Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Mavala

Bir İsviçre markası olarak tüm dünyada 60 yıldır özel, yüksek performanslı bakım ve güzellik ürünleri üretmektedir. Özellikle tırnak bakımı ve güzelliği alanında inovatif çözümleri ile bir numaralı ve endüstrisindeki en kapsamlı markadır. Mavala tırnak bakımında uzman olarak tüm sorunlara yardımcı olan kapsamlı ürün yelpazesi bulunmaktadır. Yenilikleri ve geliştirmekte oldukları tırnak problemlerine karşı çözümleri oldukça etkilidir.

Mavala Ürünleri

Tırnak bakımı ve güzelliği alanında bir numaralı marka olmasına rağmen Mavala ürün yelpazesinde el bakımı, cilt bakımı, göz çevresi ve kirpik bakımı, ayak bakımı, saç bakımı ve vücut bakımı kategorilerinde ürünleri bulunmaktadır. 

Mavala Tırnak Sertleştirici ve Güçlendirici

Özellikle tırnağın ucu en kırılgan ve korunmasız kısmıdır. Kolaylıkla kırılabilen özelliğe sahip olduğu için tırnakta güçlendirilmesi ve sertleştirilmesi gereken kısım burasıdır. Mavala Tırnak Sertleştiricisi tırnağı hızla sertleştirerek, yumuşak, ayrılan veya soyulan tırnakları normal ve güçlü görünümüne yeniden kavuşturur. Formülü, tırnağın üç tabakasını birbirine yapıştırarak tırnağı sertleştirir. Bir alt taban veya cila değil, nüfuz eden sıvı solüsyondur.

Mavala Tırnak Eti Çıkarıcı

Temiz ve düzgün tırnaklara sahip olmak için yıpranmış ve aşırı uzamış tırnak etlerini düzeltmek gerekmektedir. Mavala Tırnak Eti Çıkarıcı, tiksotropik formülü, tek bir uygulamada, tırnak etlerinin nazikçe geriye yuvarlanmalarını sağlamak için ölü deriyi yumuşatır. 

Mavala Tırnak Yeme Önleyici

Özellikle çocuklarda olan ve çocuk yaşta gelen alışkanlıklardan tırnak yeme yetişkinler için de bir problem çıkarmaktadır. Sağlıklı ve güzel görünümlü tırnaklar için bu yeme alışkanlıklarından vaz geçilmelidir. Mavala Stop Tırnak Yeme Önleyici keski, acı tadı tırnakları ağza götürmeyi zevksiz hale getirir. 3 yaş altındaki çocuklar için önerilmez. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.