Sırala
Tükenenleri Gösterme
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Eurho Vital

Eurho eczacılık alanında çalışmalar yapan ve ilaç üretimini 1993 yılından bu yana sürdüren bir firmadır. Üretiminin büyük bir çoğunluğu Almanya’da gerçekleşen Eurho ürünleri, Alman kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Takviye edici gıda ve multivitamin üretimi gerçekleştiren Eurho, ürünlerinde yüksek kalitede hammadde kullanımından ödün vermeden çalışmalarına günümüzde de devam etmektedir.

Eurho İle Vücudunuza B Vitamini Takviyesi

Eurho Vital Zink Plus içinde bulunan kompleks B vitamini grupları ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını korumaya yardımcı olur. Ürün içeriğinde aktif madde olarak çinko, biotin, folik asit ve pantotenik asit bulunmaktadır. Bu kompleks yapıların yanı sıra üründe B1, B12 ve B2 gibi birçok vitamin bulunmaktadır.

Vital Zink Plus günlük 1 kapsül tüketildiğinde, vücudun günlük olarak ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamaktadır. Blister ambalajı sayesinde temiz ve hijyenik bir kullanım sunan ürün 60 kapsül içermektedir. İçeriğinde bulunan biotin ve çinko sayesinde saç, cilt ve tırnak görünümünü iyileştirir ve sağlıklarını korumasına yardımcı olur.

Güzelliğiniz İçin Gereken Kolajen Desteği Eurho

Düzenli kolajen kullanımı, ciltte ve vücutta oldukça iyi etkilere sahip olduğu yapılan birçok bilimsel araştırma ile kanıtlanmıştır. Eurho Vital Kollagen Beauty içeriğindeki yüksek oranlı hidrolize kolajen sayesinde cildiniz için gereken tüm vitamin ve mineralleri yalnızca bir ampul ürünle sağlamaktadır. Düzenli kullanımda içeriğindeki çinko, biotin ve C vitamini içerikleri sayesinde bağışıklığa ve metabolizmaya son derece fayda sağlamaktadır.

Vital Kollagen Beauty, içeriğindeki C vitamini sayesinde kolajen oluşumunu desteklemeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan farklı B vitamini kompleksleri sayesinde cildiniz ve vücudunuz için gereken kan hücrelerinin oluşumuna büyük oranda katkı sağlar. Kuşburnu ekstresi ve vitaminler ile desteklenen bu ürün sayesinde günlük multivitamin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün sunduğu kullanım rahatlığı ile, her an her yerde rahatlıkla kolajen desteğini yanınızda taşıyabilirsiniz.

Eurho Günlük Multivitamin Takviyeleri

Birçok farklı etken maddeyi bir arada kullanan Eurho, günlük kullanım için uygun birçok takviye edici destek üretmektedir. Eurho Vital Macavit 60 Kapsül içeriğinde bulunan lepidyum kökü tozu ve guarana ekstresi ile günlük olarak ihtiyaç duyduğunuz vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar. Yüksek oranda protein, C vitamini ve E vitamini bulunan yapısı sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir. Yetişkin bireylerde günlük 3 kapsül tüketilmesi tavsiye edilen ürün, yüksek oranda kafein içermektedir.

Sağlıkla Parlayan Bir Cilt İçin Eurho C Vitamini

C vitamini sunduğu birçok faydalı özellik sayesinde takviye edici gıdalarda yüksek oranda bulunmaktadır. Eurho, sunduğu iki farklı formda C vitamini takviyesi ile ihtiyaç duyulan vitamin eksikliğini büyük oranda karşılamaktadır. Eurho Vital Vitamin C hem efervesan tablet hem de toz formda sunulmaktadır.

Efervesan tablet C vitamini içeriğinde %100 oranında saf C vitamini yani askorbik asit içermektedir. Suda hızla çözünebilen formu ve tüketim rahatlığı sağlayan boyutları sayesinde kullanım rahatlığı sağlar. İçeriğindeki C vitamini sayesinde bağışıklık sistemi güçlenir ve metabolizmanın normal fonksiyonları düzenlenir.

Çocuklar ve Yetişkinler İçin En İyi Multivitamin Desteği

Ailedeki her birey için rahatlıkla kullanılabilen Eurho Vital Multivitamin Tropfen damlalıklı formu sayesinde oldukça büyük bir kullanım avantajı sağlıyor. İçeriğindeki A vitamini, folik asit, biotin ve B12 vitamini sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu mineral ve vitamin desteğini sağlar ve bağışıklığı güçlendirmede aktif rol oynar.

Damlalıklı pratik aparatı ve hoş tadı sayesinde kullanım rahatlığı sunan ürünü 4 yaşından büyük çocuklar da dahil olmak üzere yetişkinler de kullanabilir. Özellikle küçük çocuklarda ihtiyaç duyulan kompleks vitamin gruplarını yüksek oranda içeren bir multivitamin desteği olması ile rahatlıkla kullanılabilir. Ürünün 1 damlası günlük D vitamini ihtiyacını karşılarken, 13 farklı vitamin çeşidi ile bağışıklık fonksiyonlarını düzenler.

Eurho Vital Kullanıcı Yorumları

Ürünlerinde içerikleri doğru oranlarda sunan bir firma olan Eurho, farklı kullanım alanları için birçok takviye edici gıda ve multivitamini tüketiciye sunuyor. Eurho Vital kullananlar yüksek oranda memnuniyet duyduklarını geri bildirim olarak sunmaktadır. Ürünlerinde kullandığı zengin içerikler ve aktif maddeler sayesinde ihtiyaca yönelik ürünler sunan Eurho birçok farklı kesime hitap etmektedir.

Eurho Vital multivitamin ürünlerini kullananlar, genellikle günlük vitamin ve mineral desteği için tercih yapmakla beraber tek bir ihtiyaç için olan ürünleri de tercih etmektedir. Piyasadaki farklı ürünlerle karşılaştırıldığında tam olarak fiyat ve performans dengesi sağlayan nadir ürünlerin başında gelmektedir. Sitemizdeki çeşitli Eurho Vital ürünlerini inceleyerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.