Sırala
Tükenenleri Gösterme
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Ducray

Bir Fransız markası olan Ducray, kozmetik sektörünün en eski markalarından biridir. Albert Ducray tarafından geliştirilen Ducray, saç bakım ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile piyasada en çok satılan markalardan biridir. Toplamda 11 tescilli patenti ile sürekli gelişmekte olup, 85 yıldır faydalı ürünler piyasaya sürmektedir. 

Saç Dökülmesine Karşı Dünya Markası Ducray Şampuan

Saç dökülmesi sık rastlanan bir rahatsızlıktır. Saç dökülmesi genetik veya stres, yorgunluk, gebelik, mevsimsel değişikliklere gibi durumlara bağlı dönemsel saç dökülmeleri yaşanabilmektedir. Ducray saç dökülmesine karşı özel çözümler geliştirmektedir. Ducray Anaphase şampuan saçlarınızı güçlendirir ve saç dökülmesine karşı tedavi eder. Saç dökülmesine karşı diğer ürünler ise: Ducray Anacaps takviye edici gıda kronik koşullarda saçın ömrünü uzatır, var olan saçı korur ve saçların sağlıklı kalmasına katkı sağlar. Dönemsel saç dökülmesi karşıtı Ducray Creastim Losyon, kadınlarda zaman zaman görülen saç dökülmesi. stres, yorgunluk, hamilelik sonrası durumlarda oldukça etkilidir. Özel olarak kronik saç dökülmelerine karşı geliştirilen Ducray Neoptide Losyon, erkekler için uygun olup saç derisinde mikrodolaşımı uyarır saç dökülmesinden sorumlu ana enzimin etkisini sınırlar. 

Ducray Şampuan Yorumları

Ducray şampuan dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bir dermatolog görüşü; 

“Saç dökülmesinin nedeni ne olursa olsun saç derisi, kendisinin ve saçın yaşamsal fonksiyonlarını yeniden harekete geçirmek için hazırlıklı olmalıdır. İlk adım doğru şampuanı seçmektir. Canlılığını yitirmiş saçı güçlendirerek gücünü, hacmini ve canlılığını geri kazandıran şampuan.” Ducray kullananlar yorumlarında oldukça memnun olduklarını ve saç dökülmesine karşı ürünlerini önermektedir. Ducray Neoptide kullanan erkekler, kronik saç dökülmesi karşı oldukça tavsiye edilmektedir. Ducray Elution kepek önleyici şampuan olarak, kepek ve pullanma problemlerine karşı etkili olurken zayıflamış saç derisini güçlendirir. 

Ducray Cilt Bakım Ürünleri Özellikleri ve Yorumları

Her ne kadar markanın çıkış ürünleri saç bakımı üzerine olsada cilt bakım ürünlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Ducray cilt bakım ürünlerinde en çok öne çıkan seri Keracnyl olmakta olup, Kelual DS, Melascreen, Dexyane, Kertyol, Sensinol diğer öne çıkan cilt ve vücut bakım serilerdir. Ducray Keracnyl serumu siyah noktalara ve lekere karşı bakım sağlarken, Keracnyl Kontrol siyah nokta sivilce ve parlama karşıtı için bakım kremidir. İlerlemiş siyah noktalar ve parlamaya  karşı yağlı ciltler uygun Keracnyl bakım kremi öne çıkmaktadır. Ducray Keracnyl serisindeki, temizleme jeli, onarıcı dudak bakım kremi, arındırıcı losyon, matlaştırıcı bakım kremi, renkli düzeltici stick yer almaktadır. Ducray Keracnyl Lotion (tonik) cilt yüzeyindeki parlamayı uzun süreli giderir. İçeriğindeki glikolik ve salisilik asit kompleksleri sayesinde cildi temizler ve gözenekleri sıkılaştırır.

Güzelliğiniz için Ducray Ürünleri

Kahve rengi lekeler için Ducray Melascreen ürünleri güneşin etkilerini, gebelik sırasında oluşan lekelerin ve yaşlılık lekelerinin azalmasına yardımcı olur. Ducray Melascreen Photo-Aging el bakım kremi kahverengi lekelerin rengini açmaya yardımcıdır, cildi sıkılaştırır. Cilt yeniden esnek ve sıkı hale gelir. Ducray Melascreen serisinde global serum, gece kremi, leke karşıtı güneş koruyucu, yardımcı bakım kremi ve aydınlatıcı bakım kremi yer almaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.