Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Filorga Ürünleri

Filorga, 1978 yılında Fransız Doktor Michel Tordjman tarafından kurulan bir markadır. Estetik tıp laboratuvarlarında başlayan çalışmalar sonrasında dünyanın dört bir tarafında uzmanlar tarafından kullanılan ürünler geliştirilmiştir. Özellikle 2007 yılında estetik tıptaki uzmanlığını daha ileriye taşımıştır. Enjeksiyonlarda kullanılan aktif maddeleri saklayan benzersiz bir bileşik olan NCEF ile formüle edilmiş ürünler geliştirmiştir. Devrim niteliğindeki yaşlanma karşıtı ürünler olan MEDI-COSMETİQUE’in kamuoyuna sunulmasıyla birlikte marka, elliden fazla kozmetik ürününü kullanıma sunmuştur. Bunların hepsinde de aynı prensipleri benimsemiştir. Bu bakımdan bütün Filorga ürünleri şu standartları taşımaktadır:

  • 7 günde gözle görünür verimlilik,
  • Kalıcı yenilik,
  • Birinci sınıf ambalajlar eşliğinde bağımlılık duyusu,
  • En üst düzey deneyim.

Filorga Ürün Çeşitleri

Filorga, NCEF cilt kalitesinin ana parametrelerine göre hareket etmektedir. Bu bakımdan kullananlar tarafından yoğun ilgi gören ürünler oldukça geniş bir kategoriye sahiptir. Yüz bakım ürünleri, göz bakım ürünleri, makyaj ürünleri, güneş bakım ürünleri ve vücut bakım ürünleri gibi kategorilerde sunulan Filorga ürünlerinin tamamı özellikle yaşlanma karşıtı bakıma odaklanmaktadır. Farklı cilt türlerine özel geliştirilen içerikler sayesinde herkesin kendine özel bir Filorga ürünü bulması mümkün olmaktadır.

Filorga Yüz Bakım Ürünleri

Filorga markasının ürünlerinin ağırlıklı kısmı yüz bakım ürünlerinden oluşuyor. Çünkü yüz, kişinin güzelliğini, sağlığını, estetiğini en bariz yansıtan alandır. Aynı zamanda yaşlılık belirtileri, yorgunluk belirtileri de ilk olarak yüzde başlar. Özellikle çevresel faktörler, zararlı güneş ışınları, genetik faktörler gibi çeşitli nedenlerle yüzünüz canlılığını kaybedebilir. Zamanla bu durum çizgi ve kırışıklık oluşumuna ortam hazırlar. Kişinin genç, dinamik görünmesinin önüne geçer. Bu yüzden Filorga yüz bakım ürünlerinde çok geniş bir seçenek sunuyor.

Filorga yüz bakım ürünleri cilt kuruluğu, çatlaklar, çizgiler, morluklar, kırışıklıklar gibi yüzün canlılığını kaybetmesine neden olan bütün etkenlerle mücadele ediyor. Bunun için nemlendiriciler, gece kremleri, yüz maskeleri, serumlar, vitamin kürleri gibi çeşitli ürünler geliştirmiş bulunuyor.

Filorga Sleep and Peel, Filorga’nın geliştirmiş olduğu aydınlatıcı gece kremidir. Bu krem, hücresel yenilenmeyi desteklemekte ve yaşlanmaya karşı korumaktadır. Sadece cilt bakımı yapmakla kalmamakta, aynı zamanda cilt düzensizlikleri ve lekelerle de mücadele etmektedir. Yoğun kıvamı sayesinde yatmadan önce kullandığınızda cildiniz siz uyurken beslenmekte, tazelenmekte ve yeni güne çok daha sağlıklı başlamaktadır.

Filorga Hydra Filler, yoğun nemlendirici bir yüz bakım kremidir. Cildinizi nemlendirirken cilt yaşlanmasına karşı mücadele eder. İçerisinde üç tip hiyaluronik ait yer alır ve bu sayede cildinizi anında ve uzun süreli nemlendirir. Rahatlatır ve konfor sunar. Cildinizi alttan doldurarak sağlıklı bir görünüm kazanmasına vesile olur. Salikornia özü sayesinde cildinizin nem tutma kapasitesini yükseltir.

Filorga Hydra Filler Mat ise light formüllü gündüz kremidir. Karmadan yağlıya dönük ciltler için jel krem yapılı yağsız nemlendirici niteliğindedir. Gözenek küçültme ve matlaştırma özelliği sayesinde yağlı ve karma ciltlere bakım yaparken beraberinde yoğun bir nem takviyesi sunar.

Filorga Meso Mask, kırışık engelleyici ve cilt aydınlatıcı bir maskedir. Cildinize ışıltı verir. Kırışıklıkları azaltarak yorgunluk izlerini ortadan kaldırır. Bütün cilt tipleri için minimum haftada 1 kez kullanıma uygundur.

Filorga Göz Bakım Ürünleri

Gözler vücudunuzun en hassas alanlarından birisidir. Aynı zamanda güzelliğinizi en bariz belli eden noktalardır. Fakat çoğu zaman göz çevresi bakımına gereken hassasiyet gösterilmez. Oysa Filorga göz bakıma apayrı bir hassasiyet gösteriyor. Birbirinden özel içeriklere sahip göz bakım ürünleri ile gözlerinizin, göz çevresinin çok daha bakımlı, çok daha sağlıklı ve estetik görünmesine yardımcı oluyor.

Filorga göz çevresi bakım pedleri, kirpik ve kaşlar için güçlendirici serum gibi çeşitli ürünleri tercihe sunarken özellikle göz kapakları, göz çevresi için geliştirmiş olduğu kremlerle öne çıkmaktadır.

Filorga NCEF Reverse Eyes, çok yönlü düzeltici göz çevresi kremidir. Yüksek konsantrasyon formülü NCEF ile göz çevresinin aktif olarak yenilemektedir. Akıllı vektör teknolojisi sayesinde göz çevresindeki sıkılık kaybı, çizgiler, matlık, koyu halkalar ve şişlikle mücadele etmektedir. İçeriğindeki hyalüronik asit sayesinde çizgilerin azalmasına yardımcı olmakta, kalojen ile sıkılık kaybınız azaltmaktadır. C vitamini parlaklık sağlarken kafein, şişliği azaltmaktadır.

Filorga Optim Eyes, göz çevresindeki çizgilere, torbalanmalara ve morluklara karşı etkilidir. Eşsiz yapısı sayesinde göz çevresini yeniden yapılandırmakta, parlaklık, canlılık ve güzellik kazandırmaktadır. Diğer taraftan Optim Eyes Lotion da göz makyajı temizleme serumu olarak görev yapmaktadır. Göz çevresi için iki aşamalı hassas temizlik sağlayan ürün, makyajın bütün izlerini yok ederken aynı zamanda uyarıcı ve tazelik hissi oluşturmaktadır. Göz çevresine bakım yapmakta, şişlik ve morlukların hafiflemesine yardımcı olmaktadır.

Filorga Time Filler Eyes, yoğun kıvamlı bir göz bakım kremidir. Göz çevresindeki bütün çizgileri azaltır. Lifting etkisi yaparak göz kapaklarını kaldırır. Daha genç bir bakış ve yenilenmiş bir göz çevresi ortaya çıkmasını sağlar. Aynı zamanda zayıf ve kısa kirpikleri güçlendirerek dolgunluk kazanmasına yardımcı olur.

Filorga Makyaj Ürünleri

Filorga’nın makyaj ürünleri oldukça zengin bir seçenek sunuyor. Pudra, pürüzsüzleştirici fondöten, makyaj çıkarıcı solüsyon, gözenek karşıtı makyaj bazı gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı en doğal içeriklerden oluşmakta, bütün cilt türleri ile uyumlu olmakta ve makyajınızın çok daha kusursuz olmasına yardımcı olmaktadır. Cildinizin makyaja hazırlanması için kullanabileceğiniz ürünler, makyajınızın daha şık ve daha temiz olmasını sağlarken gün sonunda makyajınızı temizlemek için de Filorga ürünleri kullanabilirsiniz. Bu sayede cildinizi tahriş etmeden, gerekli bakımı yaparak yeni makyaj için hazır hale getirmiş olursunuz.

Filorga Güneş Bakımı Ürünleri

Gün ışığı insan sağlığı için oldukça önemli olsa da hassas cilde sahip olanlar için veya aşırı sıcak olan zamanlarda gün ışığına maruz kalanlar için zararlı olabilmektedir. Bu yüzden Filorga güneş bakım ürünleri geliştirmiş ve cildinizin sağlığını korumaya yardımcı olmaktadır. Güneşe çıkmadan önce ya da güneş atında kaldıktan sonra kullanılmak üzere markanın pek çok güneş kremi çeşitleri vardır.

Filorga UV Defence, UV ışınlarına karşı koruyucu bakım kremidir. SPF 50 güneş koruması ile UV ışınlarına karşı cildinizi korurken aynı zamanda yaşlanma belirtileri ve lekelerle de mücadele eder. Enjeksiyonlar, lazer sonrası ve kimyasal hasar sonrası güneş koruyucu olarak tercih edilir. Nemlendirici etkisi ile cildinizi besler.

Filorga UV Bronze serisi hem krem olarak hem de sprey olarak bulunmakta ve farklı faktör aralıkları bulunmaktadır. Filorga UV Bronze Face SPF 50+, yaşlanma karşıtı güneş koruyucu olup yüz kremidir. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken aynı zamanda yaşlanma etkilerinin geciktirilmesini sağlar. Çizgi ve leke oluşumunu önler. Tek başına nemlendirici olarak kullanılabilir. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanarak 3 saatte bir tekrarlanır.

Filorga UV Bronze Mist SPF 50, nemlendirici ve koruyucu yaşlanma karşıtı spreydir. Koruma faktörü yanında sahip olduğu mist ile ferahlatır. Glukoz ve xylitol uzun süre nemlendirici etki verir.

Filorga Bronze After Sun ürünü ise güneş sonrası bakım losyonudur. Yaşlanma karşıtı ve bronzluk arttırıcı özelliği taşır. Cildinizi nemlendirir ve güneş hasarlarının önlenmesine yardımcı olur. Besler ve yatıştırır. Güneş banyosunun ardından bütün cilde uygulanır.

Filorga Vücut Ürünleri

Filorga vücut bakım ürünlerinde özellikle yaşlanma karşıtı içeriği ile öne çıkmaktadır. Yüz ve göz çevresi dışında vücudunuzun diğer yerlerinde ihtiyaç duyulan bakımlar için de birbirinden özel ürünlerle cildinizi beslemenize, parlaklık kazandırmanıza ve daha genç bir gürünüm elde etmeye yardımcı olmaktadır.  

Filorga Nutri Modelling şekillendirici vücut kremi olarak oldukça fazla tercih edilmektedir.  Krem, bölgesel yağlanmaları azaltıp pürüzsüzleştirir. Aynı zamanda vücudunuza nem kazandırır. Babussu ve sarmaşık yağı detoks özelliği ile adipoz dokuda su tutulmasının önene geçer. Mor litrum çiçeği ve kafein vücut kültürünü belirginleştirirken polisakaritler, kolajen ve NCTF cildinizin elastikiyetini geliştirerek onarır.  

Filorga Scrub & Peel, arındırıcı vücut peelingidir. Cildinizi canlandırır, nem kazandırır ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Ölü derilerin vücudunuzdan uzaklaştırır. Volkanik kumlar ve perlit tanecikleri ile mekanik peeling uygular. Kimyasal peeling işlevi görerek cildinizde derinlemesine arındırma yapar.

Filorga kullanıcı yorumları hemen bütün ürünlerde olumudur. Özellikle de Filorga Creme Universelle aile boyu memnun kalınan ürünlerden birisidir. Yatıştırıcı onarıcı bakım sağlayan ürün, ailecek kullanılabilecek bir bakım ürünüdür. Tıraş tahrişleri, güneş sonrası, hassasiyet yaratan durumlarda, mevsimsel değişiklikler, kireçli su gibi günlük yıpranmalarda rahatlıkla kullanılabilir. 3 yaşından büyük herkes için kullanıma uygundur.

Seçkin bir bakım ürününe sahip olmak isterseniz gönül rahatlığıyla tercihinizi Filorga’dan yana kullanabilirsiniz. Bütün Filorga ürünlerini sitemizde detaylı olarak inceleyebilir, güvenle alışverişi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.