteri sayesinde sindirim sisteminin düzenlenmesine ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardım eder. İçeriğinde 5 farklı probiyotik çeşidi yer alır. Toz formundaki NBL Probiyotik Gold günde bir kez, sabah ya da akşam yemekle veya yemekten sonra su, gıda, süt, yoğurt ya da meyve suyu ile karıştırılarak rahatlıkla kullanılabilir.

NBL Probiotic Optima, 6 farklı probiyotik mikroorganizma, lif ve vitamin içeriğine sahiptir. Çiğneme tableti formundaki probiyotik, günde bir kez çiğnenerek veya bir bardak su ile yemeklerden sonra kullanılır. İçeriğindeki 1,5 milyar aktif probiyotik sayesinde bağışıklık sisteminin dengelenmesine ve sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur.

NBL Probiotic Travel, tatilde bağırsak dengenizi korumak için özel formüle edilmiştir. İçeriğinde 5 farklı probiyotik bulundurur. Çiğneme tableti formundaki probiyotik günde bir kez, yemekten sonra çiğnenerek ya da bir bardak su ile kullanılır. İçeriğinde 2,3 milyar aktif probiyotik ve lif bulunur. Bu sayede bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olduğu gibi sindirim sistemini de düzenler.

NBL Gynobiotic, kadınlar için genital probiyotik takviyesi olarak formüle edilmiştir. Kapsül formundaki probiyotiğin içerisinde 5 milyar aktif probiyotik, yaban mersini ekstresi ve lif bulunmaktadır. Günde bir ya da iki kez yemekle birlikte alınabilecek olan probiyotik, dost mikroorganizmalar sayesinde sindirim sistemini düzenlemekte, bağışıklığı desteklemeye yardımcı olmaktadır.  

  • Çocuk probiyotikleri:

NBL Probiotic ATP, toz şase formunda, mikroorganizma takviyesi olarak geliştirilmiştir. 4 farklı probiyotik çeşidi yer almakta, içeriğinde 2 milyar aktif probiyotik, vitamin B1, B2, B6, C, E ve lif yer almaktadır. Günde bir ya da iki kez yemekle ya da yemekten sonra kullanılabilecek olan ürün, çocuklarda sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olmaktadır.

NBL Probiotic Kids, çocuklar için bağışıklık destekleyicidir. 4 farklı probiyotik çeşidi ve yoğurt aroması ihtiva eder. Bu sayede çocukların tüketmesi çok daha kolay olur. Çiğneme tableti formundaki ürün, günde bir kez alındığı taktirde sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olmaktadır.

NBL Probiotic Drop, çocuklar için bir probiyotik damladır. Dört farklı probiyotik çeşidi barındırır. Günde bir kez, 6 damla sabah ya da akşam alınmalıdır. Yemekle birlikte veya yemekten sonra kullanılır. İçeriğinde 500 milyon aktif probiyotik vardır. Bu sayede bağışıklık sistemini ve sindirim sistemini desteklemeye yardımcı olur.

NBL Probiotic D3 Drop, çocuklar için geliştirilmiş bir probiyotik takviyesi olup damla formundadır. Dört farklı probiyotik çeşidi bulundurur. 500 milyon aktif probiyotik ve vitamin D3 içeriğine sahiptir. Sahip olduğu probiyotikler çocukların sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olmaktadır. D vitamini ise çocuklarda normal büyümeyi ve kemik gelişimini desteklemektedir. Günde bir kez, 6 damla galinde, yemekle birlikte ya da yemekten sonra kullanılabilir.

NBL Furmula

Vitaminler, vücut tarafından üretilmezler. Bu yüzden zengin ve doğru beslenmeyle ya da doktor tavsiyesiyle alınacak tavsiyelerle sağlanmalıdır. NBL Formula serisi, zengin formüllere sahip, multivitamin ve mineral takviyesi olarak öne çıkar. NBL uzmanlarınca geliştirilen serinin bütün ürünleri vücudun ihtiyacı olan multivitamin ve mineralleri sağlamaya yardımcı olmaktadır.

NBL Immuno Formula, bir tür bağışıklık destekleyici takviyedir. Tablet formunda olup yetişkinlerin günde bir kez, yemek zamanı almaları için geliştirilmiştir. Beta Glukan, CoQ-10, selenyum, gingseng, multivitaminler ve mineraller barındırır. İkili etkisi ile hem bağışıklığı güçlendirir hem de enerji verir.

NBL Focus Formula, Başarının Formülü Yanında sloganını taşımaktadır. Gotu kola, huperziya ve ginkgo biloba başta olmak üzere pek çok bitki ekstresi, vitaminler ve esansiyeller barındırır. Yetişkinler için günde bir kez yemek zamanı alınan tablet form, iş hayatının, eğitim hayatının yoğun temposu içinde canlı kalmayı, güçlü kalmayı desteklemektedir.

NBL Osteo Formula, kemikler için vitamin ve mineral takviyesidir. Günün her saatinde, günde 1 tablet kullanarak kemiklerinizi güçlendirebilirsiniz. Kalsiyum, magnezyum, bor, vitamin D3, selenyum, bakır, vitamin C, manganez ve çinko içeriği sayesinde daha güçlü ve daha canlı kemiklere sahip olabilirsiniz.

NBL Pregna Formula, hamileler için özel geliştirilmiş multivitamin takviyesidir. Gebelikten emzirmeye kadar her aşamada anneler için destek sağlamaktadır. Günde bir tablet, günün her saatinde yemekle birlikte kullanılabilir. İçeriğinde 13 vitamin, 8 mineral, demir, iyot, folik asit, B12 ve vitamin D3 bulundurur.

NBL Glukozamin

NBL Glukozamin serisi her yaşta hareket özgürlüğü sunmak amacıyla formüle edilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Aslında glukozamin, insan vücudunda üretilen bileşenlerden birisidir. Eklemlerin kıkırdak yapısını oluşturan önemli elemanlardan birisi olan kolajenin sentezini arttırır. Var olan kolajen yıkımını azaltır ve bu sayede eklem sağlığına destek verir.

Eğer insan vücudunda yeteri kadar glukozamin yer alırsa kemik, eklem ve kas ağrılarının azaltılmasına yardım eder. Eklem sağlığına destek verir. Hareketler esnasında eklem ağrısı çekmemeniz için eklem kayganlaştırıcı bir rol oynar. Sindirim sistemi ve genel sağlığınız üzerinde destekleyici etki yapar. NBL uzmanları bütün bu avantajları sağlayacak birbirinden farklı ve birbirinden özel glukozamin içerikleri geliştirmişlerdir.

NBL Glukozamin Kondroitin, eklem destekleyici takviyedir. Tablet formunda, günde iki tablet tüketilmek için geliştirilmiştir. Tercihen yemeklerle birlikte alınması önerilir ve içeriğinde glokozamin hidroklorür, kondroitin sülfat yer alır.

NBL Glukozamin Kondroitin MSM, eklemler için bir takviye niteliğindedir. Tablet formunda olup günde iki tablet, yemeklerle birlikte kullanılır. İçeriğinde glukozamin hidroklorür, kondroitin sülfat ve MSN (metil sülfonil metan) yer alır.

NBL Glukozamin Kondroitin Ultra, eklem destekleyici takviye olarak formüle edilmiş bir glukozamindir. İçeriğinde MSM (metil sülfonil metan), glukozamin hidroklorür, zerdeçal ekstresi, kondroitin sülfat ve boswellia serrata ekstresi yer alır. Tablet formunda, kullanımı kolaydır. Günde iki kez, tercihen yemeklerle birlikte alındığı taktirde eklem ağrılarının önüne geçmeye, eklemleri desteklemeye yardımcı olur.

NBL Omega 3

Sağlıklı bir bünyeye sahip olmanın yolu, sağlıklı beslenmeden geçer. Günümüzde özellikle gelişmiş ülkelerde insanlar beslenmelerine çok dikkat etmekte, beslenme rejimlerinde sağlık yönünden uygun gıdalara yer vermektedirler. Bu gıdalar arasında özellikle doymamış yağ asitleri yönünden zengin balıklar ve diğer su ürünleri ağırlıklı olmaktadır. Yağlar, organizma için hayati öneme sahiptiler. Sadece vücuda enerji vermekle kalmayıp aynı zamanda yağda çözünen vitaminler ihtiva ederler. NBL uzmanları hem yetişkinler hem de çocuklar için özel formüllü Omega 3 serisi geliştirmiştir.

NBL Krill Oil, beyin ve eklem sağlığını destekleyici bir Omega 3 ürünüdür. NBL Krill Oil’in içerisinde okyanusta yaşayan kabuklu bir deniz canlısı olan Krill’den elde edilen omega 3 yağ asitleri bulunmaktadır. Dokosahekzaenoik asit (DHA) ve Eikosapentaenoik asit (EPA) adlarını taşıyan bu yağ asitleri, kalbin normal fonksiyonuna katkı sağlar. Bir bardak su ile, günde 2 kapsül alınması yeterlidir.

NBL Algae Oil, bitkisel ve kokusuz bir omega 3 kaynağıdır. Alglerden (su yosunu) elde edilen NBL Algae Oil planlı gebelik ve gebelik döneminde kullanılması önerilen bir üründür. Eğer bebeğinize bir iyilik yapmak istiyorsanız NBL Algae Oil kullanabilirsiniz. İçeriğindeki DHA’nın anne tarafından alınması, fetusun ve emzirilen bebeklerin normal beyin gelişimlerine katkı sağlar. Sadece beyin gelişimini değil, aynı zamanda bebeklerin normal göz gelişimine de katkı sunar. Bir bardak su ile günde bir yumuşak kapsül alınması bütün bu avantajlara sahip olmak için yeterlidir.

NBL Fish Oil Jr., çocuklar için NBL uzmanlarının özel olarak geliştirmiş oldukları EPA ve DHA takviyesidir. Çocuklara yönelik bu omega-3 takviyesi, balık yağı kaynaklıdır. Şurup formunda hazırlandığı için çocukların tüketimi için son derece uygundur. Şeftali ve mango tadında olduğu için çocukların seveceği bir lezzettir. Friends of the Sea ve IFOS sertifikalarına sahip olan ürünün içeriğinde EPA ve DHA yer alır. Günde 10 mm kullanılması sayesinde kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Çocukların bağışıklık sistemini güçlendirerek ilerleyen yaşlarda sık sık hasta olmalarının önüne geçer.

NBL Fizyolojik

NBL fizyolojik, burun ve göz temizliği için özel geliştirilmiş bir serum damla olup sodyum klorür içerir. Bu solüsyon yetişkinlerin, bebeklerin ve çocukların burunlarının ve gözlerinin günlük temizliğinde önerilir. Bebeklerin genellikle mukasla tıkalı olan burunları huzursuzluk yaratır. Bu damla ile bebeklerin burunları yıkanabilir. Salgılardan kurtulmaları sağlanabilir. Yine nemlendirici etkisi vardır. Bu sayede yetişkinlerdeki burun kuruluğunun hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar.

NBL fizyolojik ayrıca bebeklerde, çocuklarda ve yetişkinlerde göz temizliği için kullanılabilir. Kirpik ve konjonktival kesenin yıkanmasında rahatlıkla kullanılabilir. Flakon formu, pratik kullanım amacıyla hazırlanmıştır.

Yarım asırdan uzun süredir dünyanın pek çok ülkesinde, binlerce kişi tarafından tercih edilen NBL ürünlerinin tamamını en uygun fiyatlarla eczacın.com sitemizde bulabilirsiniz. Gerek kendiniz gerekse sevdiklerinizin bağışıklık sistemini güçlendirebilir, sindirim sistemini destekleyebilirsiniz. Çocuklarınızın hem bugün hem gelecekte daha sağlıklı olmalarını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.