Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

Institut Esthederm

Fransız bir marka olan Institut Esthederm, güneşin parlaklığı, estetiğin yeniden yapılandırıcı özelliği ve yaşamın enerjisinden ilham alarak ileri teknoloji üretimlerini gerçekleştirdiği cilt bakım ürünleriyle sektöründe lider markalar arasında yer almaktadır. Güzellik ve estetikliğin yanı sıra ürünlerinin ana temasında sağlığı başrole koyan Institut Esthederm, cildin mevcut olan doğal güzelliğini korurken cildin kendini farklı çevresel faktörlere karşı adapte edebilme yeteneğini güçlendirecek ürünlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Institut Esthederm, yaşlanma başta olmak üzere çevresel stres, ani hava değişiklikleri, kurak alanlar, tüketilen yiyecekler ve yaşam tarzı gibi cildi direkt olarak etkileyen, onu yoran ve güçsüzleştiren faktörlerin etkilerinin önüne geçmek amacıyla içerikler geliştirerek ürünler hazırlamaktadır. Hazırladığı ürünleri ile cildi güneşin yararlı özelliklerinden yararlanması sağlanırken, hücrelerin su ile yeniden yapılandırılmasını böylece de cildin yaşlanmaya karşı güçlenmesini sağlayarak eşsiz canlılıkta ve sağlıklı cilt fırsatlarını müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir.

Sağlıklı Bir Cilt İçin İlk Adım: Derinlemesine Temizlik

Gün içerisinde direkt olarak şehir hayatıyla temas halinde olan ciltler, açık olan gözeneklerinin kir ile dolmasına maruz kalmaktadır. Günün yorgunluğu ile akşam saatlerinde iyi temizlenmeyen makyaj kalıntıları, cildin ölü derilerden arındırılmaması ve yeterli olarak nemlendirilmemesi ciltte pek çok problem oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenlerden ilki akne ve sivilce problemidir. Hava alamayan cilt gözeneklerine dolan yağ, kir, makyaj, ter ve ölü deri kalıntıları zamanla cilt üzerinde iltihaplanma yaparak sivilce oluşumuna neden olmaktadır.

Ciltte oluşan sivilcelenmeler ağrılı veya acı dolu bir süreci beraberinde getirirken akneler cilt üzerinde kalıcı lekelere sebep olabildiği gibi estetik açıdan da hoş görünmeyen durumlara neden olmaktadır. İyi temizlenmeyen cilt, iyi hava akışı sağlayamadığı için çabuk yaşlanmaya ve kırışmaya da neden olmaktadır. Özellikle göz çevresi üzerinde daha yoğun olarak biriken makyaj ve kir artıklarının temizlenmesi ileriki yaşlar için son derece önem arz etmektedir.

Institut Esthederm cilt üzerinde gerçekleştirilecek ilk adımın temizlik üzerine kurgulanması amacıyla hazırladığı Temizleyici Bakım serisini kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Seri içerisinde yer alan ve en çok satın alınan ürünlerden biri olan Institut Esthederm Osmoclean Gentle Deep Pore Cleanser, cilt üzerinde derinlemesine temizlik fırsatı sunarken, vakumlama teknolojisi ile ciltteki gözeneklerin nazik bir şekilde derinlemesine temizlenmesine yardımcı olup ciltte uyandırdığı ferahlık ve yumuşaklık hissiyle eşsiz bir temizlik hissiyatı sunmaktadır. Daha önceden temiz olan cilde özellikle yüz, boyun ve dekolte bölgesine yeterli miktarda sürülen krem ile küçük dairesel hareketler uygulanarak masaj yapılmalıdır.

Kremsi doku kalınlaşıp dairesel hareket uygulaması zorlaştıkça bol ılık su ile yavaş bir şekilde durulanmalıdır. Haftada 2 veya 3 kez uygulanması gereken bu krem, hassas ve narin ciltlerde dahil olmak üzer tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas cilde sahip olan kişilerin ayda 2 kere kullanması gereken bu ürün, yağlı ciltler için haftada 3 kereye kadar kullanım imkanı sunmaktadır.

Cildi ölü derilerden arındırmak için peeling etkili ürünlerin kullanımı da cilt temizliği için son derece önem arz etmektedir. Ölü derilerinden arındırılmayan bir cildin canlı ve parlak bir görünüme sahip olması neredeyse imkansızdır. Institut Esthederm cilt üzerinde zamanla oluşan ve normal bir bakım ile ciltten ayrılmayan ölü deriler için hazırladığı Lightening Buffing Mask ürünü ile maske yapısında temizleyici etkisiyle ilk granülsüz peeling özelliğini kullanıcılarına sunmaktadır. Cildi ölü derilerden arındırarak cildin daha aydınlık bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olan krem maske, peeling etkisiyle de cildi canlandırarak nefes almasını sağlamaktadır.

Yıkanıp kurulanan temiz cilt üzerine özellikle yüz, boyun ve dekolte bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulandıktan sonra birkaç dakika bekleyerek kremin gözeneklere işlemesi sağlanmalıdır. Ardından hafif kuruyan kremi cilde zarar vermeden nazikçe ovalayarak silgi gibi ufalanması, ardından da bol ılık su ile durulanması gerekmektedir. Lekelere sahip olan ciltler, cilt tonunda eşitsizlik problemi yaşayan ve cilt pürüzlerine sahip olan kişiler tarafından haftada 1 ya da 2 kez uygulaması yapılması gereken bu krem, ilk kullanımda dahi cilt üzerindeki canlandırıcı özelliğini gözler önüne sergilemektedir.

Daha Parlak Bir Cilt Yoğun Nem Terapisi

Institut Esthederm, ana teması olarak belirlediği canlandırıcı etkiyi suyun eşsiz gücünden almaktadır. Kendi ağırlığının 1000 katına kadar su tutabilme özelliğine sahip olan hyalüronik asit içeriği ile moleküler düzeyde hazırlanan Moleküler Bakım serisi, ciltte mevcut olan kuruluk, pul pul dökülme, kırışıklık ve çatlak gibi durumlara karşı cildi yeniden yapılandırma üzerine hazırlanmıştır. Moleküler Bakım serisi içerisinde kullananlar tarafından büyük bir beğeni ve ilgiye tabi tutulan Hyaluronic Serum ürünü, yoğun kuruluk, ince çizgiler ve kırışıklık görünümüne karşı hyalüronik asit içeriği ile hazırlanmış güçlü bir serumdur.

İlk kullanımda dahi cildi yoğun şekilde nemlendirirken, oluşan ince çizgilerinin azalmasına ve cildin daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Nemsiz ve kuru ciltleri rahatlatırken gün boyu cildi hava, kir ve kuruluğa karşı koruyup aynı zamanda nem depolamasına da destek olmaktadır. Sabah ve akşam cilt temizlendikten sonra cildin kuruluğuna göre 2 veya 3 pompa, yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanmalıdır. Nazik hareketlerle cilde yedirildikten sonra birkaç dakika beklenerek cildin serumu içine alması sağlanmalıdır. Kuru cilde sahip her yaş grubunun kullanabileceği bu ürün, yoğun nemlendirici özelliği ile 8 hafta düzenli kullanımda optimum etkisini göstererek cildin gençlik parıltısıyla ışıl ışıl olmasını sağlamaktadır.

Cildinizdeki Lekelenmeler İle Artık Vedalaşın

Güneş başta olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı ciltte lekeler meydana gelmektedir. Özellikle de yazın gelmesi ile bu sorun ile daha da çok karşılaşılmaktadır. İstenmeyen bu durum için çözüm ise Institut Esthederm white system ürünüdür. Leke karşıtı bir kremdir. Oluşan kahverengi leke karşıtı bakım yapmaktadır. Ayrıca hassas cilt yapısına sahip olan kadınlarında kullanabileceği uygun bir üründür. Lekeler kaybolurken cildinizin pürüzsüzleştiğini fark edecek ve yumuşadığını göreceksiniz. Sadece birkaç hafta gibi kısa bir sürede etkisini görmeye başlayacaksınız.

Whitening day cream ise leke karşıtı bir kremdir. Cildinizin parlak görünmesi sağlarken pigmentleşmenin de önüne geçmektedir. Renk tonunuzu dengelerken cildiniz çok daha genç görünmeye başlayacak. İçerisinde yer alan bileşenler cildinizi yeniden yapılandırırken filtreye ihtiyaç duymadan koruma sağlamaktadır. En dikkat çeken etkisi ise foto-yaşlanmayı önlemesidir. Yıllar geçse de cildiniz her zaman ışıl ışıl görüntüsünden bir şey kaybetmeyecektir. Olabilecek hücresel hasarlar ile birlikte kızarma olasılığının da önüne geçmektedir.

Güneş Kremi İçin Doğru Tercih

Aynaya her baktığınızda kusursuz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak cildinizi yakından tanımaktan geçmektedir. Düzenli bir şekilde seçeceğiniz doğru ürünleri kullanırsanız aynaya her baktığınızda güzelliğinize şahit olacaksınız. Yazın gelmesi, güneş ve havaların ısınması ile de UV ışınları da cilde zarar vermeye başlamaktadır. Güneş ışınları çok faydalı olsa da zararlı ışınlardan da mutlaka korunmak gerekmektedir. Cildi koruyucu etkisi ile güneş creme sizleri koruma altına almaktadır. Çeşitli koruma faktörlerinde ve cilt tiplerine uygun ürün seçenekleri arasında sizin için en uygun ürünü sitemizden rahatlık ile bulabilirsiniz.

Söz konusu kadın cildi olduğunda çok farklı sorunlar yaşanabilmektedir. En sık karşılaşılan sorunların başında ise lekeler gelmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte bu lekelerin oluşumunun önüne geçilip geçilemeyeceği üzerine çok fazla çalışma yapılmıştır. Institut Estherdem sizler için çok özel bir ürüne imzasını atmıştır. Photo reverse ürünü ile güne ışınlarının etkilerini tam tersi yöne çevirin. Eğer cildiniz leke oluşumuna eğimli ise sizi gün boyu en üst seviyede koruyacak bir ürün kullanmalısınız. Bu ürünün en dikkat çeken özelliği ise maksimum koruma sağlamasıdır. Güneş koruyucu olarak tanımlanan krem leke bakımı da yapmaktadır. Pigment ve nem düzenleyici etkisi ile de sizlerin yaz boyunca çantanızdan ayırmaması gerekenlerin başında gelmektedir.

Hassas ve Narin Ciltlerin İdeal Kremi

Her cilt tipi kendine özel niteliklere ve sorunlara sahiptir. Ancak içlerinde hassas cilde sahip olan kadınların karşılaştığı sorunlar daha fazla olmaktadır. Çünkü küçücük bir değişiklikte cilt kızarmakta ya da çeşitli şekillerde tepkiler verebilmektedir. Bu tür istenmeyen durumların önlenebilmesi içinde krem seçimi çok önemlidir. Institut Estherdem’in özel olarak geliştirdiği L’osmoclean hassas ve narin ciltlerin kurtarıcısıdır.

Vakum teknolojisi ile bütün gözenekler derinlemesine temizlenmektedir. Hiçbir şekilde cilt yüzeyine zarar vermemektedir. Bu yönü ile cilt dostu bir üründür. Siyah noktaları yok ederken yeniden oluşmasına karşı etki göstermektedir. Cildinizin nem dengesini korur ve kurutucu etki göstermez.

Yavaş yavaş masaj yaparak cildinize uygulayabilirsiniz. Krem sertleşene kadar devam ediniz ve sonrasında da su ile durulayınız. Göz çevresine kesinlikle uygulanmamalıdır.  Haftada ise ideal olan uygulama ile iki ya da üç defadır.

Cilt zaman içerisinde sıkılığını kaybetmektedir. Kırışıklıklar oluşmaya ve kaz ayaklarını denen göz kenarındaki çizgiler meydana gelmektedir.  Institut esthederm – lift & repair içerisinde yer alan jel dokusu cildinizi sıkılaştırmaktadır. Kaz ayakları ile kırışıklıkları da düzeltmektedir. Göz çevrenizde belirgin bir değişiklik yaparken aynaya baktığınız zaman yılların geçmediğini hissedeceksiniz.

Cildiniz eski canlı ve hoş görünümünü kazanırken cildiniz bir yandan da rahatlamaktadır. Beslenen ve canlanan cildiniz ile de güzelliğinize güzellik katacaksınız. Güçlü bileşenleri sayesinde cildiniz yenilenirken erken yaşlanmanın bütün belirtileri de azalmış olacaktır. Bu kremin yüzün yanında boyun bölgesinde de kullanabileceğiniz bir farklı seçeneği de bulunmaktadır. Boynunuzu yeniden şekillendirirken toplamaktadır. Eski sıkılığını kazanmaktadır. Artık boynunuzda meydana gelen sarkıklıkları saklamayın. Dilediğiniz şekilde giyinmenin tadını çıkarın.

Sizlerde sizin cildinizin ihtiyacını belirleyerek en uygun ürünleri sitemizden rahatlık ile bulabilirsiniz. Sorunsuz ve güvenilir hizmetin konumunda yer alan firmamız profesyonel bir çalışma ile sizleri buluşturmaktadır ve buluşturmaya da devam edecektir. Institut Esthederm cilt bakım ürünlerini güvenilir bir şekilde satın alarak en değerli kıyafetiniz olan cildinize çok iyi bir şekilde bakabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.